» »

Še zmerom

Še zmerom

Mitja 34 ::

Že pred neka cajta sn dal podoben članek(oglas),mam ISDN pa mi gre 2-3k.Sn mal popravo(proxy server sn nastavo),in še staln mam 2-3k. :'(:'(


p.s.
Ja mam proxy server nastavljen,ja mam 0889 številko,sn prek Arnesa,mam Stollman modem(na telekomovi strani bi mogli bit podatki),mam dva brezžična telefona...

PaJo ::

Zelo cudno da ti preko ISDN-ja gre samo 2-3 kb/s. No dostikrat je hitrost odvisan kaksen je server na drugi stran. No za foro probaj downloadat nekaj iz nase download sekcije iz drugega mirror streznika in povej ce ti je so vec kod 3 kb/s in ce ti ne gre klici na telkom naj ti porihtajo linijo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Mitja 34 ::

Sn probau downloadad 3D Mark 2001,pa sn dobo prvo minuto 6 k-7,61 k pol pa 2,89k.

Znoru bom.

p.s.
Mislim da bi mogu it na kabel,sam nimamo kablske. :(

PaJo ::

Hm... te pa probaj za foro si kje kaksen drugi ISDN modem sposodit pa z njim probat... pa bos potel videl kak bo slo:8)

Drugace pa ti lahko le se Telekomovci pomagajo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Koci ::

potegni si dol z neta Download Accelator, ki ti trikrat do štirikrat pohitri prenos pri dowloadu.

Koci ::

aja pa poglej kako visoko hitrost maš naštimano na portu od modema - dej jo na največ.

Mitja 34 ::

In,ki dobim Download Accelator.

Mam pa naštimano 115200(hitrost)

teac ::

Ja, samo download accelerator ti bo pohitril samo pri kablu al pa adsl-u, ne pa pri isdn-u. Sem že vse to sprobal, pa mi doma ni nič bolj hitro delalo(mam isdn), v šoli dela bolj hitro(misil da majo kabel al nekaj takega)!!!

Mitja 34 ::

Ja verjetno majo kabel(na moji šoli vleče stalno neki 240k/s 8-O ,majo kabel)

MaverickT ::

Jaz v šoli mal štimam meržne stvari pa to, tko da vem, da majo šole običajno zakuplene linije. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724971 (14682) Jakka
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515287 (4384) darkolord
»

ANKETA:Kaksno povezavo v svet imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
914767 (3636) roCkY
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321685 (909) yimi
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548065 (6389) DC-

Več podobnih tem