» »

mDenarnica od NKBM

mDenarnica od NKBM

chuck ::

Nekje 2 tedna nazaj prenehala delovati, morda je bil Android update. Tehnična pomoč pravi, da ne deluje na vseh verzijah Androida.
Kakšen trik, da tole usposobim? Telefon Google Pixel 7 z zadnjo verzijo Androida. Po 5 sekunda zapre aplikacijo, poskusil reinstall, zbrisanje starih podatkov.
  • spremenil: chuck ()

krho ::

Sam čim več jim moraš težit. Oz. če imaš tudi pravo Viso zateži, naj ti znižajo letno naročnino.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

blackmack ::

Probaj v nastavitvah izbrisati mdenarnico, pa na novo dodati. Meni je to pomagalo. To mislim v nastavitvah mdenarnice, ne da jo odstraniš na telefonu.

Zgodovina sprememb…

Ryan ::

blackmack je izjavil:

Probaj v nastavitvah izbrisati mdenarnico, pa na novo dodati. Meni je to pomagalo. To mislim v nastavitvah mdenarnice, ne da jo odstraniš na telefonu. geometry dash meltdown

Does it send you any notifications?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

wcpapir ::

Zdravo,
pri tej mDenarnici me zanima ena stvar.

Ali je kaka možnost, da se tole uporablja nekako bolj na hitro, kot, da se odpre mDenarnica, prijavi in potem klik na PLAČILO ?

Je možno kako uredit, da deluje kot apple pay, samo dvoklik za zaklep in že zadeva dela ?

link_up ::

wcpapir je izjavil:

Zdravo,
pri tej mDenarnici me zanima ena stvar.

Ali je kaka možnost, da se tole uporablja nekako bolj na hitro, kot, da se odpre mDenarnica, prijavi in potem klik na PLAČILO ?

Je možno kako uredit, da deluje kot apple pay, samo dvoklik za zaklep in že zadeva dela ?



dej ne se hecat. :) Seveda se jo da podifoltat. Unlock, pay. Voila.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

wcpapir ::

Ok sem uredil in že probal. Še bolje kot pri applu, samo odkleneš in dela :) Hvala.

Klemen86 ::

A lahko še postopek opišeš?

wcpapir ::

Kateri postopek ?

Imel sem naloženo mDenarnico in sem do danes če sem potreboval plačal tako da sem jo odprl in se vpisal v m denarnico, nato sem naslonil telefon na POS.

Sedaj sem šel v nastavitve in NFC in brezstična plačila-> Brezstična plačila:
*Google Pay
*mDenarnic@

tukaj sem izbral mDenarnic@ in sedaj deluje. Sem sprobal na svojem POS, samo odklenem telefon in že gre plačati.

Vuli ::

android 13 se sesuva, ampak ene 2x mi je ratalo jo odpret po odmestitvi in ponovnem zagonu telefona. bomo vidli kolk cajta bo trajalo
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

Excavator ::

Meni dela že odkar sem jo namestil, brez težav na Android 13 in sedaj na 14.

link_up ::

no tokrat so naredili kar en korak naprej in omogocili google pay. Od zadnje nadgradnje ni vec mozno uporabljati kartic v mdenarnici, ampak jih je potrebno dodati v google wallet. Zdaj pa gpay generirana kartica ne zahteva pina nad 50e. Morda kdo ve kako to omogocit, ce sploh?
In and Out

koyotee ::

Itak mas vmes vse zive avtentikacije, zaklenjen zaslon, prstni odtis, razna gesla, dvomim, da rabis pin nad 50€ na telefonu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

floyd1 ::

Sicer sem bolj na hitro pregledal nastavitve, a tega nisem našel. Nkbm m. denarnica je bila bolj "tečna" glede varnosti, ne bi bilo slabo imeti tudi tu tako nastavitev v sami denarnici, da si vsak lahko naredi po svoji želji.

GregiB ::

Neverjetno, da 9 let po komercializaciji NFC večina le-tage še vedno ne more uporabljati... Cel iOS habitat je na suhem (prosim, ne bi o Curve-u)... Kaj banke čakajo???
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

GupeM ::

link_up je izjavil:

no tokrat so naredili kar en korak naprej in omogocili google pay. Od zadnje nadgradnje ni vec mozno uporabljati kartic v mdenarnici, ampak jih je potrebno dodati v google wallet. Zdaj pa gpay generirana kartica ne zahteva pina nad 50e. Morda kdo ve kako to omogocit, ce sploh?

Ne da se. S tem ko odkleneš telefon, si se že avtenticiral. Z zakljenjenim telefonom pa itak ne moreš plačat.

delavec44 ::

Na google pay lahko plačaš z zaklenjenim telefonom do določene višine.

GupeM ::

Ne moreš.

Popravek: Izgleda, da res lahko. V Sloveniji do 50 eur, ampak moraš eksplicitno omogočiti to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

mancini ::

Dela pa google wallet precej hitreje od mdenarnice, kar je super.
Nisem pa vedel da gre plačat tudi z zaklenjenim tel, sedaj vidim da sem narobe razumel: Pogoj za uporabo je vklopljena funkcija zaklepanja telefona.

Jutri probam plačat malico z zaklenjenim tel

BorutO ::

wcpapir je izjavil:

Kateri postopek ?

Imel sem naloženo mDenarnico in sem do danes če sem potreboval plačal tako da sem jo odprl in se vpisal v m denarnico, nato sem naslonil telefon na POS.

Sedaj sem šel v nastavitve in NFC in brezstična plačila-> Brezstična plačila:
*Google Pay
*mDenarnic@

tukaj sem izbral mDenarnic@ in sedaj deluje. Sem sprobal na svojem POS, samo odklenem telefon in že gre plačati.

Ta aplikacija je res top. Jaz stalno plačujem preko NFCja kateri uporablja vse nakupe mDenarnico ... Edino enkrat sem imel probleme ... Aplikacije nikjer ni prijelo. Kjer koli sem hotel plačati preko NFCja, nikjer ni prijelo. Sem jo posodobil, pa nič ... Na koncu sem izbrisal aplikacijo in jo ponovno naložil, potem je pa spet delalo normalno. Ampak od takrat naprej imam stalno zataknjeno kartico v telefonu za vsak slučaj, ker denarnice nikoli ne nosim zraven, ker pač vse plačujem s kartico.

Drugače v trgovini, ko plačuješ recimo na hitri blagajni kje v šparu ali pa merkatorju, izbereš plačilo s kartico in prisloniš zraven telefon, seveda imaš aktiviran NFC. Zdaj mam novega samsunga s23, pa mam še rahle težave s plačevanjem, ker ne včasih ne trofim na NFC senzor, ker še ne vem prav v katerem delu telefona je.

Meni se zdi, da je NKBM daleč najboljša banka, kar se tiče spletnega bančništva in te mdenarnice ... Moje je imela Ljubljansko, SKB, zdaj je na delavski, pa stalno neki problemi ... da ne omenim kakšne težave ima stalno s to delavsko aplikacijo ...

Groot ::

No meni pa je ravno mDenarnica začela povzročati težave saj se mi je že nekajkrat zgodilo da se plačilo ne izvede. Včasih izpiše obvestilo počakajte na povezavo in potem ob drugem poskusu prime, nekajkrat pa potem nikakor ni šlo čez. Posledično sem presedlal na GPay.

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

m47hingi ::

Posodobil na zadnjo verzijo in kot je zgoraj omenjeno ni več funkcionalnosti plačila preko nfc s plačilnimi karticami (beri presedlaj na google) dobro da je v opisu
What's new
- Minor design changes and app optimization

Moti me ker nočem dodatno še delit z guglom kaj in kje plačujem...

A je možno kje varno priti do starejše verzije?

mancini ::

Kako bos placeval, ce so ukinili to storitev?
Lahko probas, pa ne bo uspesno sprevedena transakcija

m47hingi ::

Sedaj je 3.0.2, predhodna je bila 3.0.0 ali 3.0.1 (ne vem nisem bil pozoren), v tisti verziji še je delovalo.

Zadnja posodobitev je od 20.12.2023.

link_up ::

mdenarnica je enako ustvarila virtualno kartico, ki pa ima precej krajsi validity. Ko bo potekla si oplel.
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
496952 (1392) blink
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19937293 (3612) MrStein
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996151393 (40659) V-i-p
»

Spet Google pay in N26

Oddelek: Mobilne tehnologije
205770 (3151) buneech
»

Mobilna denarnica na telefonu

Oddelek: Mobilne tehnologije
81818 (1491) matobeli

Več podobnih tem