» »

The Crow (reboot)

The Crow (reboot)

Kurzweil ::

https://imgur.com/a/nSU5ebp

THE CROW (reboot)

A modern re-imagining of the beloved character, The Crow, based on the original graphic novel by James O'Barr.

Režiser: Rupert Sanders
Scenarij: Zach Baylin
Po predlogi: The Crow (James O'Barr)
Producenti: Victor Hadida, Malcolm Gray, Edward R. Pressman, Molly Hassell, John Jencks
Budget: 50M$
Release date: še ni znan

Do sedaj znana igralska zasedba:
Bill Skarsgård
Danny Huston
FKA Twigs
Paul A Maynard
Baha Chbani

/////

Upajmo, da bo film vsaj blizu tistega iz leta 1994, v katerem je seveda igral Brandon Lee. Upajmo, da bo tudi soundtrack ustrezen!
  • spremenil: Kurzweil ()

BaTeMaN ::

Težka naloga. Upam, da jim uspe. Ampak meni je še vedno v filmu resnično pokojni Brandon Lee opravil odlično delo.

Ko slišim kje The Cure - Burn sem čist not :) cel soundtrack je nor.

Junak je tolk vreden kot bad guy in karizmatičen Michael Wincott s stasom in glasom je prav tako odličen v filmu.

Good Luck :)
less then zero

Kurzweil ::

Se strinjam v vseh točkah. Je tole pretty much misija nemogoče... soundtrack še zdej kdaj poslušam... filma pa vsakih par let z veseljem pogledam... pričakovanja bodo visoka, tako da je praktično nemogoče, da bodo zadovoljili fane... pustimo se presenetit.

Netrunner ::

Spet en brezvezen remake namesto da bi kaj novega naredili. Prvega del je masterpiece in vsak remake ne more seči do kolen originalu. Vsa nadaljevanja pa so totalni fail. Ta remake bom kar preskočil.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Kurzweil ::

@ , imam sicer zelo podobno mnenje o tem... vsa ta leta je pomanjkanje kreativnosti, novih idej in česarkoli svežega res veliko. Neskončen seznam prequelov, sequelov in rebootov, najbolj pa mi gre na bruhanje ob praktično večini DC in Marvel reinkarnacija, 150x prežvečenih stvareh, mešanjem nekih superjunakov... ja, lahko samo še enkrat rečem, kreativnost in izvirnost precej na psu... ne bom rekel, da se ne najde kaj dobrega in svežega, je pa to v Hollywoodu seveda precej težko...

Na koncu pa bom itak pogledal ta film, pa čeprav ima res minimalne možnosti, da mu uspe... ampak mu bom pustil priložnost, pričakovanja nizka, tako da sem lahko samo še pozitivno presenečen...

Mi pa soundtrack ne bo dal miru... ne vem pa, zakaj prvo pomislim na Tima Burtna, ko vidim naslov... mogoče bi bil slednji dobra izbira, če drugega ne, atmosfero bi že znal zadeti...

D3m ::

Bili živi in videli.

To bo flop.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::

Nor soundtrack. Prav vidim film, pa samo musko slišim. 8-)
less then zero

Kurzweil ::

BaTeMaN je izjavil:

Nor soundtrack. Prav vidim film, pa samo musko slišim. 8-)


Tudi jaz... tole bo res moral nekdo skrbno izbrati soundtrack... sam sem tudi sicer eden tistih, ki mu soundtrack pomeni "pol filma"... mogoče zato še toliko bolj cenim Kubricka in Lyncha, ki sta bila podobnega mnenja...

BaTeMaN ::

Kurzweil je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Nor soundtrack. Prav vidim film, pa samo musko slišim. 8-)


Tudi jaz... tole bo res moral nekdo skrbno izbrati soundtrack... sam sem tudi sicer eden tistih, ki mu soundtrack pomeni "pol filma"... mogoče zato še toliko bolj cenim Kubricka in Lyncha, ki sta bila podobnega mnenja...

Se absolutno strinjam.
less then zero

opeter ::

Netrunner je izjavil:

Spet en brezvezen remake namesto da bi kaj novega naredili. Prvega del je masterpiece in vsak remake ne more seči do kolen originalu. Vsa nadaljevanja pa so totalni fail. Ta remake bom kar preskočil.


City of Angels je čisto okej.
Glede na to, da je vsak naslednji film imel vse bolj okrnjen proračun ...

Vran (The Crow, 1994): 23 milijonov USD
Vran 2: Mesto angelov (The Crow: City of Angels, 1996): 13 milijonov USD
Vran 3: Odrešitev (The Crow: Salvation, 2000): 10 milijonov USD
Vran 4: Zlobna molitev (The Crow: Wicked Prayer, 2005, Edward Furlong v glavni vlogi):, podatka za proračun ni, po govoricah sodeč je imel zelo nizek proračun v primerjavi z zgoraj omenjenimi tremi filmi. Film je direktno izšel na DVD-ju ter nekateri ameriški in tuji kableski kanali so odkupili pravice za predvajanje.

Četrti vran je sicer prvotno imel drugačno zgodbo, nekega raperja naj bi ubili in bi potem stal od mrtvih. Glavnega lika naj bi igral rapper DMX. Film bi moral iziti leta 2003, ampak se je ta projekt v celoti ustavil.

Obenem stripi ne govorijo samo o eni osebi, katerega je vrana obudila od mrtvih, temveč različnih, celo žensk (npr. Iris).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Me mika, da bi si naročil vse stripe, po tem, ko si tole objavil @opeter...

yayo ::

   Bill Skarsgard bo novi Eric Draven

Bill Skarsgard bo novi Eric Draven


https://www.vanityfair.com/hollywood/fi...

oo7 ::

The Crow (2024) Official Trailer - Bill Skarsgard, FKA twigs, Danny Huston

2dark ::

Slabo to slabo.

Izbira glavnega igralca je popolnoma zgrešena.

To je tako , kot da bi HojnikB igral Erica.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BaTeMaN ::

o fak... že trejler je cringe in meh
less then zero

2dark ::

Niti se niso trudli, da bi izbrali proper glavnega igralca.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Ahhhh ja.

Prvega ne bodo nikoli presegli. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::



Kak so pred 10000 leti znali?
less then zero

D3m ::

Fuck, ker hud trailer.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

BaTeMaN je izjavil:



Kak so pred 10000 leti znali?


Čakam, da zaserjejo še eno klasiko.

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Neeeeeeeeeeeeeeeee!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

Em, najprej moramo povedat, da me je bilo dejansko strah začet gledat trailer za tole čudo... na bruhanje mi gre po ogledu... nič mi ni všeč, ampak res nič... pravi dagger pa pa na koncu soundtrack tega trailerja, sej sploh ne vem kaj je to bilo... nek auto-tune r&b pop greznica. Kam moram dat zahtevek za izbris tega celotnega topica :))

@2dark, upam, da razumem napak... nas slučajno čaka kakšen reboot, reset, remake, prequel, sequel... you name it... filma Natural Born Killers ?

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



@2dark, upam, da razumem napak... nas slučajno čaka kakšen reboot, reset, remake, prequel, sequel... you name it... filma Natural Born Killers ?


Ne da bi vedel. Če ga bodo šli delat, ga bodo zasrali, tako kot so zdajle Vrana.

Se pa recimo lepo vidi, kam je politična korektnost pripeljala filmsko industrijo, da so LGBTQ svete krave, ki se jih ne dotikamo, v 80 ih so pa gayi, črnci, azijci redno prvi nasrkali. Zdaj so pa glavni junaki.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

opeter ::

Eh, škoda. Toliko pameti bi lahko imeli, da izberejo kakšen drugi lik iz stripov in ne Erica Dravena. :8) To, da je minilo 30 let, še ne pomeni, da so ljudje pozabili na prvi film.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Predvsem pa je problem modernih komercialnih napovednikov, da sploh ne rabiš več gledati filma ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Ma ja, od teh rebootov, resetov, remakov, prequelov in sequelov je 95% čistega odpadka... vedno bolj preziram omenjeno produkcijo, še malo, pa jo bom popolnoma ignoriral... podoben odnos imam do cover bandov...

Kar se razne LGBTQ, woke in podobne agende tiče... je mestoma res mučno to videt... naj bijejo svoj boj, tako kot vsak svojega, naj imajo svoje pravice in produkcijo... ampak vsiljevat neke kvote, ali vsiljevat neke characterje v recimo kultne klasike, recimo po književnih predlogah je debilno... mislim pa, da se stvar rahlo umirja, verjetno temu botruje bojkov vedno večjega števila ljudi... moram pa rečt, da sem letos res veliko spremljal razne filmske festivale in nagrade, od art, pa do povsem mainstream kot so Oskarji, pa da sem opazil teh stvari manj... manj forsiranja v samih filmih, na samih podelitvah in konec koncev tudi pri nagradah.

Anyhow, tale The Crow ima v mojih očeh ves potencial, da bo totalen shit... je pa folka, ki gleda razne generične podpovprečne Marvel/DC filme še vedno dovolj in nekaj tistih, ki bodo vendarle šli pogledat tole, če je res toliko slabše od originala, kar gotovo bo...

BaTeMaN ::

pa še Blade, Fantastic Four, Nosferatu, Road House,..


Če bi že kaj želel gledat naj posname Tom C. Edge of Tomorrow 2, ne pa 10 delov M.I.
Constantine 2 pa naj posname Keano R. , ne pa John Wick & balerina in ostalo, kar izgublja ves smisel...

Potem pa naj se upokojita oba, ne pa da si uničujeta zadnja leta kot Al Pacino in De Niro....

Cela produkcija postaja kot uni zdravniki v Sloveniji ki pri 85 ne vidijo niti monitorja pred sabo, niti recepta ne napišejo več... ampak imajo "moč, da vlečejo 5k neto in vsi se tresejo pred njimi.. ta svet je beden... grem gledat raje Shogun... baje je znosen.
less then zero

opeter ::

Kako se je tekom časa vse skupaj spremenilo, oziroma v katero smer zavilo, je zelo dobro vidno pri serijah, ki se predvajajo in delajo dalj časa, npr. American Horror Story. Slednjega so začeli predvajati na začetku prejšnjega desetletja (2011) in traja vse do danes. Zadnje sezone so ... bolj slabe.

Ko omenjate reboot, remake, resete ... baje so v "izdelavi" novi Knight Rider, Dosjeji X (X-Files), A-Team ipd. :(

The X Files is returning to our screens with a new reboot
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

yayo ::

v zvezi z Vranom internet že nekaj tednov vre. Strip po katerem je bil prvi film narejen je že sam po sebi bil nekakšen hommage goth/dark estetiki iz poznih sedemdesetih in zgodnjih osemdesetih.
Tale novi reboot pa je po besedah producentov namenjen gen-z generaciji in se estetsko navdihuje pri raznih mumble rapperjih in glasbenikih z obraznimi tatuji kot npr Post Malone, The Game in podobno.
Brandon Lee je bil fotomodel oziroma nekakšen Dorian Gray v primerjavi z novim Vranom, ki je bolj navdahnjen z džankiji iz crackhouse predmestij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Oxford ::

opeter je izjavil:


The X Files is returning to our screens with a new reboot


Hmmm … “diverse cast”. Yey! ;((

yayo ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:



@2dark, upam, da razumem napak... nas slučajno čaka kakšen reboot, reset, remake, prequel, sequel... you name it... filma Natural Born Killers ?


Ne da bi vedel. Če ga bodo šli delat, ga bodo zasrali, tako kot so zdajle Vrana.

Se pa recimo lepo vidi, kam je politična korektnost pripeljala filmsko industrijo, da so LGBTQ svete krave, ki se jih ne dotikamo, v 80 ih so pa gayi, črnci, azijci redno prvi nasrkali. Zdaj so pa glavni junaki.


nič ne vem o kakih planih vem pa, da se je avtor scenarija, Quentin Tarantino, originalnemu filmu odrekel, ker ga je Oliver Stone predelal toliko, da ni bil več podoben Tarantinovi zgodbi.

BaTeMaN ::

yayo je izjavil:

Brandon Lee je bil fotomodel oziroma nekakšen Dorian Gray v primerjavi z novim Vranom, ki je bolj navdahnjen z džankiji iz crackhouse predmestij.


Všečna referenca.
less then zero

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

pa do povsem mainstream kot so Oskarji, pa da sem opazil teh stvari manj...

.


Ni manj. Samo potuhniti so se morali malo. Rakavo tkivo odstrnaiš tako, da ga odrežeš na široko.

yayo je izjavil:

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:



@2dark, upam, da razumem napak... nas slučajno čaka kakšen reboot, reset, remake, prequel, sequel... you name it... filma Natural Born Killers ?


Ne da bi vedel. Če ga bodo šli delat, ga bodo zasrali, tako kot so zdajle Vrana.

Se pa recimo lepo vidi, kam je politična korektnost pripeljala filmsko industrijo, da so LGBTQ svete krave, ki se jih ne dotikamo, v 80 ih so pa gayi, črnci, azijci redno prvi nasrkali. Zdaj so pa glavni junaki.


nič ne vem o kakih planih vem pa, da se je avtor scenarija, Quentin Tarantino, originalnemu filmu odrekel, ker ga je Oliver Stone predelal toliko, da ni bil več podoben Tarantinovi zgodbi.



Če bi ga Tarantino snemal, bi to bila ena komedija, tako kot so vsi njegovi filmi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

yayo ::

:)) oprosti, če se smejem ampak si ti gledal Natural Born Killers?

2dark ::

yayo je izjavil:

:)) oprosti, če se smejem ampak si ti gledal Natural Born Killers?


Smej se. Na polno. Gledal sem ga na videokaseti , ko je prišel ven 1994.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Riff ::

original z Brendanom Lee jem je res dober, tko da bo težka prekašat to mojstrovino

2dark ::

Riff je izjavil:

original z Brendanom Lee jem je res dober, tko da bo težka prekašat to mojstrovino


Original je cenen akcijski darkerski film. Status si je pridobil po nesrečni smrti Lee-ja in nič drugega.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi z maščevalno vsebino (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5612936 (4908) kiFni
»

Venom Vs Spider-Man (Film)

Oddelek: Sedem umetnosti
81092 (864) oo7
»

Best Picture Award - oskarji za najboljši film 1994

Oddelek: Sedem umetnosti
151585 (1174) bambam20
»

Rock Am Ring Festival - prenočišče

Oddelek: Loža
83196 (2862) Marilyn

Več podobnih tem