» »

REBORN iPhone

REBORN iPhone

dellovka ::

Sem v nakupu iPhona pa me zanima, če ima kdo izkušnje z Gizzmovim REBORN iPhoni? Ali to, da je obnovljen vpliva na delovanje, je mogoče počasnejši oz. kje so razlike? Kakršnakoli informacija bi mi prišla prav, ker kolebam med rabljenim (brez garancije) in obnovljenim, ki ima 1-letno garancijo.

hojnikb ::

vzami rabljenga z marketplacea, razliko pa v zep.
#brezpodpisa

Gagatronix ::

Ne kupuj refurbov, lol. Itak pa ce kupis starejso generacijo ti ga bo Japko upocasnil z naslednjim softver updejtom.

dellovka ::

Pri Rebornu je možen nakup na obroke (manjši šok za TRR :D), marketplace v celotnem znesku. Skupno se preplača cca. 300 EUR.

MadMen ::

Zakaj kupuješ Appla če pa nimaš denarja zanga?

profii ::

MadMen je izjavil:

Zakaj kupuješ Appla če pa nimaš denarja zanga?


This. Preberi 100x.

PacificBlue ::

Ios je tudi nekaj vreden:D
I’m out.
:3

dellovka ::

profii je izjavil:

MadMen je izjavil:

Zakaj kupuješ Appla če pa nimaš denarja zanga?


This. Preberi 100x.


Imam denar, ampak še nikoli nisem dala toliko za telefon :))

trololololo ::

ne kupuj appla refurbished. ali kupi novega, ali pa kupi pixel6a za 340 evrov ali kaj podobnega. za tvojo rabo bo sigurno vrh glave kot 99% folka.

hojnikb ::

dellovka je izjavil:

profii je izjavil:

MadMen je izjavil:

Zakaj kupuješ Appla če pa nimaš denarja zanga?


This. Preberi 100x.


Imam denar, ampak še nikoli nisem dala toliko za telefon :))

Potem pa kupi cenejši telefon, ne da daješ na obroke in preplačuješ. Ali pa kupi novega na 24 obrokov preko operaterja...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

twom ::

Če se ne motim, imajo reborn telefoni original baterijo nad 80% nove, kar pa pomeni da je na meji uporabnosti. Pomoje se bolj splača kupit na marketplaceu (samo da imajo gor nekateri bolane cene in pričakovanja za 2 leti stare telefone).

Se pa da dobit iPhone SE 2022 star par mesecev z baterijo s 100 ali malo manj procenti za 300 EUR, kar se mi zdi dobra cena.

132932 ::

dellovka je izjavil:

Imam denar, ampak še nikoli nisem dala toliko za telefon :))


Tudi zdaj ne rabis. Razen, ce bi rada izpadla pozersko - kar je tudi edini namen dragih telefonov.

Zato pa so iPhoni vecino casa na lokacijah, kjer jih lahko drugi vidijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

MrStein ::

twom je izjavil:



Se pa da dobit iPhone SE 2022 star par mesecev z baterijo s 100 ali malo manj procenti za 300 EUR, kar se mi zdi dobra cena.

Kje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

xseki ::

Kateri iPhone pa imaš nagledan?

Recimo REBORN iPhone 11 (64gb) je na Gizzmo 459€. Medtem pa na Amazon.de dobiš novi iPhone 11 (64gb) za 499€. Verjetno se bolj splača doplačat tisih 40€.

wcpapir ::

xseki je izjavil:

Kateri iPhone pa imaš nagledan?

Recimo REBORN iPhone 11 (64gb) je na Gizzmo 459€. Medtem pa na Amazon.de dobiš novi iPhone 11 (64gb) za 499€. Verjetno se bolj splača doplačat tisih 40€.


Za 600 sem dobil na bolhi zapakiran nov 14 Plus 256gb, poklical sem vse tiste za 800 in vsakemu rekel 600 pri tretjem je šlo skozi.

dellovka je izjavil:

Pri Rebornu je možen nakup na obroke (manjši šok za TRR :D), marketplace v celotnem znesku. Skupno se preplača cca. 300 EUR.


Teleofnov in igrač se ne kupuje na obroke. Prej kot to spoznaš lažje je v življenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

twom ::

MrStein je izjavil:

twom je izjavil:

Se pa da dobit iPhone SE 2022 star par mesecev z baterijo s 100 ali malo manj procenti za 300 EUR, kar se mi zdi dobra cena.

Kje?

Facebook Marketplace. Seveda 99% folka svoja dve leti plus stara jajca od telefona ceni na več kot so dal zanje na obroke pri operaterju.

Se pa najde kakšne kot sem napisal. Enaga takega sem kupil (in ga uporablja moj tamal). Na voljo so bili pa še drugi.

p.s. se razume da je facebook navadna greznica...

p.s.2 Baterija pod 80% je že precej neuporabna. Po domače povedano, taka baterija je fuč in telefon je bolj kot ne dober sam še za v predal...

MrStein ::

A to so prodajalci iz Slovenije?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kkaakkttuuss ::

Kupi refurbished na amazon.de.
V opisu malo pise kaksno je stanje telefona, jaz sem jih kupil ze kar nekaj. Ekran in/ali baterija sta ponavadi menjana. Imel sem tezave samo z enim, ki sem ga uspel zamenjati za drugega, ker imajo 1 letno garancijo.
Kupim pa par let star Iphone, ki mi služi 2+ leti

PINki ::

Menjajo z original ekranom ali dobis fejk?

cupax ::

Reborn telefoni so refurbished iz Amazona oz. vsaj od istega dobavitelja. Tudi opisi na Amazonu so praktično enaki kot pri Gizzmotu.
POZOR: so ameriškega porekla, torej optimizirani za delovanje na ameriških omrežjih in ne v Evropi. Androidi imajo velike težave, ker se CDMA telefoni nočejo povezat na GSM omrežja, kar preprosto pomeni, da se ne da klicat. LTE hitrosti pa so zelo nizke. Poglejte komentarje na Amazonu, kjer se veliko kupcev pritožuje na to.
Ne vem kako je z iPhoni.

MrStein ::

A ta REBORN je isto kot Remade?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Meizu ::

Imam denar, ampak še nikoli nisem dala toliko za telefon :))


Splih ne kupuj appla, period.

PrihajaNodi ::

Iphone 8 plus od leta 2017 dela kot nov. Edini problem je 64 gb spomin. Baterija 81 posto zdrzi 2 dni oz 1 dan intenzivne uporabe. Kupi 12 pro ali 11 pro max rabljen z 90% baterije ali vec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

chiuaua0 ::

cupax je izjavil:

Reborn telefoni so refurbished iz Amazona oz. vsaj od istega dobavitelja. Tudi opisi na Amazonu so praktično enaki kot pri Gizzmotu.
POZOR: so ameriškega porekla, torej optimizirani za delovanje na ameriških omrežjih in ne v Evropi. Androidi imajo velike težave, ker se CDMA telefoni nočejo povezat na GSM omrežja, kar preprosto pomeni, da se ne da klicat. LTE hitrosti pa so zelo nizke. Poglejte komentarje na Amazonu, kjer se veliko kupcev pritožuje na to.
Ne vem kako je z iPhoni.


Jaz sem kupil REBORN Samsung in je evropski model...
Sicer zaenkrat zelo zadovoljen, ohranjenost je zelo lepa in vse deluje ok

Meizu ::

Mislim, sej razen baterije kej dosti ne more bit. Čip je pač čip, ali deluje ali pa crkne, ampak to se lahko zgodi z vsako elektronsko napravo - danes, jutri, pojutrišnjem, čez 5 let...

Vseeno bi pa gledal na zgodovino uporabe prejšnjega lastnika, t.j. koliko je bil telefon dejansko izpostavljen neugodnim razmeram - vroče površine, vlaga, dež itd. Ker tole pa lahko dolgoročno vpliva na zmanjšano življenjsko dobo čipovja in ostalega drobovja.

NekdoPach ::

Refurbrished telefoni so scam. Plačaš ekstra za glorified used product. U kurcu baterija, u kurcu performance (batterygate).
Sem kupu lani refurbrished iphone v bigbangu, preveru serijsko številko in pokaže da je bil aktiviran leta faking 2017. Vrnu nazaj. Jebeš to, firma ga potegne iz smeti, zamenja ekran in ga proda 50% originalne cene. In folk to kupuje, noro.

Zgodovina sprememb…

twom ::

NekdoPach je izjavil:

Sem kupu lani refurbrished iphone v bigbangu.

NekdoPach je izjavil:

In folk to kupuje, noro.

Gagatronix ::

Vecina refurbished elektronike je nateg. Ampak kot je pokojni Quattro nekoc izjavil, folk je naceloma glup.

Technics111 ::

Meizu je izjavil:

Mislim, sej razen baterije kej dosti ne more bit. Čip je pač čip, ali deluje ali pa crkne, ampak to se lahko zgodi z vsako elektronsko napravo - danes, jutri, pojutrišnjem, čez 5 let...

Vseeno bi pa gledal na zgodovino uporabe prejšnjega lastnika, t.j. koliko je bil telefon dejansko izpostavljen neugodnim razmeram - vroče površine, vlaga, dež itd. Ker tole pa lahko dolgoročno vpliva na zmanjšano življenjsko dobo čipovja in ostalega drobovja.



Ne moreš vedet...lahko je telefon kot nov brez praske, ker ga je imel lastnik v debelem etuiju+ zaščitno steklo in mu je med uporabo 100x padel na tla in zaradi tega je šel kakšen čip npr za wifi, network,bluetooth itd...sploh na LGjih, ter novejših Samsungih A serije je to bolezen..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple iPhone 7 (refurbished, obnovljiv) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7311142 (9288) stevemcq_
»

Budget iPhone+naročnina

Oddelek: Mobilne tehnologije
262116 (1327) mirancar
»

Oglasi za odkup novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
131834 (1130) Furbo
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20340191 (30787) c3p0
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42799579 (85447) MrStein

Več podobnih tem