» »

S21 Ultra poceno steklo

S21 Ultra poceno steklo

«
1
2

Nesta ::

Živjo.

Včeraj mi je iz nenada počilo steklo na S21 ultra, kljub zaščitni foliji. Mi ni jasno kako ker ni niti padel na tla... Ampak ok kaj naj sedaj.
Na spletu sem videl da obstaja samo menjava stekla. (vse ostalo deluje OK)

Zamenjava celega zaslona je pa cena 320€ Kot da bi kupil novega....

Je to to ali obstaja kaj ceneje:

https://www.mobistekla.si/popravila/Sam...

Hvala

cias ::

Steklo in zaslon sta skoraj 100% zlepljena skupaj, tako da se menja cel zaslon.

Assass1n ::

Rabljeni telefoni so 500-600€.
Lahko tega prodaš za 200 ali daš popravit.

Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Nesta ::

Assass1n je izjavil:

Rabljeni telefoni so 500-600€.
Lahko tega prodaš za 200 ali daš popravit.

Lp


Bi prodal samo cakam se na S23 Ultra. Prej ne morem prodati.

Wrop ::

Če si s telefonom zadovoljen itak daš popravljat.

Nesta ::

Wrop je izjavil:

Če si s telefonom zadovoljen itak daš popravljat.



To ja. samo sem zasledil dve razlicni popravili. Eno je popravilo stekla (v primeru da touc deluje), drugo je pa popravilo celega toucha...

Ali je kaj na tem da das popravit samo steklo ki je ob strani malo poceno in je to to ? Cena je pa pol manjša in bolj razmunmna . CCa 190EUR

Ima kdo kakšne iskušnje?

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

TehDucky ::

Sem dal pri mobistekla dva različna telefona popravljat, enkrat en Sony zadnje steklo, so zrihtal v 1 dnevu.
Naslednič pa Oneplus nord2 sprednje steklo+touch, pa je bilo za naročit steklo, sem čakal 1 mesec da so dobili.
So sicer zrihtali ampak ima ta telefon en knof pri strani za glasnost/vibro/tiho in niso dobro preizkusili, da tiho ne dela, tako da lahko menjam samo med vibra in glasnost. Sem pa opazil naknadno nažalost.

Skyfall ::

Samo stran od Mobi stekla s tržaške. Uporabljajo najcenejše ekrane in telefon po popravilu dobiš nazaj v slabšem stanju kot prej. Odsvetujem!

Wrop ::

Nesta je izjavil:

Wrop je izjavil:

Če si s telefonom zadovoljen itak daš popravljat.



To ja. samo sem zasledil dve razlicni popravili. Eno je popravilo stekla (v primeru da touc deluje), drugo je pa popravilo celega toucha...

Ali je kaj na tem da das popravit samo steklo ki je ob strani malo poceno in je to to ? Cena je pa pol manjša in bolj razmunmna . CCa 190EUR

Ima kdo kakšne iskušnje?

Hvala


Če je počeno samo steklo potem lahko daš samo menjat steklo. Samo ne garantirajo, da do menjava uspela. Uspe v 90 %. To verjetno pomeni, da se pri odstanjevanju počenega stekla poškoduje LCD ekran. Kar pomeni, da moraš menjat cel ekran in pride cena 325 €. Za vsak slučaj pokliči in vprašaj.

Pred kratkim sem imel podobno težavo. S10 mi je nesrečno padel z mize, ekran je počil ravno na sredini, kljub zaščitni foliji in preklopni torbici, ki se je odprla med lovljenjem telefona. Popravilo 250 € pri mobisteklu. Jaz nimam pripomb pri storitvi, še zaščito so dali, čeprav sem mislil, da jo ne bo.
Boli, ampak nič pametnega ni natrgu, da bi bi dodal še nekaj stotakov več.

klinker ::

Ce ni hudo, kot pises samo ob strani in ce touch dela bp, ga uporabljaj tako pa je.
Jst sem vec kot pol leta Note 8 uporabljal s "pajcevino" na ekranu (razpoke po celem ekranu). Telefon je delal normalno, tako da sem ga tako uporabljal. Zamenjal sem ga, ko se je steklo ze tako razdrobilo, da je bla ze tezava brat. Ga pa imam se danes za sesalec in kake pravljice spustit frocom zvecer na BT zvocnik.

Nesta ::

Tukaj je isto kot pri mobistekla?

http://steklo.mobi/izracun-cene-menjave...

Reaper ::

Vprašaj za ceno popravila na uradnem servisu za Samsung, le tako boš dobil originalni nadomestni del in ohranil garancijo telefona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Badwolff ::

Sam sem iz nekekga vzgiba, prvič, vzel zavarovanje pri telemachu.
Telefon so brez komplikacij popravli, edin trajal je skor 3 tedne, pošiljanje v Maribor, čakanje na zavarovalnico, naročanje zaslona... Nazaj je prišel kot nov, v bistvu še zdej nism zihr, da ga niso kar zamenjali, prej mi je slabo delala tipka vol -, zdej bp.

Nesta ::

Reaper je izjavil:

Vprašaj za ceno popravila na uradnem servisu za Samsung, le tako boš dobil originalni nadomestni del in ohranil garancijo telefona.



RAM?

Machete ::

Za vse, ki niste še prepozni tako kot Nesta - Just do it: https://www.encased.com/shop/samsung-ga...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Reaper ::

Pravi da mu ni padel po tleh, tako da v tem primeru tale etui ne bi pomagal. Se pa strinjam s predlogom na splošno in imam tudi sam etui na podoben način ampak od Spigena.

@Nesta: Na Samsung strani piše RAM2, Gizzmo, BigBang Samsung servisni center... Klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Nesta ::

Reaper je izjavil:

Pravi da mu ni padel po tleh, tako da v tem primeru tale etui ne bi pomagal. Se pa strinjam s predlogom na splošno in imam tudi sam etui na podoben način ampak od Spigena.

@Nesta: Na Samsung strani piše RAM2, Gizzmo, BigBang Samsung servisni center... Klik



Hvala. Sem dal na gizzmo že eno povprašenja. SO mi rekl skor 400€... Sem jih samo odslovil. nevem zakaj je tako drago... Za cenejse mobitele je pa 80€...

Najraje bi tole kupil, samo potem nevem komu bi dal za popravit :)

https://www.ifixit.com/Store/Android/Sa...

klinker ::

AMOLED je drag, LCD pa ti mecejo v hrbet.

chucki ::

Ram2 cenik pdf iz 2021 pravi 310 eur za 21ultra
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

feryz ::

Skyfall je izjavil:

Samo stran od Mobi stekla s tržaške. Uporabljajo najcenejše ekrane in telefon po popravilu dobiš nazaj v slabšem stanju kot prej. Odsvetujem!
A bejž no!
Kje pri Kitajcih pa boš dobil ekran za S21 Ultra? Samo pri tistih, ki ga delajo za Samsung. In pri nobenih drugih.

destroyer2k ::

feryz je izjavil:

Skyfall je izjavil:

Samo stran od Mobi stekla s tržaške. Uporabljajo najcenejše ekrane in telefon po popravilu dobiš nazaj v slabšem stanju kot prej. Odsvetujem!
A bejž no!
Kje pri Kitajcih pa boš dobil ekran za S21 Ultra? Samo pri tistih, ki ga delajo za Samsung. In pri nobenih drugih.


https://www.aliexpress.com/item/1005003...

feryz ::

Kaj sem pa jaz napisal? To so originalni zasloni.
Ponaredkov ni.

Nesta ::

Zakaj je menjava potem 320€? Zanimivo da je pri uradnem serviserju RAM2 ceneje kot pri mobistekla....

Wrop ::

To so zasloni z napakami. Kdo kupuje telefone za jurja+ €, nato pa pri počenem steklu gleda na vsak € in si namešča škart robo?

Nesta ::

Se eno prašanje. Na banki N26 obstaja smartphone insurance. cca 8€ na mesec. Se to v Sloveniji da uveljavljati?

Daniel ::

Wrop je izjavil:

To so zasloni z napakami. Kdo kupuje telefone za jurja+ €, nato pa pri počenem steklu gleda na vsak € in si namešča škart robo?


Imel isto izkušnjo z Note 10+. Počil sam od sebe. Ker takih primerov ne moreš dati pod garancijo sem pač plačal menjavo.

BladE_ ::

Daniel je izjavil:

Počil sam od sebe.


Prodajaj bučke kje drugje! Sam od sebe definitvno ni počil, si se pa po vsej verjetnosti usedel ali naslonil na telefon, na nočni omarici pač ne poči sam od sebe... Sicer pa "Pictures or it didn't happen"!
Akcija - Reakcija

Daniel ::

Ko sem šel na pot z avtom sem ga dal v desni hlačni žep (sprednji). Po nekih 120 km ga doma vzamem ven in je bil počen od roba navzven čez cel ekran. Čakam tvoje pojasnilo kakšen udarec je dobil telefon na tej točki v sprednjem hlačnem žepu med potjo? Pa to ni edini primer. Gor je bil Whitestone dome glass. Ti zaobljeni zasloni so en k* vredni.

Sicer pa tvoje bučke...




Obstajajo tudi drugi uporabniki s takimi primeri:

I have the same exact issue a crack started by my power button and spider all across the screen in small hairline fractures. I do believe this to be a manufacturer defect. When I called Samsung I told me they specifically did not cover screen cracks. This leads me to believe they are aware of this issue. I'm shopping around for a good lawyer right now. I'll let you know when I find


Same thing happened to me and My boyfriend on our Note 10+ phones.. not even 1 month old phone, in case, never dropped! Pulled out of bag with crack on side.

I to have a cracked sreen on my brand new Note 10+ 5g (30 days new). Did NOT drop phone, just picked up from counter and thought screen was dirty. Tried cleaning area and found that it had cracked on the right edge. I had a note 5 prior that was put through the ringer over the years (up until battery finally died). Sure seems that the new phones are not of the same quality.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Nesta ::

Daniel je izjavil:

Ko sem šel na pot z avtom sem ga dal v desni hlačni žep (sprednji). Po nekih 120 km ga doma vzamem ven in je bil počen od roba navzven čez cel ekran. Čakam tvoje pojasnilo kakšen udarec je dobil telefon na tej točki v sprednjem hlačnem žepu med potjo? Pa to ni edini primer. Gor je bil Whitestone dome glass. Ti zaobljeni zasloni so en k* vredni.

Sicer pa tvoje bučke...




Obstajajo tudi drugi uporabniki s takimi primeri:

I have the same exact issue a crack started by my power button and spider all across the screen in small hairline fractures. I do believe this to be a manufacturer defect. When I called Samsung I told me they specifically did not cover screen cracks. This leads me to believe they are aware of this issue. I'm shopping around for a good lawyer right now. I'll let you know when I find


Same thing happened to me and My boyfriend on our Note 10+ phones.. not even 1 month old phone, in case, never dropped! Pulled out of bag with crack on side.

I to have a cracked sreen on my brand new Note 10+ 5g (30 days new). Did NOT drop phone, just picked up from counter and thought screen was dirty. Tried cleaning area and found that it had cracked on the right edge. I had a note 5 prior that was put through the ringer over the years (up until battery finally died). Sure seems that the new phones are not of the same quality.


Legenda meni je na istem mestu pocil zaslon...

Twixz ::

Karma me je usekala in mam S22 Ultra 40 ur, pa je sinu padu po tleh (etui, folija) ampak vseeno na levem spodnjem kotu počlo rahlo steklo. Dela telefon normalno naprej, a se da samo steklo menjat? Koliko je to cenovno?

chucki ::

Pusti in ne menjaj, sej ni tako hudo
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Morison ::

Twixz je izjavil:

Karma me je usekala in mam S22 Ultra 40 ur, pa je sinu padu po tleh (etui, folija) ampak vseeno na levem spodnjem kotu počlo rahlo steklo. Dela telefon normalno naprej, a se da samo steklo menjat? Koliko je to cenovno?

Vidiš karma is the bitch. Drugič pa pazi kaj pišeš. :))
Pa drugače je to tema S21 in ne S22. Še tega ne veš.

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Karma me je usekala in mam S22 Ultra 40 ur, pa je sinu padu po tleh (etui, folija) ampak vseeno na levem spodnjem kotu počlo rahlo steklo. Dela telefon normalno naprej, a se da samo steklo menjat? Koliko je to cenovno?

Vidiš karma is the bitch. Drugič pa pazi kaj pišeš. :))
Pa drugače je to tema S21 in ne S22. Še tega ne veš.

Ti še osnov matematike ne veš in dejstva izpodrivaš z nesramnostjo. Bravo.

Morison ::

Twixz je izjavil:

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Karma me je usekala in mam S22 Ultra 40 ur, pa je sinu padu po tleh (etui, folija) ampak vseeno na levem spodnjem kotu počlo rahlo steklo. Dela telefon normalno naprej, a se da samo steklo menjat? Koliko je to cenovno?

Vidiš karma is the bitch. Drugič pa pazi kaj pišeš. :))
Pa drugače je to tema S21 in ne S22. Še tega ne veš.

Ti še osnov matematike ne veš in dejstva izpodrivaš z nesramnostjo. Bravo.

Daj razloži ta tvoja dejstva in matematiko. Prosim. Ne samo nekaj pisat brez glave in repa daj prosim pridi enkrat ven z dokazi, dejstvi.
Če pa tega nisi zmožen pa utihni že enkrat in se ne delaj norca iz samega sebe, če ne te bo karma še bolj udarila kot te je.
bdw glede matematike pa pojdi še enkrat v osnovno šolo da te bodo naučili štet vsaj do 22, da si boš lahko odprl posebno temo samo zate in tvoj počen zaslon na S21 ULTRA :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Twixz ::

BTW, a kdo ve a se garancija prekine, če dam menjat steklo?

Reaper ::

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Twixz ::

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..

Daniel ::

Saj na rednem servisu menjajo celoten zaslon, ne menjujejo samo stekla.

Morison ::

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..

Kaj pa je to zate. 800+300 si šele na 1100.
S telefonom je ende. Tudi po menjavi na uradnem servisu je ende z garancijo. Garancijo dobiš samo na zamenjan zaslon. Plus kaj se bo še pokazalo zraven. Kdo pa bi hotel imet telefon na katerem je bil počen zaslon.
Telefon ni več vreden polovico cene.

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..

Kaj pa je to zate. 800+300 si šele na 1100.
S telefonom je ende. Tudi po menjavi na uradnem servisu je ende z garancijo. Garancijo dobiš samo na zamenjan zaslon. Plus kaj se bo še pokazalo zraven. Kdo pa bi hotel imet telefon na katerem je bil počen zaslon.
Telefon ni več vreden polovico cene.

A veš kaj je zanimivo pri tebi? Da nabijaš nekaj brez nekih argumentov, tvoj ego te pa zaslepi pri marsikaterem postu.
Z ekranom ni nič narobe, ker je bil etui gor + zaščitno steklo in telefon dela čisto brez problema.

Morison ::

Twixz je izjavil:

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..

Kaj pa je to zate. 800+300 si šele na 1100.
S telefonom je ende. Tudi po menjavi na uradnem servisu je ende z garancijo. Garancijo dobiš samo na zamenjan zaslon. Plus kaj se bo še pokazalo zraven. Kdo pa bi hotel imet telefon na katerem je bil počen zaslon.
Telefon ni več vreden polovico cene.

A veš kaj je zanimivo pri tebi? Da nabijaš nekaj brez nekih argumentov, tvoj ego te pa zaslepi pri marsikaterem postu.
Z ekranom ni nič narobe, ker je bil etui gor + zaščitno steklo in telefon dela čisto brez problema.

To o argumentih sva že razčistila. Še vedno čakam na tvoje iz sosednje teme. Očitno si se pokakal in ti je to vse kar zmoreš.
Karma is the bitch. Se slišimo čez par dni, tednov, mesecev... boš poročal situacijo kako ti deluje telefon:))

p.s. Kako kaj matematika, si že poklical inštruktorja?
Aja jutri greš itak v šolo:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..

Kaj pa je to zate. 800+300 si šele na 1100.
S telefonom je ende. Tudi po menjavi na uradnem servisu je ende z garancijo. Garancijo dobiš samo na zamenjan zaslon. Plus kaj se bo še pokazalo zraven. Kdo pa bi hotel imet telefon na katerem je bil počen zaslon.
Telefon ni več vreden polovico cene.

A veš kaj je zanimivo pri tebi? Da nabijaš nekaj brez nekih argumentov, tvoj ego te pa zaslepi pri marsikaterem postu.
Z ekranom ni nič narobe, ker je bil etui gor + zaščitno steklo in telefon dela čisto brez problema.

To o argumentih sva že razčistila. Še vedno čakam na tvoje iz sosednje teme. Očitno si se pokakal in ti je to vse kar zmoreš.
Karma is the bitch. Se slišimo čez par dni, tednov, mesecev... boš poročal situacijo kako ti deluje telefon:))

p.s. Kako kaj matematika, si že poklical inštruktorja?
Aja jutri greš itak v šolo:))


Nisem, jutri ti javim kako in kaj uredim. Sem se pozanimal, garancija teče naprej po popravilu normalno. Torej si se motil. Bravo :)
V sosednji temi sva zaključila, oz. sem zaključil s vprašanjem na katerega očitno nimaš odgovora.
Šola? Ah, kje je leto 2010 :)

phnj90 ::

Vidim, da ste veliko bolj na tekočem s tem tukaj - kako so urejena ta zavarovanja mobilnih telefonov, bi se počena šipa pokrila iz tega naslova? Koliko se zmanjšuje zavarovalna vsota vsak mesec/leto? Je sploh smiselno in kako dolgo je smiselno 'varovati' telefon na tak način? Odrasli zase žal vedno ne, recimo, za mladino pa ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

Twixz ::

phnj90 je izjavil:

Vidim, da ste veliko bolj na tekočem s tem tukaj - kako so urejena ta zavarovanja mobilnih telefonov, bi se počena šipa pokrila iz tega naslova? Koliko se zmanjšuje zavarovalna vsota vsak mesec/leto? Je sploh smiselno in kako dolgo je smiselno 'varovati' telefon na tak način? Odrasli zase žal vedno ne, recimo, za mladino pa ja.


Bi se.
Samo kolikor sem razumel je od telefona odvisno za koliko.

Reaper ::

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..


Kot so ti že odgovorili, servis menja celotni zaslon z okvirjem in ne samo stekla. Menjava stekel je bila včasih preprosta, ko sta bila LCD in Digitizer dve ločeni komponenti, zdaj pa je vse skupaj zlepljeno in toliko težje za popravilo. Pri menjavi zaslona na uradnem servisu pa sigurno ostane garancija na telefon in ne dobiš samo garancije na menjano komponente. Če bi to bilo res potem nihče več ne bi menjal zaslonov na pooblaščenih servisih in bi vsi šli k popoldancem za pol cene. Vsekakor pa je najbolj sigurno, da pokličeš na svoj najbližji Samsung servis in se pozanimaš o ceni. lahko se potem še povpraša na ostale pooblaščene servise in se primerja cena menjave, ki mogoče ne bo enaka pri vseh.

Uradna servisa za Samsung telefone pri nas sta RAM2 in Gizzmo.

Gizzmo

Twixz ::

Reaper je izjavil:

Twixz je izjavil:

Reaper je izjavil:

Vsekakor, vse kar na boš urejal preko pooblaščenega Samsung servisa bo izničilo garancijo. Nesi na uradni servis, daj cca 300 € in boš imel telefon z garancijo.

Telemach potem. Dobro, hvala. 300€ za steklo? Damn, ekran je bil včasih tolk..


Kot so ti že odgovorili, servis menja celotni zaslon z okvirjem in ne samo stekla. Menjava stekel je bila včasih preprosta, ko sta bila LCD in Digitizer dve ločeni komponenti, zdaj pa je vse skupaj zlepljeno in toliko težje za popravilo. Pri menjavi zaslona na uradnem servisu pa sigurno ostane garancija na telefon in ne dobiš samo garancije na menjano komponente. Če bi to bilo res potem nihče več ne bi menjal zaslonov na pooblaščenih servisih in bi vsi šli k popoldancem za pol cene. Vsekakor pa je najbolj sigurno, da pokličeš na svoj najbližji Samsung servis in se pozanimaš o ceni. lahko se potem še povpraša na ostale pooblaščene servise in se primerja cena menjave, ki mogoče ne bo enaka pri vseh.

Uradna servisa za Samsung telefone pri nas sta RAM2 in Gizzmo.

Gizzmo

Sem se danes malo pozanimal, Telemach ima pod pooblaščene servise za mobilne naprave Samsung naveden samo RAM 2. Dobro, da si me informiral da je to tudi Gizzmo, bom pa jutri natančneje vprašal na Telemachu (danes niso imeli odgovora glede cen in vsega ne po telefonu ne po spletnem klepetu).

Drgač pa jeba ja, kam smo prišli s temi cigli. Od nezamenljivih baterij, do zlimanih zaslonov pa tudi do tega da ne dobiš niti adapterja niti ovitka več zraven telefona :)).

Uglavnem ja, ni mi namenjen Samsung očitno, 3x v življenju sem ga imel in 3x mi ni zdržal brez napake vsaj 1 teden skupaj. Bleh...

Morison ::

Twixz je izjavil:



Drgač pa jeba ja, kam smo prišli s temi cigli. Od nezamenljivih baterij, do zlimanih zaslonov pa tudi do tega da ne dobiš niti adapterja niti ovitka več zraven telefona :)).

Uglavnem ja, ni mi namenjen Samsung očitno, 3x v življenju sem ga imel in 3x mi ni zdržal brez napake vsaj 1 teden skupaj. Bleh...

Bleh:| in sedaj če ti pade na tla je to napaka Samsunga ROLF
Jeba, če si ti nesposoben in štorast, ni za to kriv Samsung.;)
Zate bo res najboljš, da si kupiš en cegu, bo najmanj škode.
Komaj čakam nadaljevanje te zgodbe. Ko boš prišel na servis pa še en šok:))

Daniel ::

Gizzmo ni uraden servis za Samsung.

Morison ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078774 (6684) Twixz
»

Menjava stekla - steklo.mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
232780 (1658) Scorpy84
»

mobistekla.si -slaba izkušnja

Oddelek: Mobilne tehnologije
63136 (2617) Skyfall
»

LG servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
4615213 (10406) FlipeR
»

LG Nexus 5 počen ekran - vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
306613 (5071) SonoR

Več podobnih tem