» »

Formula 1 2023

Formula 1 2023

««
26 / 31
»»

Skyman ::

Japanese GP 2023 | Highlights | Formula 1 Animated Comedy

Tilen88 ::

Perez :)

DamijanD ::

Strol je pa dobro razpoložen :D

BT52 ::

DamijanD je izjavil:

Strol je pa dobro razpoložen :D


bo dobil WEC program za nagrado lol

ripmork ::

Je že peticija :)
Kick Stroll out of f1

Vse kaže, da je odrinil svojega trenerja ob izstopu iz garaže... tole še fotr ne bo dolg gledal.
Lance bo moral nekaj spremenit, če še kaj hoče od f1 kariere. Nekaj se sicer že šušlja, da si pri zelenih ogledujejo Yukija (tudi prihajajoča Honda bi znala tu bit faktor).

DamijanD ::

Samo je zanimivo, ker na začetku je bil na nivoju, zdaj pa ko so malo zaostali je pa njemu še dodatno vse dol padlo...

BT52 ::

Ne vem sin gor ali dol...



FIA World Endurance Championship
@FIAWEC
·
Oct 4
BREAKING - Aston Martin to enter FIA World Endurance Championship from 2025 with Valkyrie Hypercar.

Read more on http://FIAWEC.com



Naj ga da v WEC program in tam naj špila frajerja. Za F1 pa naj bo test driver. EZ fix. Potem pa ukradejo kakega F2 jevca -Theoja maznejo Sauberju oz Audijiu. XD To bi bil flex na kvadrat. Za izkušnje pa kakega Kvyata.

Tilen88 ::

perez nema sreče :D

Skyman ::

Zdej se ze dogovarjajo v katerem krogu v boxe...Maksimalno 18 krogov z enim setom.

https://www.gpblog.com/en/news/242061/f...

Tilen88 ::

hahahahahhahaah merc

Skyman ::

Bravo.. mecka ferari se sam izklocu merc pa rusel :)):)):)) pricless

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

ripmork ::

Jajs...
Dirkaški incident, I guess?

Skyman ::

Dirkaski je razn ce bo FIA kej novega pogruntala...

codeMonkey ::

verjetno, ker noben ni bil cisto nedolzen tu.

no comment ::

Kam bi pa moral zavit Russel?

Ok, v Verstappna, očitno ;)

b3D_950 ::

All the time you have to leave DA space.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

no comment ::

Hamilton je imel na levi še 10m prostora, samo...

codeMonkey ::

Russel je bil ujet za Verstappnom in s Hamiltonom na levi in je rinil ven. Ce bi Hamilton vztrajal na svoji liniji, bi sla ze pred ovinkom ven. Drugi del pa je na Hamiltonu.

Skyman ::

Poor perez :))

no comment ::

Upam, da po tej dirki ne dobijo kakšne ideje o max. št. krogov na komplet...

Po drugi strani pa smo končno videli dirko kjer so morali (no, Verstappen verjetno ne) narediti vse kroge na maximumu...

ZveeZ ::

Wtf je s Perezom, da ga je Stroll peljal scat?

Cr00k ::

penzija :)

Tilen88 ::

Skyman ::

Vsi f1 fani spijo>:D

Scorpy84 ::

Jaz ne, razmisljam ali naj gledam ali ne. Letos se nobeno dirko nisem pogledal.

skyform ::

jaz gledam :)

BT52 ::

Preveč dirk je to. Pa dvojnih kvalifikacij pa sprintov itd. Sem tradicionalist in nimamo časa spremljat ves čas... Eksluziva se izgublja. Tuki sem se strinjal z Bernijem (šokatno VEM), ki se je upiral novim eventom, razen če so se MOČNO skeširali. Osebno sem rekel, da 20 eventov že polna kapa. Ne pa pa 30 glavnih eventov plus duplikacija nekaterih drugih. Plus zaradi budget capa niti tehnično ni takole zanimivo, ker ekipe zdajle že od poletnih počitnic ne posodabljalo, ker so zaostaki za vodilnim preveliki in raje posvetijo ves čas za razvoj delov izvem proge vse do drugega leta. Razen Mclarna vse ekipe hibernirajo že od Barcelone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

ZveeZ ::

Tudi meni so tile sprinti odvec.

codeMonkey ::

Odvec je ker ima Max tako prednost. Ce bi se borila dva, ali pa celo trije do zadnje dirke za prvenstvo, bi bilo vse skupaj bolj gledljivo. Tkole pa se Netflix nima materiala za napihnit :)

Zgodovina sprememb…

roCkY ::

Sredi noči, ko je sezona odločena pač nima smisla gledat v živo.

Očitno forsirajo kasnejši termin za ameriški kontinent.

Netflix bo pač nekaj iz ozadja ven potegnil. Kak mclaren se letos ponuja, da ga dajo v prvi plan.

DamijanD ::

mah odkar je Aston zgubil moment ni več fore gledat :)

Tilen88 ::

Sem pogledal sprint včeraj ampak je bil boring

codeMonkey ::

Ja. Jaz sem sel ene 4 kroge pred koncem spat.

codeMonkey ::

Bosta res Lando in Lewis sla do konca? Nekako dvomim.

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

Lando je že v boxih

codeMonkey ::

Jap. Malo bluzijo na Skyu

skyform ::

Merc in Mclaren podarila zmago Verstappnu, predvsem Merc, vse kar bi morali storiti je kopirati taktiko Redbulla. Hamilton je bil 4sec pred Maxom pred prvim postankom, vsakič bi šli samo 1 krog za Verstappnom na boxe in bi zmagali ampak žal to moštvo ne ve kaj počne. Raje izgubijo 7 sec, da podaljšajo za 3-4 kroge, čudaki. Vedno isto, ti ne bodo več nikdar zmagali in si tudi ne zaslužijo z tako inkompetentnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

codeMonkey ::

Ferrari pa postaral Leclerca se malo. Ga vprasajo za spremembo taktike 10 krogov po tem, ko je jasno da je fail, in je zmanjkalo krogov za korekcijo. Nato mora pa se Sainza spuscati.

Zgodovina sprememb…

skyform ::

Ja, Ferrari isto, oz še huje. Farrari in Merc so največji cepci kar se tiče strategije

Tilen88 ::

jap

BT52 ::

Nah že samo pitstopi hitrejši pa bi bilo. :D če če če

skyform ::

Buuuuuuuuuuuuuuuuu Merc, sramota, sramota! Zanič strategija in predolgi stopi.

codeMonkey ::

Ampak Max je pa fajn nazaj odgovarjal dans :)

skyform ::

Omg, kak se upajo veseliti pri Mercu, kreteni, zmago so bek vrgli, sram jih je lahko, oni butli se pa veselijo. Sami sebe slepijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

BT52 ::

GP bi ga mroal vprašat zadnji krog kake so bremze kaj :P.

skyform ::

BT52 je izjavil:

GP bi ga mroal vprašat zadnji krog kake so bremze kaj :P.


:))

codeMonkey ::

med zaviranjem :)

skyform ::

V zadnjem ovinku.

BT52 ::

Samo če Merc nebi offsetal vprašanje, če bi lahko prehiteli Norrisa. Kaj šele Maxa. Tako, da so šli na na bolj varni P2. tole z Maxe4m je bil slučaj, ker ni imel take prednosti, kto smo pričakovali po sprintu.

skyform ::

BT52 je izjavil:

Nah že samo pitstopi hitrejši pa bi bilo. :D če če če


Če bi Merc imeli kakšnega fena kot smo mi tu za strategijo bi danes Lewis zmagal. ;) Samo res brez zajebancije, kak niso kopirali Maxa sem vedel, da so zgubili dirko, res ne vem kje imajo ti pri Mercu možgane. Pa ne mislim se hvaliti ali kaj podobnega, skoraj vsak F1 fan na forumih, ki se malo spozna bi izpeljal boljšo taktiko kot Merc in Ferrari, to je že prava komedija! A še res samo Redbull ve kako pravilno izpeljati taktiko in hitre postanke, wtf?

««
26 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2022 (strani: 1 2 3 496 97 98 99 )

Oddelek: Na cesti
4925316775 (99948) ripmork
»

Formula 1 2021 (strani: 1 2 3 4136 137 138 139 )

Oddelek: Na cesti
6916431752 (199751) BT52
»

Formula 1 2020 (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2375201112 (121504) ripmork
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251179294 (110853) broken/link

Več podobnih tem