» »

Izplačilo po prodaji izdelka na eBay

Izplačilo po prodaji izdelka na eBay

Boggs ::

Ali ima kdo izkušnje pri prodaji na eBay.de ?

Na eBay.de sem prvič prodal en izdelek in me zanima kako je z izplačilom denarja. Če se ne motim sem ob prebiranju help strani zasledil, da bo denar nakazan na bančni račun. Ko sem izdelek prodal pa je tudi v e-mailu pisalo, da bo denar nakazan na bančni račun, in da naj ga dodam v account, da ne bo prišlo do zakasnitev.

Die Auszahlung des verfügbaren Betrags wird innerhalb von 2 Werktagen nach der Kaufbestätigung veranlasst. Sobald eBay die Auszahlung veranlasst hat, ist das Geld nach Ablauf der normalen Bankbearbeitungszeit auf Ihrem Bankkonto verfügbar.

Sedaj me zanima, ali je to zato ker je artikel prodan na Nemški eBay strani (eBay.de), ali se da vseeno to nekako preusmeriti na moj PayPal račun, kar bi mi bolj ustrezalo. Ima kdo izkušnje s tem?
  • spremenilo: Boggs ()

Machete ::

Ne, ne da se več (kakor vem). In kot si ugotovil, v roku nekaj dni, dobiš na TR.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samael ::

Ne moreš plačila preusmeriti na PayPal.
Ebay je, kar se izplačil tiče, zapustil PayPal in šel na lasten "managed payments system", tako da bo denar razmeroma hitro (če nisi spreminjal nastavitev je to v roku nekih treh delovnih dni) na tvojem bančnem računu.
Samael != Samuel

Boggs ::

Aha, zanimivo. Hvala obema za info.

tusi ::

Jaz sem tudi pred kratkim nekaj prodal, ampak ker nisem nek trusted seller, je trajalo kar nekaj časa (1 mesec +), da sem dobil denar, kar mi je logično, saj je moral miniti čas za kake reklamacije/dispute.

kixs ::

Drzi. Relativno hitro (2-3 dni) traja samo, ce imas ze zgodovino uspesnih prodaj. V casu PayPal-a pa si dobil nakazilo prakticno takoj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay.de prodaja

Oddelek: Pomoč in nasveti
458139 (1929) pafewu
»

Ebay - prodajalec mi ni vrnil poštnine

Oddelek: Loža
242541 (1918) marjans
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612895 (4495) vilonja

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567102493 (47040) Tilen
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011509 (10931) krneki

Več podobnih tem