» »

Kateri lonec za mleko primeren za indukcijo?

Kateri lonec za mleko primeren za indukcijo?

1
2
»

Darko! ::

Zastopim.

Jebi ga. Men ga dostavijo pred vrata, kjer jim tudi pustim denar.
Časovnika ne potrebujem.

Rešitev prvega problema je trivialna.
Rešitev drugega mi predstavlja poslovno idejo, ki je ne bom nikoli uresničil.

Zato srečno z loncem !
;)

k4vz0024 ::

Hvala.

cvalsr ::

Kupujemo mleko pri kmetu, zato ga prekuhavamo.

To bi najbrž počel tudi jaz, za vsak slučaj, čeprav smo otroci vedno pili domačega še toplega iz golide. Še kako muho ali smet od kravjega repa smo pred tem s prstom pobrali ven - in do dandanes nimamo nobenih alergij, netolerantnosti laktoze in podobnega novodobnega sranja. Pasteriziranega v tetrapaku pa še v življenju nisem kuhal.
Namesto onega steklenega obročka pa proti kipenju pomaga nekaj steklenih frnikol v posodi - baje, ker še nisem poskusil.

Magic1 ::

cvalsr je izjavil:

Kupujemo mleko pri kmetu, zato ga prekuhavamo.

To bi najbrž počel tudi jaz, za vsak slučaj, čeprav smo otroci vedno pili domačega še toplega iz golide. Še kako muho ali smet od kravjega repa smo pred tem s prstom pobrali ven - in do dandanes nimamo nobenih alergij, netolerantnosti laktoze in podobnega novodobnega sranja. Pasteriziranega v tetrapaku pa še v življenju nisem kuhal.
Namesto onega steklenega obročka pa proti kipenju pomaga nekaj steklenih frnikol v posodi - baje, ker še nisem poskusil.

Če piješ mleko direkt od krave, seveda ne bo nobenega problema. Tudi če kaj not plava. Če boš pa tak mlek dal v hladilnik (ali pa še to ne) in pil to mleko brez pasterizacije čez dva dni, je pa zelo verjetno, da se ne bo dobro končalo.
Magic
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30866251 (18032) koyotee

Nakup Štedilnika iz Italije , kako ga dobiti v Slovenijo ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6213205 (11322) bluefish
»

indukcijsko kuhališče (poraba elektrike)

Oddelek: Loža
3915028 (13276) radmannsdorf
»

Alpsko mleko ob kuhanju eksplodira? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11523297 (19952) echo
»

Indukcijsko kuhališče

Oddelek: Loža
299319 (8516) WarpedGone

Več podobnih tem