» »

Gentlemen (Guy Ritchie)

Gentlemen (Guy Ritchie)

Vazelin ::

Kako je to lahko tako neopazno šlo mimo.:D Od četrtka igra nov Ritchiejev mafijski movie. In po ocenah na IMDB sodeč je zelo visoko.
https://www.imdb.com/title/tt8367814/

A British drug lord tries to sell off his highly profitable empire to a dynasty of Oklahoma billionaires.


Jaz si grem to definitivno ogledat v kino. Vprašanje samo še kdaj.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

The Gentlemen Trailer #1 (2020)

2dark ::

Saj ni slo mimo. Cakam, da pride na net.

Vazelin ::

Movie je precej gledljiv. Ni sicer najboljše delo od Ritchieja ampak je zelo dober. Morda bi ga lahko še skrajšal za kakšnih 10 minut, bi bil še bolj osredotočen. Ampak bo že. Prvi dober cinema film smo dobili torej že januarja. :D

Pogrešal sem Stathama. Hugh Grant niti ni tolko annoying, kot sem mislil da bo pred ogledom in dejansko odigra vlogo zelo proper (čeprav niso mogli brez ene omembe brexita lol). Mathewa je ok videt brez tistega alabama naglasa ali karkoli že. Colin Farrell je imel hudo vlogo in morda najbolj zapomnljivo v filmu. Res proper odigrano. Dobre trenirke.

Všeč mi je tudi ta razbojniško-huliganski britanski naglas nekaterih.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Men po trailerju sodeč deluje preveč v stilu, veliko govorjenja, nastopaštva, gobcanja, malo akcije.

Imam občutek, da je Ritchie šel na isto žogo kot Snatch , verjetno pa je film v rangu Locks Stocks and Two smoking barrels.

Vazelin ::

Ni veliko akcije. Je pa ok vkomponirana.

ps: tako Snatch, kot Locks Stocks... sta boljša filma od Ritchieja. Gentlemen je tudi vreden ogleda.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Ni veliko akcije. Je pa ok vkomponirana.

ps: tako Snatch, kot Locks Stocks... sta boljša filma od Ritchieja. Gentlemen je tudi vreden ogleda.

Snatch je res dober. Dve kadeči šibrovki pa dolgočasen.

TheBlueOne ::

RocknRolla je kul.

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Movie je precej gledljiv. Ni sicer najboljše delo od Ritchieja ampak je zelo dober. Morda bi ga lahko še skrajšal za kakšnih 10 minut, bi bil še bolj osredotočen. Ampak bo že. Prvi dober cinema film smo dobili torej že januarja. :D

Pogrešal sem Stathama. Hugh Grant niti ni tolko annoying, kot sem mislil da bo pred ogledom in dejansko odigra vlogo zelo proper (čeprav niso mogli brez ene omembe brexita lol). Mathewa je ok videt brez tistega alabama naglasa ali karkoli že. Colin Farrell je imel hudo vlogo in morda najbolj zapomnljivo v filmu. Res proper odigrano. Dobre trenirke.

Všeč mi je tudi ta razbojniško-huliganski britanski naglas nekaterih.


Tudi Charlie Hunnam ni bil švoh

Horas ::

sem pogledal film in mi je odličen. tipičn britanski krimič. guy ritchie še zna napisat in posnet. igralska zasedba odlična.

kak mafijozo je mickey da sprašuje svojo ženo ali je možnost :D hec hec
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

2dark ::

Takšnega filma kot je bil Snatch, ritchiju ne bo veš uspelo posnet. So pa vsi trije na isto podlago narejeni ( Šibrovki, Snatch in Getlemen ), vendar je samo Snatchu uspel tisti pravi vibe, pravi igralci .. Lahko rečem, da se mu je "usralo" , ker drugače bi se mu usralo še večkrat.

Ni vsak Tarantino, ki je sposoben isto foro prodajat uspešno 26 let.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

yea
:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Guy Ritchie bo napisal zgodbo in režiseral The Gentlemen TV serijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi vseh filmov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15826721 (905) Thompic
»

Ledeno maščevanje (Cold Pursuit) - Liam Neeson

Oddelek: Sedem umetnosti
393263 (1853) oo7
»

Lestvica najboljših 10 režiserjev

Oddelek: Sedem umetnosti
274106 (3370) Evil mind
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710269 (9174) Timurlenk
»

Tu pa tam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210460 (8577) strictom

Več podobnih tem