» »

slabosti modificiranja

slabosti modificiranja

sirotka ::

Pred dnevi sem se odločil, da je moj miditower dolgočasen in da se moj geforce nekam nesramno greje! Zato sem si ohišje prešprical z krom barvo, AMPAK ta k****** barva se po 4 dneh ni posušila!!!!! Zato sem šel po njej z avtolakom, a mislite da se mi bo barva luščila! Alien-w OPROSTI ker ti nisem verjel, da je barva res v p****.

sasox ::

Ja po moje to ne bo dobr! Najbols, da nekak odstranis barvo in ves postopek ponovis :)

sirotka ::

Ja sej mam na srečo strica, ki ima tovarno platičnih elementov, tako da sem zastonj dobu plexi in si bom najbrž naredu kar plexi ohišje. Ane bi blo to še narbolš? Pa še 1 cm debu je, tako da ne bo hmal poču:):D

element ::

Ja, tako ohišje je še lepše. A lohk kej pleksija pod ceno zrihtaš? >:D

alien-w ::

sirotka...jap, barva JE v q***u! Zlo dobr vem, ker sem jo na roke dol pucal... too much! Pleksi men ni gut, ker se ven vidi tudi stvari, ki noces da se vidijo, je pa ql, ce zelis imeti popolnoma viden racunalnik.

sirotka ::

Ja sej mam barvn plexi, u modri al pa u rdeči!!! Pol daš pa ful neonk not:)))98-)

IceIceBaby ::

Fantje, jaz sem dal enem tislarji delat leseno kocko 50x50x50. Pa gor tko pokrov lepo uštiman. Ko jo dobim bom pa pofarbu lepo pa vodn hlajenje not pa to. Bom poslikal pa postal slike ko bo fertik :)
btw...a se da plexi barvat.

sirotka ::

Da se ga!:\

Bondek ::

Ja to je pa to če ne veš kaj delaš :)):)):)):))
No, in to je to !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje bi kupiu plastično/stekleno ploščo ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
62299 (2176) Shark-357
»

še moj vodni blok (spike) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
557940 (6393) WinsuckeR
»

Cena plexi-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
306940 (6351) CaqKa
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352096 (1614) sekundek
»

Kaj pravte na tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381724 (1241) element

Več podobnih tem