» »

Zvem portal nova verzija

Zvem portal nova verzija

zpza ::

Prosim, če kdo pove ali se je uspel naročiti na termin elektronsko od kar je ta nova verzija?

Želim se naročiti, na izbiri ustanov vrže izvajalca s točno določenim terminom na uro, tega izberem, naslednji korak naj bi bil izbor termina, a sistem v tem koraku ne najde nobenega termina pri tem izvajalcu, čeprav ga v prejšnjem koraku sam izpiše...
nekaj jim očitno hudo šteka, tudi na info podpori ne morejo pomagati.
Če grem na aplikacijo in tam probam izvesti naročilo, je pa še huje, sistem kot proste termine najde samo dva izvajalca, kup ostalih, pri katerih termini obstajajo, sploh ne ponudi v izbor...
obup in zdaj lovim zadnje okno, ker se lahko zgodi da bo napotnica propadla, če se ne naročim v določenem času... ampak kaj hudiča če se ne moreš...

me zanima ali se je kdo od vas že naročil preko portala od kar je ta nov izgled portala, ker poprej vem,da je vse delalo... zdaj pa je očitno anarhija.

Res ne vem zakaj se spreminja nekaj kar deluje na slabše...oz. zakaj prej ne preverijo vsega če vse deluje, predno dajo v uporabo novo verzijo.

hotig ::

To naročanje je tudi v stari verziji štekalo. Vem, ker sem imel več težav. Bila je neka fora po tej izbiri termina, da moraš še enkrat nekaj potrditi ali klikniti na ta termin. Mogoče je z novo verzijo isto s..... Če ne bo delalo, je pa zadnja opcija, da pokličeš po telefonu in se naročiš, ampak to je pol spet novo s.....

Žal je tako v naši ljubi državi, da če je kaj vsaj delno uspešno, je to potrebno spravit na minimum :(. Bo treba počakat na naslednjega študenta, da spiše "novo" verzijo. 8-)

Ganon ::

hotig je izjavil:

Žal je tako v naši ljubi državi, da če je kaj vsaj delno uspešno, je to potrebno spravit na minimum :(. Bo treba počakat na naslednjega študenta, da spiše "novo" verzijo. 8-)


Prosim? Nov portal je svetlobna leta pred starim.

hotig ::

Ganon je izjavil:

hotig je izjavil:

Žal je tako v naši ljubi državi, da če je kaj vsaj delno uspešno, je to potrebno spravit na minimum :(. Bo treba počakat na naslednjega študenta, da spiše "novo" verzijo. 8-)


Prosim? Nov portal je svetlobna leta pred starim.



No ja, če gledaš z varilnimi očali. :):D:))
Sej ne trdim, da je vse slabo, ampak sem našel kar nekaj "slabih popravkov", ki so bili prej bolje urejeni in lažje dostopni. Bojo mogli še malo delati (mislim študirati ;)), da bo stvar delovala uporabno vsaj za osnovne potrebe. Že staro verzijo sem uporabljal kar nekaj let in si želim, da bi nova delovale še bolje, ne pa da se moramo uporabniki ukvarjati z novimi/starimi napakami. To je pač bistvo - da nam olajša ne pa komplicira zadeve.

zpza ::

stvar je taka - dobila sem napotnico zdravnica me je napotila na enega izvajalca, ker naj bi mi tam po pričevanju drugih pacientov stvari uredili, šla sem tja, da se osebno naročim, tam kakopak po liniji najmanjšega odpora poberejo podatke datuma pa ne dajo, ampak rečejo boste obveščeni po pošti.
Zdaj pogledam v z vem in vidim termin, krepko kasneje kot bi ga dobila pri drugih izvajalcih, konkretno pri enem sem ugotovila, da imajo napisano, da ta manjši posegec naredijo v okviru napototve na prvi pregled - zato sem se odločila prvega izvajalca odpovem kar v aplikaciji in se želela naročiti na tega drugega... ima določen termin na uro točno, omogoča elektronsko naročanje...
a problem je, ker to elektronsko naročanje zdaj v tem novem sistemu očitno ne deluje IN NAJHUJŠI PROBLEM NASTANE, KER če odpoveš prvi dodeljeni termin iz želiš izbrati drugega moraš tako piše, to storiti v treh dneh, če ne napotnica propade... in zdaj ker sistem ne deluje in ne morem izbrati novega, ki je na voljo, mi lahko napotnica gre adijo... totalni nonsense je nam postavljajo omejitve, in brišejo pravice, če sploh ne nudijo možnosti za in šele zvršitev naših obvez.... in zdej mi bo šlo za nohte, ker ambulanta, kamor se želim naročiti pa v ponedeljek dela ravno popoldan oz. celo zvečer. Ni moja krivda, ker se želim naročiti takoj, a kaj ko ta adijo pamet sistem ne deluje... deloval pa bo očitno toliko, da bo zablokiral napotnico v roku treh dni, to pa ja... naročanja pa ne omogoča.
ko kliknem želim se naročiti mi lepo vrže ven vse izvajalce z točno določenimi datumi... izberem želenega in mi izpiše izberite termin - no in tukaj v tem koraku terminov ne najde računalnik, čeprav ga že v predhodnem koraku zraven izvajalca že napiše točno datum in uro... potem ga pa tega istega ne najde kao...
in sem upala, da mi lahko na tehnični pomoči oni to ročno vpišejo, a mi danes niso... tudi njemu je isto štekalo in je rekel naj pokličem v ponedeljek, ker saj da imajo nov sistem in je potrebno razumeti,da se še malce lovijo...

zmešano vse... če se oni lovijo in ne omogočajo naročanja, potem vsaj ne bi smeli po določenem času blokirati napotnic

Jure14 ::

Pokliči na help desk, zahtevaj šefa, pa ga napizdi. Ponovi večkrat.

Ne tu na forumu stokat, mi ti ne moremo pomagat.

zpza ::

jure14
nisem pričakovala,da mi boste tukaj pomagali rešiti moj problem,
vprašala sem , če se je kdo med vami lahko naročil v tem novem sistemu, in še posebej morebiti med vikendom, ko niso delovni dnevi - to me je zanimalo.

mirator ::

Ne gre samo za aplikacijo temveč, da je celotni zdravstveni sistem v kaosu.
Tudi jaz sem imel dve napotnici z oznako hitro in sem se naročil preko zvem pri dveh ponudnikih storitev, ki sta imela predvidene najkrajše čakalne dobe. Vse lepo in prav, moji izbiri sta bili potrjeni pri obeh. Dan pred predvideno realizacijo pa so mi rok prestavili. UKC kar za tri mesece. Ko sem vseeno poklical, kateri rok sedaj velja, sem dobil salomonski odgovor. Tisti, ko vas pokličemo.

MIHAc27 ::

Meh zdravstvo je res ne vem kje.
Jaz sem sina naročil na pregled, potem pa malo pozabil ker je bil itak za čakat 1 leto plus. No zdravnica me enkrat pokliče, kako je kaj z terminom.. pa lepo ugotovim da oddelka tam sploh ni, cela zadeva lepo sortnirana. Mislim lahko bi kdo kaj obvestil...
No na srečo ugotovil, da nekdo, ki ga poznam to izvaja, je prišel potem v 1 tednu na vrsto.

Samo še veze in poznanstva štejejo. Ali pa $$$ kdor ga ima.

k4vz0024 ::

Res je. Žalostno.

Kdo je odgovoren za Zven portal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usability eNaročanja na ezdrav.si

Oddelek: Loža
242257 (1316) poweroff
»

E-napotnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815934 (9042) simnov
»

Nov vrhunec digitalne transformacije v slovenskem zdravstvu: do podatkov zdravstveneg (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
18344682 (31039) SeMiNeSanja
»

Odgovorno razkritje ali neodgovorno nerazkritje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
13952477 (42614) fujtajksel
»

Kaj bi vi pričakovali od aplikacije z vsemi vašimi zdravstvenimi podatki na pametnem

Oddelek: Mobilne tehnologije
428311 (6646) Matej_K

Več podobnih tem