» »

Nova finančna kriza na obzorju

Nova finančna kriza na obzorju

Temo vidijo: vsi
««
11 / 28
»»

cias ::

TezkoDihanje je izjavil:


Tukaj nam eni brez kritične presoje prodajajo, da se energenti dražijo tudi 20x in več. Kar se niti ne čudim, saj te osebe na polno goltajo ruso-kitajsko propagando že od vekomaj.


Zeeeeeeehhhh, položnice ki jih folk dobiva so le zarota Kremlinskih trolov. Isto cene na bencinski. Kaj Biden pravi o 0% inflaciji, rekordnih zalogah plina… pa se meni ne pozna v žepu.

cias ::

Swiss hospitals advised to cut power use

Switzerland's hospitals have been advised to save energy to help the government stave off rationing.

nirburu ::

Winter is coming

lol

m0LN4r ::

nirburu je izjavil:

Winter is coming

lol

Ja in Putin to zelo dobro ve, da je zima pred vrati in zima bo tudi na bojiscu.

Nasi EU politiki pa niso vedli pol leta nazaj, da bo zima dolga.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

fikus_ ::

Težava je v tem, da redkokateri politik pomisli, kaj sledi, če se na hitro odločiš za nakaj, kakšne posledice imajo dejanja, ki so sedaj všečna, kaj bo zaradi tega jutri.
V 2008-09 krizi se je pokazalo, da so usa bolje prišla skoz s printanjem denarja, kot EU z zategovanjem pasu (kot je narekovala tedaj veljavna ekonomska teorija). Sedaj je pa cel "zahod" šel v printanje. EU je tako dvigovala potrošnjo, inflacijo na ciljnih 2%, niso se pa znali omejiti pri printanju, korona je pa to še pospešila in razkrila gnilobo monetarne politike in kapitalizma. Kapitalizem deluje, dokler imaš poceni energente, surovine, poceni produkte s ceno katerih pokriješ strošek dela, dokler se obseg širi, . . . Zadnja velika kriza širjenja produkcije je bila v 70-80 letih, potem se je reševalo to z globalizacijo in poceni Kitajci. Trgi postajajo vedno bolj zasičeni s produkti, "zahod" tepe poceni delovna sila drugod, samozavedanje Kitajske/Indije/Azije, da niso več podrejeni "zahodu".
Era "zahoda" kot vodilne ekonomsko gospodarske sile v svetu se zaključuje. To se bo preselilo na drugo stran sveta.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Vanich ::

cias je izjavil:

Swiss hospitals advised to cut power use

Switzerland's hospitals have been advised to save energy to help the government stave off rationing.


Itak so edino v Švici evtanazije legalne. Tako, da sploh ni problema, če se kar vsem pacijentom v vseh bolnicah odklopi kisik in štrom in vse. It's legit.

cias ::

A se pri nas kaj govori tudi za Krško da bi morali ugasiti? Eko pa te fore.

EU country shuts down nuclear reactor

Belgium has started a long-planned process of phasing out nuclear energy by shutting down the first reactor

nirburu ::

Pač remont bo, ko ga najbolj potrebujemo.

klap ::

Sramota za naše slovenske medije, RTVSlo in 24ur da nič ne omenjajo za proteste, ki že več tednov potekajo po evropi. Od Nemčije, Belgije, Italije, Češke itd. Popolna tišina. Kar se mene tiče jim kredibilnost pada iz leta v leto. Kaj drugega kot to da s tem prikrivajo trhlo stanje v Evropi in bumerang sankcij, ki smo jih opalili Rusiji, ne vidim.

Thousands rally in Belgium to protest high energy prices
https://www.independent.co.uk/news/peop...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klap ()

Velki ::

Če niso poročali o anti-covid protestih tudi sedaj ne bodo, saj je na ulicah precej manj ljudi (jim seveda tudi ne ustreza o tem poročati). Za tiste ki še vedno spremljate MSM nebi niti besed izgubljal, še razumem če si star in so te že tako sprali da imaš vse kar povedo na MSM za sveto, drugače pa...
No čeprav so verjetno v ozadju visokih cen večinoma špekulacije gledam na to kot nekaj pozitivnega... Končno bo morda vsaj delavski razred potegnil glavo iz riti in ugotovil da pa morda ni ravno najbolje kupiti vsega "made in china", ker z tem v prvi vrsti škodijo ravno sami sebi.

Sparkxl ::

To bo šele veselica, ko bodo zaradi briljantnih potez EU vladale "napačne" vlade, ki ne znajo samo kimat samomorilskih potezam.

Ursula že grozi italiji

https://www.zerohedge.com/political/eu-...

Sparkxl ::

Nekje sem zasledil da bo imela nemčija zaradi pričakovanih protestov vojsko v visoki pripravljenosti od 1 oktobra. Pričakujem, da bodo hansi in helge, ki jih zebe in si več nič ne morejo kupiti, hitro dobili etikete: desno radikalni, teoretiki zarot, domači teroristi,...

Sem pričakoval veselo zimo, ampak očitno štartamo že jeseni

MadMen ::

Sparkxl, genijalec, pa ti drugače veš da nemška vojska ne sme posreovati proti nemškim državljanom( in tudi nima pravne podlage). Lahko bi si kaj boljšega zmislil... ajoj

cias ::

MadMen je izjavil:

Sparkxl, genijalec, pa ti drugače veš da nemška vojska ne sme posreovati proti nemškim državljanom( in tudi nima pravne podlage). Lahko bi si kaj boljšega zmislil... ajoj


Ne sme LOL.

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:

Sparkxl, genijalec, pa ti drugače veš da nemška vojska ne sme posreovati proti nemškim državljanom( in tudi nima pravne podlage). Lahko bi si kaj boljšega zmislil... ajoj


Ne sme LOL.

bobby ::

In Belgoja hkrati zapira nuklearke, ki jim dovaja 10% elektrike. Genialci.
ZAE pa odpira nuklearko, ki je 2x mocnejsa od nase.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

klap ::

Sparkxl je izjavil:

To bo šele veselica, ko bodo zaradi briljantnih potez EU vladale "napačne" vlade, ki ne znajo samo kimat samomorilskih potezam.

Ursula že grozi italiji

https://www.zerohedge.com/political/eu-...


To je ta evropska vrednota, znana kot demokracija :))

WizzardOfOZ ::

Dolgo časa so bedaki sral z bedarijami, sedaj pa ljudje naciste in fašiste volijo, ker idioti na oblasti delajo preveliko škodo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Dolgo časa so bedaki sral z bedarijami, sedaj pa ljudje naciste in fašiste volijo, ker idioti na oblasti delajo preveliko škodo.


Pol je pa narod kriv, ker noče tegai n voli drugače, nikoli oni ki vladajo, oni so nezmotljivi!

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Malidelničar ::

Nemčija rešila težavo izpadle dobave ruskega plina:
https://siol.net/novice/svet/nemcija-re...
"Nemčija bo dobila utekočinjeni zemeljski plin iz Združenih arabskih emiratov, s katerim naj bi nadomestila izpadle dobave ruskega plina. Državi sta med obiskom nemškega kanclerja Olafa Scholza v Abu Dabiju sklenili dogovor o energetski varnosti, prva dobava plina pa naj bi v Nemčijo prispela decembra."
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Mato989 ::

Malidelničar je izjavil:

Nemčija rešila težavo izpadle dobave ruskega plina:
https://siol.net/novice/svet/nemcija-re...
"Nemčija bo dobila utekočinjeni zemeljski plin iz Združenih arabskih emiratov, s katerim naj bi nadomestila izpadle dobave ruskega plina. Državi sta med obiskom nemškega kanclerja Olafa Scholza v Abu Dabiju sklenili dogovor o energetski varnosti, prva dobava plina pa naj bi v Nemčijo prispela decembra."



Haha, pa bo to dovolj? Dvomim!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nejc_nejc ::

MadMen je izjavil:

Sparkxl, genijalec, pa ti drugače veš da nemška vojska ne sme posreovati proti nemškim državljanom( in tudi nima pravne podlage). Lahko bi si kaj boljšega zmislil... ajoj


Torej bodo sedeli na kavcih in pili caj, ce bi recimo zunaj narod divjal na polno.:):)

esel ::

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Dolgo časa so bedaki sral z bedarijami, sedaj pa ljudje naciste in fašiste volijo, ker idioti na oblasti delajo preveliko škodo.


Pol je pa narod kriv, ker noče tegai n voli drugače, nikoli oni ki vladajo, oni so nezmotljivi!

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!

In potem ko EU propade in stopimo v topli ruski objem, bo tvoje življenje boljše?

Mato989 ::

esel je izjavil:

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Dolgo časa so bedaki sral z bedarijami, sedaj pa ljudje naciste in fašiste volijo, ker idioti na oblasti delajo preveliko škodo.


Pol je pa narod kriv, ker noče tegai n voli drugače, nikoli oni ki vladajo, oni so nezmotljivi!

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!

In potem ko EU propade in stopimo v topli ruski objem, bo tvoje življenje boljše?


Zagotovo bo manj bruhajoče kvazi demorkacije in hvaljenja kako smo demokratični pol pa take izjave
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

cias ::

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!


Nacizem in fašizem nista rešitev. Demokracija v EU je pa že dolgo v komi, pokopali jo bodo levičarji.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!


Nacizem in fašizem nista rešitev. Demokracija v EU je pa že dolgo v komi, pokopali jo bodo levičarji.



Vedno je rešitev v kontraudaru... in ker demorkacija pali na levičarsko komunistične zadeve in se bori za druge narode namesto za Evropejce (Ukrajian ni del EUja skrbite vi za EU državljane!!!!) je pač potreben fašizem... po vaše... po moje je to zdravilo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Jaz sem v sluzbi na oglasni deski za pulovre naredil kr tri crtice. Ziher je ziher.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

esel ::

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!


Nacizem in fašizem nista rešitev. Demokracija v EU je pa že dolgo v komi, pokopali jo bodo levičarji.



Vedno je rešitev v kontraudaru... in ker demorkacija pali na levičarsko komunistične zadeve in se bori za druge narode namesto za Evropejce (Ukrajian ni del EUja skrbite vi za EU državljane!!!!) je pač potreben fašizem... po vaše... po moje je to zdravilo!

Krasno, končno boš moral biti tiho in ne lajati kako so vsi ostali krivi za tvoje bedno življenje. Mogoče boš imel celo srečo in bo še v času tvojega življenja kakšna mobilizacija, kjer boš moral nesti svojo rit na pladnju za kakšnega psihopata in njegove osvojitve višjega cilja.

fikus_ ::

Sicer ni direktno v povezavi sto temp.
Zjutraj prizgem TV in vidim kar nekaj reklam za EU oz. za nek EU center v LJ,ki bi ga naj obiskali oz. spletno stran. Zakaj? Ali EU rabi reklamo za sebe? Kaze da!
Ponavadi se reklamira stvari, ki jih hoces prodati. Kaze da je priljubljenost EU in spitzenkandidatov zelo padla, talk da potrebujejo reklamo. Saj glede na to kar delajo, se upraviceno lahko bojijo za stolcke in hladno/vroco zimo.
Prej smo imeli pijancka na celu, sedaj vonderlajno, oba z voditeljskimi sposobnostmi, ki vodijo v propad EU.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Sparkxl ::

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!


Nacizem in fašizem nista rešitev. Demokracija v EU je pa že dolgo v komi, pokopali jo bodo levičarji.



Vedno je rešitev v kontraudaru... in ker demorkacija pali na levičarsko komunistične zadeve in se bori za druge narode namesto za Evropejce (Ukrajian ni del EUja skrbite vi za EU državljane!!!!) je pač potreben fašizem... po vaše... po moje je to zdravilo!


demokracija ne pali na levičarsko komunistične zadeve. Demokracija je v komi, levičarji in desničarji ste pa debili, ki jo uničujete.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

MadMen ::

Mato bi se pač prodal za belo Lado 8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

WizzardOfOZ ::

Sparkxl je izjavil:

Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje.


Samo dve stvari sta neskončni, neumnost in vesolje. Ampak za vesolje nismo čisto prepričani.

MadMen je izjavil:

Mato bi se pač prodal za belo Lado 8-)


On bi prodal svoja starša za belo Lado.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Reycis ::

Sparkxl je izjavil:

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu

Pri temu je pomembno dodati še to, da so naši voljeni predstavniki in posredno izbrana falanga (npr. uršula) samo lutke v rokah nekoga drugega. In ko bo prišel čas jih bodo porinili pod vlak, kot rešitev pa nam bodo nastavili nove ali pa se kar sami sebe ponudili kot odrešitelje.

Jaz sem že zdavnaj rekel, da imamo skoraj identične pogoje, ki so na oblast spravili Hitlerja, da manjka samo še ena velika ekonomska kriza. Nasportniki tega scenarija še kar nočejo dojeti, da se to ne bo zgodilo kljub njihovim naporom ampak točno zaradi njihovih dejanj, ki naj bi to preprečila.

Jaz sicer še vedno upam, da se izognemo tragičnemu scenariju in da bo tudi EU obstala na tak ali drugačen način. Bo pa treba veliko stvari korenito spremeniti. Trenutno smo ljudje preveliki sužnji ekonomiji in državi. Največji problem pa je presekat ta vozelj, ker danes ni problem samo mobilnost kapitala. Kapital je postal tako močan in požrešen, da vse, kar se mu upre si poskuša za vsako ceno nazaj podredit in če to ne uspe pač kaznuje kolikor lahko.
Diversity is our greatest strength

Fritz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Upam da zmaga tale in Italija odjebe Urško... pol pa še naprej vse države proapd EUja je zagotovljen!


Nacizem in fašizem nista rešitev. Demokracija v EU je pa že dolgo v komi, pokopali jo bodo levičarji.

Japajade. Kako pa je nastal fašizem v 30-ih letih 20. stoletja? Liberalci in konservativci so sesuli ekonomijo z lezenjem v rit najbogatejšim (oz. po njihovem nareku). Istočasno so demonizirali socializem kot možno alternativo, saj so imeli in še vedno imajo pod nadzorom vse glavne medije (MSM). Druga alternativa je bila fašizem in to so liberalci in konservativci z veseljem podpirali, samo da ni socializem.

Zgodovina se ponavlja, za neuke je pa vse novo. Preberite si raje kakšno knjigo o tem kako so na oblast prišli fašisti v Italiji in nacisti v Nemčiji in kdo jih je podpiral.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mato989 ::

V časih fašizma je bilo veliko manj težav v družbi >:D

Gremo nasledniki Mussolinija... kot kaže bo treba pokazat sleparjem v EU da morajo delat v dobropit VOLIVCEV ne pa v dobrobit non name Ukrajincev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Fritz ::

Še en ameriški mem, glede na to, da tukaj večinoma prodajate ameriške blodnje o tem kako so levičarji LGBTQ+ etc. To so liberalci, ti pa nikoli niso bili na levi strani političnega pola, ne v ZDA in ne v Sloveniji.

"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Miki N ::

fikus_ je izjavil:


Zjutraj prizgem TV in vidim kar nekaj reklam za EU oz. za nek EU center v LJ,ki bi ga naj obiskali oz. spletno stran. Zakaj? Ali EU rabi reklamo za sebe? Kaze da!


Ne štekaš fore. Paraziti iz recimo "Hiše EU" na Dunajski niso isti, kot tisti iz oddelka, ki dela reklamo zanje. Šiht je pa šiht za vse. :))

Sc0ut ::

Sparkxl je izjavil:

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu


Pa ti je jasno da če popustimo putlerju, da boš potem padel v res pravo tiranijo? Von lajnen ne dela proti nam v konfliktu z rusijo, ampak za nas. Kot je rekel Kasparov - dokler putika taznava šibkost bo drezal in drezal naprej.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Mato989 ::

Sc0ut je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu


Pa ti je jasno da če popustimo putlerju, da boš potem padel v res pravo tiranijo? Von lajnen ne dela proti nam v konfliktu z rusijo, ampak za nas. Kot je rekel Kasparov - dokler putika taznava šibkost bo drezal in drezal naprej.


Če ne dela proti nam, zakaj je potem vse dražje in manj dostopno? Če bi Leynova delala ZA DRŽAVLJANE EUja bi poskrbela da se konflikt v Ukrajini konča ČIMPREJ in da nam Putin dalje dobavlja poceni plin... ne pa obratno... Človekove pravice izven meja EU so državljanom EUja nepomembne, mi želimo cenejše dobrine, to naj bo naloga Leynove, če to ne zmore ali želi bodo za to poskrbele volitve z populisti ki bodo rkeli FUCK OFF EU

Krivda za razpad EUja je na vladajočih, naj delajo tako da bo državljan EUja na boljšem ne na slabšem, to je njihov mandat!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Unije ne bo, unije ne bo
razpadla bo.
Ostal bo le spomin
na von der Uršiko.

Mato989 ::

8-)

Miki N je izjavil:

Unije ne bo, unije ne bo
razpadla bo.
Ostal bo le spomin
na von der Uršiko.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

cias ::

RIP Evropa :(

Sparkxl ::

Sc0ut je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu


Pa ti je jasno da če popustimo putlerju, da boš potem padel v res pravo tiranijo? Von lajnen ne dela proti nam v konfliktu z rusijo, ampak za nas. Kot je rekel Kasparov - dokler putika taznava šibkost bo drezal in drezal naprej.


Ko bo tebi postalo jasno da Putin v tej zgodbi nima čisto nobene veze, se ti bo odprl nov horizont spoznanj

Sc0ut ::

Sparkxl je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Propad EU je pomoje zdaj zagotovljen v zelo bližnji prihodnosti. Še 2 leti nazaj mi na kraj pameti nebi padlo da bi kaj takega izjavil. Vlade bodo padale ena za drugo.
Ker kar ta neizvoljena birokratska golazen dela z rajo je za kozlat. Delajo načrtni samomor. Ker norost je eno, ampak tudi norost ima meje. To kar zdaj delajo je načrtno.
Kaj bo po razpadu? Formiranje lokalnih zavezništev v takšni in drugačni obliki. Kot vsa tisočletja pred to stvorbo.
Spet bom nekaj rekel, kar mi še 2 leti nazaj nebi na kraj pameti padlo: upam da se zližemo z madžari in z vzhodnim blokom po razpadu


Pa ti je jasno da če popustimo putlerju, da boš potem padel v res pravo tiranijo? Von lajnen ne dela proti nam v konfliktu z rusijo, ampak za nas. Kot je rekel Kasparov - dokler putika taznava šibkost bo drezal in drezal naprej.


Ko bo tebi postalo jasno da Putin v tej zgodbi nima čisto nobene veze, se ti bo odprl nov horizont spoznanj


Narobe.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Sparkxl ::

Gleda kdo kaj danes valutne tečaje? Gbp in eur toneta. Sam sem sicer pričakoval euro 0.8 usd v najhujšem delu zime, ampak bo pomoje kar prej. Voham masovni naval iz eur v usd

kriptobog ::

Sparkxl je izjavil:

Gleda kdo kaj danes valutne tečaje? Gbp in eur toneta. Sam sem sicer pričakoval euro 0.8 usd v najhujšem delu zime, ampak bo pomoje kar prej. Voham masovni naval iz eur v usd


Je ze malo pozno za prehod v usd. Jaz sem sel v usd ze ko je bil tecaj se malenkost nad 1.0

Sparkxl ::

No ja, glede na to da mi ledvica sporoča da je 0.8 realna možnost zelo kmalu, ni prepozno. Pa saj ni samo fora v menjalnem tečaju. Eur je faliran projekt, obsojen že v štartu na propad. In zdaj v tem trenutku se mu tresejo temelji zaradi briljantne politike ecb zadnja 2 leta

Jaz sem tudi že pred časom prelil vse izven eur. Imam samo par k€ gotovine za urgentne zadeve.

Aja pa ne pozabit...ves svetovni puf je skoraj da v usd, ta pa raste ko zmešan proti vsemu ostalemu. Pestra zima bo, ne samo v EU

Sparkxl ::

Švedi so pospravili lgtb eko zelene levičarje pred 2 tednoma, italijani včeraj...pa še niti oktober ni. Očitno bo že vesela jesen v eu, ne samo zima. Skrajni čas da se to golazen pospravi. Dovolj škode so naredili s svojo politiko. Le Pen bo kmalu na čelu vlade, pri nas pa čelavi. Ker ko bo šlo zares, ni teotije da ti kekci, ki smo si jih zdaj izvolili to preživijo
««
11 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snowden postal ruski državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
18716452 (10316) l0g1t3ch

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti) (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59859275 (47408) starfotr

Konec dobave ruskega plina ali ko pustimo vladati ženski (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8910710 (9514) Griffin R500

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490211136 (137845) endelin
»

Priprave na predčasno priključitev Ukrajine v evropsko električno omrežje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17825727 (17422) Mr.B

Več podobnih tem