» »

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti)

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti)

««
3 / 12
»»

InternetComp ::

dexterboy je izjavil:


Pomehkužili smo se, nismo več deci, nimamo patriotizma, potrošništvo nam je opralo možgane, važen je pleh pred bajto in jabuk v žepu, namesto, da bi se že 2008 postavili za sebe... sorry, če se kdo počuti užaljenega, pomeni, da se je zamislil. Že samo razmišljanje v Evropi je danes podobno premikanju s prstom po ekranu...
Dodatek: proizvodnjo poslali na Kitajsko, ker se bojimo umazati roke? Sem v Mozirskem Gaju razlagal otrokoma uporabi starih orodij, in ko sem končal, sem se šele zavedel, da je poslušalo zraven še ene 10 ljudi... čist me je šokiralo! A folk ZNA še kaj drugega, razen pritiskati na daljinec TV-ja? Recimo, če daš nekomu v roke kos lesa in potrebno orodje, bi dobili ven želeno stvar?


Proizvodnja je na kitajskem zaradi cenejše delovne sile. Vse za več profita

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


A to si danes dobil navodila da moraš propagirat "za najrevnejši sloj se gre"? Priden doggy.


Že od zmeraj sem proti temu da bogati postajate bogatejši in širite neko glupo vero da sem vam dolžan služiti, slepo kimati vam in vašim bogovom.

Seveda in svizec zavije čokolado v folijo.

Ruska invazija na Ukrajino je pa posledica borbe delovnega razreda v Rusiji nad bogatunskimi Ukrajinci? Ali ti kot bojda podportnik proleterijata, širiš rusko propagando iz ljubezni do ruskega delavskega razreda(btw ruski delavski razred bo zaradi konflikta še precej bolj nastradal kot evropski, ampak pustimo te tvoje luknjičaste zgodbe).

dexterboy ::

Kaj si pa hotel to povedati, @MadMen? Tukaj je imel @cias prav, bogatejši bodo postali samo še bolj bogati, revne raje bo pa iz dneva v dan več in več. Potrebno je iti na ulice pa ene par posameznikov obesiti na pumpi, kot so Musolinija, pol se bo pa začelo premikati v boljšo smer. Ja, vi boste Rusiji sankcije, ne znate si pa še rit obrisat. Sej mogoče obstaja že kakšna akcija "Crtica5 na 1919", da Zelencu ne zmanjka belega praška...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

cias ::

MadMen je izjavil:


Ruska invazija na Ukrajino je pa posledica borbe delovnega razreda v Rusiji nad bogatunskimi Ukrajinci? Ali ti kot bojda podportnik proleterijata, širiš rusko propagando iz ljubezni do ruskega delavskega razreda(btw ruski delavski razred bo zaradi konflikta še precej bolj nastradal kot evropski, ampak pustimo te tvoje luknjičaste zgodbe).


LOL, a res ne zmorete nobene propagande izven tega kar vas sprogramira MSM? Si proti podražitvam- si Ruski bot. Ne podpiraš smetane družbe ki s svoje privat jahte tvita da moramo dati več - si nevaren za demokracijo…

Privat jeti in jahte so dejansko dobre za globalno segrevanje.

Mr.B ::

dexterboy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tole bo iztočnica: Evropa želi biti neodvisna od ruskega plina.
Dobro. Višek gre na Kitajsko. Od koder pa mi spet to kupimo:
https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
Torej: hočemo neodvisnost od ruskega plina le, da je nočemo :)
Čemu ne kupimo direktno od Rusov? Čemu dajemo provizijo Kitajski?
Pod črto: dražje plačujemo plin (pa, če kupimo od usekov ali Kitajcev).
Kakor je videti: nekdo res sovraži industrijo v Evropi (bolje rečeno: konkurenčnost le-te).
Prosim za normalen nivo debate.

Europa ne ume dupe da si obriše, a šta tek, da se ljudski usere ;(
Pomehkužili smo se, nismo več deci, nimamo patriotizma, potrošništvo nam je opralo možgane, važen je pleh pred bajto in jabuk v žepu, namesto, da bi se že 2008 postavili za sebe... sorry, če se kdo počuti užaljenega, pomeni, da se je zamislil. Že samo razmišljanje v Evropi je danes podobno premikanju s prstom po ekranu...
Dodatek: proizvodnjo poslali na Kitajsko, ker se bojimo umazati roke? Sem v Mozirskem Gaju razlagal otrokoma uporabi starih orodij, in ko sem končal, sem se šele zavedel, da je poslušalo zraven še ene 10 ljudi... čist me je šokiralo! A folk ZNA še kaj drugega, razen pritiskati na daljinec TV-ja? Recimo, če daš nekomu v roke kos lesa in potrebno orodje, bi dobili ven želeno stvar?

Kako to misliš, počakaj še nekaj mesecev, od tkart dalje bomo imeli rekorni uvoz Ameriških sončnih celic, proizvedene na Kitjjsekm izpod "pod" podjeti v Sankcijah. Ampak Evropejec bo mahal z zastavico moralnih norm.

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


Ruska invazija na Ukrajino je pa posledica borbe delovnega razreda v Rusiji nad bogatunskimi Ukrajinci? Ali ti kot bojda podportnik proleterijata, širiš rusko propagando iz ljubezni do ruskega delavskega razreda(btw ruski delavski razred bo zaradi konflikta še precej bolj nastradal kot evropski, ampak pustimo te tvoje luknjičaste zgodbe).


LOL, a res ne zmorete nobene propagande izven tega kar vas sprogramira MSM? Si proti podražitvam- si Ruski bot. Ne podpiraš smetane družbe ki s svoje privat jahte tvita da moramo dati več - si nevaren za demokracijo…

Privat jeti in jahte so dejansko dobre za globalno segrevanje.

Pojdi v kak spaa. Ker pri cenah plina ki prihaja, bo potem to izredno drag špass.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

cias ::

Mr.B je izjavil:


Pojdi v kak spaa. Ker pri cenah plina ki prihaja, bo potem to izredno drag špass.


Ko bojo covid ukrepi nazaj, bom spet na plačanem dopustu (sem že fasal hujšo kršitev ker sem bil zadnjič proti in moram biti v službi tiho s sklonjeno glavo) pa grem nazaj v Indijo.

MadMen ::

dexterboy je izjavil:

Kaj si pa hotel to povedati, @MadMen? Tukaj je imel @cias prav, bogatejši bodo postali samo še bolj bogati, revne raje bo pa iz dneva v dan več in več. Potrebno je iti na ulice pa ene par posameznikov obesiti na pumpi, kot so Musolinija, pol se bo pa začelo premikati v boljšo smer. Ja, vi boste Rusiji sankcije, ne znate si pa še rit obrisat. Sej mogoče obstaja že kakšna akcija "Crtica5 na 1919", da Zelencu ne zmanjka belega praška...

Kaj sem hotel povedati? Da ne zlorabljate najšibkejših členov družbe za doseganje svojih propagandnih namenov ali svoje ne-tako-prikrite agende in prodajajte kako vam je mar za revni sloj ljudi. Pač hočete opravičevat svojo rusofilijo na princpip "lejte kaj ste narediki iz ubogih ljudji, če bi podprli ruse tega nebi bilo"(ironično pa to ne drži, pred vojno so Rusi načrtno zmanjševali dobavo plina v EU in na ta način dražili plin oz. elektriko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

l0g1t3ch ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


A to si danes dobil navodila da moraš propagirat "za najrevnejši sloj se gre"? Priden doggy.


Že od zmeraj sem proti temu da bogati postajate bogatejši in širite neko glupo vero da sem vam dolžan služiti, slepo kimati vam in vašim bogovom.


Ajde nazaj za tekoči trak.
Pa glej da boš globoko kimal in jeseni pridno zavihal rokav.

cias je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Pojdi v kak spaa. Ker pri cenah plina ki prihaja, bo potem to izredno drag špass.


Ko bojo covid ukrepi nazaj, bom spet na plačanem dopustu (sem že fasal hujšo kršitev ker sem bil zadnjič proti in moram biti v službi tiho s sklonjeno glavo) pa grem nazaj v Indijo.


S prstom po zemljevidu ne šteje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

nirburu ::

dexterboy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tole bo iztočnica: Evropa želi biti neodvisna od ruskega plina.
Dobro. Višek gre na Kitajsko. Od koder pa mi spet to kupimo:
https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
Torej: hočemo neodvisnost od ruskega plina le, da je nočemo :)
Čemu ne kupimo direktno od Rusov? Čemu dajemo provizijo Kitajski?
Pod črto: dražje plačujemo plin (pa, če kupimo od usekov ali Kitajcev).
Kakor je videti: nekdo res sovraži industrijo v Evropi (bolje rečeno: konkurenčnost le-te).
Prosim za normalen nivo debate.

Europa ne ume dupe da si obriše, a šta tek, da se ljudski usere ;(
Pomehkužili smo se, nismo več deci, nimamo patriotizma, potrošništvo nam je opralo možgane, važen je pleh pred bajto in jabuk v žepu, namesto, da bi se že 2008 postavili za sebe... sorry, če se kdo počuti užaljenega, pomeni, da se je zamislil. Že samo razmišljanje v Evropi je danes podobno premikanju s prstom po ekranu...
Dodatek: proizvodnjo poslali na Kitajsko, ker se bojimo umazati roke? Sem v Mozirskem Gaju razlagal otrokoma uporabi starih orodij, in ko sem končal, sem se šele zavedel, da je poslušalo zraven še ene 10 ljudi... čist me je šokiralo! A folk ZNA še kaj drugega, razen pritiskati na daljinec TV-ja? Recimo, če daš nekomu v roke kos lesa in potrebno orodje, bi dobili ven želeno stvar?


Razumem sentiment.
Ampak kako naj naredimo EU suvereno in močno, če pa je to "naš" ideal:


EU si zasluži skinny dipat v magmi.

Mr.B je izjavil:


Kako to misliš, počakaj še nekaj mesecev, od tkart dalje bomo imeli rekorni uvoz Ameriških sončnih celic, proizvedene na Kitjjsekm izpod "pod" podjeti v Sankcijah. Ampak Evropejec bo mahal z zastavico moralnih norm.
.

Kdo bi vrjel, da se bova kdaj o čem strinjala.

Jaz osebno bom izdal račun vsem kuglvinklom sveta, ker so našo civlizacijo prinesli na rob.
Tko pa je, če si razvajen gen 1970+.

cias ::

Dokler lahko moj služabnik dobi rezervne dele za mojega Bugatija in pa za jahto, me pol k briga za sankcije.

l0g1t3ch ::

cias je izjavil:

Dokler lahko moj služabnik dobi rezervne dele za mojega Bugatija in pa za jahto, me pol k briga za sankcije.


Pravi dedec rabi samo kolo.

cias ::

:))

The yachts of the Russian oligarchs are so luxurious that their maintenance has become a burden for Western countries.

Alisher Usmanov's yacht costs $70,000 a day for German taxpayers

The 156-meter yacht Dilbar was detained in Germany in April. It costs millions of dollars to maintain it.

The cost of insurance for a ship is about $1 million. The salary of a crew of 30 people is up to $200,000 per month, the cost of maintenance for a yacht is at least $30,000 per day.

That is, since the moment of detention, about $12 million has already been spent on Dilbar.

cias ::

Par nasvetov za soforumaše:

LightBit ::

cias je izjavil:

:))

The yachts of the Russian oligarchs are so luxurious that their maintenance has become a burden for Western countries.

Alisher Usmanov's yacht costs $70,000 a day for German taxpayers

The 156-meter yacht Dilbar was detained in Germany in April. It costs millions of dollars to maintain it.

The cost of insurance for a ship is about $1 million. The salary of a crew of 30 people is up to $200,000 per month, the cost of maintenance for a yacht is at least $30,000 per day.

That is, since the moment of detention, about $12 million has already been spent on Dilbar.

Take sankcije so bolj usluge.

spaget ::

Zima bo mrzla. Zaupanja in čistih poslovnih
odnosov pa še dolgo, dolgo ne več. Še
posebno, ko bo izdelana in zgrajena
potrebna infrastruktura.
No morda Slovenija. Hitro smo pozabili
bojkot slovenskih izdelkov iz strani Srbije,
po osamosvojitvi.

Mr.B ::

l0g1t3ch je izjavil:

cias je izjavil:

Dokler lahko moj služabnik dobi rezervne dele za mojega Bugatija in pa za jahto, me pol k briga za sankcije.


Pravi dedec rabi samo kolo.

Če si na kitajskem. Drugo prevozno sredstvo je pa EB. in to spet na kitajskem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

l0g1t3ch ::

Mr.B je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

cias je izjavil:

Dokler lahko moj služabnik dobi rezervne dele za mojega Bugatija in pa za jahto, me pol k briga za sankcije.


Pravi dedec rabi samo kolo.

Če si na kitajskem. Drugo prevozno sredstvo je pa EB. in to spet na kitajskem.


Spet neki predsodki.
Tudi pri nas se da. Sam pickica ne smeš bit.

nejclp ::

spaget je izjavil:

Zima bo mrzla. Zaupanja in čistih poslovnih
odnosov pa še dolgo, dolgo ne več. Še
posebno, ko bo izdelana in zgrajena
potrebna infrastruktura.
No morda Slovenija. Hitro smo pozabili
bojkot slovenskih izdelkov iz strani Srbije,
po osamosvojitvi.

Pred osamosvojitvijo, 1989.

sulaco ::

Čehi imajo poln kufr....me prav zanima, če bo tole objavljeno v glavnih medijih-Kaj pravite?

https://www.freemalaysiatoday.com/categ...

3.9.2022
PRAGUE: An estimated 70,000 people protested in Prague against the Czech government today, calling on the ruling coalition to do more to control soaring energy prices and voicing opposition to the European Union and Nato

Scaramouche3 ::

Neomejene migracije in nesposobnost zagotoviti energente bo lahko začetek konca EU!
Države bodo enostavno Amerom, pardon EU rekli zbogom !

49106 ::

cias je izjavil:

Par nasvetov za soforumaše:



đimbo ::

cias je izjavil:

:))

The yachts of the Russian oligarchs are so luxurious that their maintenance has become a burden for Western countries.

Alisher Usmanov's yacht costs $70,000 a day for German taxpayers

The 156-meter yacht Dilbar was detained in Germany in April. It costs millions of dollars to maintain it.

The cost of insurance for a ship is about $1 million. The salary of a crew of 30 people is up to $200,000 per month, the cost of maintenance for a yacht is at least $30,000 per day.

That is, since the moment of detention, about $12 million has already been spent on Dilbar.


Mogoče so pa ruski oligarhi samo pretkano "predali" svoje mašince na brezplačno vzdrževanje. Koza cela, volk sit.

l0g1t3ch ::

Zdej se bomo skupinsko tusirali.

Kaj bo to otrok naslednje leto. Svi goli pa ko što voli.

spaget ::

nejclp je izjavil:

spaget je izjavil:


bojkot slovenskih izdelkov iz strani Srbije,
po osamosvojitvi.

Pred osamosvojitvijo, 1989.


Bolj natančno, res.
Prvo obdobje sega v december 1989 do 25.6.1991. Ta obsega bojkot izdelkov,
storitev, gospodarsko blokado, uvedba taks za slovensko blago in vdor v
denarni sistem Jugoslavije. Na kratko ,kraja denarja s katerim so kupili devize zase
in poplačali svoje dolgove..
Drugo, po osamosvojitvi pa lahko imenujemo kar "ofenzivna ekonomska vojna".
Rečeno po zahodnih definicijah vojne.
Obsega konfiskacijo premoženja v Srbiji in Črni gori. Vse, tovarne, trgovine, lokale,
skladišča z materialom, prevozna sredstva, itd....
Po vrhu pa še odkup dolgov Jugoslavije po nizki ceni z možnostjo izterjave po
normalni ceni.
No, res bil lahko rekli, da se je drugo obdobje začelo marca 1991.
Ni Jugoslavija razpadla samo od sebe. Je pa tudi res, da od 1981 ni mogla več odplačevati
zunanjega dolga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spaget ()

đimbo ::

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


https://www.dw.com/en/germany-braces-fo...
Germany braces for social unrest over energy prices


German officials have expressed fears that a worst-case winter of energy problems could prompt an extremist backlash. How bad things get may depend on how well they manage the crisis -- in policy and perception.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: đimbo ()

gozdar1 ::

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


A ni zanimivo, da putin vedno najde zaveznike pri istih grupah.
right and fringe political groups including the Communist party


Sicer pa ob enem protestirajo proti uničevanju ekonomije in proti eu od katere je ta v veliki meri odvisna.

đimbo ::

Tudi nasprotni spektrum političnega poligona se prebuja, ne sprevedaj se.

https://euroweeklynews.com/2022/09/02/g...
erman 'Die Linke' Party calls for protests amid Germany's exploding energy prices


The German 'Die Linke' (The Left) Party then listed their demands:

High direct payments that actually arrive! - All households with low and medium incomes receive 125 euros per month for one year plus 50 euros for each additional household member.
Introduce a gas price cap! - We demand an immediate gas price cap for private households. In many large EU countries, for example, gas prices are already capped. Germany must follow suit. For example: A cap on the basic gas quota of approx. 8000 kWh per year and household and 4000 kWh for each additional person who heats with gas. There must also be a corresponding cap for other types of heating.
Abolish the gas levy! - With his expensive levy, Habeck is arbitrarily picking the pockets of gas customers and exacerbating social injustice. This is pure rip-off. Corrections to the gas levy are not enough, it must go!
Ban electricity and gas blackouts! - No one should have to sit in the dark and cold! It must be forbidden for corporations to cut off electricity and gas to customers who are in financial difficulties.
Introduce an excess profits tax! - Many energy companies are swimming in the money they have ripped off consumers. The traffic light government must finally step in, as other European states are doing.
Reduce VAT on food to 0 per cent! - The VAT on basic foodstuffs must be set at zero and it must be ensured that the reduction reaches consumers.
Increase the Hartz IV rate! - The Hartz IV rate must be increased immediately to 687 euros.
Extend the nine-euro ticket! - bus and train must be affordable! - The nine-euro ticket has been a success. The positive effect is both social and climate-friendly. Now, to radically raise the prices again will cause many citizens to incur two- to three-digit additional monthly costs. This is irresponsible; what is needed instead is a continuation of the nine-euro ticket until the end of the year. As a follow-up regulation, public transport throughout Germany should not cost more than one euro a day. At the same time, we demand a massive and rapid expansion of public transport and rail.
Abolish the merit order! - Introduce state price controls! - We advocate a rapid expansion of renewable energy - independence from fossil and nuclear power must continue to be promoted. This can already be financed if climate-damaging subsidies are abolished. In addition, in order for prices to fall, the merit order principle must be ended, which currently leads to prices being de facto set by the price of gas - energy prices must be regulated by the state.
Take to the streets together! - Protests are already forming against the impoverishment programme and the government's inaction. We support these protests and organise them many times. We will not tolerate right-wingers and Nazis at these protests and reject the attempt to delegitimise protests against the impoverishment programme as extremist or right-wing extremist. We will call for social protests against the federal government together with the DIE LINKE party and alliance partners throughout the republic. The SPD, the Greens and the FDP should dress warmly!

đimbo ::

https://www.theguardian.com/business/20...
More than 100,000 people join Don't Pay UK in protest against energy price rises


Campaign group plans mass non-payment if 1 million sign up and government fails to address crisis



https://www.joe.co.uk/news/uk-public-ga...
UK public gathering for 'biggest and most united' series of protests over cost of living crisis


Thousands of Brits are set for the "biggest and most united" series of protests in a bid to take a stand against the growing cost of living crisis.

With energy bills soaring and the value of the "real wage" declining, Brits are understandably fed up. The government is chasing its tail and despite a promising piece of legislation from Labour, things don't look to be improving any time soon.


https://saudigazette.com.sa/article/624...
Europeans worry cost of living crisis will cause social unrest: Survey


LONDON -- Many Europeans worry that high inflation due to the current energy crisis could fuel social unrest, protests, and strikes, according to a new survey in France, Germany, Poland and the United Kingdom.


https://www.express.co.uk/news/politics...
Macron faces barrage of protests as he admits France at 'tipping point' of crisis


EMMANUEL MACRON admitted France is at a "tipping point" as he urged the people of France to prepare for a tough winter amid the cost of living crisis and skyrocketing energy prices.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: đimbo ()

Zimonem ::

gozdar1 je izjavil:

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


A ni zanimivo, da putin vedno najde zaveznike pri istih grupah.
right and fringe political groups including the Communist party


Sicer pa ob enem protestirajo proti uničevanju ekonomije in proti eu od katere je ta v veliki meri odvisna.

Seveda, post industrijska politično korektna ekonomija. Ta naš reši. Kolikor toplega zraka ustvarjajo, ni vrag da bi nas zeblo pozimi.

cias ::

gozdar1 je izjavil:


Sicer pa ob enem protestirajo proti uničevanju ekonomije in proti eu od katere je ta v veliki meri odvisna.


Odvisni od EU da ukinja kmetije in uvaža delavce iz 3. sveta.

darkolord ::

đimbo je izjavil:

cias je izjavil:

:))

The yachts of the Russian oligarchs are so luxurious that their maintenance has become a burden for Western countries.

Alisher Usmanov's yacht costs $70,000 a day for German taxpayers

The 156-meter yacht Dilbar was detained in Germany in April. It costs millions of dollars to maintain it.

The cost of insurance for a ship is about $1 million. The salary of a crew of 30 people is up to $200,000 per month, the cost of maintenance for a yacht is at least $30,000 per day.

That is, since the moment of detention, about $12 million has already been spent on Dilbar.


Mogoče so pa ruski oligarhi samo pretkano "predali" svoje mašince na brezplačno vzdrževanje. Koza cela, volk sit.
Brezplačno? Če bodo kdaj želeli "mašince" nazaj, bodo seveda morali poravnati vse račune za vzdrževanje za nazaj.

MadMen ::

đimbo je izjavil:

https://www.theguardian.com/business/20...
More than 100,000 people join Don't Pay UK in protest against energy price rises


Campaign group plans mass non-payment if 1 million sign up and government fails to address crisis



https://www.joe.co.uk/news/uk-public-ga...
UK public gathering for 'biggest and most united' series of protests over cost of living crisis


Thousands of Brits are set for the "biggest and most united" series of protests in a bid to take a stand against the growing cost of living crisis.

With energy bills soaring and the value of the "real wage" declining, Brits are understandably fed up. The government is chasing its tail and despite a promising piece of legislation from Labour, things don't look to be improving any time soon.


https://saudigazette.com.sa/article/624...
Europeans worry cost of living crisis will cause social unrest: Survey


LONDON -- Many Europeans worry that high inflation due to the current energy crisis could fuel social unrest, protests, and strikes, according to a new survey in France, Germany, Poland and the United Kingdom.


https://www.express.co.uk/news/politics...
Macron faces barrage of protests as he admits France at 'tipping point' of crisis


EMMANUEL MACRON admitted France is at a "tipping point" as he urged the people of France to prepare for a tough winter amid the cost of living crisis and skyrocketing energy prices.

Cias, kako se ti da pod različnimi nicki trobit eni in isto propagando?

fikus_ ::

darkolord je izjavil:

đimbo je izjavil:

cias je izjavil:

:))

The yachts of the Russian oligarchs are so luxurious that their maintenance has become a burden for Western countries.

Alisher Usmanov's yacht costs $70,000 a day for German taxpayers

The 156-meter yacht Dilbar was detained in Germany in April. It costs millions of dollars to maintain it.

The cost of insurance for a ship is about $1 million. The salary of a crew of 30 people is up to $200,000 per month, the cost of maintenance for a yacht is at least $30,000 per day.

That is, since the moment of detention, about $12 million has already been spent on Dilbar.


Mogoče so pa ruski oligarhi samo pretkano "predali" svoje mašince na brezplačno vzdrževanje. Koza cela, volk sit.
Brezplačno? Če bodo kdaj želeli "mašince" nazaj, bodo seveda morali poravnati vse račune za vzdrževanje za nazaj.


To bo še pestro! Brez sodišča oz. sodnega naloga, samo po nareku politike so zasegli jahte. Močno dvomim,da je katera država sprejela kakšen zakon, ki bi ji pravno pokril to dejanje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

D3m ::

Škoda za nam slabe sankcije in sprvrženo EU birokracijo ter politike.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

Škoda za nam slabe sankcije in sprvrženo EU birokracijo ter politike.


Sej poznaš rešitev. Preseli se v Rusijo.

nirburu ::

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


https://www.dw.com/en/germany-braces-fo...
Germany braces for social unrest over energy prices


German officials have expressed fears that a worst-case winter of energy problems could prompt an extremist backlash. How bad things get may depend on how well they manage the crisis -- in policy and perception.


MSM so sovražniki naroda, kako vam to ni bilo že April 2020 jasno?
Trenutni politiki pa niso daleč.
Delajo vse možno za nas potlačit.

Upam, da bo zima mrzla.
Poleg drv bom še kokice nabavil, če bo slučajno lutkovna predstava na javni razsvetljavi v okolici EU zgradbe.
Držimo pesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Sparkxl ::

gozdar1 je izjavil:

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


A ni zanimivo, da putin vedno najde zaveznike pri istih grupah.
right and fringe political groups including the Communist party




Že ene 3 mesece poteka intenzivna propaganda vladajočih, kjer bodoče protestnike, ki jih bo zeblo in/ali ne bodo bili sposobni plačati računov, označijo kot teoretike zarot, desno radikalne, komuniste,... Tako da edino kar je zanimivo tukaj je, da obstajajo trotli kot si ti, ki so temu nasedli

cias ::

Sankcionirat?

Israel orders foreigners to report falling in love with Palestinians

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Škoda za nam slabe sankcije in sprvrženo EU birokracijo ter politike.


Sej poznaš rešitev. Preseli se v Rusijo.


Nope, ostali bomo tu in se borili proti vaši nedemokratski zalegi. Glas ljudstva bo odločal, ne pa ti in tvoja grupa religioznih skrajnežev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

MadMen ::

Sparkxl je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.

Dobro jutro junak ruske troll tovarne ali po domače RTT. Kakšna so današnja navodila?

A ni zanimivo, da putin vedno najde zaveznike pri istih grupah.
right and fringe political groups including the Communist party




Že ene 3 mesece poteka intenzivna propaganda vladajočih, kjer bodoče protestnike, ki jih bo zeblo in/ali ne bodo bili sposobni plačati računov, označijo kot teoretike zarot, desno radikalne, komuniste,... Tako da edino kar je zanimivo tukaj je, da obstajajo trotli kot si ti, ki so temu nasedli


cias je izjavil:

Sankcionirat?

Israel orders foreigners to report falling in love with Palestinians

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Škoda za nam slabe sankcije in sprvrženo EU birokracijo ter politike.


Sej poznaš rešitev. Preseli se v Rusijo.


Nope, ostali bomo tu in se borili proti vaši nedemokratski zalegi. Glas ljudstva bo odločal, ne pa ti in tvoja grupa religioznih skrajnežev.

Dobro jutro junak ruske troll tovarne ali po domače RTT. Kakšna so današnja navodila?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

sbawe64 ::

Titanik se potaplja, orkester igra, natakarji so sprejeli zadnje naročilo.

EU 2023.
2020 is new 1984
Corona World order

cias ::

MadMen je izjavil:


Dobro jutro junak ruske troll tovarne ali po domače RTT. Kakšna so današnja navodila?


To je vse kar vaš um premore? Kdor se ne strinja z mano je plačan Ruski trol? Dajmo en referendumček, bomo glasovali kdo je pripravljen sponzorirati Ukrajino. Aja, ne moremo ker bojo 100% Rusi shekali in bomo potem imeli poceni energente, pa še parade ponosa bojo ukinjene.

Pa ako se ovo uradi bomo i pričali Ruski, majkemi, slovenaski jezik bude izginao.

p0f ::

sbawe64 je izjavil:

Titanik se potaplja, orkester igra, natakarji so sprejeli zadnje naročilo.

EU 2023.


Mimogrede, ce ste prebrali clanek o protestih v Pragi, je proteste organizirala skrajna desnica.

Kar je enako kot v Sloveniji, fasisti bi imeli svojo lastno diktaturo, ne, da jim EU pod prste gleda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

gozdar1 ::

Sparkxl je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

đimbo je izjavil:

Nič presenetljivega, slovenski "obveščevalci naroda", molčijo.
https://www.swissinfo.ch/eng/tens-of-th...
Tens of thousands protest in Prague against Czech government, EU and NATO


"The aim of our demonstration is to demand change, mainly in solving the issue of energy prices, especially electricity and gas, which will destroy our economy this autumn," event co-organizer Jiri Havel told iDNES.cz news website.


A ni zanimivo, da putin vedno najde zaveznike pri istih grupah.
right and fringe political groups including the Communist party




Že ene 3 mesece poteka intenzivna propaganda vladajočih, kjer bodoče protestnike, ki jih bo zeblo in/ali ne bodo bili sposobni plačati računov, označijo kot teoretike zarot, desno radikalne, komuniste,... Tako da edino kar je zanimivo tukaj je, da obstajajo trotli kot si ti, ki so temu nasedli


Si malce zamešal za 10 let ruske anti eu propagande in podpiranja tistih, ki stojijo za temi protesti(skrajna desnica ker se rusi pač borijo proti fašistom in levica). Organizatorji so se celo slikali z majicami na katerih je putin. Nedvomno jim je v prvem planu dobrobit čahov.
In ja gre za marginalce v političnem smislu, seveda pa ruska propaganda iz tega dela novico, kot da gre najmanj za propad eu.

cias ::

p0f je izjavil:



Mimogrede, ce ste prebrali clanek o protestih v Pragi, je proteste organizirala skrajna desnica.

Kar je enako kot v Sloveniji, fasisti bi imeli svojo lastno diktaturo, ne, da jim EU pod prste gleda.


MSM in politična smetana je sedaj izredno zaskrbljena ker "skrajna" desnica in pa komunisti skupaj protestirajo proti porivanju raje v revščino.

EU mora obvezno ustanoviti kup neizvoljene birokratske zalege ki bo gledala raji pod prste in jih mikro nadzirala. Vse od koliko listkov skret papirja do tega kako volijo. To je nujno da demokracija preživi.

MadMen ::

cias je izjavil:


To je vse kar vaš um premore? Kdor se ne strinja z mano je plačan Ruski trol?

Ne, ti operiraš na ta način. Prilepiš par slikc in click bait linkov(in pazi se tvojega hudega intelekta, lepiš iy Daily Mail in Telegraph, medija iz UK) argumentiraš nič in pol praviš da nisi ruski troll. Saj bo :)

cias je izjavil:


Dajmo en referendumček, bomo glasovali kdo je pripravljen sponzorirati Ukrajino.

Kje si bil pa na palementarnih volitvah?

cias ::

MadMen je izjavil:


Ne, ti operiraš na ta način. Prilepiš par slikc in click bait linkov(in pazi se tvojega hudega intelekta, lepiš iy Daily Mail in Telegraph, medija iz UK) argumentiraš nič in pol praviš da nisi ruski troll. Saj bo :)


Aja, centralna komisija za resnico je odločila da so vsi moji argumenti neveljavni, slike položnic, posnetki vrst za premog, cene na črpalki… Okidoki.

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


Ne, ti operiraš na ta način. Prilepiš par slikc in click bait linkov(in pazi se tvojega hudega intelekta, lepiš iy Daily Mail in Telegraph, medija iz UK) argumentiraš nič in pol praviš da nisi ruski troll. Saj bo :)


Aja, centralna komisija za resnico je odločila da so vsi moji argumenti neveljavni, slike položnic, posnetki vrst za premog, cene na črpalki… Okidoki.

Ne, ti operiraš na način da prilepiš link iz nekega rumenega medija na nivoju Lady ali Hopla! kaj pa če je vse res in to je to. Nič argumentiranja, samo click bait linki in trplanje po rami, lejte kaj ste naredili, če bi podprli ruse tega nebi blo(kar pa dokazano ne drži, kot je bilo že večkrat povedano, Rusija je začela že pred konfliktom zmanjševati dobavo plina in s tem pritiskati na ceno plina in elektrike). Pojasni kako je to argument?

cias ::

MadMen je izjavil:


Ne, ti operiraš na način da prilepiš link iz nekega rumenega medija na nivoju Lady ali Hopla!


Ja ja, centralna komisija za resnico ni odobrila mojih linkov. Samo rekordne zaloge plina, Ghost of Kijev… drugega se ne sme objavljati. Da ne omenjam kako bencinske postaje širijo fejk Rusko propagando s svojimi cenami. Sankcije nas delajo bogatejše, še plačati nam bi morali ko tankamo.

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


Ne, ti operiraš na način da prilepiš link iz nekega rumenega medija na nivoju Lady ali Hopla!


Ja ja, centralna komisija za resnico ni odobrila mojih linkov. Samo rekordne zaloge plina, Ghost of Kijev… drugega se ne sme objavljati. Da ne omenjam kako bencinske postaje širijo fejk Rusko propagando s svojimi cenami. Sankcije nas delajo bogatejše, še plačati nam bi morali ko tankamo.

Veš kakšen mam občutek pri tebi, da si kot link v WW seriji, ki se vrti okoli svoje (predprogramirane zgodbe).

Začnimo še enkrat, dobtro jutro junaki ruske troll tovarne. Kakšna so danajša navodila?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

cias ::

MadMen je izjavil:


Veš kakšen mam občutek pri tebi, da si kot link v WW seriji, ki se vrti okoli svoje (predprogramirane zgodbe).

Začnimo še enkrat, dobtro jutro junaki ruske troll tovarne. Kakšna so danajša navodila?


Zakaj mojih postov ne deskreditiraš ampak le jočeš da ni kredibilen vir, ruski trol…

Razumem.da se moraš z nečim tolažiti. Kaj ti hodi po glavi ko tankaš? Kako prelisičiš realnost v svoji glavi?
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ognjemet na Krimu (strani: 1 2 3 446 47 48 49 )

Oddelek: Loža
2447217316 (181394) mackilla

Ukrajinska kontraofenziva (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
1791194172 (158728) zee
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851224619 (169437) Pithlit

Ukrajina part VII (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20727004 (24356) gozdar1

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490206980 (133689) endelin

Več podobnih tem