» »

Julian Assange

Julian Assange

1
2
3

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, kaj je pa vaša motivacija, da se neprestano trudite podtikati motive ter iztirjati temo?

Moja motivacija v tej temi je razkrinkati modele tvoje sorte.
Drugače so ti pa tudi zgoraj povedali, za koga je delal Assange in zato ne čudi, kdo ga zagovarja ob tem ko zagovarja tudi ruski režim.

Poldi112 ::

Delal je za ljudi, kot bi vsak novinar moral. Zato pa gnije v samici, medtem ko slepi zagovorniki Demokratske stranke še kar kuhate zamere, ker je izpostavil njihove svinjarije.

Zakaj vam gre svoboda govora tako močno v nos?

Modeli moje sorte smo pa kdo? Mi, ki vidimo in opozarjamo na svinjarije, ki se jih tako močno trudite pomesti pod preprogo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Zakaj vam gre svoboda govora tako močno v nos?

Od nekoga ki se neprestano dere kako se ga cenzurira in omejuje:

Poldi112 je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t793871/p815...
https://slo-tech.com/forum/t793871/p815...

Nizko smo padli. Je pa zanimivo kako ni problem ljudi tikat... dokler ne zmanjka materiala. Potem se pa preide na vikanje in lowkey žaljenje. Torej, ko začne Poldi vikat, vedite da nima kaj povedat in samo čaka na novo priložnost da se na nekaj pozabi in lahko začne ponavljat svoje budalaštine.
Life is as complicated as we make it...

Jarno ::

Malo sarkazma, če bi se pravočasno "prestavil" v kakšno državo, iz katere načeloma zahtevane osebe ne izročajo v ZDA, bi se mu bolje godilo.
Sicer pa se lahko na celotno situacijo gleda tudi tako, da bi v ZDA tudi sam nalival čisto vino in bi ga pomilostili, kot so Manningovo.
Ni pa nujno, da bo izročen. Tudi ne navijam za to.
#65W!

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Zakaj vam gre svoboda govora tako močno v nos?

Od nekoga ki se neprestano dere kako se ga cenzurira in omejuje:

Poldi112 je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t793871/p815...
https://slo-tech.com/forum/t793871/p815...

Nizko smo padli. Je pa zanimivo kako ni problem ljudi tikat... dokler ne zmanjka materiala. Potem se pa preide na vikanje in lowkey žaljenje. Torej, ko začne Poldi vikat, vedite da nima kaj povedat in samo čaka na novo priložnost da se na nekaj pozabi in lahko začne ponavljat svoje budalaštine.


Kolegica, pozabili ste odgovoriti na vprašanje - zakaj vam gre svoboda govora tako v nos, da neprestano gonite ad-hominem proti vsem, ki jo zagovarjajo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Delal je za ljudi, kot bi vsak novinar moral. Zato pa gnije v samici, medtem ko slepi zagovorniki Demokratske stranke še kar kuhate zamere, ker je izpostavil njihove svinjarije.

Zakaj vam gre svoboda govora tako močno v nos?

Modeli moje sorte smo pa kdo? Mi, ki vidimo in opozarjamo na svinjarije, ki se jih tako močno trudite pomesti pod preprogo?

Assange je bil koristni idiot za Rusijo in Trumpa.
Danes se verjetno oba s Snowdnom tepeta po glavi, ker sta bila očitno na napačni strani. Že res, da je lepo, da smo izvedeli kakšno umazano podrobnost, ampak korist od tega na dolgi rok je imel pa ruski režim.
In oba imata lahko zelo slabo vest, ker sta enablala ruske svinjarije s tem, ko sta oslabila Zahod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

NuMaN ::

A zdaj bomo vsako raboto ocenjevali skozi prizmo, ali škoduje ameriškim interesom in koristi ruskim?

To je brezveze.

To se tiče samo Zahoda - drugih dosti manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

AgJ1 ::

NuMaN je izjavil:

A zdaj bomo vsako raboto ocenjevali skozi prizmo, ali škoduje ameriškim interesom in koristi ruskim?

To je brezveze.

Ne. Kar se mene tiče bom vse ocenjeval, če ogroža ali koristi našim interesom.

Poldi112 ::

Definiraj "naše".

Ker svoboda govora, preko katere se izpostavljajo svinjarije naših politikov, ne more ogrožati naših interesov, če so "naši" interesi interesi prebivalcev, seveda pa lahko ogrožajo interese zahodne oligarhije.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

NuMaN ::

Saj Poldi dela isto: pravi, da tak način škodi nam samim oziroma kao naši demokraciji - nekaj je vseeno imamo.

In ima prav.

Pa ni samo Asange: recimo kake neprijetne zadeve, kot je diverzija severnega toka.

In o tem ne bi debatirali zaradi rusko-ukrajinske vojne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Poldi112 ::

Saj tudi o ukrajinski vojni ne smemo debatirati - tema je enoumje ovac, ki jočejo, kako bi bilo treba vse, ki opozarjajo na laži, deportirati, medtem ko je večina, ki ne bleja slepo propagande, banana iz teme.

Ker za zmago nad rusi je izgleda ključnega pomena, da se skriva, da že par mesecev neprestano napredujejo in porivajo uboge ukrajince na zahod.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

NuMaN ::

Saj lahko debatiraš tudi v putko temi.

Če pa greš gledati komentarje na MMC, se ti zdi, da sta ST in MMC v različnih državah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

TESKAn ::

Poldi112 je izjavil:

Če so imeli rusi tu kaj zraven ali ne, je pa popolnoma irelevantno. Dejstvo je, da je šlo za legitimno svinjarijo za katero je prav, da se je izpostavila.

O lej, poldi razume, da je omenjanje rusov v temi o američanih whataboutizem. Ko bi mu le zneslo, da bi to apliciral še na teme o rusih, v katere vedno vleče američane.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Poldi112 ::

Kolega, kot je za vas v navadi, zgolj podtikate, ker nimate argumentov.

NuMaN je izjavil:

Saj lahko debatiraš tudi v putko temi.

Če pa greš gledati komentarje na MMC, se ti zdi, da sta ST in MMC v različnih državah.


Iz Putin teme sem banan, enako kot iz teme o Izraelu, EU volitvah, ... tako da ne, ne morem. Trump temo so pa zaklenili. Zanimivo, mar ne?
Verjetno boš tudi ti kmalu banan iz Putin teme.

MMC ne blokira Pac-man in gozdar1 blodenj, zato tam vidiš dejansko reprezentativno mnenje ljudi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Definiraj "naše".

Ker svoboda govora, preko katere se izpostavljajo svinjarije naših politikov, ne more ogrožati naših interesov, če so "naši" interesi interesi prebivalcev, seveda pa lahko ogrožajo interese zahodne oligarhije.

Slovenske. EU. Ne slovensko bizantinske.

Poldi112 ::

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Kayzon ::

Sposodim si temo da pokazem kaj vse je Snowden odkril,te kar zmrazi ko preberes..

https://spyscape.com/article/15-top-nsa...

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?

V slovenskem interesu ni, da nas Rusi manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo.

AutoReiv ::

AgJ1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?

V slovenskem interesu ni, da nas Rusi manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo.

V slovenskem interesu ni, da nas Američani manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo. :P

AgJ1 ::

AutoReiv je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?

V slovenskem interesu ni, da nas Rusi manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo.

V slovenskem interesu ni, da nas Američani manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo. :P

Točno.

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?

V slovenskem interesu ni, da nas Rusi manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo.


Se pravi zagovarjaš cenzuro resnice ter preganjanje novinarjev zgolj zato, ker tudi ruski propagandi prav pride, da izpostavljajo rabote naše oblasti?

To je sicer razumljivo in to je počel tudi Stalin, ni pa preveč kompatibilno z zahodnimi vrednotami. Pogrešaš enoumje komunizma?

Lahko razlošiš še, kako točno je v našo škodo, če tudi rusi izpostavljajo očitne resnice, kot so WMD v Iraku in podobne oslarije?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

NuMaN ::

Seveda je v našo škodo.

A boš kar tako prepustil naftna polja in kontrolo nad bližnjim vzhodom?

Pa da se Arabci in Perzijci preveč razvijejo - MBS že strumno modernizira državo, Iran sčasoma opusti teokracijo in bomo kaj?

A ni že dovolj, da nas prehitevajo Kitajci?

/s (za vsak slučaj ...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Colt1911 ::

Ukrajinci so pred dnevi v svojem gulagu ubili čilsko-ameriškega novinarja Gonzala Liro.
Zakaj se zaradi njega noben na Z , niti Fajonka ne meče na zobe?
Vprašam za prijatelja.

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kako točno je v slovenskem interesu, da se preganja novinarje?

V slovenskem interesu ni, da nas Rusi manipulirajo za njihovo korist, v našo škodo.


Se pravi zagovarjaš cenzuro resnice ter preganjanje novinarjev zgolj zato, ker tudi ruski propagandi prav pride, da izpostavljajo rabote naše oblasti?

To je sicer razumljivo in to je počel tudi Stalin, ni pa preveč kompatibilno z zahodnimi vrednotami. Pogrešaš enoumje komunizma?

Lahko razlošiš še, kako točno je v našo škodo, če tudi rusi izpostavljajo očitne resnice, kot so WMD v Iraku in podobne oslarije?

LOL, wmd v Iraku? A tebi ura zaostaja? Rajši povej kaj o “denacifikaciji” Ukrajine, kar tako rad braniš.
Drugače pa, kolikor se spomnim je Assange organiziral tudi vdiranje v računalniške sisteme. Kriminal torej. Ni ravno imel novinarskega MOja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

XIIT ::

AgJ1 je izjavil:

Drugače pa, kolikor se spomnim je Assange organiziral tudi vdiranje v računalniške sisteme. Kriminal torej. Ni ravno imel novinarskega MOja.

Ko se je začela saga s pregonom Assanga so Švedi zahtevali njegovo izročitev na podlagi obtožb o vdiranju v računalniške sisteme? Ki so bile potem kasneje umaknjene, ko so kavboji sneli masko ker so uvideli da ga ne bodo mogli na tak eleganten način spraviti na svoje ozemlje?
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

Cifix63 ::

Invictus je izjavil:

Vse moti, ker je Navalny skripnil, čeprav se na veliko govori, da ga je pospravila kar MI6, preko žene, ki mu je prinesla zdravila.

Zakaj bi ga pa Rusi počedili pa tudi ne vem, ker je bil del izmenjave ujetnikov.

Pač zahodu ustreza, da je mrtev...

O Assangu, ki ga VB nezakonito drži v najbolj varovanem zaporu v VB, pa nič...


To o Mi6 in zdravilih še kako res. Gre za dnk delovanja zahodnih služb (pa ne zgolj ene). To ne preseneča, je dejstvo. Preseneča le naivne in maso.

AgJ1 ::

XIIT je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Drugače pa, kolikor se spomnim je Assange organiziral tudi vdiranje v računalniške sisteme. Kriminal torej. Ni ravno imel novinarskega MOja.

Ko se je začela saga s pregonom Assanga so Švedi zahtevali njegovo izročitev na podlagi obtožb o vdiranju v računalniške sisteme? Ki so bile potem kasneje umaknjene, ko so kavboji sneli masko ker so uvideli da ga ne bodo mogli na tak eleganten način spraviti na svoje ozemlje?

Švedi? A niso Švedi zahtevali izročitve zaradi “posilstva”?

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

LOL, wmd v Iraku? A tebi ura zaostaja? Rajši povej kaj o “denacifikaciji” Ukrajine, kar tako rad braniš.


Sem že, pa sem bil zavoljo tega banan. Poišči moje odgovore v temu primerni temi, so podkrepljeni z viri.

Tu pa prosim ostani v okviru debate.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Cifix63 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vse moti, ker je Navalny skripnil, čeprav se na veliko govori, da ga je pospravila kar MI6, preko žene, ki mu je prinesla zdravila.

Zakaj bi ga pa Rusi počedili pa tudi ne vem, ker je bil del izmenjave ujetnikov.

Pač zahodu ustreza, da je mrtev...

O Assangu, ki ga VB nezakonito drži v najbolj varovanem zaporu v VB, pa nič...


To o Mi6 in zdravilih še kako res. Gre za dnk delovanja zahodnih služb (pa ne zgolj ene). To ne preseneča, je dejstvo. Preseneča le naivne in maso.

Uf, tole je pa 6D šah, že vidim…

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Drugače pa, kolikor se spomnim je Assange organiziral tudi vdiranje v računalniške sisteme. Kriminal torej. Ni ravno imel novinarskega MOja.


Slabo se spomniš. To, da ni novinar, je pa zgolj propagandna puhlica, s katero oblastniki ovcam opravičujejo pregon novinarjev, ki si drznejo, da jim gledajo pod prste.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

LOL, wmd v Iraku? A tebi ura zaostaja? Rajši povej kaj o “denacifikaciji” Ukrajine, kar tako rad braniš.


Sem že, pa sem bil zavoljo tega banan. Poišči moje odgovore v temu primerni temi, so podkrepljeni z viri.

Tu pa prosim ostani v okviru debate.

Niso. Sicer pa vidim, da imate celo grupo za teorije zarote. Lep večer še naprej :))

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Drugače pa, kolikor se spomnim je Assange organiziral tudi vdiranje v računalniške sisteme. Kriminal torej. Ni ravno imel novinarskega MOja.


Slabo se spomniš. To, da ni novinar, je pa zgolj propagandna puhlica, s katero oblastniki ovcam opravičujejo pregon novinarjev, ki si drznejo, da jim gledajo pod prste.

Spet megla. Logično, saj si Poldi 112. Rusija že napadla Ukrajino ali ima še zmer vaje na meji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Cifix63 ::

AgJ1 je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vse moti, ker je Navalny skripnil, čeprav se na veliko govori, da ga je pospravila kar MI6, preko žene, ki mu je prinesla zdravila.

Zakaj bi ga pa Rusi počedili pa tudi ne vem, ker je bil del izmenjave ujetnikov.

Pač zahodu ustreza, da je mrtev...

O Assangu, ki ga VB nezakonito drži v najbolj varovanem zaporu v VB, pa nič...


To o Mi6 in zdravilih še kako res. Gre za dnk delovanja zahodnih služb (pa ne zgolj ene). To ne preseneča, je dejstvo. Preseneča le naivne in maso.

Uf, tole je pa 6D šah, že vidim…


Kamerad, ti naj malo pomagam?
V enačbi uporabi neznanki A ='Tuckerjev intervju' ter B = 'preusmerjanje pozornosti'

fikus_ ::

Vidim da mnogim ni jasna vloga Assangea. On je objavil zadeve, ki so razkrile nečednosti usa, razkril(a) jih je pa Manning, za kar je ze bil obsojen v usa.
Torej, za kaj je po vasem kriv Assange?
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AgJ1 ::

fikus_ je izjavil:

Vidim da mnogim ni jasna vloga Assangea. On je objavil zadeve, ki so razkrile nečednosti usa, razkril(a) jih je pa Manning, za kar je ze bil obsojen v usa.
Torej, za kaj je po vasem kriv Assange?

Precej enostavno: napeljevanje h kaznivemu dejanju…

Poldi112, vidiš, tale članek lepo pove, kako to počnete, moji odgovori niso več potrebni, vse piše tukaj:

Pobegli dokumenti iz Putinovih pisarn razkrili načrte Rusije

https://siol.net/novice/digisvet/pobegl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

NuMaN ::

Ja, lepo se zapletaš.

Tudi če je res, da je Manninga napeljal, je nekako 175 let zapora malo prevelila številka, ali pač ne?

Priznaj da ga hočejo totalno zjebati ker jim je naredil štalo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

AgJ1 ::

NuMaN je izjavil:

Ja, lepo se zapletaš.

Tudi če je res, da je Manninga napeljal, je nekako 175 let zapora malo prevelila številka, ali pač ne?

Priznaj da ga hočejo totalno zjebati ker jim je naredil štalo ...

Totalno so zjebali Politkovsko. Rusi. Manning je pa mislim da že free. Tudi Assanga bojo spustili po letu ali dveh, ZDA niso ruska vukojebina. Še...

In to je to z moje strani. Bye :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

NuMaN ::

Saj Assange jih je dosti bolj zjebal kot Manning - javno mnenje v Zahodnem svetu se je občutno spremenilo, v smislu proti proxi eskapadam ZDA in vazalom ali pa da se vsaj gleda pod prste pri tem, in to je razlog pregona.

Če pa bo šlo tako naprej, bodo tudi ZDA z nami vred po letu ali dveh vukojebina.

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Vidim da mnogim ni jasna vloga Assangea. On je objavil zadeve, ki so razkrile nečednosti usa, razkril(a) jih je pa Manning, za kar je ze bil obsojen v usa.
Torej, za kaj je po vasem kriv Assange?

Precej enostavno: napeljevanje h kaznivemu dejanju…




Neumnost - Manning je želel leakati in je prosil Assange-a za pomoč, da ga ne bi dobijo pri tem.

Napeljevanje je nekaj povsem drugega. Si pa, kot vedno, dobrodošel, da svoje trditve potrdiš z ustreznim virom.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fikus_ ::

Nepeljevanje, za katerega ti grozi 175 let aresta???

Še v jugi so bili bolj milostni
https://m.youtube.com/watch?v=6CABdeeD7...
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Oberyn ::

AgJ1 je izjavil:

Normalni nočemo biti Burkina Faso ali Rusija, ti bi to želel in zato delaš za rusko propagando.

Tale trditev je, kako naj rečem... iščem prave besede... no, bral sem knjige o tem, obtožbe... herr oberfeldwebel, tale dela za tardeče, sem videl... potem pogromi, iztrebljanja... taborišča... Ah, nima veze, pustmo stat. Pustmo stat.

Drugače pa, težko najdem primerne besede glede tega. Kaj je Assange preživel in se še ni zlomil, to je težko verjeti. So pa še dosti hujši primeri. Novinar in bloger Gonzalo Lira, ki je nedavno umrl v zaporu najbolj demokratične države v Evropi, njemu so na primer rezali oči z nožem. Ameri so v enem svojih slavnih zaporov na jetnike spuščali pobesnele pse. No, na srečo je to kraljevstvo zla v zatonu. Samo prepozno, prepozno. Državljan AgJ1, za koga pa jaz delam, če ni glih skrivnost?

fikus_ ::

Bi rekel, da ga hocejo križati na polno, da se še kdo drug ne bi spomnil česa podobnega.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sbawe64 ::

Kitajski "disident", ki je pobegnil na Zahod, potreboval je 20 let, da je to ugotovil

Exiled Chinese artist Ai Weiwei: 'Censorship in West exactly the same as Mao's China'
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

NuMaN ::

A zato več ni nekaj časa na MMC. Par let nazaj je bil reden gost ...

AgJ1 ::

Pred sodiščem se je danes zbralo več sto ljudi, ki so nosili transparente in zahtevali njegovo izpustitev. Assangeeva žena Stella se jim je zahvalila za podporo. "Prosim, še naprej prihajajte, bodite tam za Juliana in za nas, dokler Julian ne bo svoboden," je dejala.

https://siol.net/novice/svet/zacelo-se-...

Britanska policija je vse udeležence pretepla, aretirala in zaprla nekam bogu za hrbtom...Oh wait...:)

Poldi112 ::

Malo doze realizma glede Navalny-ja (zanemarljiva pro-naci opozicija):
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Vanich ::

AgJ1 je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Ja, lepo se zapletaš.

Tudi če je res, da je Manninga napeljal, je nekako 175 let zapora malo prevelila številka, ali pač ne?

Priznaj da ga hočejo totalno zjebati ker jim je naredil štalo ...

Totalno so zjebali Politkovsko. Rusi. Manning je pa mislim da že free. Tudi Assanga bojo spustili po letu ali dveh, ZDA niso ruska vukojebina. Še...

In to je to z moje strani. Bye :)


Sure. (Kh, kh: Epstein, kh, kh)

Vanich ::

fikus_ ::

Ta del opiše svobodo "govora" in objavljanja:

"Mr Assange was exposing serious criminality" when he disclosed the documents in question, Mr Fitzgerald told judges Dame Victoria Sharp and Mr Justice Johnson.

He told them his client was "being prosecuted for engaging in [the] ordinary journalistic practice of obtaining and publishing classified information - information that is both true and of obvious and important public interest."
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Invictus ::

Jarno je izjavil:

Marsikaj v tukajšnji debati temelji na predpostavkah, katere na prvi pogled niso očitne.
Resnica pa je takšna, da so določene ZDA službe zbirale svoje umazano perilo, nakar jim ta kup Assange "ukrade".
Kaznivo po zakonodaji, po zakonodaji se mora tudi ukrepati.

Morda kdo izpade "polpismen pajac", da ne ranta zoper zakonodajo samo, če že zagovaraja osebke a-la Assange.

Od kdaj ima ZDA zakonodajna pooblastila po celem svetu?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TESKAn ::

He told them his client was "being prosecuted for engaging in [the] ordinary journalistic practice of obtaining and publishing classified information - information that is both true and of obvious and important public interest."

Če leakne ruske tajne dokumente in je tam zapisano, da si ti bil enkrat v kontaktu z nekom iz FSBja, zaradi česar bi te (ker si slučajno na potovanju v ZDA) pohopsali in ajdi v guantanamo, bi še bil mnenja, da je prav da se je vse objavilo?

Od kdaj ima ZDA zakonodajna pooblastila po celem svetu?

Zato so pa rekli da hočejo, da se jim ga izroči. Al ga bodo al ne je potem vprašanje državi, ki ga ima.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA: še 17 ovadb zoper Juliana Assanga (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6010757 (6543) poweroff
»

Ustanovitelj WikiLeaksa Julian Assange aretiran (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / NWO
575125178 (108356) Zheegec
»

ZDA pritiskajo na zaveznike v primeru Wikileaks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NWO
28361296 (54123) Mipe

Več podobnih tem