» »

550W napajalnik

550W napajalnik

DrSergioDJ ::

rad bi kupil 550w napajalnik ENERMAX, amapk ker nekako ne zaupam kreditnim karticam in online naročanju ( beri : mat ne da kreditne ), me zanima, kako bi se ga še dealo dobiti? Gre morda kdo kej v nemčijo v kratkem? Ga prodajajo tudi v Italy / Austria ??

thanx

...

Pretorijanec ::

Ne da bi jst vedu. Maš pa še alternativno možnost. Z enim prodajalcem iz USA se zmen, da mu ti u kuverti pošleš dnar, on ti bo pa poslau robo. Verjemi, šlo bo.

OZZY ::

Jest kupujem dostikrat tukaj : http://www.pc-cooling.de. Cena za tega enermaksa je 340 mark. K tem moraš prišteti 40dem poštnine in pa carino brez katere pri tej vrednosti ne bo šlo.
Je pa treba denar prenest na njohovo banko s tem da ti pokriješ vse stroške transfera kar znese okoli 3500 sit. Stvar pa dobiš po približno 4-5 dneh odkar si denar nakazal.
Tle pa maš e-mail direkt od šefa in se z njemu zmeni, če boš hotel pri njih naročiti: HSchrepel@t-online.de
Imajo pa zelo dobro izbiro napajalnikov. Imajo enega 300w za 120dem (15 ali 16A pri 12v). Če vzameš taka dva te po moje pride cenej kot če vzameš enermaksa.
Go with the flow.

DrSergioDJ ::

hmm, ja sam, a je pol en tak 300w dost mocen, da recmo napaja in vodno pumpo in skor ves hardware ( hdd, cd-rw,cd-rom, mamaplato, vente ) ne vem no, nekak bi raj vzel 550w, pa mam mir :D
...

sazo ::

prodam ti ga za 450 dem,ce si za to .Nov zapakiran

DrSergioDJ ::

sazo : tebe sm ze ene parkrat probu dobit na email, k sm nekje prebral, da gres veckrat v nemcijo, sam, nekak ti email ne dela, ker mi vedno vrne, da ni moglo poslat ( na sazo@email.si ). kok casa bos se mel napajalc, ker morem mal razmislit ( beri : nabrat kesh :)
...

OZZY ::

DrSergioDj: Sej bi lahko kupu dva 300w in jih med sabo povežeš. Pa še cenej te pride kot en 550w enermax. 8-) Na enga daš pumpo in pelta (če ga maš) na drugega pa vse ostalo.
Go with the flow.

DrSergioDJ ::

ma, ne vem no. K zdej bom se pelt mogoce zamenu za 156W, ta pa pomoje nujno rab 550w, da dobi tistih 18A ( če ne clo več ) pr 12V. Al bom vzel pa sam en 300W, pa bo sam pelt gor, pol mam pa se itak doma en 230W pa en 235W, bosta pa za vse ostalo skrbela :D sam bo treba ohisje povecat za 3 napajalce.

SAZO : a mas morda kak 300w napajalc, k da pr 12V ene 16-17A ????
...

OZZY ::

DrSergioDJ: 156w peltiljrer potrebuje 18A pri 156W in 14,4V (vsaj moj je tak). Kar pomeni, da potrebuješ na 12V manj ampaerski napajalnik. Če imaš podobnega ti mora napajalnik dat vsaj 15A da pa si ziher 16. Jest sem pogledu v tisto štacuno ampak tist napajalnik je 340W in 15A pri 12v. Tako da verjetno ne zadostuje, ker bi bilo glih na meji. :(
Ja pa še to. Zakaj ne bi kupu potem raj enermaksovega 430W napajalnika, ki je 140 mark cenej in te pride 199 dem pri tej štacuni. Pri 12V pa ima 20A. Če že rabiš vzameš 430W in pa enga 340W za 120 dem pa je . Poštnina bo pa verjetno taka, da se bo zglihal. :))
Go with the flow.

sazo ::

Napajaljec ti lahko zrihtam takega, ki ga imam sam je pa 600w ,(0-16V in 0-30A) cena 400 dem .Samo stakim napajalnikom lahko izkoristiš peltiljrer 156w če pa boš kupil 172w peltiljrer pa rabis napajalnik 24V in 13A te pride ceneje tak napajalnik pa stane 300dem in peltiljrer pa 32$

OZZY ::

SAzo: 172w peltiljer? Kje se ga pa dobi? A 600w napajalnik si naredu sam ali je to kupljen?
Pa še nekaj. Noben peltiljer ni priporočljivo laufat na max specificirani zmogljivosti.
Go with the flow.

sazo ::

1.pelt dobiš tukaj KLIK
napajalnik sem kupil v dem..
priporočljivo ni tudi navijati proc..!
:\:\

DrSergioDJ ::

hmm, ok, se neki. A je 550W enermax-ov napajalc zmozen poganjat duron 600 ( navit na koker se bo pac dal, najverjetneje tud voltage hack, do ene 2,3V, more it cez 1ghz, k tok gre z 1,85V ), cdrw,cd rom, HDD, disketnik, mamaplata, 2x 80*80vent, 2x 120*120vent, vodna pumpa in 156w peltier.
...

OZZY ::

DeSergioDj: Odgovor je da. 550w enermaks je ti vse to brez problema preživi. Pri 12V ima 25A kar ti bo za čisto vse zadostovalo. Pa še kar rezerve boš mel.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

peltier element

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352275 (1891) Eru
»

Poraba Peltierja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161506 (1266) _WilL_
»

Peltier!!!

Oddelek: Navijanje
151384 (1165) metro
»

Kako peltier nafutrat

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131343 (1161) R@C@
»

Napajanje 156 watnega peltierja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141356 (1179) Polde

Več podobnih tem