» »

IBM DTLA 45GB

IBM DTLA 45GB

Pikachu ::

Tile diski so spet v prodaji. Glede na to, da imajo najbojse razmerje med kavliteto/kvantiteto in ceno, me ta model zelo mika.

Glede na veliko negativnih odzivo glede doticnega diska me zanimajo VASE IZKUSNJE s tem diskom. Ali crkuje ali ne? Kaj je narobe s tem modelom?

Vsaj zaenkrat bo (bi) disk delal na ATA33 in na Epoxovi plati.

Na poti je res nova serija diskov z 20Gb/plato, vendar ne dam 60ksit za 40 Gb disk!!!

Lp,
Pikachu.

branko_bm ::

super disk!

sicer imam z njim negativno iskusnjo, najprej sem mislil da nas je veliko takih, pa zgleda da je jamranje nekam zamrlo, poznam jih se par ko jim dela disk OK! kar se tice hitrosti, super disk
drugace pa nevem JA pa NE
jaz bi zdaj vzel 60 ali pa 75 giga

ja pa cimprej nabavi ata 100

alfainomega ::

Lahko bi si omislil kakšen cenejši disk za tvoje potrebe , razen če imaš v namenu kupiti novo ploščo ter procesor.
Je pa res čim večji je disk tem boljše je razmerje cena /kvalitete.

Malo prebrska okoli , je pa res da do sedaj nisem imel težav z IBM-ovimi diski. Torej ti ga priporočam.:\
Mr. B>SI

MATiCEK ::

Jaz mam enak disk že 3 mesce in še vse dela OK, in je zelo zelo hiter !! Res pa pazi če si ga misliš kupit, da ga neboš dobil narejenega na madžarskem, kr baje jih od tam največ crkne 8-)

bastadu ::

Men ni delal težav > je made na filipinih...

Grega25 ::

Sicer nimam glih 45GB mam disk 40GB in 5400 obratov in če te(vas) zanima je stvar taka stoji pa tkole:
(Moje iskušnje sicer ne nevem kakšne ampak vseeno)
Če maš ABITKO;(ti predlagam kakšen preizkus podobnega diska(če lahko kje).Jaz imam slabe iskušnje prav zaradi plate(ABIT BX-133 raid)
Če mam disk na ATA-33 dela b.p. če pa ga priklopim na ATA-100 je pa tema.Kr neki serje da ni sistema in če sm pr svojem početju vztrajen nazadnje še particije ni več;(Disk na MSI plati dela k bomba tko da nč bat če nimaš ABITA če pa maš pol pa velik sreče.Aja pa isto mi je sral IBM 10GB 7200rpm, ki pa na Epox plati dela b.p.

Jaz mislim da so IBM diski dobri sm z Abitkam so mal skregan al pa obratno.>:D

Han ::

Se strinjam. Tole sranje z Abitkami je res podn, pa ne samo nekompatibilnost z IBM diski, ampak tudi občutljivost za drugo strojno opremo, npr. spomin in CDRW pogone.

Jaz imam že nekaj let izključno ASUS plate in IBM diske, pa ni bilo do sedaj nobenih težav. Tudi 45 GB DTLA deluje zaenkrat brezhibno.

MATiCEK ::

Hm.. nevem če je glih to vsepovsot tak !!!! Jaz imam ABITovo plato, pa sem že prej imel IBMov disk 9.1 5400rpm in še ga imam + ta nov disk, in še do zdaj nisem imel nobenih problemov.... Oba diska delujeta še vedno super 8-):P8-)

Han ::

Kot vse kaže, pride do "zaribanja" diska predvsem v primeru, ko ga "nateraš" do maksimuma: UDMA100 + RAID polje in disku se po določenem času strga. :(:O:'(

bastadu ::

Aja pozabu sem povedat, da ga imam tut jaz na Abitki, in sicer na BE6-II...

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ducy ::

Tudi jaz imam IBM-a na Abitki in ti povem IBM seka

Pikachu ::

Torej ga priporocate.

Tnx.

DrSergioDJ ::

hmm, jest ga mam tud zdej ze ene 3 mesce = abit KT7 in KT7a, na obeh dela lepo, brez problemov, sam, ne vem pa iz kje je ( bi pogledu, pa se mi ne da odsraufat vsega, sorry )
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311399 (7027) ChiefThunder
»

kaj je zdaj z IBM DISKI, serija 45giga!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141478 (1168) abcde7
»

Trdi disk IBM 30GB - ribanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
151377 (1252) zile
»

IBM 45GB 7200obr/min

Oddelek: Strojna oprema
231785 (1309) Mac
»

Na tem je več...

Oddelek: Novice / Diski
282107 (2107) Sergio

Več podobnih tem