» »

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Fish <>< ::

Zanima me kaj bi bla to za ena napaka?

Ko pridem v unreal tournament ma miska kr eno zakasnitev.

Zakaj????????

Abit bh6 128 Mb rama že zgoraj omenjeno kartico p2 400@500.

kr neki
FisH <><

VASkO ::

mogoce ker kartica rabi agp 2.0 specifikacijo, tvoja plata pa ima samo agp1.0

Fish <>< ::

jest ne vem jest bom umru pa bo.Pa tok se mi je zahotu unreal!!!!!!!1
FisH <><

NiggerBob ::

mogoče Vertical sync off in nastavljeno preveliko število renderiranja slik vnaprej?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

ns-miha ::

ej tip od kje pa teb 64 mb rama na graficni??? pa se mx povrh? aje kej novga vn prslo?:\

Fish <>< ::

Ja guillemot je dal vn prophet2 mx 64 Mb ker so une z 32 Mb nehal delat.

Vsync ni. Pa špila mi sploh noče zalaufat pod open gl.Jav en error.

Dejte no povejte kva bi to blo.
Sm neki brau da gf2 mx ne podpira unreal engina. sm kaj zdej nardit!!!!!!!
FisH <><

VASkO ::

to ni res, da ne podpira engina. daj na direct3d modus pa bo, ce si pa prej imel slucajno v3 pa je problem v tem, da kartice nisi pravilno odstranil (v3 namrec)

Cr00k ::

mx pa se kako gre skup z unrilom :))

bong ::

moje dekle ma identicen problem. hm. poganja windoze 2k, na taki konfiguraciji da sm ji lahko samo fous :] (abit kt7, gf2 GTS 64megz, duron 900)

prouzaprov se ji ta lag pojav pr useh gejmih ki tecejo pod DX-om. z OpenGL-om ta problem seveda zgine. bedno je le to, ker vecina gejmov seveda tece pod DX-om.

meni je UT tekel gladko ze z arhaicno voodoo2 kartico, zdej na MXu pa sploh. tut pod DX-om. weirdish.

Fish <>< ::

sm meu v3 pa sm winse 98 na novo naložu.

Pa ja sam pod DX serje.

Ampak pod O GL mi pa noče laufat ker mi jau da nardi unreal tournament.exe ilegalno operacijo .

A je možno da je crack slab?????'

FisH <><

Makaron_hater ::

Ej ti majster!
Dej probi dobit nove driverje za G-forca, če to ne pomaga, probi za špil dobit popravk. Če še to ne pomaga, probi biose sfleširat s čist ta novo verzijo, če tud to ne pomaga ti bom jest dau DX8.a, če pa še to ne pomaga, pol si pa kupu eno slabo grafično kartico in jo hitr zdilej enmu za velik gnarja, pa seb nabav model od ASUSA. Al pa si kup Radeona in boš hepi do konca. Sej veš jest vztrajam pri V3. Mislm da še ni tko slab da bi ga moral zamenjat, še posebej zdej, k vsi neki jambrate glede G-forcov.
Se kej vidva.
0:)

Mr.B ::

Z Voodoo-jem počakaj še nekaj časa , pa boš imel mir.
Jaz sem nadgradil V2 na MX pa sem rabil kar nekaj časa , da sem se navadil nanj , saj je bolši , mapak...

Ko bo Nivida dala ven kakšen ega MX-1000 ali Gforce3 GtI pa si omisli nakup . Kakor kaže čez kakšne pol leta . Čez kakšen let , pa bo cena padla tem produktom ,tako da boš lahko nabavil kaj hujšega , ups. mogoče boš pa moral zamenjati plato.

Drugače pa mislim , da je težava pri tebi v tem , da še vedno dela kot Voodoo kartica , saj tako misli igra.
A si kaj spreminjal nastavitve pod Unreal-om , za pohitritev grafike.
Kolkiko je pa minimum za procesor , ki ga zahteva tvoja GK.0:)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mojsterpeter ::

a je mozno da je problem v biosu? -> prenizko nastavljen "agp aperture size"
ne vem kaj bi blo druzga..

Fish <>< ::

Mislm da sem se že kr odloču. Prodal bom ge forsko pa nazaj ubodu voodoo 3 pa bo.

Če je ker zaintereseran mu ga dam za 30k SIT

LP Matija.

Itak bom mogu kmal ceu komp zamenat!!!!!
FisH <><

Senitel ::

Točno tko, kot je reku Ancient. AGP aparture size na 128MB ali 256MB.

Fish <>< ::

lejte MX-ka dela dobr v soldierju of fortune
ampak unreal je podn.V enih menijih dela miška čist ok v naslednjem pa že serje.

Pa tud agp aperature size sm dau na 128 pa nč bolš!!!!!!
FisH <><

VASkO ::

kero verzijo unreala pa imas? si pomislil na to, ad je lahko tudi igrica kriva, saj ste to ze voodoojasi navajeni, da treba raznorazne patche dol jemat, da stvar dela. Naredi to se zdaj.

fiki ::

Pismo ste pametni to nima nobene zveze z biosom, windowsi, drajverji al pa directx-am to je nastaviteu u pogonu igre, ki pa ne vem če jo lahko izklopš. Mal poglej nastavitve mogoče ke piše mouse smoothing. Vse to seveda velja če ti zaostaja samo miška slik na sekundo je pa dost. Jest sicer nimam Gforca ampak ker ti to dela samo v Directx igrah poglej če je za to kšna nastavitev v drejverjih.
siki

Fish <>< ::

Jest sm obupu. Use sm že probou pa nč.
Jest bom to prodau pa bo!!!!!

kva pravte????????

Pač nimam sistema za geforce!!!!!
K je blo isto z 32Mb in zdej z 64Mb.
FisH <><

R33D3M33R ::

Prej sem imel v enem prastarem računalniku Voodoo 3 2000 16MB ram, sedaj pa sem dal not Geforce 2 MX 64MB RAM. Zadeva na Geforcu deluje slabše (približno na polovičnih FPS tistih od voodooja), kar se mi zdi prav neverjetno. Procesor je PII na 467MHz, mašina ima 192MB ram in na taki konfiguraciji bi moral UT leteti z 60 FPS, vendar jih je v povprečju 30 (vse kar je pod 60 je v taki streljačini neigralno). Kaj delam narobe?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

R33D3M33R ::

Glede na to, da na vseh resolucijah in nastavitvah dobim približno enako število fps, sklepam da je krivec prepočasen procesor. Ahjej :(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Nagi Bator ::

Glede na to, da na vseh resolucijah in nastavitvah dobim približno enako število fps, sklepam da je krivec prepočasen procesor.


V casu "zlete dobe" mojega gejmerskega lajfa sem nabijal pretezno UT na celeronu 433MHz 128MB RAM-a in gf2 mx400 (32MB RAM) mislim da na 1024x768 v 16 bitnih barvah, Win98se. Resda se ne spomnim stevila fps vendar je odlicno delalo.

Senitel ::

R33D3M33R: Kako je z VSYNC?

R33D3M33R ::

Vsnyc naj bi bil izklopljen, bom pa še enkrat preveril. Voodoojeve gonilnike sem počistil z Driver Cleanerjem pa ni razlike. Sem poskusil z gonilniki 93.71 pa mi povzročajo težave tako v 3D Mark 2001SE kot tudi v UTju. Zadovoljivo se obnašajo verzije okrog 3x.yz Naj povem še, da v 3D Mark 2001SE dobim ~1350 pik, z Voodoojem polovico manj. Dozdeva se mi, da je to zaradi strojnega T&L na Geforce, ki pa ga UT očitno ne izkorišča :(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

RookY ::

Sam sem resno špilal UT od začetka, ko je prišel ven in še dolgo po tem.
No in vmes sem menjal veliko hardwera, zelo veliko sem testiral FPS-je in razne nastavitve glede tega.
No Voodoo je v UT tekel na glide,če se ne motim, Gforci pa v directX.
Na papirju mnogo hitrejše kartice so popušile v UT proti Voodoojem, tako da se nič ne sekiraj in razmišljaj...tvoja situacija je normalna.
Sem pa opazil tudi, da so FPS zelo odvisni od procesorja in prepustnosti rama.
To sem opazil šele pri prehodu iz GF3 Ti200 na GF4 Ti 4200, kjer sem bil razočaran, ker FPS niso veliko narasli.
Brez zajebancije, ampak timedemo 1 sem v svoji UT karieri pognal verjetno več kot 1000x 8-O
Juhu juhu spet bom bruhu

R33D3M33R ::

Nekje tolikokrat kot jaz 3D Mark 2001SE :D

Preveril sem VSync in je izklopljen. Namestil sem Omega gonilnike pa so se obnesli še slabše. Navijanje pa ne prinese kaj prida. Moram preizkusiti še Half-Life, če ne pride Voodoo nazaj ...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

R33D3M33R ::

Namestil sem Detonatorje 28.xx in v Half-Life se je zmogljivost izboljšala za 10 FPS, mislim pa da je tudi zmogljivost UT boljša. Zadeva velja le za OpenGL del, Direct 3D na teh gonilnikih je mizerno počasen -> približno 3x počasnejši od OpenGL. V 3D Mark 2001SE pa sem že skoraj prebil 1400 pik :D

Half-Life torej dela zadovoljivo, za UT bom pa poskusil še novi OpenGL renderer. Poročam o rezultatu :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problemi z 3d mark 2001SE

Oddelek: Navijanje
481566 (1229) boštjan
»

Vsem lastnikom GF2 MX/MX400

Oddelek: Navijanje
372117 (1402) AnWar
»

test grafičnih v Monitorju marca

Oddelek: Strojna oprema
241746 (1252) R0K
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442256 (1457) rap3r
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604470 (3744) Senitel

Več podobnih tem