» »

Informacije o tech tipih

Informacije o tech tipih

Mr.B ::

Koliko od vas iam kakšne certifikate ?
Koliko od vas se praktično okvarja ( z pomočmi na forumih) tudi v praksi , tu ne mislim da imate doma računalnik ,in se igrate z navijanjem , amapk tudi v sluzbi delate na teh problemih.

To je mišljeno bolj v informativne namene , ne pa da se bo kdo prveč , khmmm.:)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

andrej ::

hm, jaz mam MCSE+I (ok, zdaj samo MCSE, ker so +I ukinili), pa se MCT. Drugace pa se tudi ukvarjam z raznimi forumi - v zadnjem casu predvsem forumi za XP-je, javnimi na msnews streznikih, in privatnimi.
Drugace sem tudi MS MVP ravno zaradi pomoci v teh forumih. Zdaj sem tudi postal Associate Expert za posebno MS stran v XP-ji, ki bo sla v javnost konec maja.
Drugace pa me lahko "dozivis" tudi v zivo na NT konferenci v portorozu, kjer bom predaval o Whistler server liniji...

TinkaPinka ::

Andrej, na katerih news grupah pa si dejaven? Včasih sem jih dosti brala, sedaj pa sem to malo opustila...
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

v zadnjem casu predvsem na privatnih, tu pa tam pa me najdes tudi v javnih predvsem na microsoft.public.whistler.*, malo manj pa v win2000.*. v zadnjem casu me v w2k skoraj vec ni - pac treba it naprej.
problem je v tem, ker je na dan preko 500 postov, ki jih nikakor ne mores prebrat, ob tem pa jih je polovica cisti junk. Se spomnim kaksno stanje je blo pred enim letom v w2k newsgroupah - blo je okrog 100 postov v .general, kar mi je omogocalo, da sem prebral cisto vse poste v vseh w2k newsgrupah. Takrat sem tudi sam naredil okrog 80 postov/dan. zdaj pa se mi niti brat tistega vec ne da... enako se je zdaj zacelo dogajat whistler newsgroupam...

TinkaPinka ::

Heh, ja saj to je tudi bil razlog, da sem jaz tudi opustila branje teh news grup. Oziroma dva razloga. En - junk posti, drugi - preveč postov. Vsega ne moreš prebirat, ker potem lahko bereš tudi cele dneve...
Včasih sem brala tudi lockergnome (news.lockergnome.com) grupe, vendar se je v zadnjem času tudi nabralo precej junk postov. Pojavila se je ena skupina ljudi, ki se bolj ali manj zasebno pogovarjajo... Dolgčas.
Priporočaš kakšno dobro destinacijo?
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

zal nimam kaksnega pametnega resourca, ker se povsod pojavi guzva cez en cas.:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol - Email - Navlaka

Oddelek: Omrežja in internet
422253 (1834) Sunna
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097782 (6224) zetko
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442132 (1650) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774955 (4074) Simko
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481870 (1393) JLP

Več podobnih tem