» »

E-napotnica

E-napotnica

1
2
»

DamijanD ::

Sem pisal, samo, ker je bil vikend sem mislil, da bom odgovor prej zvedel tukaj. Odgovor je tak:

Dostop do podatkov na zVem portalu ima vsaka polnoletna oseba posebaj, kar pomeni, da mora imeti svoj certifikat/potrdilo, ki ga dobi na Upravni enoti ali preko banke. Starši imajo s svojim cerifikatom/potrdilom lahko dostop do podatkov otrok, ki so mlajši od 16 let. Otroci, ki so stari 16 let ali več pa morajo imeti svoje potrdilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamijanD ()

simnov ::

Naj mi nekdo razloži kako to gre sem pisal osebnemu zdravniku , da potrebujem to pa to napotnico. Mi odpiše napotnica je v sistemu. Moram zdaj k osebnemu zdravniku ali kako je to.

MrStein ::

Tu se prijavi: https://zvem.ezdrav.si/domov

Če nimaš certifikata pa klikni na link v prvi pasici (zeleni)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gregex ::

simnov je izjavil:

Naj mi nekdo razloži kako to gre sem pisal osebnemu zdravniku , da potrebujem to pa to napotnico. Mi odpiše napotnica je v sistemu. Moram zdaj k osebnemu zdravniku ali kako je to.


Če je v sistemu, samo greš tja kamor si napoten, predložiš zdravstveno kartico in to je to.

MrStein ::

Nisi nikamor napoten. Napotnica je samo "kupon". Potem moraš to "vnovčiti" (se "naročiti") pri enemu od ponudnikov storitev. To se lahko naredi na zgoraj omenjeni spletni strani. Lahko pa tudi preko telefona ali osebno (sploh, ker eni ponudniki še nimajo urejeno preko spletne strani). Ta drugi korak sicer lahko naredi tudi osebni zdravnik, če se ne motim.
V glavnem, dejansko stanje lahko vidiš na spletni stran zVEM (link zgoraj).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krneki ::

Verjetno je že naročen, pa rabi samo napotnico.

Pika na i ::

simnov je izjavil:

Naj mi nekdo razloži kako to gre sem pisal osebnemu zdravniku , da potrebujem to pa to napotnico. Mi odpiše napotnica je v sistemu. Moram zdaj k osebnemu zdravniku ali kako je to.

Ne rabiš it k osebnemu zdravniku.
- Če gre za napotnico, ki jo potrebuješ za pregled, za katerega imaš datum že določen, pa ti je prejšnja napotnica potekla, samo greš na pregled.
- Če se pa naročaš prvič s to napotnico, pa uporabi tisti link, ki ga je dal nekdo zgoraj. S pomočjo napotnice se boš naročil, dobil boš datum in to je to.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Pac-Man ::

Tudi če se naročiš elektronsko, vseeno dodatno preveri, da je res zabeleženo.

Sorodnik je šel čez pol Slovenije gledat na uro.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

simnov ::

Sem se prijavil dobil št napotnice in se naročil fajn , ko ni potrebno nikamor.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov vrhunec digitalne transformacije v slovenskem zdravstvu: do podatkov zdravstveneg (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
18341565 (27922) SeMiNeSanja
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4913808 (12110) LeQuack
»

Spremembe za paciente pri naročanju

Oddelek: Problemi človeštva
173604 (2839) Magic1
»

Odgovorno razkritje ali neodgovorno nerazkritje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
13949812 (39949) fujtajksel
»

Kaj bi vi pričakovali od aplikacije z vsemi vašimi zdravstvenimi podatki na pametnem

Oddelek: Mobilne tehnologije
427874 (6209) Matej_K

Več podobnih tem