» »

XP promet problem

XP promet problem

bigk ::

Zadnje dni ugotavljam, da imam preveč prometa iz moje mašine, kljub temu, da ima vse mrežne programe zaprte. Ko zaženem NetStat dobim poleg normalnega prometa še tole:

[code] TCP bigk:4162 hoas-50dd0126.hoasnet.inet.fi:3038 LAST_ACK
TCP bigk:4162 hoas-50dd0126.hoasnet.inet.fi:3678 LAST_ACK
TCP bigk:4162 hoas-50dd08b4.hoasnet.inet.fi:3224 CLOSING[/code]

4162 je port za eMule, vendar je ta ugasnjena in je v windows task mangerju ni. Po pregledu številke PIDa mi javi 3556, ki pa ga sploh ni. Tudi, če zaženem taskkill javi, da ta proces ne obstaja.

Potem se uporabil program Fport, ki prikaže tudi pot do aplikacije, ki uporablja port, vendar je pot prazna. Pregledal sem vse aplikacije, ki so v windows task mangerju in je vse vredu. Pregledal sem Msconfig in je vse vredu. Zagnal sem Nortona in je vse vredu. AdAware mi sicer najde nekaj cookiejev ampak je vse vredu. Ima kdo kakšno idejo? :cry:
l.p.

//bigk K

ERGY ::

>>Format C:\:D

Uninstaliri mulo pa jo reinstaliri, drgac verjetno ne bo slo , vsaj jst tko mislm, nism pa 100%. Morda ti uspe.:\

LP

ERGY ::

Aha pa ksn program prov za trojance skini, k ga mas verjetno gori.:D

LP

Slowenc ::

Al pa če zapreš 4162 port.
Skiny gate.

podtalje ::

Če bomš že mulo deinštalrial, probaj še računalnik sformatirat, pa bo mogoče pomagalo :)

Sedaj pa resno. Stvar je sledeča:
Ko imaš enkrat pognano mulo, dobijo ostali od tebe tvoj IP in source ter si jih zapomnijo.
In naslednjič, ko poženejo Mulo, grejo gledat, če ti sourci še obstajajo in to je to, kar ti
vidiš.
Če ne verjameš, si lahko pogledaš s kakšnim ethernet snifferjem, kot je npr. Etheral in boš
videl, da so vsi ti paketi zavrnjeni, ker Mula pri tebi trenutno ne dela.
Skratka, stvar je čisto normalna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425173 (8457) Freakylion
»

Počasen/zatikajoč PC in internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
201396 (1125) s6c-gEL
»

Prestop na T2 / Downlaod

Oddelek: Omrežja in internet
132005 (1674) krho
»

Problem z localhostom

Oddelek: Operacijski sistemi
101299 (1184) Gwanaroth
»

program za nadzor zasedenosti hard diska

Oddelek: Programska oprema
81023 (851) overlord_tm

Več podobnih tem