» »

Slika + .EXE

Slika + .EXE

No0ne ::

A gre naredit .. da združiš sliko in program v en file ? in ce gre ..kak se to naredi :D
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

Fury ::

ko delas program dodas sliko kot resource .. ce ne ves kako malo pogooglaj.. ce mas visual studio pa v help napis 'resource' pa bo :)

para! ::

Na straneh t.i. security groups najdi orodje "jointer".

LP
Death before dishonor!

No0ne ::

men je zlo zau ... a sn prevec potegjen ta bi ta jointer najdu.. ce ma gdo mogoce url ? :8)
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

Fury ::

lej jest zdej ne vem kaj je problem.. ce ti ta program programiras in mislis sliko nekje uporabit in bi jo not rad dal direkt v exe jo mors dodat kot resource in jo v kodi uporabit..

al bi ti rad kr enemu ze obstojecemu programu dodal not sliko kar tko za foro - bo neuporabna... ?

No0ne ::

jaz se nemislim jebat z nekik programiranjem.. jaz bi rat te obstojecemu porogramu ... to je rotate screen.. dodal sliko..da ko bi program zagnal ..bi se ti odprla slika in sele nato zavrlet ekran :D in ne da bi bila slaka sel programna ampak da bi bila posebe in bi se odprla ..v programu ze gledanje slik in nebi bilo dobene sledi o pšrogramu ..in pol bi te kap ruknila ko bi se ti zavrtel ekran ..in nebi vedo zakaj in pol bi ugotovil ..da je ona slika samo pretveza ..za pravi program ..:D :D
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

hash ::

Ti mislis trojance okoli posiljat.Ne, ne bos mogu zdruzit sliko in programcka in potem dati v kaksno od slikovnih koncnic - .JPG, .GIF, to ne bo delalo.Kvecjemu lahko dva programa skupaj zdruzis.

Thomas ::

Jest sem to prenehal delat - vsaka datoteka kar exe - pred leti, ko sem videl kako se lahko virusi primejo gor. Če se pa že ne, se ljudje bojijo, da so se. No good.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gandalfar ::

Thomas: potem redistribuiras v source obliki? :)

Thomas ::

Negative! Samo programski fajli exe. Ko sem bil še mlad in neumen, sem pa res mislil, kako bi bile vse slike in teksti in sploh vse najbolje kot exe, ki se izvrši in prikaže. Žal zaradi virusne nadlege to ne gre.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPTV klient (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
18532365 (13815) ToniT
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419792 (7338) dire
»

BIOS ROM checksum error

Oddelek: Strojna oprema
351337 (1073) cnZz
»

Ali lahko jpeg slike brezplačno vključim v aplikacijo ali so licencirane kot gif

Oddelek: Programiranje
61067 (900) smash
»

NLBjeva svninjarija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12914027 (10151) asPeteR

Več podobnih tem