» »

Izrez Raznih motivov v ohišja...

Izrez Raznih motivov v ohišja...

«
1
2

fAtso ::

Torej ker študentom vedno primankuje denarja sem se odločil da bi začel malo služiti >:D
Ponujam vam možnost izreza v ohišje kakršne koli luknje, različni motivi, po želji strank. Skratka da ne bom preveč razlagal si oglejte 2 moja primerka ki sta nastala pod mojimi rokami. Zadevi sta enostavni a lepi, okvirna cena kaj taksnega bi se gibala okoli 5000 sit (v ceno ni vštet plexi), se pravi samo izrez luknje, lahko pa vam tudi priskrbim plexi in tega tudi lično zmontiram na stranico (cena je potem višja samo za ceno plexija).

Slike:



Seveda pa se stvar lahko veliko bolj zakomplicira in ratajo res prelepi izdelki. Stvar naredim kar se da profesionalno in za nizko ceno. Ker je stvar unikatna (za vsako stranko svoj motiv po želji) je to lahko kot nekakšna umetnost.

Se pravi izrežem vam lahko kar vam domišljija narekuje; Okna v stranici, izrez lukenj za ventilatorje vseh velikosti (katere lahko izrezem tako da ne rabite zaščitnih mrežic ampak se podobno zaščitni mrežici izreže motiv v ohišje, ...

Torej če imate željo po takšni zadevi mi pišite na e-mail ali pa ZS.
Sem iz Ljubljane. Rad bi pa videl da stvar osebno dostavite da se osebno še pogovorimo o detajlih.
Lahko pa me pokličete na mobitel in sicer 041/792149 pa se zmenimo.

Kmalu bom pa tudi naredil internet stran na kateri bodo motivi in na kateri bo še več slik mojih izdelkov... Seveda če bo le dovolj interesentov

Če bi radi pa kaj pripomnili in vprašali, je pa temu namenjena tale tema. Upam da nisem kršil kakih pravil Slo-Techa
  • spremenil: fAtso ()

ali3n ::

ovca seka!! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

fAtso ::

Hehe hvala :) pozabu sm pa še to povedat da porabim za tak izdelek kot je ovca okoli 5-7 ur časa. Tako da ne boste v dvomih kako veliko bi s tem zaslužil :) Torej če odštejemo porabljeni material ostane okoli 3000 sit za moje delo >:D Ker pa zraven še veliko piva popijem se pa ta številka zmanjša na 2000 sit kar pa mislim da je zelo malo :8)

pingec ::

se pravi da mi za 5k to izrezes
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

fAtso ::

Kaj takšnega bi ti lahko izrezal :D Samo ne za 5k sit. Sem v prvem postu lepo napisal da primer moji dve slikci kaj takega pride 5 k sit, za kaj bolj kompliciranega se pa cena viša. ampak ne preveč. Cena kaj taksnega bi se gibala okoli 13-15k sit (zdele na uč ocenjeno, lahko je tudi nižja). Odvisno od komplikacij pri izdelavi. Je pa možno naredit tudi kaj takega...

Še enkrat povem da je cena 5k sit okvirna za nekaj takšnega kot je na mojih slikah. Cena se pa postavi potem ko je dogovorjen motiv. Recimo za luknjo za ventilator ne bom računal 5k sit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fAtso ()

pingec ::

aaaa ok ne kr ta je huda tud debelina ohisja ki ostane je kot zica
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

kuglvinkl ::

Zdej pa tko. Fant je ponudil storitev, o posameznih dealih pa posezite po ZS. Rezultate pa objavite.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

fAtso ::

Nove slikce prejsnjega projekta.




Sedaj delam na novem projektu. Volk ki zavija na Chieftek ohišju, slike pridejo kmalu.

pingec ::

s cim pa si to rezal in a se uno tanki kos med oblakom in strelo ni nc zvil?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

ali3n ::

če daš spodaj dilo, se nič ne zvije! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

fAtso ::

Jaz to režem z Proxton mašinco, in sicer je kao mini kotna brusilka (Fleksarca :D )

Tko da se tisti deli nič ne skrivijo. Stvar je zelo natančna do 1 cm lahko majhen kvadratek naredim, se pravi dovolj natančno za zelo zahtevna opravila.

Ali3n ne rezem z vbodno žagico, nič se ne zvije, mislim da bi do 1,5 mm tanko črto brez problema pustil in se ne bi nič zvilo. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fAtso ()

kihc ::

A smem prašat kje si kupil to "mini flexarco", ker sam iščem nekaj podobnega?

fAtso ::

Kupil v Bauhausu :) sam nimajo vec :) lohka pa kupis Dremla sam je cena >20k sit - 25k sit< :D

kuglvinkl ::

Vprašaj Brane2!
Your focus determines your reallity

dre ::

fatso a lahko pokažeš sliko te kotne brusilke

fAtso ::



Tole je mašinca, potem pa menjaš nastavke, trenutno je nastavek za brušenje gor. za rezat je pa podoben nastavek samo da je veliko tanjši.

dre ::

nice takšnega oziroma podobnega imajo za 3.000 SIT >:D
-> http://www.exstro.org <-

Brane2 ::

Ne vem, če boš to dobil ravno za 3 kSIT. Na svoji IB/E sem po neumnosti poškodoval sprednji ležaj. ker gre za standardni ležaj, sem novega nabavil pri podjetju iz Kranja za cca 3.500 sit.

Za en kakovosten miniaturni ležaj. Ja, kakšno bofl robo že dobišza drobiž, a ta ima verjetno kar medeninaste puše namesto preciznih ležajev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Aja, pa ne vem, če je "kotna brusilka" najprimernejši izraz za tole. Tko na pogled bi reku, da gre za Micromot 40/E, ki je vrtalnik/gravirnik... :\

Tic ::

Takole mašinco mam pa jaz doma. Točno tako :))
persona civitas ;>

fAtso ::

Hehe take mašince ne boš nikjer dobil za 3000 sit. Drgac pa ma ta mašinca max 20000 obratov kar ni malo.

Brane2, kotna brusilka zato, ker je isti nacin k pr pravi veliki, list je narejen za rezanje železa. in enako iskre letijo ven >:D

Brane2 ::

Tisti "listi" so dokaj poceni. Mislim, da jih dobis v paketu 50 kos za nekaj cez jurja ali nekaj takega. So pa nalezljivo cool.

Ko delam z njimi , se pocutim ze kot zobar... >:D

fAtso ::

Hehe ja tko lepo mjavka tale masinca :) hihi do pa 36kom 1850 sit :)

dre ::

BRUSILNIK NATANČNI ST-00130, MT130 4,990.00 SIT
37 delni pribor
svedri, brusi, ščetke
GARANCIJA 1 LETO, SERVIS
NAVODILA

mogoče kaj takega ??
-> http://www.exstro.org <-

steev ::

Se dajo dobit sam teli nastavki - svedri, brusi, ščetke.
:|

fAtso ::

elx: Daj kakšno slikico. Drugače so pa te mašince, saj kvalitetne čez 20000 sit. Nastavke se pa da kupiti, cene tudi niso nizke. Vse si pojdite pogledati v Bauhause. tm majo dost nastavkov in vsega.

dre ::

izvoli

TEHNIČNI PODATKI

Napetost 230V/50hZ

Moč 130W

Št. Vrtljajev 8000 U/min – 30.000 U/min

Nivo hrupa 82,8 dB(A) / 95,8dB(A)


+
37 delni pribor za 5.000 SIT


ali da še kupiš več

BRUSILNIK NATANČNI- PRIBOR 18D102 - 2,990.00 SIT
102 KOSA
-> http://www.exstro.org <-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dre ()

smilyxx ::

elx v kateri trgovini si to gledal?

Lp
Save water.
drink beer.

fAtso ::

elx super tole zgleda, kje lahko to po tej ceni dobi? to bi jaz prec kupil...

dre ::

hihi upam da bom jutri že dobil :> sem naročo že :D :D
:O
-> http://www.exstro.org <-

kihc ::

fAtso, ta tvoja mašina deluje na 12V kajneda? Saj vidim adapter samo zihr je zihr...:D

fAtso ::

elx daj zaupaj nam kje si naročil? kje boš to kupil? -daj zaupaj nam! Ker nas je tukaj veliko ki nas to zanima.

Kihc: ja deluje na 12V.

mloncar ::

mene tut zanima kje se ta stvar dobi?

elx v kateri trgovini si to gledal?
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

pingec ::

jest mam doma enga od fotra ki je pa ful kvaliteten in je biu nekaj casa nazaj 26k brez svedrov pa tud lepse zgleda kot tile vasi k ma prov tak zaobljen design:P
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

smilyxx ::

Cool sem najdu to na netu kar je elx kazal, pa me zanima če je možno s temu tut gravirat?

Lp
Save water.
drink beer.

dre ::

hihihi am mislim da ne :'(
-> http://www.exstro.org <-

fAtso ::

elx: 3. in zadnjič te jaz vprašam, kje si najdu to mašinco po taki ceni. V kateri trgovini.

Mislm a ti res ne vidš kaj te folk sprašuje? al se sam neumnga delaš? Kr neki, dej če te sprašujemo vsi pol saj odgovor. ;((

Hvala.

Ch4N93 ::

To zadevco prodajajo tukaj.

Google dela čudeže... :D

OZZY ::

Fatso: Ne sam dela se pametnega in muisli, da je boga za jajca prjel, ker je najdu nekaj pocen pa misli kaj je in da naj folk sam to najde kje.
Go with the flow.

fAtso ::

OZZY: Ja sej neki tazga sm si tud jest mislu. Hvala bogu za ostale prijazne uporabnike tega foruma:D

THX Ch4N93

fAtso ::

Nova luknja. oz tole nej bi bil volk ki zavija. Ne vem men je cist kul :D

kihc ::

@fAtso daj povej kje ti dobiš te slike - rišeš sam ali obstaja kakšna spletna stran z modeli?

ta volk je naravnost prekrasen. 8-O

dre ::

da.. zelo dobro to delaš! a to si je sam on narisal ?
-> http://www.exstro.org <-

fAtso ::

U bistvu sm dobu sliko, pol sm jo pa gledu pa na roke narisu na ohišje. Slike pa ponavad najdem na Google ----> slike :D

dre ::

am Fatso: zlo je dobro to ampak se mi zdi da ne pride najbol do izraza ker je preveč visoko nekje na sredini bi ga moral naresti tega volka :8) če me razumes

Tic ::

Lepo si prerisal, vedar ima rep ko vidra? ;)

Morem rect, da ti lepo uspeva to. Svaka čast.
persona civitas ;>

dre ::

am pred 10 minutami sem dobil to natančno brusilko! na skatli je zgledala zlo dobro :=))
notri pa plastic fantastic, smrdi ... i can just say lool !:8) :8) :D
-> http://www.exstro.org <-

frenk ::

pa sej to še ne pove da je zanč...dej povej kako kej dela:)

dre ::

no malo sem probal saj je kar ql ampak stikalo j*** v 3 pm :D am bol prhko je vse :'(
malo sem probal ampak za zdaj se ni nevem kaj :D
-> http://www.exstro.org <-

dre ::

fatso povej ti men kako tako lepo režeš to ven meni nikakor ne uspe pa kako tako lepo režeš naokrog :D jas režem ravne crte pa so grde :8)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja nova kreacija. Začetek (Slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192085 (1089) francka45
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711572 (8634) Privatnik
»

Procesor AMD

Oddelek: Kaj kupiti
181557 (1209) Dr_M
»

Zalman ZM80C-HP VGA Cooler + ZM OP1

Oddelek: Strojna oprema
7784 (709) trs
»

ISO 400 napajalnik v Megahit-u

Oddelek: Kaj kupiti
161323 (1084) Buggy

Več podobnih tem