» »

mobistekla.si -slaba izkušnja

mobistekla.si -slaba izkušnja

Skyfall ::

Naredite si uslugo in ne nosite k njim na popravilo.

Je počil ekran zaradi padca in prvi zadetek na Google so bili oni. Nesem k njim v ponedeljek in res uredijo v roku 24ur kot obljubljajo. Pridem domov in telefon ne lovi omrežij. Kličem operaterja in pravi pri nas je vse OK in naj poskusim z drugim telefonom. Dela z drugim mobijem! Kličem na mobistekla in mi pravijo, da oni niso nič krivi in naj vseeno prinesem pokazati. Po 4 urah me kličejo, da so pozabili priklopiti anteno.
Po 3h tednih se čez ekran pojavi bela črta in nato čez par dni ta črta postane rozasta. Ekranu tudi čudno dela touch že od menjave in mi poči film in ga ponovno nesem nazaj 21.8. kjer so me prvo obtožili, da mi je telefon padel na tla!

Do danes se še nihče ni dotaknil telefona in tudi odnos preko telefona je totalno neprofesionalen. Ko plačaš uredijo takoj in ko je treba urediti reklamacijo se jim fučka zate in niti niso ponudili nadomestnega telefona, kot na začetku pred menjavo počenega zaslona.

Zaslon je bil zares slabe kvalitete in polagam vam na srce, da raje poiščite drug servis.

L.p

Mare2 ::

So oni dali zaslon in so rekli, da je zaslon original?

Če ni original itak ni kaj dosti za pričakovat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DeeCoy ::

Za kateri telefon pa se gre? Lahko, da so menjali samo steklo?

Scorpy84 ::

Nisi edini, meni so popravljali konektor za polnjenje in se dal menjati baterijo. Slednjo niso zamenjali ali pa so dali neorginal in mislili da ne bom ugotovil ker se je pred tem zaradi konektorja slabo polnila. Ravno po izteku njihove garancije, zacela mocno pesati.

pero50 ::

Pri teh menjavah dajejo neoriginalne zaslone, posledično slaba kvaliteta stekla, občasno tudi panela. Original dobijo samo na uradnih servisih, vse ostalo so "fejki".
Ne govorim dotično za to firmo, sem že doživel 3 primere, prvi padec telefona na parket iz 40cm in se je razbilo steklo par dni po menjavi, pri drugem se je steklo okrušilo, ko je bil telefon na mizi in je se je z gostilniškim visokim 2dcl kozarcem dotaknil displaya, tretji (cca 5 let nazaj) je imel tako slab panel, da je bila stvar negledljiva.

Pač pri ogirinalu se te stvari ne dogajajo.

Njihov odgovor, ali uporabljajo original:
Za stekla ne smemo napisati da so original. Razlike po menjavi stekla nebi smeli opaziti.

DeeCoy ::

pero50 je izjavil:

Pri teh menjavah dajejo neoriginalne zaslone, posledično slaba kvaliteta stekla, občasno tudi panela. Original dobijo samo na uradnih servisih, vse ostalo so "fejki".
Ne govorim dotično za to firmo, sem že doživel 3 primere, prvi padec telefona na parket iz 40cm in se je razbilo steklo par dni po menjavi, pri drugem se je steklo okrušilo, ko je bil telefon na mizi in je se je z gostilniškim visokim 2dcl kozarcem dotaknil displaya, tretji (cca 5 let nazaj) je imel tako slab panel, da je bila stvar negledljiva.

Pač pri ogirinalu se te stvari ne dogajajo.

Njihov odgovor, ali uporabljajo original:
Za stekla ne smemo napisati da so original. Razlike po menjavi stekla nebi smeli opaziti.

Napisano ne drži. Dajo se dobit original service packi za praktično vse firme razen Appla. Je pa cena (recimo pri Samsungu) taka, da se vsakemu bolj splača nest na uraden servis..

Skyfall ::

Njihova prodajalka mi je v prvo dejala, da je zaslon enak originalu in kako ne bom opazil razlike.
Naslednji dan pridem po telefon in so mi ponudili še zaščitno steklo z 20% popusta in sem se tisto vzel. Kot zanimivost jim v prodajalni piše, da popust traja zdaj samo par dni, ampak teh par dni se vleče že več kot en mesec(nateguni pač).

Drugič raje kupim nov telefon kot pa se ukvarjam z bedaki, ki v primeru, da so sami namestili ničvreden display in v primeru reklamacije vržejo telefon v predal in čakajo zakonsko predpisan rok, prej pa lahko vse uredijo v 24urah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917457 (6842) slon
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419380 (6544) pygmalion
»

Menjava stekla - steklo.mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
232745 (1623) Scorpy84
»

Samsung galaxy S4 nedelujoč ekran (ni pa zlomljen). Se popravilo splača?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81705 (1472) N0t0ri0us
»

LG servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
4615171 (10364) FlipeR

Več podobnih tem