» »

Prodaja rablenega vozila dealerju?

Prodaja rablenega vozila dealerju?

GregiB ::

Pozdravljeni... rabim mnenje... Če recimo lastim avto, ki se na trgu prodaja za x €, koliko je ponavadi še sprejemljiva cena, ki bi jo naj ponudil dealer (prodaja za gotovino, ne posredništvo). Primer, če imam 5 let star avto, ki je na netu (Avtoscout24, Avto.net) ranga 15.000€, koliko bi moral pričakovati, da mi ponudi dealer, da ga vzame? Thx... (btw, sam se ne mislim ukvarjat s prodajo...)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Prva ponudba bo najbrž tam 6-7 jurjev.

mugen999 ::

Da gres prodat svoj rabljen avto dilerju je normalno samo če se ti res mudi, ali pa imaš preveč denarja. Ker oni ti ceno ki bi jo dal na avtonet prepolovijo, pa še to ti rečejo da ti delajo uslugo.
Pa če prodajaš avto vredn 15k ne skrbi da te bodo preprodajalci maltratirali po telefonu ali pred hiso, ti se ti obesijo za vrat ce prodajas kripo vredno par jurjev, pri cemer ti na ogledu recejo da kripa ni vredna vec od 500e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mugen999 ()

mertseger ::

Kot sta povedala predhodnika, dilerju prodajaš avto samo če nimaš denarj apa ga nujno rabiš. Lahku mu rečeš pa greš do 13 jurjev kar je nižje jih pa gladko odjebeš....dobesedno.

mugen999 ::

Če ti h njim rineš po denar, odjebejo oni tebe, ne ti njih.

GregiB ::

mugen999 je izjavil:

Če ti h njim rineš po denar, odjebejo oni tebe, ne ti njih.


Nobenemu ne rinem... pojerbal sem avto, ki ga ne rabim, imam svojega, s katerim sem (bolj) zadovoljen. Iščem variante, ki so best pay for least effort... Da naute kr rogovile prehiter natikal...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Potem ti najbrž ni nujno prodat v enem tednu. Daš ga prodajat komisijsko, tam stoji, on ga prodava, ti določiš ceno, ko proda proda, takrat dobiš denar.
On ga bo seveda prodal za kakšnega jurja več kot bo dal tebi, in še dobil bo provizijo od lizinga, ampak to ni tvoj problem. Še zmeraj boš dobil veliko več kot od dilerja "na keš".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jan_g ::

Ja, diler gre na pol tržne vrednosti (ali še nižje). Z nekaj cenkanja lahko dvigneš, ampak ne prav dosti. Taktika očitno deluje, saj gre skozi njihove roke veliko avtov. Torej ljudje dejansko prodajo za tako ceno.

FrRoSt ::

GregiB je izjavil:

mugen999 je izjavil:

Če ti h njim rineš po denar, odjebejo oni tebe, ne ti njih.


Nobenemu ne rinem... pojerbal sem avto, ki ga ne rabim, imam svojega, s katerim sem (bolj) zadovoljen. Iščem variante, ki so best pay for least effort... Da naute kr rogovile prehiter natikal...


Menda imaš avtohiše, ki niso na kokainu, tam se zmeniš, ocenite avto, ga pustiš tam in s prodajo, tudi po netu, se ukvarjajo oni!!
Ne vem, koliko zaračunajo za to, ni pa tudi nujno, da ti ga prodajo v nekaj mesecih!
Vse je pač odvisno od (pravilno) postavljene cene! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

fikus_ ::

Če se ti da ukvarjat s prodajo, ga daš na avtonet, nekaj slik, opis znanih napak,.... in prodajaš. Pričakuj tudi ponudbe za polovično ceno.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

njyngs ::

GregiB je izjavil:

Pozdravljeni... rabim mnenje... Če recimo lastim avto, ki se na trgu prodaja za x €, koliko je ponavadi še sprejemljiva cena, ki bi jo naj ponudil dealer (prodaja za gotovino, ne posredništvo). Primer, če imam 5 let star avto, ki je na netu (Avtoscout24, Avto.net) ranga 15.000€, koliko bi moral pričakovati, da mi ponudi dealer, da ga vzame? Thx... (btw, sam se ne mislim ukvarjat s prodajo...)

Jaz sem par mesecev nazaj prodal dilerju. Porihtan avto z vsemi papirji. Ker se mi ni dalo ukvarjat s prodajo in 1000 klici, sem objavil oglas in 10min pozneje sem dobil klic dilerja. Ponujal mi je 20% manj od moje cene, potem sma prišla na nekje 10% ceneje kot sem jo nastavil v oglasu. 1 uro pozneje je avto bil prepisan, jaz pa bil rešen trošenja svojega časa za kretene, ki bi mi komplicirali za vsako buško. Na koncu je on avto prodajal/prodal za 20% več od tega kot je kupil od mene.

Jaz sem dobil koliko sem hotel, prodal v slabih 2 urah (od objave oglasa do prepisa). Diler se je pa ukvarjal naprej s folkom, ki ga jaz nisem želel videt, pa še nekaj je zaslužil.

Meni se je deal zdel fer. Tudi diler je bil fer, videl da je avto ok in ni več nič kompliciral. Keš nakazan na TRR, počakali smo da transakcija pride skozi, prepisali avto in "čao Pero".
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

mertseger ::

fikus_ je izjavil:

Če se ti da ukvarjat s prodajo, ga daš na avtonet, nekaj slik, opis znanih napak,.... in prodajaš. Pričakuj tudi ponudbe za polovično ceno.


Dilerji kličejo predno uspeš oglas do konca spisat, preverjeno pa 90% tistih ki kliče so dilerji večina severno od Trojan

Bellzmet ::

njyngs je izjavil:

GregiB je izjavil:

Pozdravljeni... rabim mnenje... Če recimo lastim avto, ki se na trgu prodaja za x €, koliko je ponavadi še sprejemljiva cena, ki bi jo naj ponudil dealer (prodaja za gotovino, ne posredništvo). Primer, če imam 5 let star avto, ki je na netu (Avtoscout24, Avto.net) ranga 15.000€, koliko bi moral pričakovati, da mi ponudi dealer, da ga vzame? Thx... (btw, sam se ne mislim ukvarjat s prodajo...)

Jaz sem par mesecev nazaj prodal dilerju. Porihtan avto z vsemi papirji. Ker se mi ni dalo ukvarjat s prodajo in 1000 klici, sem objavil oglas in 10min pozneje sem dobil klic dilerja. Ponujal mi je 20% manj od moje cene, potem sma prišla na nekje 10% ceneje kot sem jo nastavil v oglasu. 1 uro pozneje je avto bil prepisan, jaz pa bil rešen trošenja svojega časa za kretene, ki bi mi komplicirali za vsako buško. Na koncu je on avto prodajal/prodal za 20% več od tega kot je kupil od mene.

Jaz sem dobil koliko sem hotel, prodal v slabih 2 urah (od objave oglasa do prepisa). Diler se je pa ukvarjal naprej s folkom, ki ga jaz nisem želel videt, pa še nekaj je zaslužil.

Meni se je deal zdel fer. Tudi diler je bil fer, videl da je avto ok in ni več nič kompliciral. Keš nakazan na TRR, počakali smo da transakcija pride skozi, prepisali avto in "čao Pero".


Če avto prodaš 30% pod ceno, se ni glih za hvalit okrog.

njyngs ::

Zanimiva teorija. Avto objavljen za 5k, prodan za 4.5k (medtem ko je prodajalec prodal za slabih 5.5k) je torej po tvojem mnenju slab deal in ti bi si na hof vlačil 100 čudakov, ki bi ti kazali buške po avtu?

Sori, moj čas je meni preveč pomemben, da se bom s takimi kreteni ukvarjal 5 dni pred potekom registracije. Verjamem pa, da imate nekateri čas take zadeve delat.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

GregiB ::

Bellzmet je izjavil:

Če avto prodaš 30% pod ceno, se ni glih za hvalit okrog.


No ja... matematika... (Cena - 10%) + 20% = Cena + 8%,. Ker ga je prodal za 90% cene, je to 16,67% "pod ceno"... vprašanje pa, koliko je potem dealer še dal popusta na svojo oglaševano ceno... Pa mir in ne-jebancija je tudi nekaj vredna...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Utk ::

Morda si imel srečo, morda to gre pri cenejših avtih, ampak ni to neko pravilo, da ti bi diler ponudil 4500 za avto, ki ga prodajaš za 5. Najbrž je bil samo bolj slab diler.
Mi smo prodajali za 9500, pa so dilerji ponujali po 3500-4000. Na koncu je šel za 9000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nosiyo ::

Diler kupil avto za 1700, ga opral, menjal en senzor (20eur + 15min dela), prodajal za 2750, verjetno prodal za 2500.
PS: napiši za kak avto gre, mogoče te na hitro odrešimo. Če je cena prava, se kupec hitro najde.

GregiB ::

Utk je izjavil:


Mi smo prodajali za 9500, pa so dilerji ponujali po 3500-4000. Na koncu je šel za 9000.


Ne trdim, da se ni zgodilo, a trdno verjamem, da tak diler ne dobi avta v roke za na prodaj...Ne znam si predstavljati, da nekdo res gre v to... da da avto "noter" za 40% tržne cene... Neko referenco sicer imam... lani kupil avto, dal starega "v račun" Poleg tega, da mi ga je vzel za praktično tržno ceno (gor, dol 200€) sem dobil še na nakupni avto 5% popusta... (pa je bila tržna cena konkurenčna)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Sej najbrž res ne dobi dost avtov, ampak pač poskuša, če nekdo res nujno rabi keš.
To so ponudbe, ki jih dobiš ponavadi prve ure.
Če ti pa nekdo ponudi prvi dan 10% manj potem itak nimaš kaj razmišljat, vozi.

c3p0 ::

Diler je vkucal model, letnik, opremo v njihov program in mi ponudil 9500, čemur sem se le nasmejal.

Poslikal in dal na avto.net za 13k, minuto za tem že prvi klic, tipajo za koliko te lahko obrnejo. Še isti dan mi je en ponujal 11500 in tako še par klicev. Nekateri bi radi, da jim pripelješ avto preko pol države, izgovori so pisani, od tega, da je ravno prodal avto in zato ne more prit, da je upokojenec, da nima časa, ali se lahko dobimo nekje na pol poti, ipd.

Oba bolj resna sta pogledala avto v živo. En je prišel z ženo, ki mu je skoz pridigala, da ne rabi še enega avta. Očitno je njena beseda zmagala. Ena testna vožnja. Prodal temu za 12500.

Se splača, če imaš malo žilice barantanja in želodca ob raznih klicih posebnežev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Bellzmet ::

GregiB je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Če avto prodaš 30% pod ceno, se ni glih za hvalit okrog.


No ja... matematika... (Cena - 10%) + 20% = Cena + 8%,. Ker ga je prodal za 90% cene, je to 16,67% "pod ceno"... vprašanje pa, koliko je potem dealer še dal popusta na svojo oglaševano ceno... Pa mir in ne-jebancija je tudi nekaj vredna...


Da je dealer sploh prišel je morala biti cena že v štartu nižja (nizka) in jo je potem še malo znižal in dražje prodal naprej. Tukaj je ocenjenih 30%, ne preko izračuna iz njegovega pisanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

delavec44 ::

Se ti ne zdi brez veze tvoja ocena čez palec, če OP ve za koliko se je avto prodal naprej? Po vaše gre za slabega dilerja, ki ni dovolj nategunski.

GregiB ::

Bellzmet je izjavil:

Tukaj je ocenjenih 30%, ne preko izračuna iz njegovega pisanja.
Torej je tvoja ocena bolj merodajna, kot OPjev post, kjer dejansko navaja.... številke?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Bellzmet ::

Ja. Ker njegovim številkam ne verjamem čist. Predvsem od kje mu info za koliko je naprej prodal dealer avto.

GregiB ::

Bellzmet je izjavil:

Ja. Ker njegovim številkam ne verjamem čist. Predvsem od kje mu info za koliko je naprej prodal dealer avto.


Ok, torej če prav razumem... postavil si trditev, ki si jo potegnil iz riti zato, ker ne verjameš "čist" številkam... Torej, proces... prodaš avto dilerju... veš za koliko €... Avto opaziš na avto.net in vidiš ceno... predvidevaš, da je (bo) diler tvoj avto prodal za toliko ali manj (popust, recimo)... Avto zgine iz avto.net, predvidevaš, da je prodan za oglaševano ceno oz. manj. Napišeš to na slo-tech. Pride Bellzmet, ne verjame številkam in pač... potegne 30%... iz riti, kot rečeno...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Bellzmet ::

Tako ja. Sicer ne vem od kje ti dodatne info (avto.net) ali to predvidevaš, ampak v osnovi tako ja.

Lejga ::

Nakazilo od dilerja na TRR? Takšne pravljice še brata Grimm nista bila sposobna napisati.

Bellzmet ::

Ne vem kaj ni jasno. Če je že v oglas dal nižjo ceno (da čimprej proda) je že tam izgubil recimo 1.000 EUR. In cena je očitno tako nizka, da je še dealer takoj priletel in mu dal še 500 eur manj (in gor ljudje pišejo koliko manj dealerji ponudijo glede na pošteno ceno, se pravi je -500 eur še malo, kar pomeni, da je bla cena že v osnovi nizka). Avto od dealerja je pa seveda takoj manj vreden kakor od fizičnega lastnika in če je dealer takoj prodal za 5.500, si upam trditi, da bi fizična oseba sigurno kupila zadevo vsaj za 6.000 eur. In pridemo počasi na 30%.

Lejga je izjavil:

Nakazilo od dilerja na TRR? Takšne pravljice še brata Grimm nista bila sposobna napisati.


Sej pravim, kar se mene tiče je cela zgodba fake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

GregiB ::

Bellzmet je izjavil:

Sej pravim, kar se mene tiče je cela zgodba fake.


Kak fake??? Žena je pred časom kupila rabljen avto... v račun je dala svoj rabljen avto za x€, le-tega sva že naslednji da videla na avto.net-u in ceno, za katero se je prodajal... Na avto.net-u je visel cca. 3 mesece, potem pa izginil... Ali na trg, ali v Bosno, whose to know... @nyings je pač napisal, da ve, koliko je dobi in ve, za koliko je avto naprej ponujal diler... Ti pa si zajebal v matematiki, pa se potem, ko te nekdo na to opozori odločil, da je zgodba pač fake, da paše v tvojih 30%... Še enkrat... @nyings se ni hvalil, da je avto prodal za 30% manj... to si trdil ti... based on ass wipe predvidevanjih...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Ghost7 ::

mertseger je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Če se ti da ukvarjat s prodajo, ga daš na avtonet, nekaj slik, opis znanih napak,.... in prodajaš. Pričakuj tudi ponudbe za polovično ceno.


Dilerji kličejo predno uspeš oglas do konca spisat, preverjeno pa 90% tistih ki kliče so dilerji večina severno od Trojan


Če bi gledal zahtevke na minuto za TOP 100 na avto.net bi vidu, da te dilerji non stop osvežujejo to listo in je to takoj za 24ur.com najbolj obremenjen link na slovenskem :D. Iščejo, sveže nove oglase in takoj planejo, če je kaj dobrega. Tisto kar se odvrti pod zadnjih 100 običajno ne gledajo več, zato takoj dobiš ful klicev, potem pa enega na mesec. Taktiko lahko obrneš kontra in večkrat brišeš/objaviš avto, samo, če že v štartu ni dober deal, ne bo šlo. Ti švercerji skoraj na pamet vejo cene za letnike, motorje, modele itd. Medtem, ko s teboj govori, gleda tudi ostale ponudbe in seveda ponudi vsaj za 10% manj od najcenejšega.

Nekateri imajo taktiko, da če ne padeš takoj, te čez 14 dni (potem čez en mesec), ko si že malo obupan (ker ve, da je potem bolj mrtvilo - folk pač ne zaupa fizičnim osebam in raje kupuje pri "poštenih" avtohišah), pokličejo z drugega telefona in ti ponudi enako kot prvi dan ali celo manj in ti pove, da "vidiš, da se ne proda), z jamranjem, da ima majhne otroke, da nima denarja... amapk, če ga daš za ta dnar bo pa takoj prnesu. Oglede in zanimanje lahko vidiš spodaj desno. Včasih več dni vidiš isto število, kar le pomeni, da te ima par hondelrjev na refreshu, če si že kaj spustil ceno.

Ko popustiš in te družinski člani dost hebejo, kdaj se boš naredil plac na dvorišču, je potem čez par dni že na avtosejmu (včasih je bilo to "pod lipco" - dolgi most, ne vem, če to še laufa, kjer is vidu res "svašta". Ko sem bil otrok nismo bili ravno v povprečju s prihodki (ena plača), smo meli pa hišo in pa vedno eno 14 let staro kripo, ki smo jo vsake 2-3 leta "pod lipco" zamenjali) ali pa na avtonetu pr nekem dealerju s katerim ima ta hondler zmenjeno prodajo.

Mel sem enega sodelavca, ki se je šel mal hondlarja in je bil v teh vodah in je pravil, da se to spuščajo na tak nivo z lažmi, da je njemu slabo. Njemu se je šlo, da je na mesec en avto obrnil pa nekje 500€ extra "nafušal". Eni se pa s tem preživljajo.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

donvito ::

GregiB je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Sej pravim, kar se mene tiče je cela zgodba fake.


Kak fake??? Žena je pred časom kupila rabljen avto... v račun je dala svoj rabljen avto za x€, le-tega sva že naslednji da videla na avto.net-u in ceno, za katero se je prodajal... Na avto.net-u je visel cca. 3 mesece, potem pa izginil... Ali na trg, ali v Bosno, whose to know... @nyings je pač napisal, da ve, koliko je dobi in ve, za koliko je avto naprej ponujal diler... Ti pa si zajebal v matematiki, pa se potem, ko te nekdo na to opozori odločil, da je zgodba pač fake, da paše v tvojih 30%... Še enkrat... @nyings se ni hvalil, da je avto prodal za 30% manj... to si trdil ti... based on ass wipe predvidevanjih...

Nakazilo od dilerja na TRR? Takšne pravljice še brata Grimm nista bila sposobna napisati.

zato pravi, da je fake zgodba.

Bellzmet ::

GregiB je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Sej pravim, kar se mene tiče je cela zgodba fake.


Kak fake??? Žena je pred časom kupila rabljen avto... v račun je dala svoj rabljen avto za x€, le-tega sva že naslednji da videla na avto.net-u in ceno, za katero se je prodajal... Na avto.net-u je visel cca. 3 mesece, potem pa izginil... Ali na trg, ali v Bosno, whose to know... @nyings je pač napisal, da ve, koliko je dobi in ve, za koliko je avto naprej ponujal diler... Ti pa si zajebal v matematiki, pa se potem, ko te nekdo na to opozori odločil, da je zgodba pač fake, da paše v tvojih 30%... Še enkrat... @nyings se ni hvalil, da je avto prodal za 30% manj... to si trdil ti... based on ass wipe predvidevanjih...


Hm z "matematiko" si ti začel, jaz nisem nič tukaj računal in ne razumem kaj naj bi zajeb*. Od kje sem jaz dobil oceno 30% sem lepo opisal v prejšnjem postu.

Fake pa nakazilo na TRR. To ne gre skupaj s tapravim dealerjem.

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

Bellzmet je izjavil:

Fake pa nakazilo na TRR. To ne gre skupaj s tapravim dealerjem.


Ok, torej gre za nepoznavanje terminologije... Pogovarjamo se namreč o avtomobilih, ne drogi...

"Dealer" pomeni... "a person who buys and sells goods" (vir: Oxford dictionary). Prevedeno v slovenščino... "Trgovec". In ko pelješ avto dealerju - trgovcu, ki ponuja odkup avta, dobiš kupnino nakazano na... trr... ali pa ne žvimo v isti risanki...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

c3p0 ::

Bellzmet je izjavil:

Avto od dealerja je pa seveda takoj manj vreden kakor od fizičnega lastnika in če je dealer takoj prodal za 5.500, si upam trditi, da bi fizična oseba sigurno kupila zadevo vsaj za 6.000 eur. In pridemo počasi na 30%.



Zakaj pa manj vreden? Osebno sem raje vzel pri "dilerju" rabljenega (sicer ugledna avtohiša), z garancijo Car Garantie.

Drugo je pa diler-diler, torej kontejner, gramozno parkirišče, cigaret, živčnost, pomahanje s papirji na hitro...

Bellzmet ::

Ja to so lahko podjetja, ki se ukvarjajo s kupovanjem/prodajo avtomobilov, med njih spadajo tudi uradni servisi na primer. In pri takih moraš dobiti papir, račun in seveda sledi nakazilo na TRR. Tudi takšen bo verjetno želel, da avto pripelješ k njemu ne pa, da se dobita na "pumpi". ampak to so bolj trgovci, ne "slabšalno" dealerji.

Dealerji (vsaj zame) pa pridejo z denarjem, brez vsake papirologije samo denar in prepis.

Lejga ::

GregiB je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Fake pa nakazilo na TRR. To ne gre skupaj s tapravim dealerjem.


Ok, torej gre za nepoznavanje terminologije... Pogovarjamo se namreč o avtomobilih, ne drogi...

"Dealer" pomeni... "a person who buys and sells goods" (vir: Oxford dictionary). Prevedeno v slovenščino... "Trgovec". In ko pelješ avto dealerju - trgovcu, ki ponuja odkup avta, dobiš kupnino nakazano na... trr... ali pa ne žvimo v isti risanki...


A lahko greš prosim do Ismeta tam ob obvoznici in mu to poveš, a veš kaj ti bo rekel, TRR ima samo žena za soco in otroške dodatke... Imam pa BMW "Bayrischer Mistwagen -prosim prevedi si to", sam uspešan podjetnik.

zodiak ::

GregiB je izjavil:

mugen999 je izjavil:

Če ti h njim rineš po denar, odjebejo oni tebe, ne ti njih.


Nobenemu ne rinem... pojerbal sem avto, ki ga ne rabim, imam svojega, s katerim sem (bolj) zadovoljen. Iščem variante, ki so best pay for least effort... Da naute kr rogovile prehiter natikal...


Prodaj kakemu družinskemu članu ali prijatelju.

c3p0 ::

Ghost7 je izjavil:


Če bi gledal zahtevke na minuto za TOP 100 na avto.net bi vidu, da te dilerji non stop osvežujejo to listo in je to takoj za 24ur.com najbolj obremenjen link na slovenskem :D. Iščejo, sveže nove oglase in takoj planejo, če je kaj dobrega. Tisto kar se odvrti pod zadnjih 100 običajno ne gledajo več, zato takoj dobiš ful klicev, potem pa enega na mesec. Taktiko lahko obrneš kontra in večkrat brišeš/objaviš avto, samo, če že v štartu ni dober deal, ne bo šlo. Ti švercerji skoraj na pamet vejo cene za letnike, motorje, modele itd. Medtem, ko s teboj govori, gleda tudi ostale ponudbe in seveda ponudi vsaj za 10% manj od najcenejšega.


To je fail, da lahko dilerji tako na hitro osvežijo oglas, kot da je nov in ga vsak dan meče naprej (verjetno klik na Uredi... Shrani in je dovolj).

"Švercer" ima očitno neko skripto, da te pokliče minuto po objavi. Za normalne klice je potrebno počakat, je pa tudi med temi dosti fejkinga in prosjačenja, kot opisano.
Velik minus za avto.net. So pa referenca za prodajo avtov in se jim gladko jebe.

Okapi ::

njyngs je izjavil:


Sori, moj čas je meni preveč pomemben, da se bom s takimi kreteni ukvarjal 5 dni pred potekom registracije. Verjamem pa, da imate nekateri čas take zadeve delat.

???? Objavil si oglas, tako kot ga pač vsak, ki se loti prodajati avto. Imel si samo srečo, da je že prvi, ki je klical, ponudil ceno, ki si jo bil pripravljen sprejeti. Da je bil preprodajalec je popolnoma nepomembno. Zate je bil kupec. Lahko bi bil kdorkoli.

OP sprašuje, kako je, če oglasa NE objaviš, ampak stopiš do preprodajalca in ga vprašaš, ali bi kupil tvoj avto.

GregiB ::

Okapi je izjavil:

OP sprašuje, kako je, če oglasa NE objaviš, ampak stopiš do preprodajalca in ga vprašaš, ali bi kupil tvoj avto.


Drži, hvala @Okapi... "Dilanje" z drogo in orožjem je verjetno v kateri drugi temi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja avta preko avtohiše ali avtonet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10813566 (2412) bemfa
»

Zaupanja vredni prodajalci rabljenih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
228167449 (8447) fujtajksel
»

Kako nastaviti ceno za prodajo

Oddelek: Loža
413111 (1703) mahoni
»

Prodaja starejsega vozila

Oddelek: Na cesti
455161 (3502) 69charger

Več podobnih tem