» »

Poroka - iščem dobro glasbo

Poroka - iščem dobro glasbo

sorc ::

Drugo leto se poročim in iščem dobro glasbo v živo, ki bi naredila pravi žur na moji poroki. Ali mi lahko kaj svetujete? Ne bi velikega ansambla, ker bomo omejeni s prostorom, zato bi mi kakšen duo ali trio prišel prav. Želim, da imajo širok repertoar in tudi povezujejo, pa da znajo narediti pravi žur.
Hvala za predloge.

Dober dan ::

Glede na že doživeto, ti predlagam gospoda Peter Frece. Zna narediti zabavo, nič te ne stane če ga kontaktiraš in vidiš kako in kaj. Igra vse, skečev polno. Se boste nasmejali in naplesali.

shark_nm ::

Na dveh porokah sem jih slišal igrali so tudi na moji. Rezervacije pa potrebne kar skoraj leto prej. Najbolje pri njih je pa to da igrajo res vse. Night life

111111111111 ::

shark_nm je izjavil:

Na dveh porokah sem jih slišal igrali so tudi na moji. Rezervacije pa potrebne kar skoraj leto prej. Najbolje pri njih je pa to da igrajo res vse. Night life

ženska ima fantastičen vokal, moški pa je bolj povprečen. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Marjetka12 ::

Hej, če še vedno iščeš preveri na spletni strani https://glasbenazelja.com/ imajo širok izbor majhnih in velikih glasbenih zasedb! Sva z možem pri njih našla odlični duet, ki nama je igral pri cerkvenem obredu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Lejga ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aktivni zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547137 (5764) Zvezdica27
»

kreta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5515495 (14107) CaqKa
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938449 (5833) Tilk
»

Kateri avtozvočniki za Pioneer 3600 na polico v Renault 19?

Oddelek: Kaj kupiti
132076 (1970) dwinxp
»

London.

Oddelek: Loža
183636 (3189) Matty

Več podobnih tem