» »

Katero plato ?

Katero plato ?

damirez ::

Zdej kupujem plato in me zanima katero plato mi priporocate vendar ne prevec drago 30k max. Mora bi nova in cim manj on board stavri (VGA, LAN, SB, 10xPCI,...).

Hvala!
  • spremenil: boštjan ()

[SkA] ::

Prvo kot prvo si pozabil povedati, za kakšen procesor sploh rabiš osnovno ploščo (zelo pomemben podatek). Potem bi te pa opozoril tudi, da je verjetno tvoja želja prej, da ima čim več onboard zadev (razen seveda vga), ker osnovno ploščo z 10 pci sloti še nisem videl. Večina jih ima okoli 5-6 PCI slotov. :8)

Drugo kot drugo pa..v forumu "Kaj kupiti" je bilo že veliko povedano na temo osnovnih plošč za različne procesorje. :\

damirez ::

Ok tkole mam AMD 1800+ nespoznam se na ta imena barton&co. Imam plato eno staro Matsonic xxxxC uglavnem VIA 133KT neki tazga pa 394MB SDR rama in mi je serviser reku da moj proc ne bo delal tko hitro kot more. No zdej mam pa mal dnarja in se nevem kaj naj kupim radeon 9600 pro al naj zamenjam plato in ram. Rabil bi pa res cim manj teh onboard zadev ker imam ze vse dobro lan kartico pa audigy2.

No to je moj problemcek, katero plato?

P.S. Kredita ne morem dobiti in vsake 2 meseca si kupim kasno stvar za racunalnik, skatla je tud ful stara ene 20kg ma :)

BoLhCa ::

vzemi gigabyte 7n400l...
je cist lusno / dobra plata=)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXP in menjava osnovne plošče

Oddelek: Operacijski sistemi
81476 (1277) gm80
»

Iščem namizni računalnik z majhnim ohišjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13312638 (9945) krneki0001
»

Katero matično ?

Oddelek: Kaj kupiti
161878 (1541) toncek_95
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930498 (17093) Jaffa
»

KATERO PLATO?

Oddelek: Kaj kupiti
81129 (810) lost1

Več podobnih tem