» »

NAJ CD-R cedeji?

NAJ CD-R cedeji?

goranTNT ::

Keri so najbolsi CD-R cdji za snemat!
pa ne mi une za 2000sit!8-)

slycer ::

Hma jaz uporabljam CD-je Fuji, TDK (odlični cd-ji), Maxell in Traxdata (niso bohve kaj, včasih povzročajo težave, saj jih moj CD-ROM ne prepozna (nekaterih). Če boš kupil tiste, ki sem ti jih naveddel, ne boš falil.:))

Dami ::

Sem zlo dolg Fujije uporablu, zdej sn pa na Traxdato prešaltu kr so cenej (slim). A kdo ve kje bi v MB dobil 700mb cd-je v slim škatlah (po možnosti silver digit)?

sasox ::

TDK-ji so zelo vredu. Dam raje malo več denarja za njih pa dela vse! Najbolj všeč so mi uni zeleni (700MB) in modri (650Mb) tdk-ji...........

Jolando ::

mitsui-je usi pohvaljo, tut jst
pa tdk so tud dobri

OZZY ::

Tdk, Sony in pa Mitsui naj bi bili zelo v redu. Prav tasko tudi Basf. Sam pa nisem imel nobenih problemov tudi z Digit,mmore mediji, traxdata. Sem jih pa imel z fuji mediji.;(
Go with the flow.

tejo ::

Uporabljam samo Fuji!

Mitja 34 ::

To je namenjeno Dami.



Pr Comtronu majo zdaj neke nove Smart Cd(ali nekak takega).

So pocen 120 sit(se mi zdi).:D

||_^_|| ::

jst uporablam une k so najcenej pa ni važn kva so za en k*rc. Pa čist še nobenga (tok tok tok) nism uspeu zaje*at pri peki s 16x hitrostjo.

mrbig ::

Mogoče se sliši neverjetno ampak do sedaj nisem uničil nobenega CD-R-ja.Je pa tko:

- Pekač 32/8/8 Teac

-WinOnCd 3.7

-Uporabljam Maxell CD-R 74XL(cca150 Sit) ali pa Verbatim DataLife Plus za resne zadeve(cca170Sit)
Bo že bolje

tejo ::

16x hitrost pa prav veliko cd-jev ne prenese. Na našem koncu (KR) pravzaprav sploh ni mogoče dobiti takih cd-jev.

MadMax ::

Jaz s Plextorjem pisem 16x na "kao" 8x Mitsui.
Drgac se mi pa DataRight 16x (zaenkrat) zelo dopadejo.

abcde7 ::

Najboljši so traxdata gold, te ti zdržijo 100 let(:D)!
Al pa fuji, tdk, pioneer,Acer, tevion...

eraserr ::

A kdo pozna Smart Buy, so 700 Mb in v kolutku po 25 cd-jev pridejo po 90 Sit na komad(v Comtronu), jaz sem jih že ne 15 zapeku, pa se mi zdijo čist uredu, kva pravte vi

jos69 ::

Zadne čase snemam na smart buy,ki so v Comtronu po ceni 100 sit,slim pa 140 sit(mal so jih podražil).Zaenkrat mi vsi Cd-ji ,ki sem jih zapekel delajo v redu in še nobenga nisem skuru tako da....

whatson ::

Traxdata je ok, MMORE ni slab, dober je tudi TDK.. skratka: danes je že večina enako narejenih...

asPeteR ::

Pri CD-jih je tako; mal denarja mam muske. Čeprav lahko na začetku zgleda cd ki stane 100sit od 2x dražjega bratca isti, to tudi približno ni res! Kvaliteta se odraža pri hitrosti branj. Iz iskušenj NOname CD: 8x (glasbeni CD), TDK (do 18x), ogromna razlika. Pa tudi samo trajanje zapisa je močno kratko na noname CD-jih je razmeroma kratko.
Jaz naredim komprimis ter kupujem TDK za 180 sit.8-)

Dami ::

Mam starga philipsa 4x in je zlo zbirčen tak da ne prebavi kakih pocen in no-name cd-jev. Sn kupu ene v mb-recordalbe (neki 'unknown firma' cd-ji) pa ni šlo. Kupu bi silver digite slim 700mb (650mb kupujem kr traxdato kr so pocen pa dobr) kr so pocen pa fajn posname sam kje??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so CD-R mediji izdelani v Sloveniji dobre kvalitete označba 1010

Oddelek: Kaj kupiti
302105 (1557) Poldi112
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379568 (5892) jastreb
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978413 (6659) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382173 (1422) LeQuack
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342115 (1558) Lime

Več podobnih tem