» »

Radar

Radar

Temo vidijo: vsi
««
6 / 6
»
»»

Senitel ::

Že če greš iz Salzburga proti Minhnu imaš takoj čez mejo situacijo, ko imaš unrestricted dvopasovni autobahn brez odstavnega pasu (trenutno ene 15km z omejitvami iz 120km/h na 80km/h, ker se tista dva pasova ožata zaradi obnov mostov). Odstavni pas dobiš šele pri Chiemsee.
Po drugi strani imajo recimo Avstrijci na Tauernautobahn od Sankt Michael pa do Flachaua "ekoloških 100km/h" (in 100km/h imajo oni omejitev po regionalkah) in vsak klanec tri vozne pasove + odstavni. Isto imajo mimo Salzburga "ekoloških 100km/h" in stacionarne radarje. Pa sem tam okrog dosedaj videl bistveno več nesreč kot po Nemčiji.

Osebno se mi je po nemških avtocestah super vozit. Moraš gledat kaj se dogaja okrog, spremljat znake,... Glede psihopatov sem pa še čisto vsakič videl vsaj par BMV-jev v civilnih barvah, ki so čakali v zasedah na izvozih. Avstrija je dolgčas, ampak vsaj znajo učinkovito prehitre šoferje polovit. Pri nas boš pa med prehitevanjem pri 140km/h vse prepogosto naletel na psihopate, ki se ti bodo nalimali na zadnji odbijač. Policiska kontrola pa izgleda tako, da se postavijo na srednji pas cestninske postaje Torovo in streljajo reveže, ki so tolk slepi, da ne vidijo rdeče luči na cestninski vsaj 1km stran.

felix ::

cebelar123 je izjavil:

V Mariboru so se pojavili tile stebrički in glej ga zlomka danes na fejsu nekdo polek te slike napiše, da nas bodo te stvarce slikale.
Ve kdo kaj več o tem na netu nisem nikjer zasledil kaj več o tem. Sem pa videl tale stebriček v živo.

Link

dzinks63 ::

Po novem bo našo hitrost preverjal radar tudi v povsem neopaznem vsakdanjem vozilu tipa Volkswagen Up!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radar detektor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5714454 (2332) A. Smith
»

Kako je z mobilnimi radarji na avtocesti ?

Oddelek: Loža
256195 (4847) St235
»

Ali blendate nasproti vozečim? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20449015 (43861) kalko
»

Prekoračitev hitrosti v naselju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8012118 (10562) Dr_M

Več podobnih tem