» »

Max Payne ne dela

Max Payne ne dela

gonilnik ::

Ko sem pri prijatelju instaliral max payna in hotel zagnat igrico,mi je napisalo nekaj kao :display adapter mora biti direktx8.0 kompatibilen.
in se igrica ne zažene.ima instalirane win me, celerona 1000, graf. je gf400mx-sem probal namestit različne driverje pa ni nič pomagalo.poskusil sem tudi ponovno namestit direct x8 pa tudi ni nič pomagalo.
Je pa for da tudi nekatere druge igre ne grejo:fifa2002, f1 2001 in se nekaj je taksnih.

A ima kdo nasvet kaj bi mogoče pomagalo,razen ponovne namestitve winsov.
  • spremenil: perci ()

AnWar ::

Patch:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

gonilnik ::

Sem patchal na zadnjo verzijo (1.05) pa ne pomaga.Napise mi isto:
Max Payne zahteva directx8 compatibilen video adapter(seveda v angl.) Sedaj pa ne vem kaj naj naredim.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

_Mortal_ ::

Jz mam ta starga Radeon-a pa vse dela v redu. Win ME pa že od nekdaj zajebava dej si rajš drug windows
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Binji ::

Nove driverje za graficno?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

gonilnik ::

Binji:Poglej kaj zgoraj piše sem namestil eno 5 različnih gonilnikov pa ni nič pomagalo.Original od proizvajalca graf. kartice (inno 3d) ter nvidiine trenutno ima gori zadnje ki se dobijo na nvidiini strani.
Mortal:ne gre se zame,ta proglem je pri prijatelju,mislim da winsi niso nič krivi sumim močno directx.
Tudi 3d mark ne gre napiše pa približno.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Mr.B ::

Hm a directX 8 imaš gor
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gonilnik ::

Mr.B: poskusil sem tudi ponovno namestit direct x8 pa tudi ni nič pomagalo.
Dajte nasljednjič vsaj vse prečitat.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Mr.B ::

Probi nastaviti Softwerski T&L. Meni se dogaja to , ko nastavim na resolucijo igre na resolucijo desktopa , da mi nazačetku gre filemček skozi , potem pa napiše en error s hardwerom. Ko pa takoj zalaufam igro še enkrat , ap mi ne javi noenih problemov.Imam trenutno prvega radeona z 32MB SDr-amom.
Probaj najprej nastaviti na minimalne nastavitve , potem pa vklaplaj na višje nastavitve , pa boš videl če bo kej bolš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gonilnik ::

Mr.B:Kaj predlagaš kako naj nastavim minimalne nastavitve,ko pe ne pridem niti v igro ali program (npr.3d mark 2001se,max payne,fifa2002,f1 2001ipd.)
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Mr.B ::

Ma na nov naloži , ker bo predolgo trajalo.
Al pa servis , kar je slabša rešitev.
Lahko daš kartico v drug računalnik pa probaš če dela ? , potem si lahko 100% da je ali ni s kartico kej narobe, itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hubertfast ::

Mislim, da vem v čem je problem, vsaj pri bratu sem imel podobno sceno. No, v glavnem problem sem tam rešil tako, da sem z igre Soldier of Fortune inštaliral Open GL driverje, ki so sicer malo starejšega datuma, ampak vseeno je delovalo. Nove driverje imaš pa itak na netu, samo so dolgi nekaj čež 80 MB.
Lara je zakon!!!

Trubadur ::

Pr men isto to nardi pa mam ati radeon 8500le;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problemi z 3d mark 2001SE

Oddelek: Navijanje
481624 (1287) boštjan
»

Naj igre

Oddelek: Igre
292065 (1571) Killer-69
»

Problem z grafiko v igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
131053 (878) Makaron_hater
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231529 (1228) SkyNet
»

Pixel Sharder 1.4 demoti

Oddelek: Zvok in slika
111256 (1109) luni

Več podobnih tem