» »

galerija slik?

galerija slik?

mprijatelj ::

Zdravo,
zanima me ali obstaja način, da bi imel galerijo (majhne thumbinails ) slike, ko pa bi kliknil nanjo, bi se mi slika v normalni velikosti odprla v popup oknu. Sicer sem to že nardeil, v Dreamweaverju, problem pa nastane, če uporabnik klikne na malo sliko, še preden se naložijo ostale, se slika na katero je kliknil odpre normalno, ostale pa zmrznejo. Tudi ko zapre to popup okno se ostale slike ne naložijo do konca. Obstaja le možnost refresh.
Sedaj pa me zanima, na kakšen način naj naredim tako, da se bodo ostale slike odprle do konca.




Hvala

Lp

tec ::

javascript in preloading images mogoce. Naredis eno skripto, kamor vpises vse slike in jo das vkljucis v onload

Mavrik ::

Se da to narediti brez da bi za vsako sliko uporabil IMG? Ker mam jaz cel kup slik, katere bi bila muka tako dodajati, še posebej pa spreminjati. A ima JS kako funkcijo ki da seznam vseh datotek v direktoriju, ali pa vsaj funkcijo za branje iz .txt datotek?
The truth is rarely pure and never simple.

mare_ ::

JS ne, ker je client-side jezik (se izvaja pri uporabniku in ne na serverju). Bo treba kakšen PHP/ASP/itd uporabiti.

Mavrik ::

Mnja, samo je problem ker tega ravno nimam na voljo... nič bom se že česa domislil.
The truth is rarely pure and never simple.

zaj_tam ::

Zakaj pa js ne? Das v en poseben direktorij slike, z js dobis direktorij listing iz apacha, potegnes ven imena in prek for zanke napises kodo. Je pa vprasanje kak dolgo to traja ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21730339 (16846) KontraCepec
»

[ Vista ] Pravice datotek

Oddelek: Operacijski sistemi
5885 (813) McMallar
»

Forme na 1000 načinov

Oddelek: Izdelava spletišč
242285 (1741) roli
»

JavaScript popup

Oddelek: Izdelava spletišč
92187 (2008) *pety*
»

popup vprasanje

Oddelek: Izdelava spletišč
11951 (810) sopex

Več podobnih tem