» »

Obrazlozitev!

Obrazlozitev!

Cr00k ::

Tole je en clen S-T pravil...

Slo-Tech bo zagotovil vse razumne ukrepe, da podatki, ki jih uporabnik ni objavil, ne bodo dostopni tretjim osebam in javnosti.

Jst pa sprasujem majstre, da mi obrazlozijo pomen tega stavka, predvsem v prvi povedi, kjer je beseda razumne...

Najlepsa hvala

I love HAMAS

Tomi ::

Večina pismenih ljudi bi razumela, da gre za spoštovanja zakona o varovanju osebnih podatkov, ti tega pač ne. Škoda.

Ali povedano drugače, podatke, ki si jih dal ob prijavi, in označil kot tajne, Slo-tech varuje pred drugimi osebami.
metrodusa.blogspot.com

BigWhale ::

> da podatki, ki jih uporabnik ni objavil, ne
> bodo dostopni tretjim osebam in javnosti

Ce uporabnik ni objavil nekega podatka, potem ta ne more biti dostopen tretji osebi... ;)

Morda bi se stavek moral glasiti nekako takole:

da podatki, katerih objave uporabnik ni dovolil, ne bodo dostopni... ... in tako naprej :)

McHusch ::

To pomeni, da Slo-Tech vaših podatkov ne bo pod nobenim pogojem prodajal (dajal) naprej ali vam pošiljal spama. Enostavno rečeno.

kuglvinkl ::

OK, zdej pa uradna izjava.

Ker ST ni "Fort Knox", lahko zagotovimo samo, da bomo storili vse razumne ukrepe, da podatki, ki jih uporabnik ni objavil, ne bodo dostopni tretjim osebam in javnosti. Pri tem se zahteva skrbnost dobrega gospdoarja.

S temi podatki je recimo mišljen IP, ST seveda zanj ve. Sem sodijo še osebni podatki, ki pa jih uporabnik ne objavi.

14. člen je brati v povezati s 15. členom!
Your focus determines your reallity

sketch ::

Meni se zdi stvar sorazmerno jasna... s-t lahko pac naredi kar je v njegovi moci, da ohrani tajnost podatkov. Ce pa na vrata pridejo mozje v modrem z nalogom in odtrogajo streznik, pa se zgodbica konca. In s-t za take primere pac ne more biti odgovoren ce podatki pridejo v roke tretji stranki. Zdaj, glede na to, da mi pravo ni mocnejsa stran, se mogoce motim...

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

frenk ::

in zakaj ima slo-tech podatke, ki jih uporabnik ne objavi

...mene osebno to ne mot ampak mogoče pa kerga druzga

kuglvinkl ::

in zakaj ima slo-tech podatke, ki jih uporabnik ne objavi

Zaradi narave neta? >:D
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Ce pa na vrata pridejo mozje v modrem z nalogom in odtrogajo streznik, pa se zgodbica konca. In s-t za take primere pac ne more biti odgovoren ce podatki pridejo v roke tretji stranki.

Mi ne, možje v modrem pač.
Your focus determines your reallity

frenk ::

hm...in kakšni podatki so to?

Gandalfar ::

Kaj ste nepismeni?

13.člen

1. Slo-Tech zbira naslednje uporabnikove informacije:
* IP naslov za administracijo strani (statistika);
* Naslov elektronske pošte, ki je potreben za registracijo;
* Podatke, ki jih uporabnik posreduje.
2. Slo-Tech dodeli uporabniku ob začetku seje piškotek (session cookie) za prilagoditev uporabniške izkušnje.
3. Slo-Tech dodeli uporabniku ob samodejni prijavi trajen piškotek (cookie) za njegovo enolično identifikacijo.

Freelancer ::

Zravn dejte se ksno slikco :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spam

Oddelek: Problemi človeštva
333073 (2451) carota
»

Janša vs Bandelj

Oddelek: Problemi človeštva
342371 (1727) Dman
»

Komentarji na nova pravila (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
675460 (4295) kuglvinkl

Več podobnih tem