» »

Kje kupiti 9600XT ali 5700ULTRA

Kje kupiti 9600XT ali 5700ULTRA

imi ::

Glede na to da vsi na veliko govorijo o omenjenih dveh karticah me zanima, ali ju je mogoče sploh kje kupiti (mislim v Sloveniji!) in po kakšni ceni?

boštjan ::

zaenkrat sem samo na mlacovem ceniku vido 9800XT,za kaj več pa vprašaj v trgovinah.

DjTonic ::

imi svetujem ti ogled kakšnega testa na internetu za lažjo odločitev. ;)

Jackass ::

Js se tudi zanimam za 9600XT pa je sploh nikjer pri nas še nimajo na cenikih!

Če jo kdo opazi, naj prosim javi!
jAcKaSS

boštjan ::

fantje kaj pa če bi vi lepo v kako priznano rač.štacuno poklicali.namreč sam sem tako pred meseci zvedel za 9100,ko še sploh ni bil omenjen na netu.tako da pokličte,JAE,AGT,COMTRON,AVTERO,ACORD-92

rsadar ::

Zivjo tle nej bi prodajal 9600XT www.taipan.si

boštjan ::

no na ceniku je 9800XT,a si poklical

Grimlord ::

A9600XT/TVD/128 ATI RADEON 9600XT 128 MB DDR AGP, DVI, Video in/out,TV Izhod RETAIL 54.600,00 ;)

Taipan
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

čisto pozabo na asus:))

Jackass ::

Tale ASUS bo moj. Hm a ma kdo slučajn kšne izkušnje s firmo ASUS? K me zanima glede softwarske podpore. K nektere firme so skope do konca, nektere (npr. MSI) pa te zasujejo z vsemi možnimi programčki...
jAcKaSS

boštjan ::

kolko sem vido je retail,torej pomeni da boš še polno softwera dobo.pa pazi da ne boš kupona za HL2 beg vrgo.

Grimlord ::

Da bi zdajle mel 55k sit, peš bi šel do Taipana..... :D Tega si kupim, ko bo dnar ;)
Pričakoval sem da bo XT dražji...
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

samo res je nekam "poceni",ker če gledaš,so asusovi geforci iber dragi,tak da bo kaka sapphire 9600XT al pa connect3d okoli 50k,mogoče še manj.
Da bi zdajle mel 55k sit, peš bi šel do Taipana

če bi mel 100k,ti ne bi pomagalo,ker taipan nema štacune;)

Jackass ::

Jah sej to je tisto. Js temu nakupovanju prek neta ful ne zaupam. In kam naj se prtožm, če ne bo stvar delala? Al nej jim vsake 2 tedna pošilam grafo nazaj? Sej bom zmetu tolk za poštnino, kt če bi si R9700 ubodu (ki pa spet lahko nebi delu...:D )!

A je kdo kupvou že pri Taipanu? A so zanesljivi?
jAcKaSS

boštjan ::

malo je treba počakat pri taipanu,ker pač to ni trgovina s skladiščem.osebne izkušnje s taipanom nimam,kolko pa sem slišal,pa se tudi lahko načakaš.drugje pa problemov ni.

Grimlord ::

Te pa bi šel peš do tistega človeka ki ma taipan :D u got my point ;)

Zanima me kakšen bo 9600XT od Gigabyte-a, ali pa od Hercules-a 8-)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Grimlord ::

Še en 9600XT samo ni znana firma KLIK! (Mimovrste)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

Grimlord,misliš gambit in se grem stavit da je sapphire.

lopov ::

Heh, ce je Sapphire pa poglejte spodnji link :)

http://www.theinquirer.net/?article=12660

jaz pa se vedno cakam da se pojavi kaksen FX5700 Ultra :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

planetparty ::

Samo en namig preden kdo kupi R9600XT:


Kaj ne opazite, da vas ATI nateguje? (Nvidia takisto)

Sem zadnjič gledal en test v igri Call of Duty in presenetljivo je ve nekaterih testih Radeon 9500pro pred XT, v nobenem pa ni na slabšem mestu, torej zakaj hočete eni plačati toliko $$$ za drek od natega? Kupite si rabljeno grafično (9500 ali 9500pro)ostali denar si pa raje porabite za kaj bolj pametnega...

Na tem forumu očitno več kot 80% ljudi naseda marketinškim prevaram in meče denar v blato! Izbira je vaša...denar takisto, sem le hotel pozvati na nelogično početje, kot da bi bili vsi milijonarji ;)8-O

Sam imam že skoraj 1 leto R9500@9700, pa še en lep čas ne bom menjal grafične...brez veze se mi zdi...
LINK do testa

Jackass ::

jah js tut ne bi 9500 menjou, k je pa bolša kt 9600. Drgač pa ne vem kje si ti te teste gledu, ker js sm tut gledu ene teste in je bla XT v vseh testih boljša od PRO. Bom poiskal link.
jAcKaSS

Jackass ::

Najdu! ASUSova različica: KLIK
pa še neki nasplošno o R9600XT: KLIK

Sam neki mi ni čist jasn: Če pogledate pr testu ASUSove 9600XT sliko jedra, boste opazl, da na njej piše RV350, pr tadrugmu opisu (drugi link), pa skos navaja RV360. Kaj je zdej prov?
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackass ()

lopov ::

Najbrz bo krivo tole ...

All the cards are based on the reference design which was a bit altered in each case. Unfortunately, we didn't receive yet a reference card on the 9600 XT, that is why I compared it with the RADEON 9600 PRO.

Caligula ::

Fantje, kupite raje kako 9800 SE na 256 bitnem vodilu, se odklene, ce mas sreco mas potem 9800 pro kartico. Proti tej se pa vse z 9600 serije driskasto pokaka.

Skratka pamet v roke. Se kakih 5-10k se doda in mas enkrat mocnejslo grafo-seveda, ce mas malo srece:8)

Caligula ::

Edino to na enaa se splaca se preverit, ker ce je solidna pa za 46 cukov ni predraga.

Je pa res da XT ni nic hitrejsi ali boljsi kot naviti 9600 PRO.

Jackass ::

Ja pa navijš še XT-ja... pa maš še bolšo, a ne?
jAcKaSS

kinetik ::

Sam je še vedno vprašaqnje kulk se da 9600xt navit:|
nic pametnega nimam za povedati

Grimlord ::

I would expect that many other ATI partner cards will run at 525MHz except on 500MHz since this seems to be just enough to match FX5700 Ultra.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

Caligula,to pa je spet loterija,a ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce FX 5200,5500,5600...wtf?!

Oddelek: Kaj kupiti
271577 (1267) frenk
»

Radeon 9600pro ali 9600XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513756 (2722) Tradewind
»

Grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
321635 (1097) pingec
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211573 (1071) the_unborn
»

soltek 75FRN2L -kako se navija?

Oddelek: Navijanje
161234 (977) OwcA

Več podobnih tem