» »

Primerjava el. skirojev za najem v Sloveniji

Primerjava el. skirojev za najem v Sloveniji

1
2
»

Phantomeye ::

Meni osebno se zdijo tile Bolt skiroji malo dragi, sploh ker je postavka glede na čas, ne na kilometrino. Zato, ker ker te 1) stane, ko čakaš na semaforju in ker 2) spodbuja ljudi, da z njimi divjajo. Ceneje je, če se voziš 25 km/h (in posledično bolj verjetno, da povzročiš nesrečo) kot če se voziš počasneje - situaciji primerno).

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Slovenec je itak preveč škrt da bi dajal za najemnino za skiro, tako da iz tega ne bo biznisa. Po drugi strani pa ni težko za avto dat par sto evrov mesečno.

dej povej ti men brihta, zakaj bi najemal skiro, če si ga lahko kupiš? El.skiro načeloma tehta med 14 in 17 kg.

Moj tehta 16 kg in ga nosim na dneva brez problema v 3 nadstropje v bloku oz. prehodim s skirojem v rokah 65 stopnic, da ga lahko v stanovanju polnim.


Mogoče preveč gledaš skozi svojo situacijo. Zate 17 kg ni enaka obremenitev kot za nekoga, ki je nižji in lažji od tebe. Razen, če si visok npr. 170 cm in imaš 67 kil, pa vsak dan nosiš po štengah nekaj, kar predstavlja 24% tvoje teže.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Zato pa je boljši flat rate, ki ga ponujajo nekateri providerji. Lovljenje minut je slabo za promet in kliče po nesrečah.

murrieta ::

scipascapa je izjavil:

Rešitev ni v prevelikem številu skirojev in gužvi, ampak v boljšem javnem prevozu.

Drzi. Zal pa ljudje ne premorejo dovolj intelekta in samodiscipline, da bi to lahko uresnicili.

ahac ::

Evo, sem testiral:

Vožnja s kolesom iz enega konca LJ, direkt čez center, na drug konc LJ (in naprej).
Naletel sem na sledeče ovire:
Kolesar, ki je blokiral kolesarsko, ko je čakal na semafor: 2 (od tega 1 otrok)
Avto parkiran/ustavljen na pločniku ali kolesarski: 5x
Skiro: točno 0x.

S tem, da sem šel po glavnih cestah. Ko sem pogledal v kakšne stranske ulice sem videl zaparkirane pločnike na obeh straneh ulice. Z avti, ne s skiroji!
Bolt skiroji so bili v resnici vsi lepo parkirani.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

bambam20 ::

Phantomeye je izjavil:

Meni osebno se zdijo tile Bolt skiroji malo dragi, sploh ker je postavka glede na čas, ne na kilometrino. Zato, ker ker te 1) stane, ko čakaš na semaforju in ker 2) spodbuja ljudi, da z njimi divjajo. Ceneje je, če se voziš 25 km/h (in posledično bolj verjetno, da povzročiš nesrečo) kot če se voziš počasneje - situaciji primerno).

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Slovenec je itak preveč škrt da bi dajal za najemnino za skiro, tako da iz tega ne bo biznisa. Po drugi strani pa ni težko za avto dat par sto evrov mesečno.

dej povej ti men brihta, zakaj bi najemal skiro, če si ga lahko kupiš? El.skiro načeloma tehta med 14 in 17 kg.

Moj tehta 16 kg in ga nosim na dneva brez problema v 3 nadstropje v bloku oz. prehodim s skirojem v rokah 65 stopnic, da ga lahko v stanovanju polnim.


Mogoče preveč gledaš skozi svojo situacijo. Zate 17 kg ni enaka obremenitev kot za nekoga, ki je nižji in lažji od tebe. Razen, če si visok npr. 170 cm in imaš 67 kil, pa vsak dan nosiš po štengah nekaj, kar predstavlja 24% tvoje teže.


Jaz mam 90 kg in mi 16 kg ne predstavlja tezavo.

Ahim ::

feryz je izjavil:

Sem šel včeraj en krog po Ljubljani, center in okolica, peš. Niti enega skiroja nisem videl. Ampak res niti enega. Tako da ne vem, o čem govorite.

Tisti, ki sem jih jaz opazzil, so dobesedno vsi izginili - niti enega ni vec. Ce bi si rad predstavljal kako je izgledalo, poglej kaksno zasedeno stojalo za kolesa (npr. na glavni postaji) in si predstavljaj da je namesto s kolesi nafilano s skiroji, ki got stojijo, visijo, lezijo itd., vse skupaj je pa nekdo prijel in odvlekel na sredino neke povrsine za pesce, kjer prej nikoli ni bilo nobenih ovir - kot ce bi jih zvelekl na sredino plocnika.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824754 (4583) sds
»

Motorne in električne rikše v Sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30530479 (27420) hojnikb
»

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22833301 (29179) c3p0
»

Skiro v mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9114995 (10505) bandidosss

Več podobnih tem