» »

Problemi z graficno

Problemi z graficno

smile- ::

Konfiguracija:
macase 250W, Athlon 1.2, 512MB pc133, geforce2mx200 32mb, winxp, najnovejši driverji, direct-x 9.0b

po dveh minutah katerekoli!?! igre ki podpira direct-x slika postane zamegljena, začne migetati in vse svetle barve postanejo rdeče. Če igro ponovno zaženem je problem že od samega začetka - če resetiram je spet 2 minuti ok. 2D slika normalna. Če igra teče na opengl problema ni. Hlajenje grafične deluje normalno.
Poskusil bios nastavitve - ne vpliva nič - poskusil reinstall win - ni učinka

bios-a od grafične nikjer ne najdem za flashat (inno3d)

Igra nikoli ne zmrzne - samo slika se pokvari.

Kaj hudiča je sploh možno narediti?

hvala za odgovore

lp, m.

Zheegec ::

Hehe, moj Inno3D GF2 MX je lepo deloval, dokler ga nisem vzel ven in dal v novi PC (začasno za 2 dneva), potem pa je komaj šlo Winse posneti, igre niso delovale, vse je občasno frizalo, potem sem pa ugotovil da ventilator na grafi ne deluje :D
Anyway, spucaj ventilator, poskrbi za poskusno boljše hlajenje (odprta kišta, v sobi pa po možnosti zelo hladno), pa nove driverje daj gor - potem boš pa takoj videl če je krivo hlajenje >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

smile- ::

to je bilo prvo kar sem naredil - ventilator se cisto ok obraca, graficna je topla (zdalec od pregrevanja), hladilnik cist, kista je pa tko ali tko stalno odprta... - sem poskusil ze vse kar mi je padlo na pamet preden sem ta post poslal...

link_up ::

mogoce je pa kaksen element crknu :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347258 (20760) AtaStrumf
»

pregrevanje grafične ali...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121247 (1089) DrBekunis
»

GeForce4 Ti 4200 128MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
894266 (3179) Sami
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432369 (1313) LeQuack
»

Max Payne ne dela

Oddelek: Igre
12985 (748) Trubadur

Več podobnih tem