» »

Še kdo ujet med političnimi svetovi?

Še kdo ujet med političnimi svetovi?

«
1
2 3

OutOfTheBox ::

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?

pegasus ::

Ne obremenjuj se s tem. Delaj tisto, v kar verjameš in misliš, da je prav in v skupno dobro.

ReRMh ::

voliš, kdor ti napravi najmanj škode ali vsaj takšno škodo, da je možno hitro pokriti drugod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ReRMh ()

Miki N ::

Rešitev je SREDINSKO usmerjena drža!

Zapelji na sredo OP in kdo ve, mogoče si prislužiš ta pečat:

kamiKaZaA ::

Janša ni desnica. Janša je komunistična levica, Levica pa je ekstremistična levica.

Oboje pa je levica, ki tala bonbončke (Janša je te talal med korono v slogu največjih levičarjev in če bi Janša bil desnica se ne bi posluževal levičarskih metod, to je talanje bonbončkov z zadolževanjem) brez da bi vedela od kje ta denar ustvariti. Desnica pa dela vse racionalno (nizki davki, nizka in vitka javna uprava, zelo malo se da za migrante, rome in se bolj skrbi za malega lastnega človeka, ja vem ja, to se sliši zelo rasistično, če rečeš, da se prvo more poskrbeti za lastne državljane in šele potem, če kaj viška ostane za tala denar za druge).

Dejansko mi žal v Sloveniji nimamo stranke katero bi lahko poimenoval Desnica.

Sync ::

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev. Čeprav njegov kolega Orban ni bil zraven. Kasneje se pa izkaže, da Putin, Dmitry in Orban pijejo vodko skupaj.

Zanimive so te maske.

p.s. moramo vzeti v račun tudi, da so bile tisto leto državno - zborske volitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

Sync ::

Dodatek k zgornemu postu: Ši Džinping tudi rad spije 0.3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

mailer ::

Problem je, da se sredino zmerja s populisti. Je pa kljub temu še vedno najbolj pravilna pot za državo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Kayzon ::

Realno volilci nimate nobenega vpliva na to kaj se bo dogajalo,ker smo navadni hlapci bruslja,ki je vazal amerike. Tako da se osredotocite na svoje zivljenje,uzivajte kolikor se da in cim manj politike in ostalega sranja.

Scaramouche3 ::

Jaz sem tu, sem za EU vojsko in proti ameriškim interesom na evropskem kontinentu in čim omeniš,da bi morali Američane ven vržti, si Putinovec!

zobnik ::

mene ta vlada spominja na moj en bivši avto ko je dlih do doma zaribal in še oba praga sta bla z luknjam not, sam odpad je šel avto
full se spravljajo na ljudi, sam tožarl bi se, grozil....davke in prispevki so vedno višji, vedno dražja hrana, ljudje so postal zaprti...a k sreči razumljivi in vsaj druge kukr tolk pustijo na mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

mtosev ::

Mogoče bo kmalu Logar ustanovil novo stranko tako da bo še ena izbira na voljo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

xseki ::

Jaz bom dal Logarju priložnost

Scaramouche3 ::

xseki je izjavil:

Jaz bom dal Logarju priložnost


Logar je mini Janša, ker je JJ postal preveč radioaktiven!

nejc_nejc ::

Kayzon je izjavil:

Realno volilci nimate nobenega vpliva na to kaj se bo dogajalo,ker smo navadni hlapci bruslja,ki je vazal amerike. Tako da se osredotocite na svoje zivljenje,uzivajte kolikor se da in cim manj politike in ostalega sranja.

In na ta način podpiraš ravno onega, ki ga nebi volil....

wajdouc ::

Kayzon je izjavil:

Realno volilci nimate nobenega vpliva na to kaj se bo dogajalo,ker smo navadni hlapci bruslja,ki je vazal amerike. Tako da se osredotocite na svoje zivljenje,uzivajte kolikor se da in cim manj politike in ostalega sranja.

Tipično mišljenje hlapca. Vdan v usodo, nič se ne da narediti, druge vidi ali postavlja na svoj ali celo pod svoj nivo...
Jaz sem za EU, EU vojsko in proti ameriškim interesom na stari celini, kot je že en pred mano napisal. In če mi kaj ni prav, pošljem protestno noto tako v Bruselj kot v domačo Ljubljano. Kakšna povratna informacija politikom od državljanov ne škodi.

nokken ::

wajdouc je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Realno volilci nimate nobenega vpliva na to kaj se bo dogajalo,ker smo navadni hlapci bruslja,ki je vazal amerike. Tako da se osredotocite na svoje zivljenje,uzivajte kolikor se da in cim manj politike in ostalega sranja.

Tipično mišljenje hlapca. Vdan v usodo, nič se ne da narediti, druge vidi ali postavlja na svoj ali celo pod svoj nivo...
Jaz sem za EU, EU vojsko in proti ameriškim interesom na stari celini, kot je že en pred mano napisal. In če mi kaj ni prav, pošljem protestno noto tako v Bruselj kot v domačo Ljubljano. Kakšna povratna informacija politikom od državljanov ne škodi.

Ali pa cas namenis za kaj bolj pametnega kot za pisanje in posiljanje brezveznih stvari, ki romajo v kos preden jih kdo sploh prebere. Sicer delas kar zelis in zaradi mene lahko zivis v utvari, da bos spremenil svet. Mene osebno, kot kaze precej podobno kot Kayzona, boli za politiko, volitve, Slovenijo, EU in ostale nebuloze na katere nimam prav nobenega vpliva in raje poskrbim, da imam jaz lepo zivljenje in da je meni fino. Kdo je pa na oblasti me pa prav malo boli k, ker so tako ali tako vsi enaki in se lahko razpocim, pa ne bo nobene razlike. Zakaj bi torej izgubljal zivce in bil slabe volje zaradi necesa, na kar nimam prav nobenega vpliva. Ce mislis, da sem zaradi tega hlapec, bodi temu tako. Jaz sem vsaj hlapec z lepim zivljenjem v katerem se realni nimam o prav nicemer za pritozevati. Ti pa kot kaze vecino casa premisljujes o stvareh na katere nimas vpliva in pises razne protesntne note, ki zalezeno manj kot nic.

joez7 ::

pegasus je izjavil:

Ne obremenjuj se s tem. Delaj tisto, v kar verjameš in misliš, da je prav in v skupno dobro.


Se podpišem pod to.

komunist1918 ::

Janša nas bo spravil nazaj za 50 let. Skratka je na nivoju največje oblike naravne katastrofe. Postali (ob pogoju, da zavlada npr. za 10-15 let) bomo Kosovo (skorumpirana banana država, kjer vlada organiziran kriminal) v najboljšem primeru, najbolj realno pa na nivoju Južne Afrike.

Moderna "levica" (namerno "", ker nihče od klasičnih levičarjev ne bi podpiral teh blaznosti) s svojimi idejami (uničenjem naroda, družine, priseljevanje nekompatibilnih kultur, podpiranjem islama itd.) pa v izginotje ali v najboljšem primeru državljansko vojno oz. vojno za obstoj.

Zdaj pa izbiraj.

Večina je ujeta in ne podpira teh idiotov.

OutOfTheBox ::

Janša nas bo spravil nazaj za 50 let. Skratka je na nivoju največje oblike naravne katastrofe. Postali (ob pogoju, da zavlada npr. za 10-15 let) bomo Kosovo (skorumpirana banana država, kjer vlada organiziran kriminal) v najboljšem primeru, najbolj realno pa na nivoju Južne Afrike.

Moderna "levica" (namerno "", ker nihče od klasičnih levičarjev ne bi podpiral teh blaznosti) s svojimi idejami (uničenjem naroda, družine, priseljevanje nekompatibilnih kultur, podpiranjem islama itd.) pa v izginotje ali v najboljšem primeru državljansko vojno oz. vojno za obstoj.


Jp, točno to je problem. Kaj pa recimo NSI? Recimo da bi imeli večino v parlamentu - kam nas bi peljali?

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

OutOfTheBox je izjavil:

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?


Dokler bos volil v stilu "Vse sam Janse ne, boh ne daj!", bos volil proti svojim vrednotam. Ne gledat vodij posameznih strank, glej detajle v drobnem tisku njihovih programov. Mislim, ce te po tej vladi se ni izucilo, potem pa res bolje da ne volis vec za nikogar. Mislim ja, dejansko bi bilo bolje za naso drzavo, ce ti ne bi vec volil, tko da prosim.

Lp

trenerkar ::

OutOfTheBox je izjavil:

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?

Lahko si brez skrbi, da ti/vam bodo večinski mediji sugerirali rašitev. Ti samo naprej spremljaj medije, kdaj bodo predstavili rešitev v obliki novega obraza.

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

xseki je izjavil:

Jaz bom dal Logarju priložnost


Tudi jaz bom dal Logarju glas tako da sva ze dva , ki bova kontrirala Shintarov protiglas.

boolsheat ::

Sync je izjavil:

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev. Čeprav njegov kolega Orban ni bil zraven. Kasneje se pa izkaže, da Putin, Dmitry in Orban pijejo vodko skupaj.

Zanimive so te maske.

p.s. moramo vzeti v račun tudi, da so bile tisto leto državno - zborske volitve.


Zanimivo, da je bil takoj zatem tudi pretok madžarskega (ruskega?) denarja v SDS medije. Sicer so izgubili volitve, ampak vprašanje kaj je bil razlog.

Je pa zdaj že pri Netanyahuju bil.8-O

darkolord ::

Kayzon je izjavil:

Realno volilci nimate nobenega vpliva na to kaj se bo dogajalo

OutOfTheBox ::

islim, ce te po tej vladi se ni izucilo, potem pa res bolje da ne volis vec za nikogar


Ta tema obstaja točno zaradi tega. za Svobodo sem bil zagret, dejansko sem verjel da lahko naredijo spremembe, ker se mi je Golob zdel sposoben človek. Pustimo zdravstveno reformo in druge podobne "velike" projekte, ki ne ratajo iz danes na jutri.. problem je vse vmes in vzorci na političnem odru se ponavljajo pri vsaki vladi:

- Nameščanje svojih ljudi
- Metanje polen pod noge drugim strankam
- Nič sprememb

Namesto da bi držali skupaj, se jeb*ejo med sabo in tako gre 4 leta brez sprememb, država pa tone.

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- javno (ne državno!) zdravstvo z zdravstvenimi zavarovalnicami
- vitka država, ki vzpodbuja podjetništvo in se ne vtika v gospodarstvo
- nizki davki na plače
- vitka gradbena zakonodaja
- državna ponudba zazidljivih zemljišč z možnostjo dolgoročnega najema (za vsaj 40 let), brez možnosti prekupčevanja

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?

OutOfTheBox ::

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu?


Ta eksperiment bi dejansko tudi jaz rad videl. Levih oz. center-levih strank mam dovolj.

feryz ::

Še ena nabijaška tema.
Vsem politikom je skupno to, da so tam da kradejo in lažejo.
V mikrofon laže pa vsak malo drugače, pač tako, kot misli, da bo največ ljudi nategnil na svojo stran.
Volite kogar hočete, za vas ne bo pri nobenem več ali manj, če boste na njih računali.
Meni tudi pri kuštravcu ni nič hudega. Niti pri pleškotu mi ni bilo.
Gnusita se mi pa oba enako. In vsi ostali takisto.

Sync ::

Sigurno, da imamo neki vpliv.

Na koncu se vseeno tudi naši EU poslanci povežejo v skupine in večino časa preživijo tam. Pa nimajo samo debate v eu parlamentu ampak kasneje pol v prostem času na kaki večerji, gostilniški debati in seveda kakšni orgiji, da potem bežijo pred policijo čez okna. :D
Zanimivo, da se Orby takrat ni obrno na Putiko. :D

Na koncu bi moralo bit kazensko, da ne greš na volitve. Ena severna evropska država to pozna. Jaz bi dal pri nas edino malo večjo kazen.

Saj ne, vseeno ima naša himna en veliki pomen v sebi.

Pa ne morem zdaj brez enega citata. Gre pa takole: Franz Kafka -- 'One idiot is one idiot. Two idiots are two idiots. Ten thousand idiots are a political party.'

Kayzon, pa to ni nič letelo na tebe.

p.s. Pa, da neboš zdaj šel na volitve in jim fakiča gor narisal, ker bo glasovnica romala v koš. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

nejc_nejc ::

feryz je izjavil:

Še ena nabijaška tema.
Vsem politikom je skupno to, da so tam da kradejo in lažejo.
V mikrofon laže pa vsak malo drugače, pač tako, kot misli, da bo največ ljudi nategnil na svojo stran.
Volite kogar hočete, za vas ne bo pri nobenem več ali manj, če boste na njih računali.
Meni tudi pri kuštravcu ni nič hudega. Niti pri pleškotu mi ni bilo.
Gnusita se mi pa oba enako. In vsi ostali takisto.


Nekaj moraš izbrat ane...

Kje ti vec ostane in kje lahko za par let naprej predvidevaš?

Na ta nacin se gre na volitve ne pa na reklamno sranje...

aviator ::

hendriks je izjavil:

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- javno (ne državno!) zdravstvo z zdravstvenimi zavarovalnicami
- vitka država, ki vzpodbuja podjetništvo in se ne vtika v gospodarstvo
- nizki davki na plače
- vitka gradbena zakonodaja
- državna ponudba zazidljivih zemljišč z možnostjo dolgoročnega najema (za vsaj 40 let), brez možnosti prekupčevanja

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?


Večina volilnega elektorata je starejša od 55 let. To pa zanje pomeni...nizke penzije, dlje delat, kaksen davcic vec na premozenje, in adijo penzijski terenec iz prekvalifikacije zemljišča.

Že v samostojno Slovenijo smo startali z mlinski kamnom mase upokojencev, nato pa generirali se velik JS.

Sedaj imaš 640+180k ljudi, ki svojo "placo", dobi iz proračuna.

Rešitev bi bla,da nam nihče več ne posodi gnarja, če ga mislimo metati za korupcijo, penzije ter bohotenje javnega sektorja.

Se pa strinjam, oba pola ta koruptivni Brane and Drago penzionsocializem podpirata.

komunist1918 ::

Stranke v SLO (od leve do desne) niso nič drugega kot najvišja oblika organiziranega kriminala na državnem nivoju.

johnnyyy ::

Ne obremenjuj se s stvarmi na katere nimaš velikega vpliva. Sploh politika je takšna "veda", ki nikoli ni OK.

Zato je bolje da se fokusiraš v dobro družbo, v stvari, ko so ti blizu in jih obvladaš, šport in podobne zadeve.

Pri poslovanju z državo ne bit čustven, če ti kaj ponudijo vzemi, tudi če smatraš da ti ne pripada. Prej kot slej se zgodi, da ti nekaj vzamejo, čeprav smatraš da ni prav.

Sync ::

boolsheat je izjavil:

Sync je izjavil:

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev. Čeprav njegov kolega Orban ni bil zraven. Kasneje se pa izkaže, da Putin, Dmitry in Orban pijejo vodko skupaj.

Zanimive so te maske.

p.s. moramo vzeti v račun tudi, da so bile tisto leto državno - zborske volitve.


Zanimivo, da je bil takoj zatem tudi pretok madžarskega (ruskega?) denarja v SDS medije. Sicer so izgubili volitve, ampak vprašanje kaj je bil razlog.

Je pa zdaj že pri Netanyahuju bil.8-O


Vem, sicer pa z Vučićem sta tudi zelo vredi prijatelja. Ne samo z onim, ko golf špilata na Mauritiusu.

"Povej mi s kom se družiš, pa ti povem kdo si."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

BorutO ::

OutOfTheBox je izjavil:

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?

Dokler boste ljudje politike enačili z levimi ali desnimi, tako dolgo bo država v dreku in ljudje se sovražili med seboj. Dejstvo je, da so politiki čisto vsi isti. Niso ne levi in ne desni, so srednji.

Ne pozabite dogodkov, ko se sprva vsi sovražijo in žalijo med seboj, ko pa kamere ugasnejo, pa skupaj vsi nasmejani nazdravljajo med seboj. Lažejo in kradejo pa čisto vsi.

wajdouc ::

nokken je izjavil:


Ali pa cas namenis za kaj bolj pametnega kot za pisanje in posiljanje brezveznih stvari, ki romajo v kos preden jih kdo sploh prebere. Sicer delas kar zelis in zaradi mene lahko zivis v utvari, da bos spremenil svet. Mene osebno, kot kaze precej podobno kot Kayzona, boli za politiko, volitve, Slovenijo, EU in ostale nebuloze na katere nimam prav nobenega vpliva in raje poskrbim, da imam jaz lepo zivljenje in da je meni fino. Kdo je pa na oblasti me pa prav malo boli k, ker so tako ali tako vsi enaki in se lahko razpocim, pa ne bo nobene razlike. Zakaj bi torej izgubljal zivce in bil slabe volje zaradi necesa, na kar nimam prav nobenega vpliva. Ce mislis, da sem zaradi tega hlapec, bodi temu tako. Jaz sem vsaj hlapec z lepim zivljenjem v katerem se realni nimam o prav nicemer za pritozevati. Ti pa kot kaze vecino casa premisljujes o stvareh na katere nimas vpliva in pises razne protesntne note, ki zalezeno manj kot nic.

Ti, ti, ti. A te cestna pozimi najame, da jim, poleg pameti, še ceste soliš? :))
Dokazal si (spet) točno to, kar sem zgoraj napisal.

hendriks ::

Naj vlada (katerakoli je že, leva, desna, sredinska) izpelje alineje ki sem jih navedel zgoraj. Ja, kakšno leto ali dve bomo tenko piskali (sploh fikusi v javnem sektorju), ampak potem bo šlo na bolje 100%. Levih vlad je bilo več, vidimo sedaj kam nas je to pripeljalo. Dajmo biti fer in dajmo desnici možnost. Samo res rabijo večino, ker brez večine nikakor ne moreš izpeljati reform. Slovenci smo v osnovi izjemno priden in sposoben narod. To si lahko priznamo. Rabimo samo pogoje za to.
Če potem desnica ne bo izpeljala reform, bom prvi kritik desnice tule. Toliko integritete pa premorem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

komunist1918 ::

hendriks je izjavil:

Naj vlada (katerakoli je že, leva, desna, sredinska) izpelje alineje ki sem jih navedel zgoraj. Ja, kakšno leto ali dve bomo tenko piskali (sploh fikusi v javnem sektorju), ampak potem bo šlo na bolje 100%. Levih vlad je bilo več, vidimo sedaj kam nas je to pripeljalo. Dajmo biti fer in dajmo desnici možnost. Samo res rabijo večino, ker brez večine nikakor ne moreš izpeljati reform. Če potem desnica ne bo izpeljala reform, bom prvi kritik desnice tule. Toliko integritete pa premorem.


Janez rabi ustavno večino, da lahko končno izvede državni udar, vzpostavi diktaturo in raj na zemlji (predvsem zase in svoje drone).

Ps. Ko bo kakšna desna strank, ki ne bo Janezova ali takšna kot je NSI, ki bi prodala svojo lastno mamo tujcem ali kapitalu - bom tudi jaz volil za njih.

Zgodovina sprememb…

wajdouc ::

hendriks je izjavil:

Naj vlada (katerakoli je že, leva, desna, sredinska) izpelje alineje ki sem jih navedel zgoraj. Ja, kakšno leto ali dve bomo tenko piskali (sploh fikusi v javnem sektorju), ampak potem bo šlo na bolje 100%. Levih vlad je bilo več, vidimo sedaj kam nas je to pripeljalo. Dajmo biti fer in dajmo desnici možnost. Samo res rabijo večino, ker brez večine nikakor ne moreš izpeljati reform. Če potem desnica ne bo izpeljala reform, bom prvi kritik desnice tule. Toliko integritete pa premorem.

+1

Nekje sem zasledil predlog, da bi na volilnem lističu lahko izbral kandidata, ki ga želiš volit in kandidata, ki ga NE želiš volit. Veljaven listič bi bil samo, če izbereš obe možnosti. Zanimajo me mnenja, zakaj bi bila ta ideja dobra ali slaba.

komunist1918 ::

wajdouc je izjavil:

hendriks je izjavil:

Naj vlada (katerakoli je že, leva, desna, sredinska) izpelje alineje ki sem jih navedel zgoraj. Ja, kakšno leto ali dve bomo tenko piskali (sploh fikusi v javnem sektorju), ampak potem bo šlo na bolje 100%. Levih vlad je bilo več, vidimo sedaj kam nas je to pripeljalo. Dajmo biti fer in dajmo desnici možnost. Samo res rabijo večino, ker brez večine nikakor ne moreš izpeljati reform. Če potem desnica ne bo izpeljala reform, bom prvi kritik desnice tule. Toliko integritete pa premorem.

+1

Nekje sem zasledil predlog, da bi na volilnem lističu lahko izbral kandidata, ki ga želiš volit in kandidata, ki ga NE želiš volit. Veljaven listič bi bil samo, če izbereš obe možnosti. Zanimajo me mnenja, zakaj bi bila ta ideja dobra ali slaba.


In kaj bi s tem dosegel?

Politične stranke se naj ukinejo in prepovejo ter uvede neposredno demokracijo ali kakšno drugo obliko. Tehnologijo imamo. Ko smo že pri tem. TUdi če bi žrebali ljudi na oblast, bi bilo bolje kot to kar imamo sedaj.

hendriks ::

komunist1918 je izjavil:


Janez rabi ustavno večino, da lahko končno izvede državni udar, vzpostavi diktaturo in raj na zemlji (predvsem zase in svoje drone).


Ti resno misliš, da bi JJ izvedel državni udar, če bi imel ustavno večino? Diktaturo? Daj no daj.. Tako neumen pa spet ni. Poleg tega pa je že v letih.
Poglej sedanjo situacijo trenutne vlade: bližje diktaturi, še nikoli nismo bili. Celo nekateri levičarji to odkrito priznavajo.

OutOfTheBox ::

Sicer pa poglejte italijane - oni so šli "hardcore" desno. Mogoče se mišljenje evropejcev spreminja mi pa bomo "pršli več ksno" tja, kjer so zdej italijani?

Zgodovina sprememb…

komunist1918 ::

hendriks je izjavil:

komunist1918 je izjavil:


Janez rabi ustavno večino, da lahko končno izvede državni udar, vzpostavi diktaturo in raj na zemlji (predvsem zase in svoje drone).


Ti resno misliš, da bi JJ izvedel državni udar, če bi imel ustavno večino? Diktaturo? Daj no daj.. Tako neumen pa spet ni. Poleg tega pa je že v letih.
Poglej sedanjo situacijo trenutne vlade: bližje diktaturi, še nikoli nismo bili. Celo nekateri levičarji to odkrito priznavajo.


Precenjuješ to vlado. Clown show. Nič drugega.
Smo bili bližje v času korone. Se spomnim ko so gasili Ljubljančane s solzivcem, ker Hojsu niso bili všeč. Eni pomnimo za vedno.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

OutOfTheBox je izjavil:

Janša nas bo spravil nazaj za 50 let. Skratka je na nivoju največje oblike naravne katastrofe. Postali (ob pogoju, da zavlada npr. za 10-15 let) bomo Kosovo (skorumpirana banana država, kjer vlada organiziran kriminal) v najboljšem primeru, najbolj realno pa na nivoju Južne Afrike.

Moderna "levica" (namerno "", ker nihče od klasičnih levičarjev ne bi podpiral teh blaznosti) s svojimi idejami (uničenjem naroda, družine, priseljevanje nekompatibilnih kultur, podpiranjem islama itd.) pa v izginotje ali v najboljšem primeru državljansko vojno oz. vojno za obstoj.


Jp, točno to je problem. Kaj pa recimo NSI? Recimo da bi imeli večino v parlamentu - kam nas bi peljali?
V krščanski socializem >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

komunist1918 ::

Gregor P je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

Janša nas bo spravil nazaj za 50 let. Skratka je na nivoju največje oblike naravne katastrofe. Postali (ob pogoju, da zavlada npr. za 10-15 let) bomo Kosovo (skorumpirana banana država, kjer vlada organiziran kriminal) v najboljšem primeru, najbolj realno pa na nivoju Južne Afrike.

Moderna "levica" (namerno "", ker nihče od klasičnih levičarjev ne bi podpiral teh blaznosti) s svojimi idejami (uničenjem naroda, družine, priseljevanje nekompatibilnih kultur, podpiranjem islama itd.) pa v izginotje ali v najboljšem primeru državljansko vojno oz. vojno za obstoj.


Jp, točno to je problem. Kaj pa recimo NSI? Recimo da bi imeli večino v parlamentu - kam nas bi peljali?
V krščanski socializem >:D


Krščanski socializem ni predvideval, da se proda mamo tujcem.

Hard core desno pomeni, da se tudi kapitalizem v tej obliki vrže ven, podredi kapital in multinacionalke ter se gleda predvsem za nacionalne interese.

Npr. Fantazije svobodne trga (ki je itak ena taka prevara, ker v resnici ne obstaja) odpadejo.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Rešitev je v stranki ki PRED volitvami že spiše skupek zakonov in gre s tem skupkom zakonov na volitve in jih lahko potem volilci držijo za jajca če ta skupek zakonov ne roma v glasovanje takoj po volitvah.

Ne pa ti loleki od politikov, ko sam nekaj obljubljajo in pol nič od nič.

Gregor P ::

To bi pomenilo, da so vsaj dve leti prej resno delali na tem, skupaj s sestavo celotne ekipe; to je za naše volivce žal že preveč za razmišljat; je lažje tik pred volitvami ustanoviti stranko in preprosto zmagati, zakaj bi se trudil? :(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Lonsarg ::

Ja težko je dandanes dobiti entuziaste ki bi zakone spisali v prostem času. Saj nisem rekel da je izvedljivo, rekel sem kaj rabimo :)

Konec koncev sploh ne rabiš uradne politične stranke, z dovolj podpisi lahko forcaš da gre zakon v glasovanje. Ampak ja rabiš entuziaste in pravniki ki so česa takega zmožni so ponavadi premalo filantropi za kaj takega. V ITju je več te prostovoljne zagnanosti, zato pa obstaja open source :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

feryz ::

Kaj od tega, da so tam kjer so zato, da lažejo in kradejo, vam ni jasno?
Ker nekateri še vedno pišejo blodnje, da bi volil stranko, ki bi ...
Taka NE OBSTAJA, piz.. mat... Kdaj vam bo užgalo? Če vam ni, odkar je človek dovolil imeti oblastnike. Par tisočletij že.

Kdaj bodo spisali nov zdravstveni zakon? Nikoli in nikdar.
Tudi ga ni treba. Par členov popraviš in prišparaš par 100 milijonov. Čez noč zrihtaš. Kdaj jih bodo? Nikoli in nikdar.

Itd, itd.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40237275 (23519) Nesta
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023441 (19694) krneki0001
»

EU volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
32567526 (60920) nevone
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814102148 (86333) imagodei

Več podobnih tem