» »

Forum in teme!!!

Forum in teme!!!

Myth ::

Rad bi samo povedal, da ko včasih kaj iščem, ne najdem nič pametnega. Opažam da je preveč sličnih tem. In enostavno te takrat mine da bi bral vse enainisto skozi parkrat. A ne? Bi šlo da bi nekaj tem dali v eno ali nekaj podobnega? Ali pa spisali en dober članek na to in izbrisali tiste teme nato?

To je samo moje mnenje in če se kdo strinja ali ne , vesel bi bil, če odgovorite na to vprašanje. Pa hvala lepa.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Boki_ ::

Slo-Techov foruma je ql, ne glede na to, kaj si misliš ti. Če ti ni kaj prav, ni treba obiskovati foruma, drugače pa se loti phpja in naredi svojo spletno stran s svojim forumom po lastni želji.Sploh pa tvoja tema ne spada v ta oddelek. Če se že pritožuješ, postavi pritožbo v Slo-Tech oddelek, in ne v Hlajenje in Modifikacije.

Svetujem ti, da ne pišeš več v forum, ker sem se naveličal brati novih tem. Raje prebiram večkrat eno in isto.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

c3R4R ::

Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Myth ::

Se opravicujem, da sem tukaj odprl to temo a sem takrat bil zelo izmucen (vsaj tako mislim, ali zaspan, in se mi ni dalo iskat kam naj napisem tole) in sem enostavno povedal kako se mi zdi. To samo mislim, prav imas Tom DeLonge. Se enkrat se opravicujem, in sam vem da je slo-tech dobra stvar, drugace je ne bi obiskoval.

En lep pozdrav.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

kuglvinkl ::

Thxn criLin15.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755359 (1863) undefined
»

Nesramni odgovori - *Puntajmo se!*

Oddelek: Slo-Tech
131405 (1029) alien-w
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815290 (3570) Mac
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655405 (3920) Primoz

Več podobnih tem