» »

Izrez Raznih motivov v ohišja...

Izrez Raznih motivov v ohišja...

1
2
»

fAtso ::

Hehe ravno črto ti jest nardim totalno ravno :) Kako pa tako lepo rezem je pa moja mala skrivnost :)

Sej ne hecam se, jah praksa pa veliko ljubezni vlozene v delo. Pa predvsem čas 8-O

frenk ::

jest tud ne razumem kako lahko s tem koleščkom delaš krivulje:\...to je tko kot bi s cirkularjem hotu krog rezat:D

dre ::

frenk res je probal sem malo in negre in negre :D totih rezalk sem porabil ze 4 pa sem vrezal komaj kakih 10 cm:8)
-> http://www.exstro.org <-

fAtso ::

Hehe koncno me razumete zakaj se splaća pri meni naročit? :D Če se vam da s tem zajebavat, se kr dajte ce se vam pa ne da, pa lepo meni dinarcke pa bom jaz naredil >:D

frenk ::

aha...torej tvoj način dela JE skrivnost?

fAtso ::

Ne sem že povedal, veliko potrpljenja je potrebno, veliko ročne spretnosti, pa ne smeš hiteti. Vzami si čas. Pa pazi da vlečeš roko enakomerno!!!

Drugače pa ne vem kako naj vam povem, pač način je tak da mašinco vleceš po črti :D

DimmniBurek ::

Ej, un volk bi biu za mojo punco, je ful na volke opičena! In kulku bi koštalu za volka?

fAtso ::

5000 sit za volka.

kuglvinkl ::

Hehe, kot na Baščaršiji, 5k za volka! Vzemi, ali pusti.

Zdej pa resno, dejte se zment preko ZS!
Your focus determines your reallity

fAtso ::

:D :D :D :D

Ja Kuglvinkl, ce pa ne dojamejo.

Eh sej bo bolje, ???

fAtso ::

Ok dons sm se mal igral s svojo kišto in tole je prišlo ven.




In sicer to je luknjica za 12cm ventilator. Kaj takega bi vas prišlo celih 2000 sit. Ceneje kot sam ventilator. Čez sem dal še čisto tanko mrežico železno, da lepo čez piha in da kakšni prsteki ne pridejo zraven!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

dre ::

am se ti ne zdi da ti to mal preveč risov narediš po ohišju al se sam meni to zdi :8) lahko bi prebarval celo ohisje.... :D
drugače pa je ql
-> http://www.exstro.org <-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dre ()

fAtso ::

Tisti risi so od tega k tolk sraufam skatlo pa jo dam na bok :D pa je en glup lak gor k se takoj spraska. drgač pa pr delu skor nč rajs ne nardim mogoce kksn mini mini če mi slučajno kkšn šrauf pade gor :8)

mamamia ::

Ok jaz sem tudi tisto masino nabavil in je cisto vredu. Najprej sem pokuril 2 rezilkici za 10cm, nato sem pa pogruntal foro. Sam vseen jih gre ogromno.

Fatso, zanima me kje jih kupujes? Ostal sem na polovici rezanja znaka v ohisje pa je zmanjkalo... Jutri grem v merkur.. Kje ti nabavljas?

xpozed ::

mamamia: kiro si ti tud nabavu (kje za kok, ce mas ksn link...) :D

mamamia ::

glej prejsnja stran. Firma je pa starke... Cist kul.. Sm rabm jutr nujno rezilke...

fAtso ::

Jest mam tud uno masinco! ampak z njo ne mores natancno nic izrezati!!!

Una rezila pa dobis v bauhausu. 1790sit je 20 kom.

pingec ::

fatso v cem pa se una razlikuje od tvoje da se slabse reze?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

fAtso ::

Una moja je manjsa in veliko lazje je z njo upravljati. Pa ze samo cena 20k sit ti pove da je veliko boljsa. Moja je lahka manj mocna, una je pa full nerodna!!! Za ravne izreze je ze, samo za kroge in razne okrogline pa ni, pretezka in preštorasta za upravljati.

mamamia ::

FATso, bos videl slike mojga izdelka... Se da cisto vredu narest tudi male stvari. Trenutno mi je zmanjkalo rezil in sem na pol dela ostal. V nm se jih pa ne da dobit.. sm bil v 5h trgovinah.
Jebem jim mater..

Brane2 ::

Ravno vceraj sem dobil Proxxonove sajbice z diamantnim prahom. Gate trga.
Prerezal sem vse keramicne stvari v delavnici. STvar pade cez 5W keramicni zicni upor ko da je iz zeleja... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

mamamia ::

Brane2, to so te zadevice za rezat? Kje si jih dobil, ter koliko je cena?

sash ::

nekaj me zanima, pa da ne dpiram nove teme bom kr tukaj vprašal, fAtso (ali kdorkoli) po keri strani stranice je bolj priporočljivo rezat, po uni zunanji (barvani) al notranji (kao nebarvani) ?
--------------------
Think different...
TOROiD Group

mamamia ::




Tole je pa moja stvar zrezana s tisto masino za 5k!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

dre ::

mamamia kje si pa kupil rezalke te male ker men jih je tud zmankal :8)
-> http://www.exstro.org <-

fAtso ::

Obvezno je rezati po notranji strani!!! Ker če ti sam enkrat mašinca iz roke uide gre cela stranica v smeti lohka al pa na barvanje :)

mamamia ::

rezilke: Kupit sem moral nek komplet za 3k v interdiskontu.. Drugje niso meli. RAzen bauhaus v lj najbrz, samo sem iz nm.. uglavnem v nm se ne da.

Aja kolk cajta diamantna rezilka zdrzi?

DimmniBurek ::

No Fatso, a maš kšno sliko z ognjem, tku da bi kao gorela kišta, mislm, sam luknjo v stranico bi naredu v stilu ognja, sam če je kšna slikca jo prpopaj gor!:D

fAtso ::

Ni je še.

5er--> ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Nejc Pintar ::

to je nalepka?:\

5er--> ::

DimmniBurek ::

Ful huda slika, sam jest sm mislu da bi sam izrezou vn, sz vbodno žagco, če bi se dalu, ba da bi gorelu gor, ne vstran! Drgač pa na uni strani hudi projekti!

nikonezna ::

jaz sem moj drevešček kar z ubodno naredil...pa je kar vredu prišlo, sam pol je treba tudi pobrusit in prebarvat

brez podpisa

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

DimmniBurek ::

kašno vbodno pa maš? Kaj kr navadno? jest bi si en Fire zrezu vn! Aja, kašna rezilca pa maš? kšna diamantna al navadnaž?

nikonezna ::

vbodna je mislim da je od iskre stara kakšnih mm...recimo 18 let, žagico pa sem našel doma, navadna čisto obična za rezat železo, otiroma pločevino. Kašnih bolj strokovnih karakteristik pa ti ne bi znal dat. Sam glavno je da režeš zelo počasi pa nonstop podmazuješ s wd40 ali motornim oljem, pa da je razmeroma hladna žagica. Pol pa gre ko po maslu....pa ne pozabit sončnih očal ko delaš ki lahko takoj vse poči in odleti:|
brez podpisa

DimmniBurek ::

Ej Mach_Man kako pa si "ovinke" zrezu? jest sm dns se neki martru pa se sam rezilce mal upogne, pa nism hotu zlomt!
Aja kolk od roba pride luknja, mislim si čez celo nardit? za zdej sm narisu 3cm okrog Nebom ognja vn rezu ker se mi ne da!:))

nikonezna ::

ovinke sem počasi počasi rezal pa zavijal pa je kar hitro zavilo....
...od roba pa ne vem...poglej kolko rabiš da ti ne bo pleksi motil zapiranja vratic, pa upoštevaj površino na katero boš zalepil (seveda če misliš zalepit, lahko daš tudi gumo okoli)
brez podpisa

DimmniBurek ::

Kolk od roba je treba narest lukno? mislim si kvadrat izrezat in ene 3cm od roba. Preveč, premalo? Pa kako ovink nardit? Prosim:8)
There Is No Stronger Drug Than Reality

DimmniBurek ::

Ah, za 5min si me prehitel!:\ Ok, sam jest sm tudi šel počasi pa se je sam rezilce uukrivilo, tko da ne vem, ma sej ovink bo sam v kotih, da ne bo 90° bo okroglo:))
There Is No Stronger Drug Than Reality

Mamaplata ::

Zanima me ,če je že kdo poizkusil rezat kaj takega z mašinco MINICRAFT MB170 40W ,ker nimam listov za rezat in nebi rad kupoval preden vem ali se da.

DimmniBurek ::

OK, menda je tudi boljše če žaga žaga hitro?!?!:D Ker sm prvo rezu počasi-na 1 pa se je vse treslo, pa ovinka zaboga nism mogu zrezat, pol sm pa poveču speed na4 menda od 7 pa gre kot po maslu (pločevini).8-) Kako pa si naredu da ti ni treslo? Men se vse trese ko hudich!>:D Am, še neki sm hotu vprašat.... Aja, s čim ste zalimali pleksi gor? če bi s šraufi pritrdu bi blo grdo!:(
There Is No Stronger Drug Than Reality

smilyxx ::

DimniBurek: Zakaj bi bili vijaki grdi? Samo izberi si kakšne imbus vijake, ali kaj podobnega. Drgač pa pojdi v najbljižjo trgovino z železnino pa boš videl, da z vijaki lahko izgleda še lepše kot lepljeno.

Lp
Save water.
drink beer.

DimmniBurek ::

Sm se dns eno uro martru ma sm zrezu! Uf, vse me boli-roke mislm:D Sam še fotr da mi pleksi prnese pa pritrdim in je!:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

5er--> ::

Dimniburek: kaj takega?


Poglej malo tukaj.

edit: sm opazu, da ne rabiš več. čakamo na slikice!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

DimmniBurek ::

E preberi zgornji post,:\ pa boš vidu da sm že zrezu, še za to sm se martru eno uro, pa sam kvadrat s okroglimi koti! Tenx anyway0:)
There Is No Stronger Drug Than Reality
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja nova kreacija. Začetek (Slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192092 (1096) francka45
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711637 (8699) Privatnik
»

Procesor AMD

Oddelek: Kaj kupiti
181583 (1235) Dr_M
»

Zalman ZM80C-HP VGA Cooler + ZM OP1

Oddelek: Strojna oprema
7788 (713) trs
»

ISO 400 napajalnik v Megahit-u

Oddelek: Kaj kupiti
161331 (1092) Buggy

Več podobnih tem