» »

El. Kitara + Ojačevalec

El. Kitara + Ojačevalec

b4d ::

Zanima me katero električno kitaro do 50000 sit in ojačevalec do 45000 sit mi priporočate kot začetniku. Čim manj keša bi rad dau za čim boljšo stvar?
b4d.sablun.org

Blade ::

Jest ti priporočam da greš v Big Bang in si ogledaš Cort-ove S modele, ali pa kakšnega Squirja. Jest sm si pred dvema letoma kupil Squierja; ampak bi si kupil Corta, če bi bili takrat na voljo. Aja tud ESP/LTD ec-50 je baje ql, sam je malce dražji (okol 70k)
Kar se pa ojačevalca tiče, je pa ql zadevca Roland Cube-50.

Tale kombinacija bo ql za nekaj let - poj pa itaq kupš enga Gibsona ali pa ESP za miljonćka.


Najbolje da si greš ogledat in kupiš tistega ki ti najbolj sede, ker za tak keš itak ne boš dobu ne vem kakšne kvalitete, oz. so vsi bolj švoh.
drugače pa si lahko ščekaš reviewe tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blade ()

b4d ::

Huda stran!

A kej poznaš morda Ibanezovo GRX 170-GP, za 54000.
b4d.sablun.org

Blade ::

Na žalost o Ibanezkah nimam pojma .. a si kej razmišljal o nakupu rabljene? ščekaj bolho.

icek ::

Na zalost vlada zmotno mislenje o kitarah za zacetnike in kitarah z mojstre. Taksne kitare ne obstajajo!!! Obstajajo samo dobre in slabe kitare. Vsakemu zacetniku bi predlagal, da si kupi cim boljso kitaro, saj bo na njej lazje, boljse igral pa se boljsi zvok bo imel. Isto je z ojacevalci.
Drugace pa ti jaz predlagam tudi ce pogledas rablene zadeve. Jaz sem dobil ibanez RG570 za 70k dobro ohranjeno.
Rider of Theli
www.air-tv.net

van5150 ::

Jaz prodam sledeče:

El. kitara WASHBURN N1 Nuno Bettencourt model - rumena z dvema humbuckerjema...............30.000 SIT (očuvana)

Ojačevalec LANEY 60 W Hardcore Max (clean+crunch channel, reverb, CD-in,...)..................45.000 SIT (kot nov, ki stane okoli 79.000 SIT)

Multiefekt BOSS ME-33 (kot nov, nerabljen praktično z vgrajenim footcontrolerjem za real time efekte, terce, arpeggiator, tuner,....)...........40.000 SIT (nov je okoli 70.000)


Mailo: van5150@email.si ali GSM 041/470 710 ,Tomaž.

icek ::

se zal ti bo da bos to prodal :)
Rider of Theli
www.air-tv.net

van5150 ::

Ja, vem Icek.....ampak kaj ko nimam časa igrati, roba pa mi stoji :'(
Naj jo vsaj nekdo "ponuca"....ne bo mu žal :))

b4d ::

morda bi se dalu kej zment, sam čez prbližnu 2 mesca, če jo v tem času ne prodaš. Kr morm mal ocene popravit najprej.
b4d.sablun.org

kos1 ::

tudi med istimi modeli kitar ene firme so razlike. Kitaro je treba sprobat! Jaz sem pred leti kupil Fender Stratocaster model Strat plus in jo cez par let prodal in si kupil enak model iste firme, samo druge barve . Sok! Kitara ni imela enakega zvoka!! Basist v ansanblu me je zajebaval, kaj sem sedaj to kupil. Nato sem dal takojk novo kitaro v Oglasnik in se mi je javil kupec prve kitare. In sva zamenjala. Jaz sem dobil nazaj svojo prejsno z boljsim zvokom, on pa popolnoma novo.Se vedno igram na to staro Stat plus!
Ce ne bi poznal zvoka prejsnje kitare, bi kot novi kupec zivel se danes v zmoti!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kos1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električna kitara (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11514889 (580) kriptobog
!

Naučimo se igrati kitaro (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Sedem umetnosti
763509939 (78616) c3p0
»

Električna kitara

Oddelek: Kaj kupiti
495769 (4509) jype
»

El. kitara

Oddelek: Kaj kupiti
363251 (2252) icek
»

Električna kitara

Oddelek: Loža
193299 (3062) (sic)

Več podobnih tem