» »

Bolt & Kvik

Bolt & Kvik

Thomxy ::

Pozdrav,

Sem s Kopra in tudi tu se pojavljajo električni skiroji za najem. Že nekaj mesecev imamo Bolt, pred kratkim pa se je pridružil še Kvik. Čeprav se po mestu premikam s kolesom, me vseeno mal firbec matra koliko to stane.
Tega podatka nikjer ne najdem; ne da pa se mi nalagati aplikacije in ustvarjati račune le zato, da vidim cenik.
Kaj bi lahko kdo, ki uporablja te storitve, prilepil sem cene teh dveh ponudnikov električnih skirojev?

Hvala!

2dark ::

Za bolt v Ljubljani je cena bila ali pa je še..

"Cena vožnje je 20 centov na minuto prvih 12 minut, nato cena pade na 10 centov na minuto"

Več na: https://www.zurnal24.si/popotnik/po-lju... - www.zurnal24.si"


ZDaj ne vem, ali je cena zgolj, ko se premikaš z njim ali se šteje tudi, ko miruješ in ne zaključiš v aplikaciji.


Je pa tako, da ko uporabljaš EL. skiro ni nobena težava naklepat 10 km.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

link_up ::

20c na minuto? bus je pa kolk, 1,2e za 3/4 ure...+ nimas celade. :)

ustrezna cena bi bila 1e na uro, ker kao sparas okolje.
In and Out

2dark ::

link_up je izjavil:

20c na minuto? bus je pa kolk, 1,2e za 3/4 ure...+ nimas celade. :)

ustrezna cena bi bila 1e na uro, ker kao sparas okolje.



V Lj. se plača rentat el. avto pri Avant.go ..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ahim ::

link_up je izjavil:

20c na minuto? bus je pa kolk, 1,2e za 3/4 ure...+ nimas celade. :)

ustrezna cena bi bila 1e na uro, ker kao sparas okolje.

V Ljubljani je 1,30 EUR/voznjo, s tem da lahko prestopas brez dodatnih stroskov v naslednjih 90 minutah po tem, ko si se prvic "stempljal" ... se pravi dovolj da prides kamorkoli tudi s prestopom ali dvema oziroma za dolocene relacije za v obe smeri, ce nimas nekih silno dolgih opravkov. Ni racunaice za tiste skiroje, zraven so parkirani bicikli (3 EUR na leto ali 1 EUR na teden, zastonj za 1 uro voznje).

enxtip ::

Cena je 0,30 eur/minuto.
Pri polnitvi dobiš neke bonuse.
Polnjenje za 3eur ti prinese 2eur dobroimetja, 10eur prinese 5eur dobroimetja, 20eur - 10eur dobroimetja in pa 35eur pa 15 eur. Nekako nelogično ker če bi 3x naložil po 3eur, bi prejel 6 dodatnih kreditov dobroimetja.
Morda je to zgolj za prvo polnjenje. Nisem še poizkusil.
All your base are belong to us.

TadejPer ::

Thomxy je izjavil:

Pozdrav,

Sem s Kopra in tudi tu se pojavljajo električni skiroji za najem. Že nekaj mesecev imamo Bolt, pred kratkim pa se je pridružil še Kvik. Čeprav se po mestu premikam s kolesom, me vseeno mal firbec matra koliko to stane.
Tega podatka nikjer ne najdem; ne da pa se mi nalagati aplikacije in ustvarjati račune le zato, da vidim cenik.
Kaj bi lahko kdo, ki uporablja te storitve, prilepil sem cene teh dveh ponudnikov električnih skirojev?

Hvala!


Cene skirojev za Koper so trenutno:

BOLT skiroji 25 centov na minuto za prvih 15 minut, po 15 minutah vožnje je 10 centov na minuto. Za eno uro stane 8,25 eur
Plačaš s kartico, po vsaki vožnji ti samo pobere denar. Meni je prvič pobralo 10 evrov preden sem sploh začel vožnjo, a mi je po koncu vožnje vrnilo kolikor nisem porabil (sklepam da samo varnostno, da imaš na kartici dovolj denarja). Vsakič naslednjič mi je trgalo samo kolikor sem dejansko porabil.

KVIK skiroji imajo dve vrsti skirojev:
- 2 kolesni (navadni skiroji) 20 centov na minuto. Za eno uro stane 12 eur,
- 3 kolesni (odspredaj 2 kolesa) 30 centov na minuto. Za eno uro stane 18 eur.
Večina KVIK skirojev po Kopru je trikolesnih in denar si rabiš naložit v "denarnico" in ti potem trga.

Sam sem se navadil na Bolt, tudi aplikacija mi je bolj všeč, pa še cenejši so:D

Thomxy ::

TadejPer je izjavil:

Cene skirojev za Koper so trenutno:

BOLT skiroji 25 centov na minuto za prvih 15 minut, po 15 minutah vožnje je 10 centov na minuto. Za eno uro stane 8,25 eur
Plačaš s kartico, po vsaki vožnji ti samo pobere denar. Meni je prvič pobralo 10 evrov preden sem sploh začel vožnjo, a mi je po koncu vožnje vrnilo kolikor nisem porabil (sklepam da samo varnostno, da imaš na kartici dovolj denarja). Vsakič naslednjič mi je trgalo samo kolikor sem dejansko porabil.

KVIK skiroji imajo dve vrsti skirojev:
- 2 kolesni (navadni skiroji) 20 centov na minuto. Za eno uro stane 12 eur,
- 3 kolesni (odspredaj 2 kolesa) 30 centov na minuto. Za eno uro stane 18 eur.
Večina KVIK skirojev po Kopru je trikolesnih in denar si rabiš naložit v "denarnico" in ti potem trga.

Sam sem se navadil na Bolt, tudi aplikacija mi je bolj všeč, pa še cenejši so:D


Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Parizu prepovedali električne skiroje za izposojo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
619029 (6427) c3p0
»

Primerjava el. skirojev za najem v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
557728 (4318) Ahim

Španija omejuje hitrost na 30km/h (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
47936525 (26246) SansoteW
»

Motorne in električne rikše v Sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30534694 (31635) hojnikb

Več podobnih tem