» »

Menjava stekla - steklo.mobi

Menjava stekla - steklo.mobi

111111111111 ::

Ima že kdo izkušnje s trgovino https://steklo.mobi/

Bi imel eno steklo za zamenjat, pa so daleč najcenejši na trgu. Opravijo delo kvalitetno?

next3steps ::

Niso ravno poceni. Večinoma tech-savvy fantje na forumu to opravijo kar sami.

111111111111 ::

Moram zamenjat v imenu firme. :D

AnjaNja ::

No ja, pa se je zgodilo tudi meni razbit ekran in 1/3 LCDja je črna s črtami. V glavnem ali so tile fantje/dekleta v redu? Opravijo delo kvalitetne in ne uporabljajo čipšit rezervnih delov?

DeeCoy ::

Za moje pojme imajo cene kar navite - vsaj za iPhone sem nahitro pogledal par modelov.

Scorpy84 ::

Jaz sem dal pri njim konektor menjati, ker se je ze telefon razdiral sem dal se sproti baterijo menjati, ki je ze kazala znake obrabljenosti. No ocitno slednje niso, ker telefon zdaj niti en jutranji siht ne zdrzi. Sicer ko sem ga dobil nazaj se je isto ugasal kot prej pri 8-10% napolnjenosti, ampak imel sem smolo, da sem ravno takrat bil daljsi cas odsoten iz drzave. No na sporocila ne odgovarjajo, zato pa imajo zdaj reklamo.

Cveto ::

Ni poceni. Jaz vem za iPhone 6: menjava stekla za ta telefon je tipično 60 eur, dobi pa se že za 55 eur (MobyStyle). Tile iz naslova imajo ceno 65 eur.

DeeCoy ::

Same menjave stekla ponavadi niso 100% in laminacija ni taka, kot je na originalu oz dobrem nadomestnem ekranu. Veliko boljše je menjat vse komplet s kvalitetnim, novim zaslonom.

Mato989 ::

DeeCoy je izjavil:

Same menjave stekla ponavadi niso 100% in laminacija ni taka, kot je na originalu oz dobrem nadomestnem ekranu. Veliko boljše je menjat vse komplet s kvalitetnim, novim zaslonom.


Tako... Sam delam na servisu telefonov in ne bom delal reklame ampak menjavat samo steklo se naceloma ne splaca... Moznosti napak in slabsega delovanja toucha je vec kot pa ce se reskira par desetakov vec za komplet.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

louser ::

Menjava se po navadi ne izplača izvajalcu.
Zaradi tega še tisti, ki to delajo, navijejo cene in se posledično ne izplača niti naročniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Mato989 ::

louser je izjavil:

Menjava se po navadi ne izplača izvajalcu.
Zaradi tega še tisti, ki to delajo, navijejo cene in se posledično ne izplača niti naročniku.


Seveda, ker moraš vkalkulirat več procentov možnosti za napako, uničenje itd. kot pri klasični menjavi... kolega ki je to menjaval, je rekel, če imaš slabi dan lahko uničiš tudi vsakega 4tega =) Sploh na začetku, to mora nekdo krit :D

Seveda če maš pa feeling pa lahko tudi samo 1/100 =)

Za nas en tole menjuje, in od trenutno 15tih, se mi je 2x zgodlo da je kolegica hodla reklamirat nazaj steklo+lcd ker ni delalo... recimo meni se pri menjavi LCDjev+touch zgodi da uničim zaradi nesreč itd... 1/40 +/- pa še to večinokrat tam, kjer pač redkokdaj menjuješ aka. eksotika... pri Applih in Huaweijih je verjetno še boljše... GTCji recimo so nadležni z milijoni fletov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

AnjaNja ::

Lenovo K6 imam...noben popularen telefon ni, ampak meni je do tega trenutka bil fajn. Baterija zdrži, zvok je super (in to meni res dosti pomeni akustika, saxofon, ko zaigrajo Queeni).

Bi menjala ekran + steklo in to bi me koštala cca 90 eur, če bi zadeva dejansko funkcionirala BP, kot je prej bi se mi splačalo. Ker bi bil telefon vsaj še kako leto uporaben...Če pa začne nagajat bom pa slabe volje.

Cveto ::

Če je menjaš oboje ok, to dela. Problem je še se menja samo steklo, ker morajo starega "postrgat" dol. Jaz sem za iPhone steklo + digitizer plačal 110 eur, ampak je res tako, kot je bilo prej originalno.

Zanimivost: sodelavec je na Galaxyu S9 plačal menjavo 280 eur.

Mato989 ::

Samsung ma amoled zaslone in genericnih za samsunge prakticno ni... Zato pa navije samsung cene...

Ti pa si dobo iphone genericni zaslon razen ce je bil 5ka ali 5s mogoce se.... Ostali so kr nad 110 v 99 postov ali pa kdo nateguje

Daj zracen novega iphpna zaslon pa bos videl kvaliteto barv.... Vecina ne vidi samo po sebi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cveto ::

Možno. Meni je slika vseeno delovala enako lepa kot prej (lahko da v neposredni menjavi ne bi). Zdaj imam itak XS Max, kjer pa raje na pomislim koliko bi stala menjava.

DeeCoy ::

Pri iphonih se da dobit zelo dobre približke originalom, načeloma stranke ne opazijo razlike.

Scorpy84 ::

Evo se moj epilog. Sem dal menjat se enkrat baterijo na s6, prvic ker je tel. res ohranjen in bo za sekundarni vec kot odlicen in tudi ker me je zanimalo kaj so naredili. No so dali eno kitajsko kopijo, ceprav so cel cas trdili da je original, sicer na zacetku nisem opazil, ampak telefon se je 45 minutah napolnil do konca, ceprav imam quick charge izklopljen, tako da je kapiciteta baterije napihnjena, znacilno za kitajce. Sem jim pisal, da bom pisal trzni inspekciji, no zdaj hocejo povrniti stroske. Bomo videli ce bojo res :).

Technics111 ::

Scorpy84 je izjavil:

Evo se moj epilog. Sem dal menjat se enkrat baterijo na s6, prvic ker je tel. res ohranjen in bo za sekundarni vec kot odlicen in tudi ker me je zanimalo kaj so naredili. No so dali eno kitajsko kopijo, ceprav so cel cas trdili da je original, sicer na zacetku nisem opazil, ampak telefon se je 45 minutah napolnil do konca, ceprav imam quick charge izklopljen, tako da je kapiciteta baterije napihnjena, znacilno za kitajce. Sem jim pisal, da bom pisal trzni inspekciji, no zdaj hocejo povrniti stroske. Bomo videli ce bojo res :).


Napiši za kateri servis se gre,da bomo vsi vedeli,da so nateguni!!!???

Scorpy84 ::

Sej imas na naslovu teme.

Technics111 ::

Scorpy84 je izjavil:

Sej imas na naslovu teme.


So na račun navedli da je baterija original ali ne?

Technics111 ::

Večina servisov sploh nima originalnih rezervnih delov,ker ne kupujejo od uradnih uvoznikov,torej jih večina kupuje od Kitajcev ,nekateri kupujejo dobre kopije,drugi kupujejo najcenejši klump,ki obstaja in nima nobenih varnostnih QC testov in seveda to strankam prodajo kot original. Večina se jih zato sploh ne zmeni,ker ne vedo. Dokler je vse ok ni problemov,ko pa pride do komplikacij (npr.kakšen vžig ) pa je druga pesem. Torej zato noben servis ne upa pisat na račun ORIGINAL. Za v bodoče,če bo kateri servis pameten da vgrajuje originalne dele..mora obvezno na račun napisat original npr : Originalna baterija za iPhone 6s in če kaj nebo vredu se na podlagi tega lahko to reklamira. Če original ni naveden,se ne more nič reklamirati in dokazati.

Scorpy84 ::

Za prvi servis imam na mailu, ko sem posiljal povprasevanje, da dajejo original baterije, kot tudi kasnejsa komunikacija, so stajali za tem. Racun bom se preveril. Drug servis mi je dal na racun oznako baterije, ki jo samsung izdaja (po guglanju je videti prav) tako da upam, da je original not.

Technics111 ::

nesi telefon na uradni - pooblaščeni servis ,na uradnem servisu pač plačaj pregled vgrajenega dela,torej baterije in oni ti naj pisno napišejo za kaj gre. Če baterija ni original Idi s tem potrdilom od uradnega servisa k temu kaj te je "nategnil" in mu pokaži potrdilo,da ne gre za original in da če jih prijaviš inšpekciji,bodo dobili kazen za goljufijo in zavajanje potrošnikov. Torej naj ti plačajo odškodnino za goljufijo,če ne jih greš res prijavit in bodo lepo skakali od veselja ;)

Zgodovina sprememb…

Scorpy84 ::

Sem ze uredil z njimi, ne bom jih prijavil, sem pa dobil denar nazaj. So se pa vsaj opravicili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419581 (6745) pygmalion
»

Apple v Franciji kaznovan zaradi upočasnjevanja iPhona

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
389258 (5965) Jarno
»

mobistekla.si -slaba izkušnja

Oddelek: Mobilne tehnologije
63142 (2623) Skyfall
»

Kje menjati baterijo za iPhone 6

Oddelek: Pomoč in nasveti
183722 (3354) krka321
»

počeno steklo iphone 5s

Oddelek: Pomoč in nasveti
197479 (5701) secerko

Več podobnih tem