» »

Velika Britanija prva odobrila dvovalentno cepivo proti covidu

Pithlit ::

Stroka je precej, precej enotna.

Bom jaz dobila vir za pogoj PC oziroma C dragi lažnivčki mali?
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Glede na to, da stroki verjameš brez dokazov, verjemi še meni kakšno neumnost, ki mi uide, imaš prav PCT pogoj je bil, pogoj c pa je bila neka druga zgodba, ravno tako iz SLO.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

Se spet lažeš? Zakaj, solatko, zakaj? Kaj imaš od tvojih laži? Se počutiš večjega? Boljšega?

Kdo pravi da jaz komurkoli kaj verjamem brez dokazov?
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Potem pa z dokazi, kako delujejo cepiva za covid, na plano. Noben "strokovnjak" do sedaj, še ni odgovoril na nekaj preprostih vprašanj, ki jih je postavil preganjani ravnatelj, ustavno sodišče Avstrije,........ v nedogled.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

Dokazov malo morje. Sam nekaterim se jih lahko v glavo vbije pa ne bo dovolj. Ker raje verjamejo sosedovi vedeževalka.
Life is as complicated as we make it...

nekikr ::

FoxKnox je izjavil:

Stroka predlaga poživitveni odmerek cepiva za zaščito pred težkim potekom bolezni ob okužbi s covid 19 za starejše in tiste z oslabljenim delovanjem inunskega sistema. Statistika pravi, da je v letošnjem letu od 25.julija dalje. v DSO umrlo 67 ljudi s potrjeno okužbo covid 19.
Statistika ne navaja natančnega vzroka smrti, ali zaradi ali z covidom 19.Prav tako ne navaja ali so bili umrli cepljeni in kolikokrat ali so bili necepljeni.Umrlo jih je 67.
Vsi imamo v družini nekoga, ki je starejši, recimo od 70 let. Vsi taki so različnega zdravja, eni so vitalni, druge pokonci držijo le tablete. Naša mnenja in nasveti jim lahko rešijo življenje.
Zdaj imamo 2 možnosti :
1. Podpiramo in verjamemo stroki ter upoštevamo priporočila strokovno podkovanih oseb, z večletnimi izkušnjami na področju imunologije.
2. Ne verjamemo ničesar, kar priporoča uradna medicina in strokovnjaki ampak se zatekamo po informacije na svetovni splet, podležemo raznim teorijam zarote o depopulaciji in se aktivno javno proglašamo za anti cepilce in nadinteligentneže, ki so spregledali svetovno zaroto.
Hudič je le v tem , ker ne moremo izvesti slepe nasprotne kontolne meritve in nikoli ne vemo ali je bila naša izbira pravilna.
Jaz bi rekel, da se je vsakdo, ki še to lahko bere odločil pravilno ne glede na izbiro.
Imamo pa srečo, ker je bil virus bolj pameten od nas in je za svoj obstoj raje mutiral v prehlad, ki omogoča obojestranski obstoj.
Povsem drugače bi se končalo z kakšno drugo obliko, recimo Ebolo, Marburgom, Hanta ....


Vse lepo in prav, ampak nismo imeli take izbire, kot jo lažnjivo vsiljuješ. Da cepimo točno določeno definirano rizično skupino ni bilo nikdar na mizi. Zgolj to, da je treba cepiti vse in vsepovprek in čimvečkrat. Če zdrav moški je rogljiček na cesti mu damo kazen, ker ga ustreliti pač ne smemo (pa bi ga marsikdo najraje). Kaj ima to veze s tvojo zgodbo 70 letnega rizičnega dedka veš samo ti, ko postavljaš slamnatega moža. Seveda, da je ogromno ljudi proti, če so ukrepi zastavljeni čisto drugače kot opisuješ. Tudi proti malariji ne cepimo vsakega 4x letno ampak zgolj tiste, ki gredo v rizično državo. Zakaj torej proti prehladu ne cepimo tistih, ki so dovzetni za težji potek in ostalih pustimo pri miru?

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Potem pa z dokazi, kako delujejo cepiva za covid, na plano. Noben "strokovnjak" do sedaj, še ni odgovoril na nekaj preprostih vprašanj, ki jih je postavil preganjani ravnatelj, ustavno sodišče Avstrije,........ v nedogled.

Hja, moja soseda, ki pozna Lukatovega Jožkota iz Dola, je rekla da cepiva delujejo. In moja soseda ima doma dva psa in enega konja, pa najboljše piškote v ulici peče, zato ona že ve kaj govori.

Evo dokaz Solatko ravno nekje na nivoju tvojih namišljenih zdravnikov in necepljenih neuinčljivih prijateljev in priajteljev, ki so se cepili in pocrkali kot muhe. :D

Ubogi stari norček.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FoxKnox ::

nekikr je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Stroka predlaga poživitveni odmerek cepiva za zaščito pred težkim potekom bolezni ob okužbi s covid 19 za starejše in tiste z oslabljenim delovanjem inunskega sistema. Statistika pravi, da je v letošnjem letu od 25.julija dalje. v DSO umrlo 67 ljudi s potrjeno okužbo covid 19.
Statistika ne navaja natančnega vzroka smrti, ali zaradi ali z covidom 19.Prav tako ne navaja ali so bili umrli cepljeni in kolikokrat ali so bili necepljeni.Umrlo jih je 67.
Vsi imamo v družini nekoga, ki je starejši, recimo od 70 let. Vsi taki so različnega zdravja, eni so vitalni, druge pokonci držijo le tablete. Naša mnenja in nasveti jim lahko rešijo življenje.
Zdaj imamo 2 možnosti :
1. Podpiramo in verjamemo stroki ter upoštevamo priporočila strokovno podkovanih oseb, z večletnimi izkušnjami na področju imunologije.
2. Ne verjamemo ničesar, kar priporoča uradna medicina in strokovnjaki ampak se zatekamo po informacije na svetovni splet, podležemo raznim teorijam zarote o depopulaciji in se aktivno javno proglašamo za anti cepilce in nadinteligentneže, ki so spregledali svetovno zaroto.
Hudič je le v tem , ker ne moremo izvesti slepe nasprotne kontolne meritve in nikoli ne vemo ali je bila naša izbira pravilna.
Jaz bi rekel, da se je vsakdo, ki še to lahko bere odločil pravilno ne glede na izbiro.
Imamo pa srečo, ker je bil virus bolj pameten od nas in je za svoj obstoj raje mutiral v prehlad, ki omogoča obojestranski obstoj.
Povsem drugače bi se končalo z kakšno drugo obliko, recimo Ebolo, Marburgom, Hanta ....


Vse lepo in prav, ampak nismo imeli take izbire, kot jo lažnjivo vsiljuješ. Da cepimo točno določeno definirano rizično skupino ni bilo nikdar na mizi. Zgolj to, da je treba cepiti vse in vsepovprek in čimvečkrat. Če zdrav moški je rogljiček na cesti mu damo kazen, ker ga ustreliti pač ne smemo (pa bi ga marsikdo najraje). Kaj ima to veze s tvojo zgodbo 70 letnega rizičnega dedka veš samo ti, ko postavljaš slamnatega moža. Seveda, da je ogromno ljudi proti, če so ukrepi zastavljeni čisto drugače kot opisuješ. Tudi proti malariji ne cepimo vsakega 4x letno ampak zgolj tiste, ki gredo v rizično državo. Zakaj torej proti prehladu ne cepimo tistih, ki so dovzetni za težji potek in ostalih pustimo pri miru?


Jaz nič ne vsiljujem, sploh pa ne lažljivo.Govoriš o preteklosti, o dogodkih izpred enega leta. Jaz govorim o omikronuvin sedanjosti ko nihče več cepiva ne vsiljuje , strokovna skupina pa predlaga to kar sem napisal .Danes, sedaj, pred zimo .Ne včeraj , lansko zimo.Nihče nikogar več ne sili v cepljenje. Vsak se lahko sam odloči in potem stoji za svojo izbiro ali pa trpi zaradi nje.
Stranski učinki so pa v obeh primerih. Neprimerno več je postcovid komplikacij kot pa komplikacij zaradi cepljenja. Cepiti se ali ne ? Ja, vsak naj se sam odloči, po zdravi kmečki pameti. Pa svojega zdravnika naj vpraša za nasvet, ne pa fb.

LeQuack ::

Zakaj bi zdravnika vprašal za nasvet, ni to več 2019 ko lahko zdravnika pokličeš na telefon in se bo oglasil. Te časi si mimo.
Quack !

feryz ::

Pravkar berem, da omikron updatanih šusov ne bo dovolj. Mogoče ni neumno, da se najbolj zagriženi takoj prijavijo za novo dozo. Če ne se bodo morali s tastarim fajzerjem drogirati.
To je pa enako, kot bi danes kupil Galaxy S10. Sicer dela, ampak izpadeš kmetavzar.

cias ::

Pithlit je izjavil:

Stroka je precej, precej enotna.

Bom jaz dobila vir za pogoj PC oziroma C dragi lažnivčki mali?


Prevedeno: sem uboga, nesposobna ženskica, dajte mi moški pomagat :))

Unchancy ::

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Stroka je precej, precej enotna.

Bom jaz dobila vir za pogoj PC oziroma C dragi lažnivčki mali?


Prevedeno: sem uboga, nesposobna ženskica, dajte mi moški pomagat :))

Ti res ne veš “kaj je ženska”, ane?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

cias ::

Unchancy je izjavil:


Ti res ne veš “kaj je ženska”, ane?


Tudi trans ženske so ženske, ne glede na to kako terfice zganjate transfobijo.

Pithlit ::

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Stroka je precej, precej enotna.

Bom jaz dobila vir za pogoj PC oziroma C dragi lažnivčki mali?


Prevedeno: sem uboga, nesposobna ženskica, dajte mi moški pomagat :))

Solatko je priznal da se je zmotil in da je vedno veljal PCT. Ti pa kr trolaj naprej.
Life is as complicated as we make it...

cias ::

Pithlit je izjavil:

Ti pa kr trolaj naprej.


To da se pretvarjaš da leto nazaj nisi smel brez cepiva tankat in v Merkator tehniko je tvoj problem.

111111111111 ::

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ti pa kr trolaj naprej.


To da se pretvarjaš da leto nazaj nisi smel brez cepiva tankat in v Merkator tehniko je tvoj problem.

To ne drži. Vedno si imel možnost T.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Pithlit ::

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ti pa kr trolaj naprej.


To da se pretvarjaš da leto nazaj nisi smel brez cepiva tankat in v Merkator tehniko je tvoj problem.

Ti še kar laži še naprej. Sploh ni panike.
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Dokaza za pozitivno delo cepiva za covid ni niti enega, so pa igračkanja s statistiko, ker je bilo pač več necepljenih na intenzivi, kaj pa danes, se nič več ne hvalite, kako cepiva čudežno zaščitijo? Statistika pravi, da je v bolnišnicah 92%-ov cepljenih in samo 8%-ov necepljenih, pri nas, kjer cepljenje ni bilo ravno uspešno (70+%). Kje so dokazi za sedanje stanje? Mi še vedno trdimo, da cepiva za covid ne delujejo na covid, temveč je povdarek na nečem drugem.

111111111111 - Bebo, zakaj se oglašaš, če ne znaš odgovorit? Hočem primerjavo 10k cepljenih s podobno zdravstevno sliko, na drugi strani 10k necepljenih, vsi okuženi, potem pa rezultate na mizo. To je dokaz, ne pa statistična slika v kateri se vse umrle tretira, da so umrli zaradi covid-a, če so bili slučajno okuženi. To nebi smeli bit verodostojni dokazi za še tako neumne volilce SDS, kaj šele za normalno populacijo. Vi pa drugega, kot ponavljat statistične, prirejene podatke itak ne znate. Tudi to ne verjamete, da so sploh kakšni stranski vplivi zaradi cepljenja,... Že zato normalna debata z vami ni mogoča, saj vsako negiranje in dvom, proglasite za FB insinuacije, tudi pri tistih, ki FB sploh ne spremljamo. Ti se lepo drži žene, skupaj obiskujte svete prireditve pa vam bo Bog morda pomagal, da enkrat spregledate, če prav za čudež, da glupi ratajo pametni še nisem slišal po navadi kar umrejo glupi.

FoxKnox - Dokazi za stranske učinke cepiv so vsak dan močnejši, za to, da je pri čemer koli cepivo kaj preprečilo, jih pa na žalost ni, ker niso bile narejene primerjalne študije, kar je v znanosti pogoj za določene trditve, torej še vedno lažejo ali v blagi obliki zavajajo javnost.
Delo krepa človeka

BlackHole ::

Novo cepivo za stare cepce. :)
LP Marko

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Bebo, zakaj se oglašaš, če ne znaš odgovorit? Hočem primerjavo 10k cepljenih s podobno zdravstevno sliko, na drugi strani 10k necepljenih, vsi okuženi, potem pa rezultate na mizo. To je dokaz, ne pa statistična slika v kateri se vse umrle tretira, da so umrli zaradi covid-a, če so bili slučajno okuženi. To nebi smeli bit verodostojni dokazi za še tako neumne volilce SDS, kaj šele za normalno populacijo. Vi pa drugega, kot ponavljat statistične, prirejene podatke itak ne znate. Tudi to ne verjamete, da so sploh kakšni stranski vplivi zaradi cepljenja,... Že zato normalna debata z vami ni mogoča, saj vsako negiranje in dvom, proglasite za FB insinuacije, tudi pri tistih, ki FB sploh ne spremljamo. Ti se lepo drži žene, skupaj obiskujte svete prireditve pa vam bo Bog morda pomagal, da enkrat spregledate, če prav za čudež, da glupi ratajo pametni še nisem slišal po navadi kar umrejo glupi.

Norček moj. Še uradni statistiki ne verjameš, pa boš potem neki študiji, ki uporablja statistično metodo? Nekaj sem se že naučil, proti neumnosti ni cepiva in idiote kot si ti lahko samo trolaš, da vsaj drugi vidijo, da govoriš totalne debilizme. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Uradna, prirejena statistika me nikoli ni zanimala, saj so mi že v šoli povedali, da takrat, ko hočeš neko laž narediti za resnico, uporabiš statistiko.
Zakaj ste o statistiki tiho, ko kaže današnjo sliko, okuženih, cepljenih, umrljivosti,.... saj tudi uradna statistika ne more v nedogled lagat. Statistika je segedin, ki ne pove koliko ljudi je segedin, koliko zelje in koliko meso. Vi jo uporabljate ko vam paše zakriti kakšno laž, ko pa pokaže dejstva jo ignorirate, tako kot vsi politiki in debili, ki verujejo vanje.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Dokaza za pozitivno delo cepiva za covid ni niti enega

Seveda ne. Z macolo bi vam lahko dejstva v glavo zabijal pa boste še kar trdili nasprotno. Ker pač trije homeopati pa pet vračev trdi nasprotno.

O statistiki pa sploh ne bom ker je več kot očitno niti brati ne znate.

Sicer je zanimivo da se vedno znova izkaže da nabijate v prazno, pol ste par dni tiho... nato se prične vaš circlejerk k eden drugemu ego pumpate... In potem se jovo na novo nabija kako vas hočejo vsi prefukat.

Medtem gre pa svet naprej... In imamo še vedno eno samo potrjeno žrtev cepiva v Sloveniji. Pa par tisoč žrtev covid-a. Ampak ne, cepivo je BAAAAD.

Ti, Solatko, pa ne premoreš niti toliko integritete da bi s svojim prstom (s katerim tako zelo rad žugaš vsem) pokazal na Nodija.
Life is as complicated as we make it...

BlackHole ::

Saj točno to delajo, z macolo nas prepričujejo in eni ste celo nasedli.
LP Marko

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Uradna, prirejena statistika me nikoli ni zanimala, saj so mi že v šoli povedali, da takrat, ko hočeš neko laž narediti za resnico, uporabiš statistiko.
Zakaj ste o statistiki tiho, ko kaže današnjo sliko, okuženih, cepljenih, umrljivosti,.... saj tudi uradna statistika ne more v nedogled lagat. Statistika je segedin, ki ne pove koliko ljudi je segedin, koliko zelje in koliko meso. Vi jo uporabljate ko vam paše zakriti kakšno laž, ko pa pokaže dejstva jo ignorirate, tako kot vsi politiki in debili, ki verujejo vanje.

Torej zakaj bi ti kazal znanstvene študije in jih poiskal, ki uporabljajo isto statistično metodo? Itak boš rekel da lažejo. Razumeš zakaj je s tabo škoda izgubljat čas. V eni temi se je en uporabnik lepo potrudil in demantiral vse študije in prikazal kako je šel razvoj mRNA cepiva, ampak idioti so vedeli da laže. S tem da so samo nabijali enovrstičnice brez kakih dokazljivih študij ali resnih argumentov.

Če prav razumem tvojo zgornjo izjavo, pa sedaj verjameš statistiki, ker kaže takšno sliko kot ti je všeč?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cias ::

111111111111 je izjavil:


Torej zakaj bi ti kazal znanstvene študije


Ne rabimo študij, dr. znanosti Favči je povedal da je vera dovolj.

111111111111 ::

cias je izjavil:

Ne rabimo študij, dr. znanosti Favči je povedal da je vera dovolj.

In zakaj bi zapravljal čas in vam kaj razložil, če ste verniki v FB: :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cias ::

111111111111 je izjavil:

cias je izjavil:

Ne rabimo študij, dr. znanosti Favči je povedal da je vera dovolj.

In zakaj bi zapravljal čas in vam kaj razložil, če ste verniki v FB: :D


Znanost ima samo en argument: Facebook :))

Virus je premagan!

111111111111 ::

cias je izjavil:


Znanost ima samo en argument: Facebook :))

Virus je premagan!

Znanost ima cel kup argumentov, ki jih vi zavržete z enovrstičnico iz Facebooka. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cias ::

111111111111 je izjavil:


Znanost ima cel kup argumentov, ki jih vi zavržete z enovrstičnico iz Facebooka. :D


Znanost ne zna sešteti 1+1, nimajo nobenih idej zakaj, od kje, kako… nič se jim ne sanja.


Mystery as more than 1,000 extra people die every week in UK, but not from Covid

Pithlit ::

cias je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Znanost ima cel kup argumentov, ki jih vi zavržete z enovrstičnico iz Facebooka. :D


Znanost ne zna sešteti 1+1, nimajo nobenih idej zakaj, od kje, kako… nič se jim ne sanja.

Važno da ti veš da je 1+1 karkoli sam 2 ne.
Life is as complicated as we make it...

111111111111 ::

cias je izjavil:

Znanost ne zna sešteti 1+1, nimajo nobenih idej zakaj, od kje, kako… nič se jim ne sanja.


Mystery as more than 1,000 extra people die every week in UK, but not from Covid

Življenjsko dobo ljudi pa je verjetno podaljšal Facbook in ne farmacija. Se strinjam.

FAcebook tudi rešuje ljudi z boleznimi in ne defibrilatorji, CT, ultrazvok, itd...

Nihče ne pravi da znanost ve vse. Ve pa večino stvari bolje od večine, še posebej od modrovalcev v gostilnah oz. v tem času na Facebooku. Ko boste težko dihali najbolje, da greste k doktorju Potrču ali doktorju Golobu, čimdlje stran od Slovenskih koruptivnih zdravnikov, ki itak nič ne delajo in se jim nič ne sanja kaj delajo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cias ::

111111111111 je izjavil:


Življenjsko dobo ljudi pa je verjetno podaljšal Facbook in ne farmacija. Se strinjam.



Zdravstvo je #3 na lestvici za vzrok smrti.

Znanost ne ve zakaj so sedaj presežki smrti, mistery, rabimo Skooby Dooja.

solatko ::

111111111111 - Problem pri covid agendi je samo ta, da so vso drugo znanost, ki se s to ne strinja, izključili in jo preselili na, po vaše FB. Še celo v mali SLO je bilo nekaj kar šolanih ljudi, ki so bili proti in so bili iz javnega življenja odstranjeni. Pri drugih stvareh se znanost kolje po znanstvenih revijah, na konferencah, srečanjih,... samo pri covidu velja ena, farmacevtska resnica, me malo spominja na RKC.
Delo krepa človeka

darkolord ::

Lažeš, nikjer ni nihče nikogar izključeval.

Problem te tvoje "druge znanosti" je, da ni znanost, ker ne uporablja znanstvenih metod.

Nikakor vam ne uspe razložiti, kako to, da je polno "teh ljudi", ki snemajo youtube videe in pišejo po FB in še kje, ne uspejo pa svojih "dognanj" zapisati v obliki članka.

Pritožuješ se, da te nihče ne posluša, oddajaš pa po telegrafu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

aerof ::

darkolord je izjavil:

Lažeš, nikjer ni nihče nikogar izključeval.

Problem te tvoje "druge znanosti" je, da ni znanost, ker ne uporablja znanstvenih metod.

Nikakor vam ne uspe razložiti, kako to, da je polno "teh ljudi", ki snemajo youtube videe in pišejo po FB in še kje, ne uspejo pa svojih "dognanj" zapisati v obliki članka.

Pritožuješ se, da te nihče ne posluša, oddajaš pa po telegrafu.


Tako, kot ta : https://www.voiceforscienceandsolidarit...
Bil je čista špica, pa so ga povsem izrinili, ker se ne strinja s cepljenjem vseh.

darkolord ::

Izrinili?

Očitno ima še vedno svojo stran, na katero objavlja vse sorte, razen stvari, ki bi jih od nekoga, ki je "čista špica", pričakoval.

aerof ::

darkolord je izjavil:

Izrinili?

Očitno ima še vedno svojo stran, na katero objavlja vse sorte, razen stvari, ki bi jih od nekoga, ki je "čista špica", pričakoval.

Saj je že na začetku pravilno napovedal, kaj se bo zgodilo, če bodo cepili vse povprek. To se zdaj dogaja, "stroka" pa še vedno pravi, da je vse ok. Niti jim ni nerodno vsak mesec revidirati učinkovitost cepiva.

111111111111 ::

cias je izjavil:


Zdravstvo je #3 na lestvici za vzrok smrti.

Znanost ne ve zakaj so sedaj presežki smrti, mistery, rabimo Skooby Dooja.

Seveda, ker vse več ljudi umira v bolnici in ne doma.

Ne rabimo Scooby Doooja, rabimo solatkota, ki bo povedal da je to svetovna zarota in da to delajo COVID cepiva, in to je prebral na facebooku, ki ga ne uporablja.

solatko je izjavil:

111111111111 - Problem pri covid agendi je samo ta, da so vso drugo znanost, ki se s to ne strinja, izključili in jo preselili na, po vaše FB. Še celo v mali SLO je bilo nekaj kar šolanih ljudi, ki so bili proti in so bili iz javnega življenja odstranjeni. Pri drugih stvareh se znanost kolje po znanstvenih revijah, na konferencah, srečanjih,... samo pri covidu velja ena, farmacevtska resnica, me malo spominja na RKC.

TA vsa druga znanost, ki se ne strinja ni uspela najti nobenega trdnega argumenta in se je pri večini blamirala.

Še Đokovič ki je proti cepljenju, vlaga v farmacijo, ker domenva da je zdravilo za COVID ena od rešitev tega problema.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cias ::

darkolord je izjavil:



Problem te tvoje "druge znanosti" je, da ni znanost, ker ne uporablja znanstvenih metod.



Se strinjam. Znanstvena metoda zahteva da se zaključki posodabljajo glede na nove informacije. Tega tu ni, znanost zaključena, je samo utelešenje znanosti tako povedal. Moramo verovati, to je bolj vraževerje, pik odganja zlobne duhove…

darkolord ::

Narobe razumeš.

49106 ::

111111111111 je izjavil:


Še Đokovič ki je proti cepljenju, vlaga v farmacijo, ker domenva da je zdravilo za COVID ena od rešitev tega problema.


Japajade

Novak Djokovic confirms he will miss US Open due to Covid vaccine status

darkolord ::

Še enkrat preberi ....

cias ::

darkolord je izjavil:

Narobe razumeš.



Kaj narobe razumem? Da smo z učinkovitimi, varnimi in zastonj cepivi premagali covid?

darkolord ::

Narobe razumeš:
- da znanstvena metoda zahteva posodabljanje informacij
- da tukaj ni posodabljanja informacij
- da moraš v znanosti v karkoli verovati

nekikr ::

cias je izjavil:

darkolord je izjavil:

Narobe razumeš.



Kaj narobe razumem? Da smo z učinkovitimi, varnimi in zastonj cepivi premagali covid?

Če pobiješ razne Katje potem virus nima možnosti, da jih okuži! Samo pomisli koliko robčkov bi posmrkala v tistih dveh dneh, ko bi bila prehlajena! Učinkovito in varno smo jo ubili. Stalo je zgolj nekaj sto evrov za nadomestilo staršem.

solatko ::

darkolord - Kolikor vem, so covid znanstveniki poslušno sledili farmacevtskim napotkom in so bolj malo delali po znanstvenih metodah. Nikakor se vam ne da razložit, da nismo vsi FB in YT fani, da pa smo sposobni poiskat tudi druge strani in ne samo pravoverne covid agende. Skoraj pri vsaki zadevi lahko dobiš drugo, tretje,... mnenje, pri covid je veljalo in večinoma še velja samo eno, druga pa so FB in YT. Vsekakor je treba priznat, da so se potrudili, da je en netopirček v nekaj tednih okužil cel svet, da so po nekaj mesecih iznašli čudežno cepivo, za katerega so v prvi fazi, vehementno trdili - preprečuje okužbe, preprečuje hujša obolenja in preprečuje smrt zaradi covida in, da bo eno cepljenje zadoščalo za vedno. Potem pa so počasi začele padat domine in danes nobena od trditev ne velja več.
Še danes večini necepljenih ne morete izdavit vsaj eno preverjeno pozitivno dejstvo teh cepiv, na netu pa se najde nešteto negativnih, tudi na uradnih straneh.

111111111111 - Te vaše zahteve o dokazovanju so podobne, kot zahteve vernikov, da naj dokažemo neobstoj boga. Neobstoj nečesa ni mogoče dokazati, ravno tako agitproop-ovci covid cepiv, ne morejo dokazat pozitivnih strani, hkrati pa negirajo vse stranske učinke, ki se kažejo na zdravstveni sliki cepljenih. Na tak način je vsak avto varen, če ne povozi nikogar in se ne zaleti v nič, samo skrit ali najti drugačen, magar imaginarni vzrok nečesa. Ste verniki v neko majhno vejo znanosti, povezane z farmacevtsko mafijo, za točno določen namen, ki bo znan čez 75 let, do takrat pa ni pravovernega znanstvenika, ki bi 100%-no pojasnil delovanje cepiva. In to naj bi bilo dovolj, da tisti, ki smo rahlo skeptični do takih dogajanj, začnemo slepo vrjeti v čudeže.
Delo krepa človeka

cias ::

darkolord je izjavil:

Narobe razumeš:
- da znanstvena metoda zahteva posodabljanje informacij


Saj je očitno. Zemlja je center vesolja, Sonce se vrti okoli nas…

nekikr ::

Tako nekako govorite vaxerji, ja. Če kdo privzdigne obrv ga pa hitro izločite in ožigosate.

darkolord ::

solatko je izjavil:

darkolord - Kolikor vem, so covid znanstveniki poslušno sledili farmacevtskim napotkom in so bolj malo delali po znanstvenih metodah. Nikakor se vam ne da razložit, da nismo vsi FB in YT fani, da pa smo sposobni poiskat tudi druge strani in ne samo pravoverne covid agende. Skoraj pri vsaki zadevi lahko dobiš drugo, tretje,... mnenje, pri covid je veljalo in večinoma še velja samo eno, druga pa so FB in YT.
Razloži že enkrat - ZAKAJ "drugo, tretje,... mnenje" ni nikoli zapisano v znanstveni obliki?

Čisto enostavno vprašanje je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

111111111111 ::

solatko je izjavil:

darkolord - Kolikor vem, so covid znanstveniki poslušno sledili farmacevtskim napotkom in so bolj malo delali po znanstvenih metodah. Nikakor se vam ne da razložit, da nismo vsi FB in YT fani, da pa smo sposobni poiskat tudi druge strani in ne samo pravoverne covid agende. Skoraj pri vsaki zadevi lahko dobiš drugo, tretje,... mnenje, pri covid je veljalo in večinoma še velja samo eno, druga pa so FB in YT. Vsekakor je treba priznat, da so se potrudili, da je en netopirček v nekaj tednih okužil cel svet, da so po nekaj mesecih iznašli čudežno cepivo, za katerega so v prvi fazi, vehementno trdili - preprečuje okužbe, preprečuje hujša obolenja in preprečuje smrt zaradi covida in, da bo eno cepljenje zadoščalo za vedno. Potem pa so počasi začele padat domine in danes nobena od trditev ne velja več.
Še danes večini necepljenih ne morete izdavit vsaj eno preverjeno pozitivno dejstvo teh cepiv, na netu pa se najde nešteto negativnih, tudi na uradnih straneh.

111111111111 - Te vaše zahteve o dokazovanju so podobne, kot zahteve vernikov, da naj dokažemo neobstoj boga. Neobstoj nečesa ni mogoče dokazati, ravno tako agitproop-ovci covid cepiv, ne morejo dokazat pozitivnih strani, hkrati pa negirajo vse stranske učinke, ki se kažejo na zdravstveni sliki cepljenih. Na tak način je vsak avto varen, če ne povozi nikogar in se ne zaleti v nič, samo skrit ali najti drugačen, magar imaginarni vzrok nečesa. Ste verniki v neko majhno vejo znanosti, povezane z farmacevtsko mafijo, za točno določen namen, ki bo znan čez 75 let, do takrat pa ni pravovernega znanstvenika, ki bi 100%-no pojasnil delovanje cepiva. In to naj bi bilo dovolj, da tisti, ki smo rahlo skeptični do takih dogajanj, začnemo slepo vrjeti v čudeže.

Znanost je dokazala obstoj virusa, dokazala da mRna deluje, naredeila sekvenco genoma virusa... In kar je NAJPOMEMBNEJE zapisala kako te rezultate ponoviti. Znanost je tudi priznala: da po cepivu ne bo kolektivne imunosti, da ne bo dovolj samo 1 odmerek, da cepivo blaži težji potek bolezni. In naj povdarim, to je vse dokazano s strani znanosti in sam se obešaš na to statistiko, ki podpira tvojo agendo ostalo pa zanemariš. In da, znanost je kriva da je Katja umrla, ker so imeli premalo podatkov. Tudi to so priznali.

Verniki obstoj boga dokazujejo z zgodbicami in pravljicami, ki jih ni mogoče dokazati. RAvno tako ni mogoče dokazati neobstoja boga, zato to ni znanost. Pri COVID-u je bil dosežen znanstveni konsenz.

Znanost se požvižga na tvoja čustva in tvoje blodnje za šankom. Dokler nimaš dokazov po trenutni znanstveni metodi, si za nas to kar pač si, norček.

nekikr je izjavil:

Tako nekako govorite vaxerji, ja. Če kdo privzdigne obrv ga pa hitro izločite in ožigosate.

Torej verjameš tudi v ravno zemljo? Zanima me zakaj enkrat verjameš v znanost, drugič pa ne. Misliš, da se noben znanstvenik na svetu ne trudi ovreči teorije COVIDA? Seveda se, ampak mu z znanstveno metodo še ni uspelo. Zato vsakič dvignem obrv, ko mi kdo razlaga RESNICO iz družbenih omrežij in nekih sumljivih virov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA odobrili dvovalentno cepivo proti covidu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11512573 (8651) darkolord
»

V ZDA Pfizerjevo cepivo proti covidu-19 dobilo redno dovoljenje (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
57253410 (40009) Pithlit
»

Indija prva odobrila DNK cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
138015 (4508) Pithlit
»

V EU odobrili še drugo cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
278367 (6605) vostok_1

Več podobnih tem