» »

Še kdo ujet med političnimi svetovi?

Še kdo ujet med političnimi svetovi?

1 2
3
»

c3p0 ::

Če je star 57 in doktoriral v Jugi, je bil kar priden šolar, da je doktotiral pri cca. 24 letih.

WizzardOfOZ ::

gruntfürmich je izjavil:

ne moreš pa reči da je Golob bebo. vseeno za uspešno vodenje firme je potrebno dosti možganske kapacitete, in mislim da golob tu ni nič kaj prikrajšan. ni on bebo kot danajšnji ministri, ki so res zabiti in se ne spoznajo na situacijo in rabijo 5 svetovalcev da sploh kaj dajo od sebe.
sigurno je on inteligenčno visoko nad povprečjem; tako visoko da si njegov povprečni volilec ali nasprotnik tega ne more predstavljat.


Uspešno je vodil firmo?
Svetovalci (vsaj 5 njih) so mu vodili firmo, on je bil samo postavljen tja, da jih "vodi". Ni prav dosti razlike med njim in ministri, ki rabijo 5 svetovalcev, da kaj dajo od sebe.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

FireSnake je izjavil:

Glede goloba pa ne bi izgubljal besed, daj so ga mediji predstavljali kot vrhunskega menedžerja izkazal se je pa za totalnega bleferja in vase zagledanega egoista. Proti golobu je še jajo prvovrstni politik.
Jajo je prvovrstni politik za vsakogar. 35 let izkušenj ni za zanemariti.

Ostalo sem pa že napisal, kar velja zanj. Brez veze ponavljati. Navsezadnje ga ravno to dela politika.

Invictus ::

Kar sem slišal od kolega, ki je slišal od asistenta na FRI, je pernati samo prišel na ustni izpit, sedel tam 10 minut id osšel z desetko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PacificBlue ::

Ni vsak tako pameten:D

energetik ::

Invictus je izjavil:

Kar sem slišal od kolega, ki je slišal od asistenta na FRI, je pernati samo prišel na ustni izpit, sedel tam 10 minut id osšel z desetko...

To ne vem kako je bilo, vem pa iz prve roke kako je bilo v obratnem primeru, torej ko sem bil jaz pri pernatem na ustnem izpitu. Meni se je zdel korekten, vsekakor pa ustni izpiti niso bili težki (ko si enkrat naredil pisni pri asistentih).
vires in numeris

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Glede goloba pa ne bi izgubljal besed, daj so ga mediji predstavljali kot vrhunskega menedžerja izkazal se je pa za totalnega bleferja in vase zagledanega egoista. Proti golobu je še jajo prvovrstni politik.
Jajo je prvovrstni politik za vsakogar. 35 let izkušenj ni za zanemariti.

Ostalo sem pa že napisal, kar velja zanj. Brez veze ponavljati. Navsezadnje ga ravno to dela politika.


Jajo je komunistični debil, ki fura svoj komunizem še naprej po tem, ko so ga iz KP ven vrgli, ker je bil še za njih preagresiven. In to tak debil, ki zavira razvoj države, ker se noče umaknit, volilci so pa tako neumni, da volijo zanj ali pa proti njemu. Brez njega bi desnica sploh zaživela, tako je pa desnica crknjen konj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

recmajkemi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Janša ni desnica. Janša je komunistična levica, Levica pa je ekstremistična levica.

Oboje pa je levica, ki tala bonbončke (Janša je te talal med korono v slogu največjih levičarjev in če bi Janša bil desnica se ne bi posluževal levičarskih metod, to je talanje bonbončkov z zadolževanjem) brez da bi vedela od kje ta denar ustvariti. Desnica pa dela vse racionalno (nizki davki, nizka in vitka javna uprava, zelo malo se da za migrante, rome in se bolj skrbi za malega lastnega človeka, ja vem ja, to se sliši zelo rasistično, če rečeš, da se prvo more poskrbeti za lastne državljane in šele potem, če kaj viška ostane za tala denar za druge).

Dejansko mi žal v Sloveniji nimamo stranke katero bi lahko poimenoval Desnica.

Sam vidim stvari ravno obratne. Nobena vlada v samostojni Sloveniji ni zares omejevala neliberalnih kapitalističnih teženj korporacijskega sveta. Ali so neopravičljivo za ali pa se izgovarjajo na navodila inštitucij EU, katerim naj bi bili podrejeni. Vsi, ki pridejo se žal res začnejo borit za svoj mali žepek, te zakone napisane s strani interesnih skupin pa sprejmejo tako, mimogrede ker so ravno na funkciji.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

recmajkemi ::

Glede na splošno zmedenost je mogoče v pomoč tale sedaj že malo zastareli video, ampak principi vladanja so ostali enaki. Zanalašč medejo, spreminjajo pozicije, gaslightajo.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Kresnik ::

OutOfTheBox je izjavil:

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?


Kaj je glavna razlika med Levico in Desnico?
Levica je racionalna ampak kratkovidna. Desnica skusa gledati na dolgi roj, ampak je slepa za realnost na tleh.

In potem imas vecno zgodbo ki gre takole: Levicarji pogledajo realno sliko in poskusajo ustreci vsem, pri tem pa pozabljajo, da mogoce nekatere stvari niso ravno dobre ali dolgotocno vdrzne. Desnica ima neko dolgorocno vizijo kako naj bi svet izgledal, in se je v 90% primerov drzi kot pijan plota, ne glede na to kako realna je ta vizija; ce se ne dokopljejo do prevec moci so se nekako v redu, drugace pa hitro dobis drzavo kot je npr. Iran ali Francova Spanija (za katero naj spomnim, da je propadla se preden se je Generalissimo dodobra ohladil).

Ce hoces dober primer kako (ne)efektivna je desna oblast, ne glej dlje od Poljske. PiS so na veliko furali kulturkampf, drzava pa medtem propadala. Pa tudi Orban ni nic boljsi.

N75 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Iz perspektive volilca Levice nato Svobode.

Bolj ko človek odrašča, bolj vidi zakaj je leva stran destruktivna za državo, ljudi in nasplošno za slovenski narod. Nato začenja videvat vrednote desnega pola ampak potem se spomni da desno stran vodi Janša, ki on osebno kontradiktira določenim vrednotam.

- Levica odpade
- Desnica s trenutno vodjo tudi

Kam se usmerit, kje so rešitve, je še kdo v podobnem problemu oz. razpotju?


Na volitvah imaš možnost, da med temi 10 ali 15 strankami izbereš nekaj, z nobeno stranko se 100% ne strinjaš, kaj več nimamo možnost odločanja.

energetik ::

Imaš dodatno možnost, da ustanoviš svojo stranko.
Sicer ja, vedno volim nekaj, ker če ne, dam na ta način še več moči strankam, s katerimi se absolutno ne strinjam.
vires in numeris

N75 ::

hendriks je izjavil:

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- javno (ne državno!) zdravstvo z zdravstvenimi zavarovalnicami
- vitka država, ki vzpodbuja podjetništvo in se ne vtika v gospodarstvo
- nizki davki na plače
- vitka gradbena zakonodaja
- državna ponudba zazidljivih zemljišč z možnostjo dolgoročnega najema (za vsaj 40 let), brez možnosti prekupčevanja

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?


Tole je normalen program, kopatibilen z levimi in desnimi.

Zdaj se obeta referendum o evtanaziji, levičarji za, desničarji proti, takšne teme glede pogleda na svet se opredeljuješ kot levičar ali desničar.

joez7 ::

N75 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- javno (ne državno!) zdravstvo z zdravstvenimi zavarovalnicami
- vitka država, ki vzpodbuja podjetništvo in se ne vtika v gospodarstvo
- nizki davki na plače
- vitka gradbena zakonodaja
- državna ponudba zazidljivih zemljišč z možnostjo dolgoročnega najema (za vsaj 40 let), brez možnosti prekupčevanja

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?


Tole je normalen program, kopatibilen z levimi in desnimi.

Zdaj se obeta referendum o evtanaziji, levičarji za, desničarji proti, takšne teme glede pogleda na svet se opredeljuješ kot levičar ali desničar.


M.O.M.
Problem vodilnih politikov so njihovi svetovalci. Leti ga sprva kujejo v zvezde, nato pa nasadijo na kol.

Moje stare zamere:
1999 LDS in g. T.R. in njihova pokojninska reforma - zaradi katere mam sedaj 400€ nižjo penzijo.
2006 SDS in argentinska naveza g. A.B. Sprememba davčne zakonodaje - tisto leto sem bil na račun vzdrževanih družinskih članov ob 4K€ letno. Zvonovi, lastninjenje...
2023 Svoboda problem R.G. so stari preizkušeni kadri - brez volilnih glasov, ki poskušajo krojiti,
zamere si pa šele nabira, (odprava obveznega zdravstvenega zavarovanja....) Preveč blaga politika do priseljevanja in nezakonitih prehodov meje. Če kršiš zakon ga kršiš in basta .. Tu bo EU padla.
Evtanazija je samo delanje megle, da se na vidijo dejanski problemi. (po moje bo padla)
Spomnim se še časov 5% DDV za osnovne stvari in 11% DDV za ostalo in ekstra davka (mislim, da 25% na luksuzne dobrine).

Utk ::

N75 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- javno (ne državno!) zdravstvo z zdravstvenimi zavarovalnicami
- vitka država, ki vzpodbuja podjetništvo in se ne vtika v gospodarstvo
- nizki davki na plače
- vitka gradbena zakonodaja
- državna ponudba zazidljivih zemljišč z možnostjo dolgoročnega najema (za vsaj 40 let), brez možnosti prekupčevanja

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?


Tole je normalen program, kopatibilen z levimi in desnimi.

Zdaj se obeta referendum o evtanaziji, levičarji za, desničarji proti, takšne teme glede pogleda na svet se opredeljuješ kot levičar ali desničar.

Ja ne, ni. Tega v resnici nihče noče. Morda bi dobili 2% na volitvah, še to samo če bi imeli dobrega frontmana. Drugače niti to ne.

hendriks ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Jajo je komunistični debil, ki fura svoj komunizem še naprej po tem, ko so ga iz KP ven vrgli, ker je bil še za njih preagresiven. In to tak debil, ki zavira razvoj države, ker se noče umaknit, volilci so pa tako neumni, da volijo zanj ali pa proti njemu. Brez njega bi desnica sploh zaživela, tako je pa desnica crknjen konj.


Umiri se. Jajo ima svoj zdrse. Da je pa on kriv za to, da desnica ne dobi volitve.. Lepo te prosim. Ne bodi kot Janez Pogorelec iz NSi. Mislim, če dež pada je Jajo kriv. Malo poglej medije zadnjih 15 let no. Gnojnica na gnojnico po Jajotu. P*zda, poglej Robi-Star Solarja. Tip laže v kamero, slika se v belih patikah in trenirki s svojo konkubino pri fakin 57 letih, na Odmevih s prstom kaže na Staričevo češ zmenili smo se skupaj, da RTV očistimo Janšistov, sodnikom v dvorani obljubi 600€ povišice pa roka - oni pa ploskajo. A vidiš kako nizko smo padli na vseh ravneh? 400K ljudi je volilo tega pajaca. Ti ljudje in tisti na oblasti sploh ne vedo kaj je to moralna razsodnost. Ni je. Slovenija je postala država, ki je politično popolnoma nezrela. In še malo manjka, da bomo imeli divji zahod. Res, resnično me je prvikrat v samostojni Sloveniji strah, kaj bo čez par let.

AgJ1 ::

Invictus je izjavil:

Kar sem slišal od kolega, ki je slišal od asistenta na FRI, je pernati samo prišel na ustni izpit, sedel tam 10 minut id osšel z desetko...

Sun Tzu - zmaga brez bitke.

brst ::

Kot desničar nočem preveč migrantov, zato volim stranke na skrajni levi, da izvajajo protigospodarske ukrepe. Nočem, da Slovenija postane druga Švica, kapitalistični raj, meka migrantov.

gruntfürmich ::

brst je izjavil:

Kot desničar nočem preveč migrantov, zato volim stranke na skrajni levi, da izvajajo protigospodarske ukrepe. Nočem, da Slovenija postane druga Švica, kapitalistični raj, meka migrantov.

kar je edino smiselno.
če slovenija pod vladavino JJ uvozi največ kosovarjev (uraden podatek), potem ni drugega kot voliti čisto kontra...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

muhac ::

Sync je izjavil:

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev.

Seveda, JJ je preprodajalec orožja, še iz balkanskih vojn, denar je spet zavohal. Zato pa je naščuval svoje drone, da zagovarjajo Ukrajino in so proti Rusiji, kar je obratno kot pri večini preostalega sveta.

hendriks je izjavil:

Res, resnično me je prvikrat v samostojni Sloveniji strah, kaj bo čez par let.

Ja, stopil si na prve korake postpubertetnega obdobja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: muhac ()

muhac ::

hendriks je izjavil:

Kaj ko bi mi enkrat izvolili desni politični pol in sicer tako, da ima le-ta večino v parlamentu? Pa da vidimo kaj bodo naredili. Vse kar hočemo je naslednje:

- enotni 15% ddv
- nizki davki na plače

Če uvedemo gornje alineje, bomo vsi veliko bolje živeli. A smo za to?


Neizvedljivo, za kaj takega pomeni, da bi morali davke dejansko pobrati in zelo konkretno preganjati vse utaje.

Kar se ne bo zgodilo, ker celotna družba misli, da lahko kradejo drugim državljanom in da je to častno opravilo.

Veš zakaj imamo tako visoke davke? Ker jih poberemo samo pol in potrebujemo, da pokrijemo javne izdatke imeti dvojne davke, da je polovica dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: muhac ()

nekikr ::

Če bi jih pobrali 100% bi denarja še vedno manjkalo. Vse javne službe vedno zapravijo ves denar, ki je na razpolago. Pa sploh ni pomembno koliko ga je, vse se bo zapravilo brez skrbi. Pač kupiš 13.000 prenosnikov in potem tuhtaš kako bi se jih rešil.

zobnik ::

Najhuje pri vseh vladah je da nam lažejo in prirejajo podatke, ki si jih sami izmislijo.

N75 ::

mtosev je izjavil:

Mogoče bo kmalu Logar ustanovil novo stranko tako da bo še ena izbira na voljo


Tako Logar kot NSi bosta samo glasove nabirala za SDS, dobila manj glasov kot SDS in na koncu samo podpirali SDS.

Tako kot v prejšnji vladi NSi in Počivalšek, samo podpirala SDS, program pa samo čisti od SDS.

Če podpreš Logarja ali NSi podpiraš SDS, svojega programa itak ne moreš uveljavit pri SDS.

Kayzon ::

muhac je izjavil:

Sync je izjavil:

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev.

Seveda, JJ je preprodajalec orožja, še iz balkanskih vojn, denar je spet zavohal. Zato pa je naščuval svoje drone, da zagovarjajo Ukrajino in so proti Rusiji, kar je obratno kot pri večini preostalega sveta.


Hoces noces je tole 100% resnicno,in sem poznal osebo ki je svercala orozje skupaj z Janso (Gospod je sedaj ze pokojni..).

feryz ::

Kayzon je izjavil:

muhac je izjavil:

Sync je izjavil:

Meni je recimo Janša zanimiv glede tega, da se je takrat kmalu po začetku vojne med prvimi odpravil v Kiev.

Seveda, JJ je preprodajalec orožja, še iz balkanskih vojn, denar je spet zavohal. Zato pa je naščuval svoje drone, da zagovarjajo Ukrajino in so proti Rusiji, kar je obratno kot pri večini preostalega sveta.

Hoces noces je tole 100% resnicno,in sem poznal osebo ki je svercala orozje skupaj z Janso (Gospod je sedaj ze pokojni..).
A unga iz Nemčije? Pri katerem sem jaz tlačanil nekaj časa?

Kayzon ::

Ne vem ce si resen,ampak je svercal z enim srbom.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40237663 (23907) Nesta
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023554 (19807) krneki0001
»

EU volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
32567752 (61146) nevone
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814102445 (86630) imagodei

Več podobnih tem