» »

Kaj pravte na tole?

Kaj pravte na tole?

element ::

Kaj si mislte o tem, prepih čez ohišje je tak, da glavca buba! :D

Stranica

Mam tud šalterje spredi, pa niti nism sliku, ker se mi ni dal, pa sej vsi veste kakšn je šalter z ledico spodi a? :D

ChiefThunder ::

Kva to so 12*12 fani? Mal se še potrud okrog izgleda. Montiri jih noter.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

element ::

To so 12x12 venti ja, kupleni v konradu. Montiral jih bom noter, k dobim šravfe, pa ohišje bom prej poštrihu pa to... Tko da bo :)). :D

Huey P ::

Kar kul, samo vente prišraufaj odznoter, pa pobarvaj ohišje... Tisti zgornji vleče zrak ven?

..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Jp, spodnji not, zgornji vn. :D sej to še ni končna podoba, nimam še tapravih šravfou, niso še pofarbani, pa še ohišje tud ni poštrihano! :D Bo pa kmal ;)!

whatson ::

hmm... dobro si to zrihtal...

kakšne so zdaj kaj temperaturne razlike v ohišju?:D

en frend je nekaj podobnega enkrat probal, pa mu ni lih ratalo... so venti preslabo delali in preveč ropotali:\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Huey P ::

Aja, še to;

S čim si pa rezal ohišje?
..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Nč ne ropota, temperatura je enaka temperaturi zunaj. Mogoče kakšno 1° več. Več pa še nisem mel :D!

element ::

Hehe, sm mal imprvizeru, ker sm sosedu posodu vbodno žago. Sm zvrtu lukne okol in okol in potem sm s škarjami za želez precviknu plac, ki je bil med luknami in potem sm use zbrusu. Pa še ratal je! :D

whatson ::

Pelcijan: daj povej malo specifikacije sistema (procesor) in kako je (če je) zadeva OCjana

farewell
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

element ::

Nimam še rezultatov, ker sm procesor skuru, mam samo z p2 350, ki je zdaj noter. Bom sporoču rezultate, ko bo notr TB1.0! :D

sirotka ::

Ha jst mam podobno narjenu, sm da mam ohišje srebrnu, pol mam gor pa še termometer, pa veeeelik lepš zgleda!!!:P

Huey P ::

sirotka;
Daj sliko pa ti povemo kak zgleda.
..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Ne mi praznga lufta govort. Sliko pokaž, pa bomo vrjel! :)) Jest bom tud tole še use poštrihu na black, pa vente s flourescentno, pa na notranjo stran ohišja jih bom dak... :D

alien-w ::

tole si poglejte. sej ne da bi se hvalu, sam mogoce bo kdo ksno gut idejo dubu al pa kaksno info, ki mu bo koristila.

webcreator ::

Tole ni čisto nič posebnga ... Pač kupu 2 venta, naredu 2 lukne pa pršrauvu ... Mislim, da ma skor vsak OC-er neki tazga na svoji kišti ... Pošl sliko ko bo stvar končana, pa ko bo zgledala tko k treba ... (ala alien-w kišta).>:D
PS: kok si pa dal za vente?>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

DrSergioDJ ::

aamm, se strinjam, nič takega :D sem tudi jast to mel, pa sm pol raje plexi not vrgu, pa pridobu par stopinj v + :D
...

Tomi ::

Vse bolj se mi zdi, da me poleti čaka osti dela, da bom računalnik spravil na nekaj podobnega.
Drugače je pa res, da bi nujno morali biti ventilatorji notri.
metrodusa.blogspot.com

Nemelk ::

zaenkrat črni venti na belo ohišje, pa še zunej so, NE GRE, ni lepo, ampak to splooh ni pomembno!!! važn je da piha! Če pa je še lepo je pa vse skupi en SLIN:P
P.s. čim prej pobarvi!
Nemelk ™

Bungee- ::

Jest mam podobno narejeno, samo da sta oba ventilatorja noter, pa se oba noter vleceta. Aja odvod zraka gre pa ven skozi zadnjo stran .... Ce mi bo ratal si digitalca ta teden sposodit, bom pa se poslikal. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

OldSkul ::

To je zlo pomembno kakšno je ohišje,kakšne barve pa to....
Ne mi rečt de ni?!?!

Drgač pa velik truda boš moral vložiti ker s temle ohišjem tvojim ni nič!

Bungee- ::

Jaz imam tud 2 venta na stranici iz notranje strani in cez vent kromirano mrezico proti krajsanju prstov :P. Oba venta vleceta noter, ven pa velceta dva druga venta na zadnji stranici, mucho prepihos 8-) P.S.: Pelcijan, vijake dobis tud v merkurju tolk btw. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

element ::

Vem ja, dons grem po barvo in bom štrihu >:D pa po šravfe, mrežco... :D In pol bo to zgledal tko k more! :D

sirotka ::

A ve kdo, kje bi lohk dau kišto kromerat???
To bi šele dobr zgledalo!!!!
Ej mam eno idejo, kmal mam rojstn dan, pa bom meu žurko in sm se spomnu, da bi povabu še vs slo-techerje, dejte mi povedat, če bi ker od vas pršu, sm tok da vem!!!
;)davor.baselj@guest.arnes.si

webcreator ::

Če češ dat kišto kromerat probi pr kakem avtoličarju, če ne pa kakem livarju (al cinkar al kok se tem reče ...), vem da je en dobr v radečah k sm tud za firmo neki tam hodu.
moj ohišje: v venta na strani (120), metalik Ferrari rdeče barve, pa spredi je lukna, kamor bom dal zdej plexi, pol pa pride še plexi od druge strani, sam ko bom mel cajt ...
PS: a mogoče kdo ve kje bi dubu kako dobro lampico, ki se čim manj greje za notr?? (pa de bi bla še pocen).0:)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Bungee- ::

sirotka:; namest da ga das kromirat, kar bi te vrjetno prislo muchos denaros probaj rajs kupit samolepilno tapeto (btw prodajajo jih v mavrici) in evo ti kromanega ohisja, mislim da je meter take tapete prisel okol 800 sit na tekoci meter. Sam kar je je to da bi moral lepo prilimat to gor, kar se pa tud z mal muje da ;)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

sirotka ::

Ja pa dobr zgleda?? Se svet tako, da se not vidš?
Dejte povedat če bi pršli na žur!!!;((;((

alien-w ::

odpri novo temo, poslji mail sergiotu, pa objavi svoj mail, pa se po sigurno ksn slo-techer prjavu. Sej nas je ja 1600!mal reklame!

sirotka ::

Ok, tnx!!

element ::

Jest bi na žur pršu, če bi bil bliži doma. Jest sm 17km vn iz LJ. :(

sirotka ::

Ja jst sm pa bliz nm doma

element ::

Ja sej pol to niti ni tok delč... :))

das_frik ::

jaz na žur takoj pridem sem je problem ker sem iz velenja:O

Binji ::

Ja jst bi prsu sam s ki pa si? Kako pa bos kej to naredu?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

sirotka ::

Kako to mislš??

Matek ::

Binji verjetno misli kje boš mel žurko, ker če ti bo prišlo enih 200-500 folkecov, lahk mate ful velko hišo, pa jih ne boš not spravu.8-)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sirotka ::

Aha, ja to boste še vse zvedl

lord VASCO ::

Aja Pelko jz tega sploh nebi štihu sam, to ti lepo Volkarju odnes d ti bo s svinsko mastjo premazu.ZEZ. Najprej bi si jz na tvojmu mestu proc nou nabavu k ne vem kwa so ti venti če maš tisto pizdarijo not (k jo maš).:O Aja folk pr nemu ventu še nisva odznotri dala k ni nobene zaščite, k če bi to kabu oluščl bi bla pizdatija, tko d dons pridm do tebe pa ti tist color prnesm. Aja pa če bi dala vente not bi blo uzuni grdo k sva mal grdo odrezala.;((

element ::

JP, Vasco ma prov... Itaq bova pa pol še mal s pelxijem improvizirala... :))! Hehe... Proc bom pa že nabavu, k bo keš od biznisa... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482169 (1426) frenk
»

Kako bi vi utisali tole masino

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82040 (1771) DSmidgy
»

Kaj naj modificiran na ohišju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271335 (1133) R0K
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301965 (1501) Binji
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263205 (2773) iCe

Več podobnih tem