» »

Patriarhalna vzgoja v slovenskih vzgojno-izobraževalnih zavodih

Patriarhalna vzgoja v slovenskih vzgojno-izobraževalnih zavodih

1 2
3
»

Surstromming ::

Na, tule imas prihodnost, ZDA so v vsem malo pred nami ampak cez nekaj let bomo tudi v Sloveniji gledali tole:



Patriarhalna vzgoja? Mislim, da imamo veliko vecjo tezavo.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

dice7 je izjavil:

Kdaj bomo, kot druzba, stopili v 21. stoletje?

ko bomo na smetišče zgodovine odvrgli permisivno vzgojo, otroke IN starše kaznovali za grdo vedenje, raznorazne neasimilirane prišleke, ki terorizirajo sošolce tudi po osnovnih šolah pa s prvim živniskim vlakom deportirali nazaj v vukojebino od koder so se priplazili.

tako da ja kolega dice7, izgleda da si resnični umsko bolan (kot kolegi levaki) če misliš da je patriarhat dandanes največji problem!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gospod ::

Največja nevarnost slovenskih vzgojno-izobraževalnih zavodih je ideologija LGBTIQ+
Lp.

WizzardOfOZ ::

hbgqzR je izjavil:

Če imaš na škatli napisano 'Daj denar ali te udarim' - kako se to interpretira??


Izsiljevanje?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

Hypathia je izjavil:

kuall je izjavil:


gre se za olikanost. jaz včasih kako buljim zanalašč v joške, če hočem bit nesramen, drgač se pa zavedam, da je nesramno in jo buljim samo v rit, ko me ne vidi, da jo buljim. :D

Lahko te vidi, če se nepričakovano obrne, tako sem jaz zalotila dva moja ex sodelavca. Lahko bi si omislila vzvratno bodycam, da bi imela vse pod kontrolo.

jutri oz. danes ko vstanem čez par ur bom pa zanalašč tebi na čast vsako buljil v joške, ko jo bom srečal, da bo ja opazila, če bo možno. what u gonna do about it? :))
tako kot pravi znani rapist @1:48

nirburu ::

Še vedno mi niso dušebrižniški progresivci povedali, ali so oprijete, prosojne yoga hlačke in obscen dekolte spolno nadlegovanje moških?

hbgqzR ::

Hypathia je izjavil:

Lahko te vidi, če se nepričakovano obrne, tako sem jaz zalotila dva moja ex sodelavca. Lahko bi si omislila vzvratno bodycam, da bi imela vse pod kontrolo.

U pismo :-) To pa deluje precej komično, moras imeti pa fino zaobljeno seksi ritkico.

nirburu ::

Hypatija je bila torej posiljena?? oh šit. Sožalje.

hbgqzR ::

Se mi zdi ali so bile res neke takšne švedsko-patriarhalne teme zelo popularne nekaj časa nazaj? Nekako deja-vu imam... Da niso kaj Matrice preprogramirali?

gruntfürmich ::

hbgqzR je izjavil:

Se mi zdi ali so bile res neke takšne švedsko-patriarhalne teme zelo popularne nekaj časa nazaj? Nekako deja-vu imam... Da niso kaj Matrice preprogramirali?

to ni preprogramiranje, ampak programiranje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

Gospod je izjavil:

Največja nevarnost slovenskih vzgojno-izobraževalnih zavodih je ideologija LGBTIQ+


Točno to...

Takoj za tem pa sisifikacija mladine preko samo ženskih učiteljic... kje so faking KVOTE?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hypathia ::

Yep, rabimo več moških, da izženemo "sisifikacijo" mladeničev iz šol. Še več takileh tipov za učitelje:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

hbgqzR ::

In vendar obstaja :-)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spolni prestopnik g. Pribac? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33832079 (12960) hbgqzR
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638665 (34215) vostok_1
»

Spolno nadlegovanje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17939666 (34843) Pyr0Beast

Več podobnih tem