» »

Nvidia presegla pričakovanja

Nvidia presegla pričakovanja

Slo-Tech - Vse uči so bile včeraj zvečer uprte v Jensna Huanga, ki je po zaprtju borz predstavil Nvidiine finančne rezultate v minulem četrtletju. Podjetje je v minulem četrtletju ustvarilo rekorden dobiček, ki je presegel napovedi analitikov, in napovedalo še boljše tretje četrtletje. Prihodki so se povišali za 122 odstotkov v primerjavi z minulim četrtletjem, tako da so dosegli 30,0 milijard dolarjev. Analitiki so pričakovali 28,7 milijarde dolarjev. Čisti dobiček se je povečal na 16,6 milijarde dolarjev, potem ko je bil v minulem letu 6,2 milijarde dolarjev. Za odkupe lastnih delnic bodo namenili še 50 milijard dolarjev.

Izjemni rezultati niso presenečenje, saj je Nvidia največji proizvajalcev čipov za umetno inteligenco, v kar vlagajo vsi svetovni velikani. Sicer so 3,7 milijarde prihodkov ustvarili tudi v oddelku omrežna oprema in 2,9 milijarde dolarjev z igrami, a levji delež z 26,3 milijarde predstavljajo čipi za podatkovne centre. V njih tiktakajo čipi, kot sta H100 in H200, ki jih od Nvidie kupujejo Alphabet, Meta, Microsoft, Tesla in drugi.

Z nestrpnostjo pričakujemo naslednjo generacijo Blackwell, katerih prve primerke bomo dobili v tem četrtletju. Do konca leta bo gonilo prodaje še vedno aktualni čip Hopper, nato pa bo počasi žezlo prevzel naslednik. Nvidia je razkrila prve rezultate čipov Blackwell. V testih MLPerf je Blackwell štirikrat zmogljivejši od H100 Tensore Core GPU v testu modela Llama 2 70B.

48 komentarjev

Pep3Laugh ::

bomo videli koliko časa lahko zdržijo taka pričakovanja, tudi 76% marže je bolano.

Utk ::

Ta novica je spet iz neke vzporedne realnosti, kar smo pri tem piscu že vajeni.
Vse super, delnica je pa padla v aftermarketu za 7%...

fikus_ ::

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gravis ::

fikus_ je izjavil:

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.


AI navdušenje? :) :) to je tako kot bi v 80/90tih, ko so v pisarnah pisalne stroje zamenjali računalniki rekel, da bo navdušenje mimo :) Zgleda da si premlad da bi razumel kaj prihod AI dejansko pomeni.

Kurzweil ::

fikus_ je izjavil:

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.


Si prepričan, da je AI navdušenje in ne neka konstanta? Jaz bi rekel, da bo stvar samo še rastla, torej tudi prodaja vsega, kar je potrebno za AI in general. Jaz vidim AI čez par let praktično povsod, z neko mojo sci-fi domišljijo bi rekel, da bo AI padel šele s padcem človeštva (če sem malce filmski, morda še to ne). AI je sicer stvar, ki potrebuje strašno regulacijo... po drugi strani pa ne vidim dneva, ko se ne bi stvar samo še razvijala in rastla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

tikitoki ::

Gravis je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.


AI navdušenje? :) :) to je tako kot bi v 80/90tih, ko so v pisarnah pisalne stroje zamenjali računalniki rekel, da bo navdušenje mimo :) Zgleda da si premlad da bi razumel kaj prihod AI dejansko pomeni.


Mogoce ti pricakujes prevec, tko, k so nekoc od interneta. Preberi se kaj je bil dot-com baloncek.

Strojno ucenje ocitno ima uporabno vrednost. Vendar ima tudi veliko pomankljivosti, ki jo mocno omejujejo.

Sele nato pride na vrsto dejstvo, da je nVidija zgolj en proizvajalec strojne opreme. INTEL je tudi izgledal nepremagljiv. Pa se katera druga firma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Gravis ::

tikitoki je izjavil:

Gravis je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.


AI navdušenje? :) :) to je tako kot bi v 80/90tih, ko so v pisarnah pisalne stroje zamenjali računalniki rekel, da bo navdušenje mimo :) Zgleda da si premlad da bi razumel kaj prihod AI dejansko pomeni.


Mogoce ti pricakujes prevec, tko, k so nekoc od interneta. Preberi se kaj je bil dot-com baloncek.

Strojno ucenje ocitno ima uporabno vrednost. Vendar ima tudi veliko pomankljivosti, ki jo mocno omejujejo.


dot-com balonček je bil čisto nekaj drugega in AI ni tako kot prihod interneta ampak prihod PCjev.
Moraš pa ločit en ChatGPT, ki zajame vse živo in halucinira, ter AI (WatsonX od IBM je top of the pops) ki je narejen za poslovno okolje.

Kurzweil ::

@tikitoki, malce površno bereš.

"Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo."

Ne govorimo, da ne bodo vzponi in padci... seveda bodo. Da pa je AI neko trenutno navdušenje, pa vsaj po mojem skromnem mnenju nikakor ne more biti res. Nihče ni omenjal nepremagljivosti... če pa postavim v tvoj kontekst, tudi Intel še vedno prodaja procesorje, tudi to ni bilo zgolj navdušenje... tako kot ni AI... Pri Intelu bi prej rekel, da je težava pri poslovanju in razvoju, ki je precej zastal, kot pa, da ni več vsesplošnega "navdušenja" na procesorji.

Jaz sem prepričan, da je AI en stalnica, ki se ji ne bomo mogli upreti, pomembno bo, da jo bomo uspeli dobro regulirati in omejiti. AI pride prav praktično na vsakem področju in bo kot takšen samo rastel.

kow ::

Gravis je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Verjetno je delnica precej napihnjena, koliko? bo pokazal čas, še posebej, ko bo AI navdušenje mimo.


AI navdušenje? :) :) to je tako kot bi v 80/90tih, ko so v pisarnah pisalne stroje zamenjali računalniki rekel, da bo navdušenje mimo :) Zgleda da si premlad da bi razumel kaj prihod AI dejansko pomeni.


Drzi. Navdusenje po vec in mocnejsemu computingu ni "zbledelo" zadnjih 70 let. Dokler bo dovolj napredka v HW, se "vlak" ne bo ustavil.

mtosev ::

Dobro gre nvidii vidim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ganon ::

Dobiček predstavlja več kot polovico prihodka. Še kdo tak v industriji? :))

Kurzweil ::

Ganon je izjavil:

Dobiček predstavlja več kot polovico prihodka. Še kdo tak v industriji? :))


Evo, tole je odličen prikaz, kaj se zgodi, če ni nobene resne konkurence. Kar daje tudi jasno vedeti, kakšne bodo cene grafičnih, ki prihajajo v naslednjih mesecih. Pa čeprav je ta segment za NVIDIO verjetno precej trivialen...

gus5 ::

Za odkupe lastnih delnic bodo namenili še 50 milijard dolarjev.
8-)

LeQuack ::

Utk je izjavil:

Ta novica je spet iz neke vzporedne realnosti, kar smo pri tem piscu že vajeni.
Vse super, delnica je pa padla v aftermarketu za 7%...


Stock market že dolgo ni več logičen oz. da bi bil odvisen od perfromans podjetij.
Quack !

gruntfürmich ::

spet mešate AI in vrednost delnice Nvidie...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

Jasno, ampak če pišeš o profitu, ne moreš ne omenit kam je šla delnica. Če bi napisal, da je padla za 7%, bi zelo težko upravičil tak naslov kot je.
Fake news se temu reče, ko izbereš samo delček cele zgodbe in ga prikažeš tako kot ga hočeš prikazat.
Na X-u bi članek sigurno dobil opombo spodaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gruntfürmich ::

Kurzweil je izjavil:

Ganon je izjavil:

Dobiček predstavlja več kot polovico prihodka. Še kdo tak v industriji? :))


Evo, tole je odličen prikaz, kaj se zgodi, če ni nobene resne konkurence. Kar daje tudi jasno vedeti, kakšne bodo cene grafičnih, ki prihajajo v naslednjih mesecih. Pa čeprav je ta segment za NVIDIO verjetno precej trivialen...

jah saj bo prišla. trenutno pač ne. enkrat ATI drugič NVIDIA...

Utk je izjavil:

Jasno, ampak če pišeš o profitu, ne moreš ne omenit kam je šla delnica. Če bi napisal, da je padla za 7%, bi zelo težko upravičil tak naslov kot je.
Fake news se temu reče, ko izbereš samo delček cele zgodbe in ga prikažeš tako kot ga hočeš prikazat.
Na X-u bi članek sigurno dobil opombo spodaj...

ampak vse portale ko berem, vse oči finančenga sveta so bile uprte v to objavo Nvidie o dobičku.
kaj je potem tako narobe s to novico, da nas obvesti o dobičku Nvidie?
po mojem čisto nič!

nič ni omenjal ceno delnice, ker očitno pač to ni stvar novice.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kdo pa potem sodi ali je nad pričakovanji ali pod, če ne investitorji, ki kupujejo ali prodajajo delnice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gruntfürmich ::

analitiki, ki so predhdno ocenili dobiček. vse ti lepo piše.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

AI je nova zadeva, ki se sedaj pumpa na polno vsepovsod. Kapacitete za AI se delajo v glavnem z NVIDIA-nimi čipi, ko bodo kapacitete zapolnjene in bo zaradi tega povpraševanje padlo, se bo trg stabiliziral, hype bo mimo in delnica bo šla nazaj, ne bo napihnjena.

Tako da ne se prehitro razkurjat.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

LeQuack ::

gruntfürmich je izjavil:

analitiki, ki so predhdno ocenili dobiček. vse ti lepo piše.


Se pravi analitik v 30 sekundah prebere celo poročilo in nato proda ves portfolio svojih Nvidia delnic, da cena pade?
Quack !

Utk ::

gruntfürmich je izjavil:

analitiki, ki so predhdno ocenili dobiček. vse ti lepo piše.

Analitiki, ki so narobe analizirali, so relevantni za kaj točno?
Možno tudi da so že prej narobe analizirali, da je zarad njih bila delnica tako visoko, previsoko za te dobičke, ampak v vsakem primeru, če nekaj preseže pričakovanja nekaterih, delnica pa pade za 7%, potem očitno ni presegla pričakovanj tistih, ki zares kaj pomenijo.

LeQuack je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

analitiki, ki so predhdno ocenili dobiček. vse ti lepo piše.


Se pravi analitik v 30 sekundah prebere celo poročilo in nato proda ves portfolio svojih Nvidia delnic, da cena pade?

Če bi bli ti analitiki tako dobri, bi včeraj shortali nvideo. Ampak potem najbrž ne bi delali kot analitiki za tuj denar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Kurzweil ::

fikus_ je izjavil:

AI je nova zadeva, ki se sedaj pumpa na polno vsepovsod. Kapacitete za AI se delajo v glavnem z NVIDIA-nimi čipi, ko bodo kapacitete zapolnjene in bo zaradi tega povpraševanje padlo, se bo trg stabiliziral, hype bo mimo in delnica bo šla nazaj, ne bo napihnjena.

Tako da ne se prehitro razkurjat.


Spet sekaš mimo... AI niti ni nova zadeva, so se pa šele pred leti začele večje investicije in vsesplošen razvoj. Zadeva se ne pumpa na polno vsepovsod, kot praviš, stvar se je dejansko šele resno začela širit na razna področja. AI ima praktično potencial na vseh področjih, uporaba pa je zaenkart bolj ali manj omejena na področja, kjer je tudi sicer največji razvoj in potencial. Sem mnenja, da bo AI prodrl na prav vsa področja, ker seveda ima velik potencial, da nam olajša življenja, na drugi strani pa seveda tudi rizik, da nam ustvarja težave, če stvar ne bomo dobro in temeljito regulirali.

Nevem o kakšnem hypu govoriš. To ni noben hype, ampak čisto prava stvarnost. Ni to release neke igre ali česa podobnega, to je stvar, ki ima realen potencial in prepričan sem, da tudi dolgoročen life span... še ogromno vode bo preteklo, preden bo narejenega dovolj hardwara za stvari, ki v veliki meri šele prihajajo. Seveda bo potreba vedno večja, tudi zamenjava in upgrade prepotreben, tako da je to neko področje, ki ga ne bi takole označeval kot hipno.

Seveda, da je življenje takšno, da vse stvari pridejo in gredo... ampak AI ni nekaj, kar bi imelo kratko življensko dobo, pravzaprav se je šele začelo, kar se uporabe v realnem življenju povprečnega človeka tiče.

Seveda bo delnica enkrat padla, ampak tale tvoj komentar je nekako smešen, če pomisliš, da se je stvar začela šele resno razvijat... praktično ni ga področja, kjer nima AI svojega potenciala.

dronyx ::

Čudovito. Sem navdušen. Torej lahko pričakujem, da bom lahko moje AI opice izdeloval še hitreje.

Izi ::

Kakorkoli obračano je Nvidiina delnica trenutno najbolj vroča delnica na svetu.
Praktično kdorkoli na svetu ki vlaga svoj denar ima trenutno kar precejšen delež v Nvidiinih delnicah. Direktno ali pa posredno prek raznih tehnoloških skladov.

Dejstvo je da so bila pričakovanja za to četrtletje manjša. Delnica je bila 2 meseca nazaj vredna 5% več kot danes. Dobili smo torej več kot smo pričakovali.
Ali je delnica precenjena? Verjetno.
Ali bo še rasla? Zagotovo.

Od začetka leta je šla delnica gor za +77%. Tak tempo ponavadi vodi v pok balona in zlom, ampak tukaj bi znala biti izjema.

FlyingBee ::

Kurzweil je izjavil:

Ganon je izjavil:

Dobiček predstavlja več kot polovico prihodka. Še kdo tak v industriji? :))


Evo, tole je odličen prikaz, kaj se zgodi, če ni nobene resne konkurence. Kar daje tudi jasno vedeti, kakšne bodo cene grafičnih, ki prihajajo v naslednjih mesecih. Pa čeprav je ta segment za NVIDIO verjetno precej trivialen...

Trivialen? Bodoči inžinirji odrastejo z Geforci v PCjih. Glede deleža v prometu pa je vse manjši ja.

Izi, malo se bo umirilo, Meta, MS, Tesla,... ne bodo kar takoj menjali Hopperje za Blackwelle, lahko pa da bodo še dodajali.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Beli_Zajcek ::

Izi je izjavil:


Od začetka leta je šla delnica gor za +77%. Tak tempo ponavadi vodi v pok balona in zlom, ampak tukaj bi znala biti izjema.


Vsekakor! This time it's different!

/s off

fikus_ ::

Kurzweil je izjavil:

fikus_ je izjavil:

AI je nova zadeva, ki se sedaj pumpa na polno vsepovsod. Kapacitete za AI se delajo v glavnem z NVIDIA-nimi čipi, ko bodo kapacitete zapolnjene in bo zaradi tega povpraševanje padlo, se bo trg stabiliziral, hype bo mimo in delnica bo šla nazaj, ne bo napihnjena.

Tako da ne se prehitro razkurjat.


Spet sekaš mimo... AI niti ni nova zadeva, so se pa šele pred leti začele večje investicije in vsesplošen razvoj. Zadeva se ne pumpa na polno vsepovsod, kot praviš, stvar se je dejansko šele resno začela širit na razna področja. AI ima praktično potencial na vseh področjih, uporaba pa je zaenkart bolj ali manj omejena na področja, kjer je tudi sicer največji razvoj in potencial. Sem mnenja, da bo AI prodrl na prav vsa področja, ker seveda ima velik potencial, da nam olajša življenja, na drugi strani pa seveda tudi rizik, da nam ustvarja težave, če stvar ne bomo dobro in temeljito regulirali.

Nevem o kakšnem hypu govoriš. To ni noben hype, ampak čisto prava stvarnost. Ni to release neke igre ali česa podobnega, to je stvar, ki ima realen potencial in prepričan sem, da tudi dolgoročen life span... še ogromno vode bo preteklo, preden bo narejenega dovolj hardwara za stvari, ki v veliki meri šele prihajajo. Seveda bo potreba vedno večja, tudi zamenjava in upgrade prepotreben, tako da je to neko področje, ki ga ne bi takole označeval kot hipno.

Seveda, da je življenje takšno, da vse stvari pridejo in gredo... ampak AI ni nekaj, kar bi imelo kratko življensko dobo, pravzaprav se je šele začelo, kar se uporabe v realnem življenju povprečnega človeka tiče.

Seveda bo delnica enkrat padla, ampak tale tvoj komentar je nekako smešen, če pomisliš, da se je stvar začela šele resno razvijat... praktično ni ga področja, kjer nima AI svojega potenciala.


Nikjer nisem pisal, da bo AI imel kratko življenjsko dobo. Res je, čipovje se bo nadgrajevalo, menjalo, ampak ne tako množično, kot se sedaj .... in hype bo enkrat mimo.
Kaže da delaš v IT, zato trditev "praktično ni ga področja, kjer nima AI svojega potenciala.", pač speljevanje vode na svoj mlin. Ampak ravno v IT bodo "code monkeys" na udaru. Prosperirali bodo pa vzdrževalci AI, pravih glavc, tisti, ki bodo razvijali AI, bo pa bolj malo... bo AI razvijal sam sebe.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

LeQuack ::

Beli_Zajcek je izjavil:

Izi je izjavil:


Od začetka leta je šla delnica gor za +77%. Tak tempo ponavadi vodi v pok balona in zlom, ampak tukaj bi znala biti izjema.


Vsekakor! This time it's different!

/s off


Stanovanja npr. gredo samo gor, tako da imaš tudi balone ki nikoli ne počijo.
Quack !

tikitoki ::

Utk je izjavil:

Jasno, ampak če pišeš o profitu, ne moreš ne omenit kam je šla delnica. Če bi napisal, da je padla za 7%, bi zelo težko upravičil tak naslov kot je.
Fake news se temu reče, ko izbereš samo delček cele zgodbe in ga prikažeš tako kot ga hočeš prikazat.
Na X-u bi članek sigurno dobil opombo spodaj...


Itak ,da je padla, ce niso napovedali dovolj visoko rast, da bi opravicili trenutno ceno.

kow ::

Trenutno je padec (pre market) nekaj cez 2%, kar je precej manj kot 7%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

AvtoR ::

Uf, 30 milijard prometa in 16,6 miljard dobička?
Brutalno!
Samo vprašanje koliko časa...

red_baron ::

10 miljard več dobička kot lani.
Delničarji NISO zadovoljni in je cena delnice padla.
Pohlep jih (nas) bo POGUBIL vse po vrsti....

AvtoR ::

AvtoR je izjavil:

Uf, 30 milijard prometa in 16,6 miljard dobička?
Brutalno!
Samo vprašanje koliko časa...


Sem površno prebral, 30 miljard prometa je za zadnje četrtletje...
16.6 milijarde je še vedno ogromno!

tikitoki ::

Ocitno se trenutno steka ogromno denarja v AI.

kow ::

red_baron je izjavil:

10 miljard več dobička kot lani.
Delničarji NISO zadovoljni in je cena delnice padla.
Pohlep jih (nas) bo POGUBIL vse po vrsti....


To ni pohlep, ampak enostavna matematika.

tikitoki ::

A res? Ceno delnice so pa nabili v nebo iz filantropskih nagibov?

nekikr ::

Cena delnice odraža tudi prihodnja pričakovanja, ne samo trenutni zaslužek.

mtosev ::

Moje Nvidia delnice so up 97%.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

shock ::

mtosev je izjavil:

Moje Nvidia delnice so up 97%.


Prodaj

LeQuack ::

shock je izjavil:

mtosev je izjavil:

Moje Nvidia delnice so up 97%.


Prodaj


Pol bo moral državi 25% od tega dati.
Quack !

mtosev ::

Dokler gre gor ne mislim nič prodajati. Predvidevam, da bo delnica šla še gor.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tikitoki ::

LeQuack je izjavil:

shock je izjavil:

mtosev je izjavil:

Moje Nvidia delnice so up 97%.


Prodaj


Pol bo moral državi 25% od tega dati.


Kaka groza.

Kurzweil ::

mtosev je izjavil:

Dokler gre gor ne mislim nič prodajati. Predvidevam, da bo delnica šla še gor.


Kolk delnic pa imaš? Eno? Dve? :P

LeQuack ::

tikitoki je izjavil:

LeQuack je izjavil:

shock je izjavil:

mtosev je izjavil:

Moje Nvidia delnice so up 97%.


Prodaj


Pol bo moral državi 25% od tega dati.


Kaka groza.


Je kr groza ja, sploh ko vidiš za kaj država zapravlja denar.
Quack !

tikitoki ::

K vidis za kaj ga kaksne folk zapravlja:)

zodiak ::

Za prenosnike , ki čakajo na nevem kaj že? Meni ga naj dajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zodiak ()

tikitoki ::

zodiak je izjavil:

Za prenosnike , ki čakajo na nevem kaj že? Meni ga naj dajo.


Ja. Res so majmuni. Pa crpanje EU sredstev Sloveniji tudi ne gre dobro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia vnovič rekordno

Oddelek: Novice / Rezultati
132759 (1219) m0LN4r
»

Nvidia presegla dva bilijona

Oddelek: Novice / Rezultati
85172 (2584) stara mama
»

Microsoft z rekordnim dobičkom ni izpolnil pričakovanj

Oddelek: Novice / Rezultati
274107 (2919) gruntfürmich
»

Nvidia na zgodovinskih rekordih

Oddelek: Novice / Rezultati
73343 (2561) Gregor P
»

Vremena Facebooku so se stemnila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5619093 (14116) Seljak

Več podobnih tem