» »

Ogromen problem s mamaplato!!!! pomoč

Ogromen problem s mamaplato!!!! pomoč

ohter ::

Stvar je takšna. Imam plato asrock k7vt2. Ko priklopim disk, rame, grafo, flopi, procesor, vent. In hočem stvar zagnat, ni niiiič! Nič! Niti pip ne naredi, ko stisnem na pwr gumb. Ni slike. Napajalnik je ok. Rami tudi 100% delujejo. Proc je vredu, gafa tudi. Kupil sem rabljeno in me zanima, če mi je on zanič prodal, ali jaz ne znam z njo! Aja, pa tisti jumper 133 fsn-100fsb je na 100 ker mam durona 900. Probal sem pa tud 1800 xp, pa je izti šmorn! Prosim pogajate!

boštjan ::

najprej ne kriči,ker ne boš zarad tega umrl.možno je da si narobe kable o ohišja,ki grejo v plato povezal ali pa je res mrtva

ohter ::

opa za tiste klicaje. :8) mi lahko poveš ali je gnd bela ali druga barva. ker so v kombinaciji
bela-modra, bela oranžna...

boštjan ::

nimaš dokumentacije od plate

xabre ::

A se ti napajalnik sploh užge? Ventilator začne pihat?

ohter ::

ja vsi venti delujejo, disk se mi zažene, vent na grafi in cd rom. dalje pa nič. pa niti na internem zvočniku ne naredi tistega pip, ko preide v zagon.

xabre ::

Bios?

ohter ::

da bi bil bios čip za nič? :O

xabre ::

Ja fajn bi blo, ker maš s tem še najmanj stroškov. Probi nest na kak servis, če jim bo ratal kaj zrihtat.

ali3n ::

najprej lepo še enkrat vse preveri - v eno roko knigco od plate in preverjaj kabel za kablom - če so prav dani not...; nato preveri še kartice, ram in proc; do bios bootscreena bi moral prit, naprej pa verjetno ne (reinstall sistema).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Kleto ::

to je blo tud pr men pa je bla grafa zanč.
Kleto

Dr_M ::

lol. bios resetiri :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ohter ::

bios resetiraj? tisti jumper sem že toliko krat gor pa dol dal, da ga bom pičasi skuril. grafa pa ni, ker sem jo stestiral na drugem procu. naja hvala prijatelji za pomoč, vednar sem se sprijaznil z dejstvom, da moram onem ko mi je to prodal, zaviti vrat. hvala

ohter

boštjan ::

žal se tudi to zgodi

Kleto ::

nesm mu nazaj pa ti nej vrne gnar z obrestmi
Kleto

tigrr ::

Dej gumbno baterijo od biosa za par urc ven.
Sej se slis smesno, ampak nc ne stane, pr men je pomagal na epox 8rda+, plata se je ugasala sekundo po vklopu, jumper reset ni nc zalegu, baterijski pa. (Na servisu niso mel pojma kaj se dogaja, btw)

upam da ti bo to kej pomagal..

VASkO ::

na nekompatibilnost RAMa s plato pa nisi pomislil? ali pa grafike. daj not kako drugo grafo, po moznosti na PCI vodilu

xabre ::

Ali pa PC speaker drug probej?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave pri na novo sestavljenem računalniku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
491852 (1315) Dominik91
»

grafična ok, slike ni!!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352434 (1854) polde66
»

Po zamenjavi cpu & NB coolerja se komp ne pržge

Oddelek: Pomoč in nasveti
401794 (1485) Klemzz
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946060 (4259) Veron
»

Dejte mi pomagat...

Oddelek: Pomoč in nasveti
19992 (823) cyber

Več podobnih tem