» »

Slo tech najboljši ???

Slo tech najboljši ???

capitanoss ::

Kje vam je Slo-tech najboljši ????:D:)):|
Kje ste zdaj vsi ?

Tr0n ::

Lamer.

abcde7 ::

I gues! Če bi še dal brezplačen e-mail npr. robo@slo-tech.com, pa ne bi obiskal skorj nkol druge strani!:D

capitanoss ::

hehe
:D
Kje ste zdaj vsi ?

Tomi ::

Capitanoss, hotel si verjetno vprašati, zakaj je Slo-tech najboljši. Oziroma, kaj naj je na Slo-tech najbolj všeč.
Glede na to, da je to edina resna slo stran, ki zadeva moje področje zanimanja, je odgovor jasen. Pa lepo je biti član takšne druščine :D
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Email accountov NE BO (vsaj še nekaj časa ne)....
Mogoče pa bomo ponujali emaile user@kreten.slo-tech.com....

In tako interesa po emailih ni več, kajne?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

slycer ::

Hja Slo-tech je najboljša stran trenutno na Overclocking sceni. Je pa škoda, ker je brez konkurence (saj veste, kaj je bil Intel pred vstopom AMD-ja :D:D)

Huey P ::

Moje osebno mnenje je tako;

Meni je Slo-Tech najboljša internetna slovenska stran oziroma ena najboljših (če ne najboljša) svetovna internetna stran. Odkar sem zvedel za Slo-Tech sploh več ne gledam drugih strani. Res bi pa bilo, da bi si lahko naredil zastojn e-mail račun; primer: huey@slo-tech.com
Kar se tiče Hardware strani v Sloveniji resd stran nima konkurnce.
Le eno "pomanjklivost" ima in to je (po mojem mnenju) (pre)malo testov, članko, trikov,... novic je pa zdaj glih prav!


..::DOOM III: The Legacy::..

SkIDiver ::

Huey je povedu vse.

Slo-Tech No. 1

blank3_ ::

Hja...
Ce bi uvedl se e-mail accounte bi bil streznik se bolj obremenjen. Sesedanj slednjega si pa ja nihče ne zeli, rajt?:)
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

alien-w ::

Slo-tech je pač ena izmed drog mojega življenja. Sej veste kako droge učinkujejo rajt? No, drgac mi ja pa na strani najbolj všeč veliiko zanimivih novic, in veliko trikov (moram reči, da sem do sedaj opravil že skoraj vse), predvsem pa je zakon FORUM! Fajn mi je, ko mi folk pomaga, še bolje pa ko jaz pomagam drugim...

Luka Percic ::

Alien-w sočustvujem s tabo (čeprav tisto- da pomagam drugim se ni še velikokrat zgodilo:\)!

OZZY ::

Slo-tech je edina stran v slo ,ki obravnava moje področje, ki me najbolje zanima (računalnik na 1001 način). Pa tudi veliko informacij je tako da brez njega ne morem.:8)
Go with the flow.

R0K ::

a lohk uprasam zakaj vse novice (no vecino) objavite v dobri uri?Samo vprasam nimam nc prot tem

OZZY ::

Sigurno imajo administratorji še drugo delo, kot pa 24/7 sedet pri računalniku in sproti objavlat tisto kar pride. Objavjo, ko majo čas.
Go with the flow.

asPeteR ::

Ja jaz tud pogrešam čase ko te je na slo-techu skoraj vsak dan razveselil kak test al pa zanimiv članek (spomini iz ''starega slo-techa''). To bi predlagal, da se spet malo zboljša kajti če pogledamo malo zazaj že dooolgo ni bilo ''pravega'' overclock-arskega članka, kali??
Drugače je pa slo-tech par let pred ostalo slovensko ''meglo'', kar se tiče ažurnosti od števila ''aktivnih'' članov,...

blue96 ::

ja, ce zelite imeti ***@slo-tech.com

pol boste namesto foruma brali same reklame.;(>:D
.

Binji ::

capitanoss: DOH!!
Glede clankov je pa res, da so mi bili ravno ti na zacetku glavni mik in sedaj nove zelo pogresam:'(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mate ::

Jah... glede testov je tko, da ma vsak k slo-tech ureja se neki zraven za delat, ker od slo-techa zivet se ne da.
testi so in bodo, samo ne s takim tempom kot na drugih svetvno znanih oc straneh, saj so tam avtorji placani za to da delajo... tu o denarju ni ne duha ne sluha.

whatson ::

ja slo-tech je ena boljših slovenskih strani... ampak še je rezerva, tako da: sky is a limit.. >:D:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Pretorijanec ::

Jah s testi je tko. Ko je čas, so testi. Ko ga ni, so sam novice. Prhajajo poletne počitnce=čas=testi.

R0K ::

ko pa bote prblizn testiral (proc, plate, podloge za misko:D)

Sergio ::

ROK: zdele ma Pretorijanec miške, luni osnovne plošče, jaz sem pa KONČNO dokončal test 12ih CD-RW enot.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frudi ::

Gulp, 12?! talk about a waste of good CD-R media :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

PaJo ::

Hehe...

Opet bo kaj zanimivega branja:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

Jah... Tega bo _dost_. Zlo težko je ohrant zanimivost ob taki dolžini članka...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj se zgodi, ko slo-techu ponudiš pomoč... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1018022 (5131) hruske
»

Ideja kako dobit dnar za nov server!

Oddelek: Slo-Tech
372070 (1355) Jeebs

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612544 (9214) Elemen_T

Konkurenca

Oddelek: Slo-Tech
282311 (2009) Tomi
»

(po)hvala slo-techa

Oddelek: Slo-Tech
311998 (1630) jRk0

Več podobnih tem