» »

Danes je nekaj narobe z internetom...

Danes je nekaj narobe z internetom...

4DFX ::

Sem povezan na ICQ preko programa Trillian.
Pogovarjam se s prijateljem, in ta mi kar naenkrat omeni, da mu je prekinilo povezavo.
Čudna reč pri tem je, da se ni nič izpisalo. Ponavadi se takoj izpiše, če koga diskonekta.
A ne tokrat... Druga čudna stvar: Čez 5 minut se povezava prekine meni. Vprašam prijatelja, če je kaj opazil... nič. To je čuuudno. To pa ni nič v primetjavi z IRC-om. Trije se pogovarjajo, in eden od teh treh vidi samo besedilo sebe ter druge osebe, ne pa tudi tretje. To na koncu izgleda, kot da se oseba pogovarja sama s sabo?

Ali še kdo danes doživlja kaj podobnega?

BadB0y ::

No ircu je desynch

tx-z ::

heh...ej isto pr men..isto mam tega trilliana, se tko pogovarjam z osebo pa rečem pač..damn spet me je diskonektal, druga oseba pa..kaj?..no in pol isto k se je tista oseba diskonektala...z ircom pa čist popolnoma isto...se pogovarjam z enim sošolcem na kanalu, pa pol ena sošolka vpraša zakaj se pogovarjam sam s sabo..in pol ji prepišem tist tekst..pa je blo vse čudn..pa pol je še ona njemu neki napisala pa ni nč dubu...čudn skratka..vse res čudn..aja..pa tist sošolc ni vidu kr je ona napisala..heh..jst pa vse..čudn res..
tx-z

tx-z ::

desynch ??kaj je to?
tx-z

Mavrik ::

Pri SiOL-u je na obvestilih za uporabnike omenjeno, da bo danes prišlo do občasnih izpadov zaradi vzdrževalnih del.
Če ne veste kako tja: SiOL Servisne Strani
The truth is rarely pure and never simple.

CaqKa ::

kadar povezava izpade se to vidi šele kasneje... na irc šele takrat kak je pač timeout nastavljen... ziher je pa vsaj dve minuti ker jaz lahko mašino hiberniram vzamem vmes cdrom vun se nazaj v hibernacijo postavim pa sem normalno na ircu.. pa nihče na zapazi da sem dol padel. čeprav fizično nisem bil v omrežju.

fora je pač v tem kako so nastavljeni timeouti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815983 (9806) slitkx
»

IRC in prikaz local hosta

Oddelek: Omrežja in internet
91206 (1081) Mavrik
»

irc.link.si

Oddelek: Omrežja in internet
121907 (1638) VS
»

Razmerja čez tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544155 (3281) Ziga Dolhar
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12412261 (8293) swalow

Več podobnih tem