» »

Nakup računalnika iz Alibabe

Nakup računalnika iz Alibabe

QIS51 ::

Pozdravljeni
Preko alibabe kupujem računalnik, ker o računalnikih in komponentah nimam veliko pojma se na vas obračam za pomoč, ponudba kitajskega podjetja je sledeča
-i7 13790F
-RTX 3060 12GB
-32GB DDR4
-256GB Nvme SSD
-Win 11 pro
za 790usd plus poštnina ali je to ''dober deal'' ali raje iščem kaj pri naših ponudnikih..

Že vnaprej hvala za odgovore...
Lp, MN

Xserces ::

Samo da neboš dobil škatle s cigli. Jaz nebi vzel. raje nemčija, slovenija. Že če kaj crkne nimaš problemov potem.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ferko2 ::

Preveri, če je to že cena z 22% slo davkom. Zdaj ti kitajski trgovec že dostikrat končno ceno obračuna. Ni nič posebnega cena, ravno od par dni nazaj so intel serija 13 procesorji na udaru... Poglej si v novicah, sicer ta ni toliko prizadet model ampak vseeno bi se bilo vredno po amdju obrnit. Kaj je to nek mini kompjuter ali z nekim midi ohišjem?

OutOfTheBox ::

Xserces je izjavil:

Samo da neboš dobil škatle s cigli. Jaz nebi vzel. raje nemčija, slovenija. Že če kaj crkne nimaš problemov potem.


Ne bo dobil škatle s cigli, bo pa dobil druge komponente, pod imenom originalnih. Linus je sprobal podobno zadevo.

Jaz ne bi naročal računalnika iz tam.

starfotr ::

Poštnina in uvozni postopek bo več, kot pa je vreden cel računalnik.

MIHAc27 ::

starfotr je izjavil:

Poštnina in uvozni postopek bo več, kot pa je vreden cel računalnik.

Če prek madžarske spravijo v EU mogoče niti ne. Jaz vseeno računalnika ne bi ravno kupoval preko Alija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenija - Carina in nateg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9221406 (1521) Legon

varcevati ali uzivati zivljenje?

Oddelek: Loža
312593 (1884) matic492
»

ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6312135 (3879) opeter
»

pomoč pri recunalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
402046 (1624) ameba

Več podobnih tem