» »

Pritožba ministru

Pritožba ministru

balocom ::

:| 0:) :d pritožu sem se ministru.
Čez 9 dni mi reče učilca za slovenščino da naj grem
k pomočnici ravnatelice (nadravnatelica! ).
Sem šu, pa mi reče da kaj se mam pritoževat, pa naj bi vprašal njo prej, pa zato naj bi dobu opomin.
Kje ti je tle svoboda govora?
Minister jo je zjutraj poklical da jer dobil e-maile z
pritožbami in pol sem tam zgubu 25 minut s prerekanjem pa takimi.
Pa na telefonu ji je skos utripal neka lučka, tok da menim da je to snemala ali pa je minister jo direkt poslušal. :O
mi pa je en tut zatrdu da tudi on poslau mejl ministru, ampak njega niso poslal k njej in ne bo dubu opomina. :'(
sm nevem kak so zvedel da sem bil jst. Samo ime sem napisal pa šolo. Ali je volja povedala ministru ali ma naš računalničar naše e-maile.
Vsekakor totalno nezakonito. |O
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man
  • polepsal: perci ()

Popaj ::

Za kaj si se pa pritožo? Pa malo manj totih smajlijov uporablaj maš post ko mavrico.

perci ::

Eh, ti misliš, da se bo minister z enim adolescentom, ki ima preveč časa ukvarjal in prisluškoval pogovore? LOL - stavim, da sploh prebral ni tvojega mejla ;)

iskra ::

Zakaj si se sploh pritoževal? ...

Ziga Dolhar ::

Lahko nehamo nabijat pa lepo počakamo na avtorjev odgovor?
https://dolhar.si/

balocom ::

:( prtožu se se zato ker mamo gospodinstvo od treh do šestih! Jst mam pa konc ob (tisti dan)
12:20. Začne se ob 15:15. |O
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Ziga Dolhar ::

Osnovna šola?

:\ |O :| :\ ;( ;(( :\ |O
https://dolhar.si/

balocom ::

Točno tako. Ampa ko bo 19.(ene takrat bo konc) si bom to
prokleto vrano prvošču na eni fori jou ej......................>:D :P ;) :D 8-)

Phoebus ::

Nej nekdo prilepi 640x480 smajlija ki umira od smeha.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Reso ::

:P ;) ;(( :O :P 8-O Za osnovno je mogoče res mal preveč da mate vmes frej več kot 1 uro frej samo za take malenkosti ni treba ministra kontaktirat, raje predsednika.
:D :)) ;(( |O 8-O :| 8-) 8-) :O

Ziga Dolhar ::

:O Hmmm. :O

Ker si v Sloveniji izkoristil :D že vsa pravna sredstva (da ne omenjam razredničarke, podravnateljice ;(( ;(( ;(( , psiho-socio-svetovalne ;( delavke, ravnatelja ...), ti predlagam, da se obrneš na Štrasburg. 8-O 8-O 8-O 8-O

--

p.s.: povedal si nam svojo zgodbico. Ampak nisem pa zasledil kakšne želje, kaj bi od nas tule sploh rad ... tako da dokler tega ne izvemo, ta topic sploh ne more zaiti "offtopic". :)

p.p.s.: Reso predlaga Haag.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Maximus ::

lol:D

MadMicka ::

Jaz podpiram balocoma. Na gospodinjstvo tist dan kr nehi hodt, dokler se ne bodo spametoval in urnike pošlihtal tko k je treba. Mislm, kva se pa prav, da boš v osnovni šoli visu po cel dan. Še za enga odraslga je to too much, kva šele za enga mulca.

balocom ::

Tole sem dubu od Volje.net:

Your message

To: Slavko Gaber
Subject: Trajanje šole-pritožba
Sent: 9.1.2004 17:22

was read on 20.1.2004 12:19.

Torej je dons prebral ga.

Ziga Dolhar ::

;(( >:D Oh god.

balocom, noben mejl server teh odgovorov ne pošilja sam od sebe ...

... ma, pa saj me ne boš poslušal.

--

Škoda, ker si nam prilimal le tole, brez sporočila :P

>:D 0:) :8) ;(( 8-O 8-) ;) :\ ;( :P >:D
https://dolhar.si/

DavidJ ::

Slavc je baje zelo v redu možakar ...
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

MadMicka ::

Pomoje je čist nepomembn, če je minister ta email v resnici prebral. Tudi jaz mislim, da ga ni. Ampak pomembno pa je, da se stvari premaknejo. Mater, v osnovni šoli pa res ne moreš čakat med eno in drugo šolsko uro tri ure. To je pa ja treba popravt, pa če bo treba zamenjat ravnateljco, jo bomo pa zamenjal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Meki ::

balocom če je res kar pravš si naredu prov. Pa ravnatlci reč kakšen razlog ima za opomin, a se boji ministra ker ne upošteva navodil al kaj. Mislm osnova šola je pa res v k... na sredni je pa spet isto sranje:D . Če ti pa še kej mori pa reč, da itak nima smisla se zgovarjat z njo, ker se ne bo s pritožbo njej nič zgodilo, s tem kar si naredil pa mogoče vsaj obstaja možnost. Sej se ve, vsi uslužbenci v šoli držijo skupej, so pač sodelavci, nebojo zdej oni se med sabo zajbaval.

Če pa še to nebo dost (pa če si upaš) ji pa reč: "Ma fak of, use kurbe u zbronc skup držite!!", udar po miz, ustan pa odidi. Imej v mislih da ti v osnovni šoli nič ne morejo, v najslabšem primeru dobiš opomin to ti pa že itak grozi tko da... izkoristi priložnost in naredi celo pizdarijo. Če bi jaz lahko še enkrat hodil v osnovno bi to takoj naredil 100%, v srednji se pač ne splača>:D .
<a href="http://www.undermuza.com">www.undermuza.com</a>

Damjan Jagar ::

Ej.. ohladi se.

Balocom, da ga ne bi slučajno poslušal.
http://jagar.si

Blup ::

Glede na to, da si še mladoleten nej gre mama al pa ata v šolo in nej jih mal napizdi. Opomin je itak kot neko obvestilo staršem, tko da nej se tvojadva pogovorita z ravnatelco, da sta za to tvoje dejanje vedla in ga tut odobravata in da nej neha ravnatelca kršit tvoje osnovne pravice! Opomina si nikakor nisi zaslužil in ga tudi NE SMEŠ dobit za tako dejanje!!!! Nikomur nisi storil nič slabega, nihče ni oškodovan, nisi kršil hišnega reda šole... neutemeljen opomin!

p.s. Meki ma po svoje prou, ampak to uporabi samo do te faze, da se zavedaš da ti na OŠ res skoraj nič ne morejo in to ti daje veliko prostora, da si izboriš svoje pravice!

Blup
:\

DMouse ::

Opomina si nikakor nisi zaslužil in ga tudi NE SMEŠ dobit za tako dejanje!!!! Nikomur nisi storil nič slabega, nihče ni oškodovan, nisi kršil hišnega reda šole... neutemeljen opomin!

Sej ne veš kak mail je napisal Gabru. Če je bil žaljiv, je opomin lahko čisto upravičen.

balocom ::

Opomina po zakonu ne morem dut, ker ga lahko da samo razrednik(sem se z njim nasleden dan pogovoru).
Tekst je bil knižen, brez žaljiva vsebine(edina grožnja je bila predlog zakona-grožnja poslancem).
Naša šola je itak čist v pi...!
Na konc šolskega leta pa bo taka.
:P

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: perci ()

balocom ::

No konec zgodbice:
-pogrtal da kar so oni nardil ni blo v skladu z zakonom-preveč ur bimel.
-mel pouk do osme šolske ure ali do treh in odpadel izbirni.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Legend(SLO) ::

Sej ne veš kak mail je napisal Gabru. Če je bil žaljiv, je opomin lahko čisto upravičen.


Edin, da je zajeban, da šola pač nima pristojnosti kr nad usem. Mislm šola ma pristojnosti nad šolo, če ap jst v svojem času si dopisujem z Gabrom pa to njim poplnoma nč mar. Mislm svaka ti čast, da pr raunatelcinisi crknu od smeha, ker jst sm k sm slišu za kašne neumnosti hočjo dt opomin. Ti se maš uso prvaico pritožet in če ocenjo da po zakoniku pritožba ni utemljena naj ti to pač sporočijo pa bo mer. Če pa ravnatelca, ki nevem kako ej vidla mejl cvika, da bi se to ful pojaulal in bi mogla pol ona clo v celem letu za razliko od ostalih si uzet 5 min cajta in narest normalen urnik pa tut...
krneki

Alexius Heristalski ::

Če je kdo razumel, kaj balocom poskuša povedati, naj se oglasi. Meni so njegovi posti popolnoma neberljivi, tako da mu po mojem ne more škoditi, če malo dlje časa preživi v šoli.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MadMicka ::

Alexius Heristalski, če si ti polpismen, je to tvoj problem.

balocom je moral med eno in drugo šolsko uro čakati več ur.

To še gre, če si zaposlen. Npr. v bankah delajo od 9 do 13 in od 15 do 17 in tako delavci praktično "zgubijo" cel dan. Povsem nedopustno pa je kaj takega v osnovni šoli za osnovnošolca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Makaron_hater ::

8-) in star si kok? 6 al kaj? >:D 0:):))

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Moram pa priznat, da se pozna, da si manjkal pri slovenscini.... ;>

Marjan ::

zakaj je ta tema farbasta od smajlijev?!

Ziga Dolhar ::

Marjan: sej veš ... kot zehanje: je nalezljivo.

Ali pa 44. Greeneov zakon moči: mirror effect :P.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Alexius Heristalski ::

Alexius Heristalski, če si ti polpismen, je to tvoj problem.
Ne, nisem. Balocom je polpismen. ;(
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

crazyatos ::

SAJ NISI SAM V RAZREDU!!!! Potegni cel razred s tabo zakaj bi pa to motilo samo tebe če pa je problem to celega razreda in pod nikakršnem pogoju ti ne bi sml biti kaznovan zaradi tvojega ravnaja!!! Jaz ti svetujem da preprosto cel razred neha hoditi na ure gospodinstva in tako ne bi bil kriv ker bi bil vlpeten cel razred in če bi še ostali razredi nehali hoditi na take ure gospodinstva ( če imajo tudi ta problem ) vas bodo učitelji 100% upazili in vas začeli povpraševati zakaj in vi povejte svoj problem in DRŽITE SKUPAJ in lahko se zgodi 2 stvari da vi zmagate in se učitelji predajo in dobite tako kot je prav ali pa ne in vi ostrajate pri svojem in vrjemi mi da bi to upazili vsi starši in se začeli prepirati in mogoče celo ministerstvo in tako jih pa boste prisilili da bodo spreminili urnik



So pa zabit take probleme bi lahko popravil tako da bi preprosto spremenili urnik kar je 5 min dela
crazyatos

Mr_Globus ::

5 min je če majo vse v računalniku :D Tajnice pa khm raje na roko. Primer pri nas => ure so se pokrivale in "niso mogli popravit" ker tako program nardi :\

balocom ::

Ma una nadravnatelica je trčena. Pač.;(
Sicer naj bi jim tako rešitev predlagali iz zavoda za šolstvo .
Končno sm se rešu te devetletke.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Legend(SLO) ::

Eni tle pa že doug niste bli v šoli a ne? Nevem a se je učasih kej dal narest pa neki ceu razred sam pr ns pa nimamo sam v našem klasu problema je to totalno nemogoče. Že iz principa,d a jst pa ne bom modrovanja tega idiota poslušu pa naj se sam zakadi v pizdarije. Noben nikol ne pomisl, da je grupa eno lepo skrivališče in jim ni dost en dokaz, da če sam ravnatelju omeneš, da kšen prfoksi ti ni ql ti ga na konc leta zamenajo in kaj se zgodi k predlagamo da bi zamenal k ni nobenmu ql naša razredničarka. NE K NEBOJO HOTL.

Torej point za v topic: Folk je čudn in noče potegnt s skupino tut če bo meu on posredno od tega korist. Šli bi nekam sam če bi mel SAMO IN LE ONI korist. Zdej pa naj kdo kej nardi v takem razsulu od družbe
krneki

jype ::

Ja, community spirit je danes problem. Tekmovalnost je pac tako huda, da ni vec dovolj da si uspesen, moras se drugim priskrbet tezave. No, tako hudo upam da ni, ampak pocasi gremo v to smer.

Ko sem jaz imel problem v soli, sem sel k ravnatelju in sem rekel, da to pa ne bo slo takole (v 4. letniku sem dobil popravni izpit iz kemije, kljub temu da sem rec obvladal, a s profesorico se nisva razumela, predvsem zaradi mojih stalisc o njenem prakticnem neznanju in nedohajanju znanosti, ki se je med njenim izobrazevanjem in kasnejsim poucevanjem ze precej premaknila naprej, pa seveda zaradi moje neudelezbe pri urah kemije, za katere sem imel zdravnisko opravicilo, pravo, ne napisano od kakega strica).

Po pritozbi sem bil najprej kot kaksen grdi racek, ki si upa takole specat profesorje. Ce imam kakrsnekoli probleme, mi je bilo receno, naj se pogovorim s profesorjem. Figo, ce sem hotel karkoli povedat si je profesorica lahko privoscila zamah z roko in "me ne zanima", jaz pa naj ji potem zaupam svojo tezavo.

No, po pisanju testa pred komisijo in 100% rezultatom so se odlocili, da mi popravnega izpita ne bodo obesili in da bom lahko opravljal maturo (kjer sem tudi kemijo dobro odpisal).

Po moje je prav, da se pritozis. Ni treba takoj ministru razlagat, ampak cisto razumem kako se pocutis, ce te nihce drug ne poslusa, ker "si se majhen".

Huda travma je mene doletela v 2. razredu osnovne sole, kjer so me poskusili nauciti (cel razred, vkljucno z uciteljico) da je 100 parov cevljev == 50 cevljev. Ker sem se cmeral se cel dan in bil cisto penast kako da dovolijo takim ljudem poucevat v soli, pa groza me je bilo kaksne sosolce imam, sem si dan zelo dobro zapomnil. Od takrat naprej ves cas dvomim v avtoriteto, kar mi je pravzaprav vsec in mislim, da je dobro, ampak otroke se da na lepsi nacin nauciti mislit s svojo glavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11928891 (24374) solatko
»

Fizično nasilje v OŠ nekaznovano! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14111787 (8681) BigWhale
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779237 (7817) ERGY
»

Ukor zaradi dveh vpisov v dnevnik

Oddelek: Šola
302264 (1522) OldSkul
»

Kam lahko prijavim

Oddelek: Šola
201542 (1083) malal

Več podobnih tem